Įkraunama...
Įkraunama...

Kompiuterio problemos - 11

QUOTE(čikuraku @ 2009 08 11, 19:42)
ar mano beda pagydoma?

Pagydoma antivirusinės perinstaliavimu. Kaip pirmą kar instaliavot , taip ir dabar, arba rinkitės kitą antivirusinę. Kad ir nemokamą, tokią kaip AVG.
Atsakyti
QUOTE(linabalt @ 2009 08 11, 18:18)
Sveiki visi,

gal kas nors galetu paaiskinti kaip sulietuvinti Windows Vista? Parsisiunciau Lithuanian language pack, bet kai pabandziau instaliuoti, man parase, kad "The total number of languages allowed on this computer has been reached". Ka daryti tokiu atveju?

Jau susitvarkiau.
Atsakyti
QUOTE(Padėjėjas @ 2009 08 11, 18:53)
Pagydoma antivirusinės perinstaliavimu. Kaip pirmą kar instaliavot , taip ir dabar, arba rinkitės kitą antivirusinę. Kad ir nemokamą, tokią kaip AVG.


avg tokios negirdejus, o ji patikima? turiu cd dar nod, ispirkta originalu, bet baigsis uz pusmecio, tai ar man labiau apsimoketu tada ta noda susiinstaliuoti ar avg?ir acg paprastai is interneto siunciasi googlej paieskojus taip?
Atsakyti
QUOTE(Sistina @ 2009 08 10, 20:41)
hmmm kompas pirktas pries nemazai metu is  parduotuves  UK su visom instaliuotom programom, tik labai retai naudotas buvo, tad nemanau,kad WIN  galejo buti nelegalus. Tik kur  man dabar ta SN rasti ? CD WIN'u tai nera arba  neisaugotas sad.gif


O kokio nors lipduko ant kompiuterio nėra(CD KEY ar kaškas pan.), nors ir gali būti kad jei seniai pirktas tai jau ir prapuolęs. g.gif
Atsakyti
QUOTE(čikuraku @ 2009 08 11, 23:22)
avg tokios negirdejus, o ji patikima? turiu cd dar nod, ispirkta originalu, bet baigsis uz pusmecio, tai ar man labiau apsimoketu tada ta noda susiinstaliuoti ar avg?ir acg paprastai is interneto siunciasi googlej paieskojus taip?

AVG atsisiųsti galima iš http://free.grisoft.com
Ir jei turit NOD tai jį taip pat galit susiinstaliuoti.

O kuri patikimesnė, tai čia tikrai neapsiimsiu spręsti. Čia kaip kam atrodo. Vieniem geriau kitiems ne, daugiausia priklauso nuo to viruso kur ant kėdės sėdi...

Vieniems patinka paranojiškos antivirusinės kitiems patinka tylios. Kai pabandysit vieną ir kitą, tikriausiai pati apsispręsit.
Atsakyti
QUOTE(Padėjėjas @ 2009 08 11, 22:33)
AVG atsisiųsti galima iš http://free.grisoft.com
Ir jei turit NOD tai jį taip pat galit susiinstaliuoti.


ka reiskia taip pat ? galima ir dvi susiinstaliuoti ta prasme? didesne apsauga? ar teisingai supratau? g.gif
Atsakyti
QUOTE(čikuraku @ 2009 08 12, 13:03)
ka reiskia taip pat ? galima ir dvi susiinstaliuoti ta prasme? didesne apsauga? ar teisingai supratau? g.gif

Ne, dviejų vienu metu negali būti. "Taip pat" reiškia, kad tik nuo Jūsų pačių priklauso kokią apsaugą naudosite.
Atsakyti
QUOTE(Padėjėjas @ 2009 08 12, 12:07)
Ne, dviejų vienu metu negali būti. "Taip pat" reiškia, kad tik nuo Jūsų pačių priklauso kokią apsaugą naudosite.



aciu, tada rinksiuos pusmeciui nod uz kuri jau sumoketa, o poto ta jusu rekomenduota nemokama ax.gif
Atsakyti
QUOTE(čikuraku @ 2009 08 12, 14:47)
aciu, tada rinksiuos pusmeciui nod uz kuri jau sumoketa, o poto ta jusu rekomenduota nemokama ax.gif

Na negaliu pasakyti, kad rekomendavau. Tiesiog pasakiau, kad yra tokia ir, kad ji nemokama.

Nerekomenduoju antivirusinių, nes pastebėjau, kad tai kiekvieno skonio, pripratimo ir įgūdžių reikalas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Padėjėjas: 12 rugpjūčio 2009 - 14:26
QUOTE(Padėjėjas @ 2009 08 12, 13:26)
Na negaliu pasakyti, kad rekomendavau. Tiesiog pasakiau, kad yra tokia ir, kad ji nemokama.

Nerekomenduoju antivirusinių, nes pastebėjau, kad tai kiekvieno skonio, pripratimo ir įgūdžių reikalas.


nerekomenduojat is vis naudoti ar tik konkrecios rusies naudoti?
Atsakyti
QUOTE(čikuraku @ 2009 08 12, 16:00)
nerekomenduojat is vis naudoti ar tik konkrecios rusies naudoti?

Nerekomenduoju kažkurios vienos konkrečios. O naudoti antivirusinę Windows sistemoje BŪTINA.
Atsakyti
Prašau padėkit, man ant dekstopo rašo, kad nelegalūs windows. Ekranas juodas. O apie kompus beveik nieko neišmanau. Ką daryt? sad.gif sad.gif
Atsakyti