Įkraunama...
Įkraunama...

Statybinės medžiagos iš Lenkijos

Sveiki smile.gif

Mes intensyviai ruošiamės statyboms ir galvojam iš kur čia medžiagas pirkt smile.gif Esam girdėję, kad vežasi iš Lenkijos, tad būtų labai įdomu, ir ko gero ne man vienai naudinga sužinoti: kur, kokias medžiagas pirkotės ir kokiomis kainomis. Domina viskas - nuo cemento iki varžtų thumbup.gif

Dėkavoju išanksto 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo irisas: 17 birželio 2009 - 23:07
g.gif buvo nemazai sitokiu temu ....jau rasiau ,kad nebesvaigtumete nes ten jokiu stebuklu nera schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(tomoshius @ 2009 06 18, 08:02)
g.gif buvo nemazai sitokiu temu ....jau rasiau ,kad nebesvaigtumete nes ten jokiu stebuklu nera schmoll.gif

norėjosi vienos konkrečios temos statybos sektoriui. Yra panašios, bet ten nelabai konkrečiai, o skaityt temoje apie lenkiškas prekes blink.gif laikas gaištamas.
Na, žinau, kad viena statybinė įmonė vežasi akmens vatą iš lenkų. Armatūra ten pigesnė negu pas mus smile.gif
Atsakyti
domėjausi klinkerinėmis plytomis.
tinkamos man plytos čia - 3,8 Lt,
ten tokios pačios, to paties gamintojo - 2,2 Lt.
Mano atveju bendra suma pirkti vietoje - 10000 lt, pirkti ten - 6000 Lt.
Tikriausiai reikės kažką galvoti... mastau.gif
Atsakyti
Nežinau kaip ten su statybinėmis medžiagomis, bet apdailos medžiagos Lenkijoje tikrai pigiau, t.y. plytelės, laminatas, kranai voniai ir virtuvei.
Atsakyti
QUOTE(axa @ 2009 06 18, 09:08)
domėjausi klinkerinėmis plytomis.
tinkamos man plytos čia - 3,8 Lt,
ten tokios pačios, to paties gamintojo - 2,2 Lt. 
Mano atveju bendra suma pirkti vietoje - 10000 lt, pirkti ten - 6000 Lt.
Tikriausiai reikės kažką galvoti...  mastau.gif



mastau.gif nu nemažas skirtumas vis tik... rolleyes.gif ir aš dėl klinkerio suku galvą, galvoju iš kur pigiau gauti... rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(tomoshius @ 2009 06 18, 08:02)
g.gif buvo nemazai sitokiu temu ....jau rasiau ,kad nebesvaigtumete nes ten jokiu stebuklu nera schmoll.gif

Na yra prekiu kurios pigiau negu pas mus tikrai, taciau ir pas mus yra panasiu kainu. Kaip antai SBA baldu ispardavimai ir pan. Kas liecia plytas, jei skirtumas 4000Lt, reikia paskaiciuoti ir transporta. Taciau jei tas pats gamintojas, ta pati klase ar kokybe, ir lieka apie 2000Lt susitaupius, manau kad apsimoka - tik galvos skausmo gali buti siek tiek daugiau smile.gif
Atsakyti
Tai prašom rašykit kuriose parduotuvėse kainas žiūrėjote 4u.gif
Dabar su SBA baldais tai tikrai gerai thumbup.gif Mano svajonių lova kai mes ieškojom kainavo apie 3000, o dabar SBA po 600 doh.gif Kai mesieškojom medžiaga aptrauktos galima buvo tik pagal užsakymą daryt, ir tai daugelisį mane kaip į durną žiūrėjo doh.gif Bet turim mes su brolių SBA baldų vieną sofa, tai kažin ar pasirašyčiau dar kokius baldus iš jų pirkt doh.gif nepatiko kokybė mum abiem schmoll.gif
Atsakyti
As ir narsau, bet niekur konkreciu kainu nieks neparaso. musu namo kaimynas parsiveze putu plolistirola( jei gerai parasiau) pirko suvalkuose kokioj tai bazej ( sake ta kur toliau uz miesto, bet kadangi nesu buvus ten tai nesukonkretinsiu) Jis paskaiciavo kag gavosi tikrai pigiau, o gipso kartonas sake Lietuvoj pigesnis. Manau, reikia gerai zinot kur vaziuot.
Mes va galvojame duru ziuret nes reik visam namui, bet ir norisi vaziuot gerai zinant , o ne siaip pasizvalgyt
Atsakyti
QUOTE(tomoshius @ 2009 06 18, 09:02)
g.gif buvo nemazai sitokiu temu ....jau rasiau ,kad nebesvaigtumete nes ten jokiu stebuklu nera schmoll.gif

gal ir nera bet pvz.klijai parketui cia banke 10 litru 345 lt.,o ten 23 l. 180 lt. o ju sudetis ta pati,tik gamintojas skiriasi. tai kai man reikejo 40 litru, tai as jau geriau nuvykau ju pirkti i Suvalkus. O ir plyteles nusipirkau 40-45 proc. pigiau nei LT, taip pat masyvo grindis nerealias uz topine kaina: pas mus apie 200 lt kv.m.,o ten su akcija ir kurso skirtumu gavosi 84 lt.kv.m. taigi ir nesiblaskiau po visa Lenkija,o viska pirkau Suvalkuose. Taigi vat koks "niekingai" mazas kainu skirtumelis g.gif
Atsakyti
QUOTE(el_teide @ 2009 07 06, 20:56)
gal ir nera bet pvz.klijai parketui cia banke 10 litru 345 lt.,o ten 23 l. 180 lt. o ju sudetis ta pati,tik gamintojas skiriasi. tai kai man reikejo 40 litru, tai as jau geriau nuvykau ju pirkti i Suvalkus. O ir plyteles nusipirkau 40-45 proc. pigiau nei LT, taip pat masyvo grindis nerealias uz topine kaina: pas mus apie 200 lt kv.m.,o ten su akcija ir kurso skirtumu gavosi 84 lt.kv.m. taigi ir nesiblaskiau po visa Lenkija,o viska pirkau Suvalkuose. Taigi vat koks "niekingai" mazas kainu skirtumelis  g.gif


mes irgi mastome apie Lenkija, sakykit, prasau, cia kainos siu dienu?
Atsakyti
mus irgi domintu prekes.kur vidaus duris butu galima isigyti,kaip kokybe ju??kur plyteles perkat suvalkuose??
Atsakyti