Įkraunama...
Įkraunama...

Kompiuterio problemos - 11

QUOTE(#69# @ 2009 08 05, 18:24)
tokio zodzio kaip stilius nerandu. o problemu su visom yra visos pasikeite,o ypac torrent,super didelem raidem raso ir ten niekur neina ieit. jei sugebeciau aiskiau paaiskinciau,bet pati nlb ka suprantu

O kur jūs jo ieškote? Jis ne Internet settings, paprastai stilių rodymo įjungimas/išjungimas yra lengvai pasiekiamas. Atidžiai po meniu pasivaikščiokit ir turit surast. stylesheets, page style ir t.t. ir pan.

Iš jūsų problemos aprašymo tai 99%, kad stilių rodymas išjungtas.
Atsakyti
QUOTE(valkata @ 2009 08 05, 11:28)
O kur jūs jo ieškote? Jis ne Internet settings, paprastai stilių rodymo įjungimas/išjungimas yra lengvai pasiekiamas. Atidžiai po meniu pasivaikščiokit ir turit surast. stylesheets, page style ir t.t. ir pan.

Iš jūsų problemos aprašymo tai 99%, kad stilių rodymas išjungtas.


na paieskosiu,gal kaip nors rasiu ir ijungsiu smile.gif dekui uz patarimus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(valkata @ 2009 08 05, 09:57)
O jūs manote, kad aš turiu telepatinių sugebėjimų ir žinau kokia naršykle jūs naudojatės? smile.gif

Firefoxe reikia eiti į Rodymas -> Tinklapio Stilius -> Pagrindinis tinklapio stilius

Kitose naršyklėse turėtų būti kažkas panašaus, palandžiokit po meniu ir surasit.
Papildyta:

Ir nenaudojote lietuviškų raidžių, skaičių slaptažodyje? Gal slaptažodyje yra skaičius, o prisijungiant būna lietuviška klaviatūra ir vietoj skaičiaus įvedama lietuviška raidė?

Galų gale jei jau niekaip neina suvesti teisingo, bandykite ištrinti administratoriaus slaptažodį:
http://home.eunet.no...rdahl/ntpasswd/

Ačiū už nuorodą 4u.gif Einu bandyt, nes lietuviškos raidės ir skaitmenys atkrenta, nes nors ir lietuviškas pasword'as, bet nėra jame lietuvškų raidžių ir skaitmenų nėra.
Atsakyti
Užstringu antrame žingsnyje, niekaip nesuprantu ką spaust wacko.gif
Padėkit prašau, nes ten jūsų kalba parašyta, tikrai ne mano smegenėlėm lotuliukas.gif
=========================================================
¤ Step TWO: Select PATH and registry files
=========================================================
What is the path to the registry directory? (relative to windows disk)
[WINDOWS/system32/config] :


The registry is usually system32/config under WINDOWS or WINNT directory, depending on the windows version (and it may be changed during installation).
If the correct partition has been selected, the default prompt will be adjusted to match if it can find one of the usual variants.

We accept the defaults.. and get a (bit filtered) directory listing showing most of the interesting registry files



-rw------- 2 0 0 262144 Feb 28 2007 BCD-Template
-rw------- 2 0 0 6815744 Sep 23 12:33 COMPONENTS
-rw------- 1 0 0 262144 Sep 23 12:33 DEFAULT
drwx------ 1 0 0 0 Nov 2 2006 Journal
drwx------ 1 0 0 8192 Sep 23 12:33 RegBack
-rw------- 1 0 0 524288 Sep 23 12:33 SAM
-rw------- 1 0 0 262144 Sep 23 12:33 SECURITY
-rw------- 1 0 0 15728640 Sep 23 12:33 SOFTWARE
-rw------- 1 0 0 9175040 Sep 23 12:33 SYSTEM
drwx------ 1 0 0 4096 Nov 2 2006 TxR
drwx------ 1 0 0 4096 Feb 27 2007 systemprofile

Select which part of registry to load, use predefined choices
or list the files with space as delimiter
1 - Password reset [sam system security]
2 - RecoveryConsole parameters [software]
q - quit - return to previous
[1] :


Choice 1 is for password edit, most used.
But if you wish, you can load any of the files (just enter it's name) and do manual registry edit on them.

But here, we select 1 for password edit, some files are copied around into memory and the edit application is invoked.


Selected files: sam system security
Copying sam system security to /tmp

Atsakyti
QUOTE(gebene @ 2009 08 06, 04:17)
Užstringu antrame žingsnyje, niekaip nesuprantu ką spaust  wacko.gif

1 - Password reset
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo valkata: 06 rugpjūčio 2009 - 06:30
Sveiki snd atsidarius internetan pradini puslapi va tokia lentele
user posted image
,buvau girdejus apie spybot,tai praskenavau,tik as su ja pirma karta kai ka rado,tik nemoku kaip tai ka rado istrynt,gal pasakysit,padekit 4u.gif
user posted image
Atsakyti
Jau su spybot susitvarkiau,youtube paziurejau,bet koks ten uzrasas ir kodel jis atsirado nesupratau,o rado tai tik kelis cookies,praskenavau su visais ka turiu,ir nei vienas kazko labai pqavojingo nerado g.gif kas tai galejo but?
Atsakyti
QUOTE(convict @ 2009 08 04, 01:01)
Labas naktis biggrin.gif

Gal kas nors padės man išspręsti galvosūkį. Manau kad tai programinės įrangos problema, nors gal klystu. Turiu vista.
Žodžiu baigėsi galiojimas Office'o , tai sumaščiau parsisiūsti naują iš torrentų. Tik pradeda siūsti, parodo kad parsiuntė 0.01% ir nustoja siuntesi meta error. Tas pats su visais  įmanomais rastai office'sais torrent.lt ir linkomanija.lt . Visi kiti failai siunčiasi kuo pukiausiai, specialiai bandžiau, tik vienintelis office'as nesisiunčia. Gal susigaudot kas nors kame čia reikalas? g.gif
Būčiau labai dėkinga 4u.gif


Aš gal pasikartosiu, bet gal kas nors esat su mano problema susiduria ir žinot sprendimo būda? g.gif
Atsakyti
unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zbara: 06 rugpjūčio 2009 - 16:51
QUOTE(valkata @ 2009 08 02, 03:44)
Video failus bei nuotraukas reikia pridėti ne taip, kaip bandote daryti jūs.

Susiraskite reikiamą failą Folder List ir tada jį nutempkite į Slide List.

New, Open ir Save mygtukai ten skirti to Pro Show Gold projektų kūrimui, atidarymui bei išsaugojimui.

Deje ta pacia lentele meta verysad.gif
Atsakyti
Sveiki,

nu kaip jus čia gerai viska paaiškinate smile.gif

Turiu tokia problemėle, tik ne su kompu o su vyru doh.gif ir kadangi jo neperinstaliuosi bei unistal miktuko nėra ax.gif manau reik pačiam kompe imtis reikalu. Mano žmogus pamėgo landžioti per google i erotinius puslapiu, o kadangi vaikai irgi naudojasi kompu nelabai norėčiau kad jie rastu kur ju tėvelis landžioja. Ar yra kokia programa kuri filtruotu svetainiu teksta ir ju neijunktu doh.gif arba gal pačiam kompe yra kokie nustatymai, tik man reik taip kad vaikai ir aš pati galėtumėm landžiot po intika, o tai seniau vienu budu buvau isijungusi tai net SM neleido pasileist.

Ačiu 4u.gif
Atsakyti
Laba vakara. Ant Desktopo iconu uzrasai turi fonus (po tekstu). Buvo pries tai be to fono. Ne prisimenu kaip pakeisti, senei teko. Labai jau nervoja tas fonas. Helpukas doh.gif
Atsakyti