Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Statybinės medžiagos iš Lenkijos
Supermamų klubas > Mūsų namai > Namai > Statome namą nuo A iki Z
Pages: 1, 2
irisas
Sveiki smile.gif

Mes intensyviai ruošiamės statyboms ir galvojam iš kur čia medžiagas pirkt smile.gif Esam girdėję, kad vežasi iš Lenkijos, tad būtų labai įdomu, ir ko gero ne man vienai naudinga sužinoti: kur, kokias medžiagas pirkotės ir kokiomis kainomis. Domina viskas - nuo cemento iki varžtų thumbup.gif

Dėkavoju išanksto 4u.gif
tomoshius
g.gif buvo nemazai sitokiu temu ....jau rasiau ,kad nebesvaigtumete nes ten jokiu stebuklu nera schmoll.gif
irisas
QUOTE(tomoshius @ 2009 06 18, 08:02)
g.gif buvo nemazai sitokiu temu ....jau rasiau ,kad nebesvaigtumete nes ten jokiu stebuklu nera schmoll.gif
*

norėjosi vienos konkrečios temos statybos sektoriui. Yra panašios, bet ten nelabai konkrečiai, o skaityt temoje apie lenkiškas prekes blink.gif laikas gaištamas.
Na, žinau, kad viena statybinė įmonė vežasi akmens vatą iš lenkų. Armatūra ten pigesnė negu pas mus smile.gif
axa
domėjausi klinkerinėmis plytomis.
tinkamos man plytos čia - 3,8 Lt,
ten tokios pačios, to paties gamintojo - 2,2 Lt.
Mano atveju bendra suma pirkti vietoje - 10000 lt, pirkti ten - 6000 Lt.
Tikriausiai reikės kažką galvoti... mastau.gif
Endendu
Nežinau kaip ten su statybinėmis medžiagomis, bet apdailos medžiagos Lenkijoje tikrai pigiau, t.y. plytelės, laminatas, kranai voniai ir virtuvei.
rytorasa
QUOTE(axa @ 2009 06 18, 09:08)
domėjausi klinkerinėmis plytomis.
tinkamos man plytos čia - 3,8 Lt,
ten tokios pačios, to paties gamintojo - 2,2 Lt. 
Mano atveju bendra suma pirkti vietoje - 10000 lt, pirkti ten - 6000 Lt.
Tikriausiai reikės kažką galvoti...  mastau.gif
*

mastau.gif nu nemažas skirtumas vis tik... rolleyes.gif ir aš dėl klinkerio suku galvą, galvoju iš kur pigiau gauti... rolleyes.gif
Paliukas
QUOTE(tomoshius @ 2009 06 18, 08:02)
*

Na yra prekiu kurios pigiau negu pas mus tikrai, taciau ir pas mus yra panasiu kainu. Kaip antai SBA baldu ispardavimai ir pan. Kas liecia plytas, jei skirtumas 4000Lt, reikia paskaiciuoti ir transporta. Taciau jei tas pats gamintojas, ta pati klase ar kokybe, ir lieka apie 2000Lt susitaupius, manau kad apsimoka - tik galvos skausmo gali buti siek tiek daugiau smile.gif
irisas
Tai prašom rašykit kuriose parduotuvėse kainas žiūrėjote 4u.gif
Dabar su SBA baldais tai tikrai gerai thumbup.gif Mano svajonių lova kai mes ieškojom kainavo apie 3000, o dabar SBA po 600 doh.gif Kai mesieškojom medžiaga aptrauktos galima buvo tik pagal užsakymą daryt, ir tai daugelisį mane kaip į durną žiūrėjo doh.gif Bet turim mes su brolių SBA baldų vieną sofa, tai kažin ar pasirašyčiau dar kokius baldus iš jų pirkt doh.gif nepatiko kokybė mum abiem schmoll.gif
evid
As ir narsau, bet niekur konkreciu kainu nieks neparaso. musu namo kaimynas parsiveze putu plolistirola( jei gerai parasiau) pirko suvalkuose kokioj tai bazej ( sake ta kur toliau uz miesto, bet kadangi nesu buvus ten tai nesukonkretinsiu) Jis paskaiciavo kag gavosi tikrai pigiau, o gipso kartonas sake Lietuvoj pigesnis. Manau, reikia gerai zinot kur vaziuot.
Mes va galvojame duru ziuret nes reik visam namui, bet ir norisi vaziuot gerai zinant , o ne siaip pasizvalgyt
el_teide
QUOTE(tomoshius @ 2009 06 18, 09:02)
*

gal ir nera bet pvz.klijai parketui cia banke 10 litru 345 lt.,o ten 23 l. 180 lt. o ju sudetis ta pati,tik gamintojas skiriasi. tai kai man reikejo 40 litru, tai as jau geriau nuvykau ju pirkti i Suvalkus. O ir plyteles nusipirkau 40-45 proc. pigiau nei LT, taip pat masyvo grindis nerealias uz topine kaina: pas mus apie 200 lt kv.m.,o ten su akcija ir kurso skirtumu gavosi 84 lt.kv.m. taigi ir nesiblaskiau po visa Lenkija,o viska pirkau Suvalkuose. Taigi vat koks "niekingai" mazas kainu skirtumelis g.gif
lukamona
QUOTE(el_teide @ 2009 07 06, 20:56)
gal ir nera bet pvz.klijai parketui cia banke 10 litru 345 lt.,o ten 23 l. 180 lt. o ju sudetis ta pati,tik gamintojas skiriasi. tai kai man reikejo 40 litru, tai as jau geriau nuvykau ju pirkti i Suvalkus. O ir plyteles nusipirkau 40-45 proc. pigiau nei LT, taip pat masyvo grindis nerealias uz topine kaina: pas mus apie 200 lt kv.m.,o ten su akcija ir kurso skirtumu gavosi 84 lt.kv.m. taigi ir nesiblaskiau po visa Lenkija,o viska pirkau Suvalkuose. Taigi vat koks "niekingai" mazas kainu skirtumelis  g.gif
*

mes irgi mastome apie Lenkija, sakykit, prasau, cia kainos siu dienu?
zmzramas
mus irgi domintu prekes.kur vidaus duris butu galima isigyti,kaip kokybe ju??kur plyteles perkat suvalkuose??
Blogasdaktaras
Gal kas konkreciai paminetu kur Suvalkuose kokiose parduotuvese galima santechnikos, apsvietimo prekiu rasti. Ar verta toliau varyt, pvz. koki Bialystoka?
zmzramas
mane domintu kur katilu pasirinkimas yra suvalkuose
Paliukas
QUOTE(zmzramas @ 2009 07 08, 23:26)
*

Na tai juk nesunku i google ivesti "kotly suwalki" ir pasiziureti rezultatus.
Va vienas is ju http://www_key_suwalki_pl/promocja.htm
Tik kaip jau minejau, jei jau taip planuojat pirkti katila ne Lietuvoje, bent jau pirkit is tu kuriuos siulo ir Lietuvoje, gedimui atsiradus turesite i ka kreiptis, o ne skambineti i suvalkus ir prasyt kad atvyktu taisyti....
Plyteles, gipso tinka kokias isigyti - viena, kas liecia technika - manau vis dar neapsimoka...
irisas
QUOTE(zmzramas @ 2009 07 08, 23:26)
*

mačiau parduotuvę šildymo technikos ir santechnikos važiuojant centrine suvalkų gatve (ten kur bažnyčia) iki beveik pat galo. Adreso negaliu pasakyt doh.gif
zmzramas
QUOTE(irisas @ 2009 07 14, 16:44)
mačiau parduotuvę šildymo technikos ir santechnikos važiuojant centrine suvalkų gatve (ten kur bažnyčia) iki beveik pat galo. Adreso negaliu pasakyt  doh.gif
*

na nelabai zinau as tu suvalku.liesna gatve gal??paskeviciu parduotuve lygtais ten.cia info is paiesku internete ax.gif
Tila
Mane domintų statybinių prekių parduotuvės Bialystoke (labiausiai domina santechnika). Žinau Leroy Merlin, o daugiau? Gal kokia specializuota yra?
Žiūrėjau nuorodas, katalogus, bet kai lenkų kalbos nesuprantu, tai sunkiai susigaudau.
Būčiau dėkinga jei kas pasidalins informacija 4u.gif
Endendu
QUOTE(Tila @ 2009 07 15, 09:39)
Mane domintų statybinių prekių parduotuvės Bialystoke (labiausiai domina santechnika). Žinau Leroy Merlin, o daugiau? Gal kokia specializuota yra?
Žiūrėjau nuorodas, katalogus, bet kai lenkų kalbos nesuprantu, tai sunkiai susigaudau.
Būčiau dėkinga jei kas pasidalins informacija 4u.gif
*

Jau 21-ą kartą rašau smile.gif mes Bialystoke kranus ir keraminę santechniką pirkome plytelių bazėje Consus, Elewatorska 29. Nepertoliausiai nuo Leroy merlino. Padorios kainos, ir dar nuolaidą duoda. Pagrinde prekiauja lenkų gamybos įranga, bet kranų tikrai turi ir Hansgrohe, Kludi, Oras ir t.t. ir ispaniškų plytelių mačiau.
zmzramas
gal kas pirkote glaista sienoms lenkijoje,koki geriau pirkti ir kaip jis ten rasosi lenkiskai??tiesa kokios plyteliu kainos ten ir kaip suprasti tas plyteliu klases - rusis kuria reikia rinktis ir kiek ju ten??
Papildyta:
plyteliu klijai sildomoms grindims kaip isversti tiksliai??nes su zodynu tai pieva gaunas ax.gif
amada
QUOTE(zmzramas @ 2009 07 15, 22:53)
gal kas pirkote glaista sienoms lenkijoje,koki geriau pirkti ir kaip jis ten rasosi lenkiskai??tiesa kokios plyteliu kainos ten ir kaip suprasti tas plyteliu klases - rusis kuria reikia rinktis ir kiek ju ten??
Papildyta:
plyteliu klijai sildomoms grindims kaip isversti tiksliai??nes su zodynu tai pieva gaunas ax.gif
*

klijai plytelems turetu mazdaug taip verstis:kleje do płytek ceramicznych z ogrzewaniem podłogowym
Endendu
Plytelių klasės yra trys - I, II ir nerūšinės. geriausios, aišku, I klasės. Pas lenkus tai vadinasi I gat. (gatunek). Mažiausia tikimybė, kad bus dydžio nuokrypių, broko.O klijus šildomoms grindims reikia žiūrėti, kad būtų parašyta, jog elastiniai.
Paliukas
Jei jau rimtai nusprendet pirkti lenkijoje tai siulau nedelsti, nes po truputi kioskelis uzsidaro (sia nakti zlotas soktelejo 4 ct, 0.84lt/zl, dabar byski nukrito bet iki 0.82Lt), taip kad manyciau sukrusti pirkejams is lenkijos reiketu, nes po byski uzsidaro dureles ir bus kaip senovej, kad lenkai i lietuva vaziuos maisto produktu wink.gif
Endendu
QUOTE(Paliukas @ 2009 07 16, 14:13)
Jei jau rimtai nusprendet pirkti lenkijoje tai siulau nedelsti, nes po truputi kioskelis uzsidaro (sia nakti zlotas soktelejo 4 ct, 0.84lt/zl, dabar byski nukrito bet iki 0.82Lt), taip kad manyciau sukrusti pirkejams is lenkijos reiketu, nes po byski uzsidaro dureles ir bus kaip senovej, kad lenkai i lietuva vaziuos maisto produktu wink.gif
*

Nu kad ne schmoll.gif Kainų skirtumai tokie, kad tie keli centai nieko nelemia.
Paliukas
QUOTE(Endendu @ 2009 07 16, 17:35)
Nu kad ne  schmoll.gif Kainų skirtumai tokie, kad tie keli centai nieko nelemia.
*

kodel nelemia 1000zl*0.84=840lt
1000zl*0.80=800Lt
cia jei tukstantis o jei perki uz kokius 5 ar daugiau?
Endendu
QUOTE(Paliukas @ 2009 07 16, 20:26)
kodel nelemia

Nelemia ta prasme, kad vistiek apsimokės, nes vistiek bus sutaupoma, kad ir mažiau.
Paliukas
Mano darbas buvo ispeti, Jusu sureaguot arba ne wink.gif
Skaiciuokit, pvz jei yra tokiu kurie nori pirkti katila Lenkijoje ir jo kaina yra 10.000Zl
kursas 0.76 (neseniai dar toks buvo) 10.000*0,76=7600Lt
kursas 0,83 (siandienos) 10.000*0.83=8300Lt
Nei daug nei mazai, kainos suolis 700Lt o ka cia reiskia tie keli centai? wink.gif
Matuliukas
Ir mes bandėme medžiagų ieškoti Lenkijoje, bet kas liečia kainas tai nieko ten gero galiu pasakyti. Be to tie Lenkai labai įdomūs žmonės biggrin.gif. Lygtais su jais atrodo ir sutari, bet paskui netikėtai pabrangsta tos medžiagos arba transporto kaina išauga, tai jie patys kažkur pradingsta ir pan. Nežinau, gal čia tik mums taip su jais nesisekė...

Vat kas liečia buitinę techniką, tai ten kur kas labiau apsimoka prikti nei LT, nuvažiavai, nusipirkai, susikrovei į mašinėlę ir parsivežiai biggrin.gif
gutegute
QUOTE(Matuliukas @ 2010 07 13, 10:32)
Ir mes bandėme medžiagų ieškoti Lenkijoje, bet kas liečia kainas tai nieko ten gero galiu pasakyti. Be to tie Lenkai labai įdomūs žmonės biggrin.gif. Lygtais su jais atrodo ir sutari, bet paskui netikėtai pabrangsta tos medžiagos arba transporto kaina išauga, tai jie patys kažkur pradingsta ir pan. Nežinau, gal čia tik mums taip su jais nesisekė...

Vat kas liečia buitinę techniką, tai ten kur kas labiau apsimoka prikti nei LT, nuvažiavai, nusipirkai, susikrovei į mašinėlę ir parsivežiai  biggrin.gif
*

O kokiu butent medziagu ieskojote? Mane domina blokeliai.
Meilytė
Mane taip pat domina blokeliai ir stogo danga...negaliu apsisprest ar verta vaziuot i lenkija ar lt pirkt...
Vilienė
Visiems ieškantiems Lenkijoje medžiagų, buitinės technikos, etc - ebay analogas tik ten tiesioginiai kontaktai, adresai bei kainos. Tik teks lenkiškai pasimokyt, kad suprastumėt: rura - tai ne kūno dalis smile.gif o strop tai ne kėlimo trosas smile.gif
Sėkmės!
kojote7
Na, o aš irgi norėčiau pasidalinti savo patirtimi iš lenkų:
Pirmiausiai, tai labai reikia susižiūrėti kainas Lietuvoje. Tikrai neviskas ten pigiau, o tuo labiau, kad Lietuvoje irgi yra ne vien Senukai, reikia derėtis.
Mes pirkom voniai plyteles lenkiškas, tai galiu pasakyti, kad aplankėm gal kokias 5 parduotuves (Bialystoke ir Suvalkuose) ir buvo keista, kad kaina pavertus litais buvo ta pati kaip Lietuvoje. Taigi, galiausiai dalį pirkom Lenkijoje, nes pasisekė, kad vienoj parduotuvėj buvo akcija (tik todėl buvo pigiau), o kitas Lietuvoje, nes čia irgi nusiderėjom 10 proc.
Nemažas skirtumas buvo laiptų ledinėms lemputėms, nes tos pačios firmos skyrėsi gal ant pusės (Lietuvoje po 80 lt, o ten išėjo apie 45 lt). ax.gif

O dabar ieškom žalios 1,5 m segmentinės tvoros, tai praeitą savaitę lankėmės Suvalkuose. Turbūt pas juos ji nepopuliari, nes radom iš 6 lankytųsi vietų tik 3, o ir tai labai menko pasirinkimo. Na, kaina dviejose vietose šiek tiek pigesnė nei pas mus, bet neypatingai g.gif. Gal kas susidūrėte ir galėtumėte pasidalinti informacija? Gal kam tekę pirkti Paszkiewisz parduotuvėje, kaip ten ar eina nusiderėti? blush2.gif
Marincik
QUOTE(kojote7 @ 2011 11 23, 15:49)
Na, o aš irgi norėčiau pasidalinti savo patirtimi iš lenkų:
Pirmiausiai, tai labai reikia susižiūrėti kainas Lietuvoje. Tikrai neviskas ten pigiau, o tuo labiau, kad Lietuvoje irgi yra ne vien Senukai, reikia derėtis.
Mes pirkom voniai plyteles lenkiškas, tai galiu pasakyti, kad aplankėm gal kokias 5 parduotuves (Bialystoke ir Suvalkuose) ir buvo keista, kad kaina pavertus litais buvo ta pati kaip Lietuvoje. Taigi, galiausiai dalį pirkom Lenkijoje, nes pasisekė, kad vienoj parduotuvėj buvo akcija (tik todėl buvo pigiau), o kitas Lietuvoje, nes čia irgi nusiderėjom 10 proc.
Nemažas skirtumas buvo laiptų ledinėms lemputėms, nes tos pačios firmos skyrėsi gal ant pusės (Lietuvoje po 80 lt, o ten išėjo apie 45 lt).  ax.gif

O dabar ieškom žalios 1,5 m segmentinės tvoros, tai praeitą savaitę lankėmės Suvalkuose. Turbūt pas juos ji nepopuliari, nes radom iš 6 lankytųsi vietų tik 3, o ir tai labai menko pasirinkimo. Na, kaina dviejose vietose šiek tiek pigesnė nei pas mus, bet neypatingai  g.gif. Gal kas susidūrėte ir galėtumėte pasidalinti informacija? Gal kam tekę pirkti Paszkiewisz parduotuvėje, kaip ten ar eina nusiderėti? blush2.gif
*

O kurioje parduotuveje jus pirkote led lemputes? Mums irgi reikia smile.gif
braske1515
QUOTE(Marincik @ 2012 03 03, 10:17)
O kurioje parduotuveje jus pirkote led lemputes? Mums irgi reikia smile.gif
*

segmentines tvoros as irgi pries metus suvalkuose visa diena praieskojau ir nieko gero neradau... Po dvieju savaiciu senukuose buvo akcija nusipirkau 30 procentu pigiau negu lenkuose...
Kazkur rasiau neziurekite kainu vien seniuose ar ermitaze, pas juos buna ir 300 procentu kartais antkainis.
Led lempute, kokybiska su 1 arba 2 garantija kaune kainuoja nuo 22 lt reikia tik zinoti kur pirkti.
va imetu kiek led juosta kastuoja
http://www.ebay.co.uk/itm/Warm-White-5M-30...#ht_4465wt_1270

Uz savaites vaziuosiu maisto pirkti perleksiu ir medziagu kainas paziuresiu
Vilienė
QUOTE(braske1515 @ 2012 03 04, 00:26)
Uz savaites vaziuosiu maisto pirkti perleksiu ir medziagu kainas paziuresiu
*

Pasisaugok mentų biggrin.gif kad nebūtų kaip praeitą kartą. Dabar prisipirko jie nežymėtų žaibų, paveja, nufilmuoja... lotuliukas.gif
braske1515
turiu jau racija isidejas, dabar kiek i PL vaziuoju kazkoks balvonas rekia , kad "malkas" perka biggrin.gif
Vilienė
QUOTE(braske1515 @ 2012 03 05, 00:30)
turiu jau racija isidejas, dabar kiek i PL vaziuoju kazkoks balvonas rekia , kad "malkas" perka  biggrin.gif
*

Pasiūlyk jam anglių thumbup.gif
uolma
Keliu temą į viršų. Kaži ar apsimoka važiuoti į Lenkiją Ruki skardos važiuoti? Ir ar teisybė, kad šiai dangai lenkai neduoda garantijos vežant į LT?
mfsouth
QUOTE(uolma @ 2012 08 22, 11:56)
Keliu temą į viršų. Kaži ar apsimoka važiuoti į Lenkiją Ruki skardos važiuoti? Ir ar teisybė, kad šiai dangai lenkai neduoda garantijos vežant į LT?
*

Ruukki monterey Plius (dengta Purex) 35.80 zl , Lietuvoje 32 Lt. Skirtumas siandieniniu kurus apie pora litu uz kvadrata. As galvojau pirkti Lenkijoj, kaina gautusi mazesne apie 600 Lt (pas mane 360 kvadratu), bet dar transporto islaidos ir siaip. Skarda pirkti lenkuos nelabai norisi, nes pirkau blokelius ,tai daug nervu kainavo su jais bendraujant ir broko buvo, o dabar dar kai zlotas pakilesm, tai jau geriau LT. Imsiu is www.vidara.lt
uolma
Na susisekiau su vadybininku Pl tai palyginau kainas. Tėvai iš vidaros pirko po 27lt ( Ruukki monterey polisterio) ten 27zl. per 180 kvadratų susitaupo apie 670 litų g.gif O dar plėvelė, tik dar neišsiaiškinau kaip vinys ar ten pigiau. Ir žinoma priklausomai iš kokio miesto važiuotum. Tik čia man aiškina LT vadybinkas vienas, kad negalioja garantinis Ruukki skardai pirktai iš PL. Bet neparišku kodėl gali negalioti, jei buitinei technikai galioja. g.gif
mokinuks
QUOTE(uolma @ 2012 08 22, 17:48)
Na susisekiau su vadybininku Pl tai palyginau kainas. Tėvai iš vidaros pirko po 27lt ( Ruukki monterey polisterio) ten 27zl. per 180 kvadratų susitaupo apie 670 litų  g.gif O dar plėvelė, tik dar neišsiaiškinau kaip vinys ar ten pigiau. Ir žinoma priklausomai iš kokio miesto važiuotum. Tik čia man aiškina LT vadybinkas vienas, kad negalioja garantinis Ruukki skardai pirktai iš PL. Bet neparišku kodėl gali negalioti, jei buitinei technikai galioja.  g.gif
*

pasiziurek kaip ta danga atrodo po metu, kitu, nu ir kas ta garantija, tau keis ta stoga kas nors?
pasiziurek del garantiniu isipareigojimu ir apaksi, kad tai viso labo tik skambus marketinginis sukis..
uolma
QUOTE(mokinuks @ 2012 08 22, 19:04)
pasiziurek kaip ta danga atrodo po metu, kitu, nu ir kas ta garantija, tau keis ta stoga kas nors?
pasiziurek del garantiniu isipareigojimu ir apaksi, kad tai viso labo tik skambus marketinginis sukis..
*

Būtent kokia danga? mano nurodyta kur konkrečiai? Nes ten rinkosi mano tėvai. O dabar reikia rinktis man pačiai. Tad domiuosi viskuom. O tai jeigu žinai kas ten tarp eilučių dėl to garantinio kalbama, tai gal gali čia plačiau pakomentuot. nes šiaip kas dėl RUUKKI tai visi neblogi atiliepimai. nebent ko nors dar nežinau.
kristinka_2010

Gal kas mate ar yra kazkurioje suvalku parduotuveje situ katilu?

http://www.defrokatilai.lt/produkcija/opti...rt-7792129.html

mfsouth
QUOTE(kristinka_2010 @ 2012 08 22, 21:38)

*

tai yra lenkiskas produktas ir tikrai rasi kazkurioj parduotuviu sitos produkcijos.

uolma kaip jau minejau as blokelius veziausi is Suvalku, galvojau ir skarda, bet zinok racionalus mano pasirinkimas bus pirkti is Vidaros. Nes visu pirma dar is tavo skirtumo kainu reiktu atimt transporta is Lenkijos, tai sutaupysi 300 Litu max. O ar lenkas atvaziuos i objekta ir ismatuos viska? Ar prisiims atsakomybe del broko ir t.t.? Patikek manim, lenkai yra lenkai ,kad ir kaip beskambetu. As patyriau savo kailiu tai. Aisku pirksiu as is ju dar visko nemazai, bet stogo tikrai ne.
uolma
QUOTE(mfsouth @ 2012 08 22, 22:09)
tai yra lenkiskas produktas ir tikrai rasi kazkurioj parduotuviu sitos produkcijos.

uolma kaip jau minejau as blokelius veziausi is Suvalku, galvojau ir skarda, bet zinok racionalus mano pasirinkimas bus pirkti is Vidaros. Nes visu pirma dar is tavo skirtumo kainu reiktu atimt transporta is Lenkijos, tai sutaupysi 300 Litu max. O ar lenkas atvaziuos i objekta ir ismatuos viska? Ar prisiims atsakomybe del broko ir t.t.? Patikek manim, lenkai yra lenkai ,kad ir kaip beskambetu. As patyriau savo kailiu tai. Aisku pirksiu as is ju dar visko nemazai, bet stogo tikrai ne.
*

Man lenkų ir nereikia, kad paskaičiuotų, statybininkai paskaičiuos. Juk ir Vidaros vadybininkai nelipa ant stogo, juk dokumentai yra pagal kuriuos ir galima paskaičiuoti. O ant kelio man ir 100 lt užteks iki Suvalkų. Kaži kokia dabar dyzelio kaina ten, nes pas mus jau kažkoks košmaras. doh.gif Va dėl garantinio man dar reikia pasiaiškinti, kam jie duoda konkrečiai kam ne.
mfsouth
QUOTE(uolma @ 2012 08 22, 22:36)
Man lenkų ir nereikia, kad paskaičiuotų, statybininkai paskaičiuos. Juk ir Vidaros vadybininkai nelipa ant stogo, juk dokumentai yra pagal kuriuos ir galima paskaičiuoti. O ant kelio man ir 100 lt užteks iki Suvalkų. Kaži kokia dabar dyzelio kaina ten, nes pas mus jau kažkoks košmaras.  doh.gif Va dėl garantinio man dar reikia pasiaiškinti, kam jie duoda konkrečiai kam ne.
*

Nu pagal dokumentus tau niekas neskaiciuos smile.gif viska reikia naturoj daryt.
O nepamirsk kad maziausiai 300 zl uz skardos atvezima lenkas paims. Zodziu. As tau sakau realia situacija , o tu imk ,kad ir is Suomijos. As pats Suvalkuose tas vias parduotuves isvazinejes, su daugeliu vadybininku kalbejau ir turejau nemazai reikalu, bet skardos tikrai neimsiu. Na kokiam ukiniam pastatui ar sodybos renovacijai gal. Taciau ind. namo stogui ne smile.gif O dar zinant kokiu budu lenkas gauna ta skarda, tai nenustebk ,kad gausi nemazai apibraizytos, ko pasekoje po poros metu stogas prades rudyt smile.gif
apievata
Tai patyrimu jau kaip ir daugokai is lenku..Mano tiekejas ( manau , kad saziningas ) atsisake kai kurias medziagas parduoti lenkiskas . Akivaizdus pvz - forume skelbtos bedos del schiedel kaminu (keramika ten t.p. lenkiska , akiv. eina konusais indeklai). Na , bet eksperimentai t.p. turi kainuoti..
Papildyta:
Atsiprasau , diskusija buvo apie skarda , nedaskaiciau... Rudys ne del apibraizymo , g.b.ir del to , bet daugumoje ( absoliucioje) del Zn sluoksnio storio. Cia rimtai.
silainiai
QUOTE(kristinka_2010 @ 2012 08 22, 20:38)

*

Mes pirkome Suvalkuose:
Kram Spolka z.o.o, 16-400 Suwalki, Sejnenska 36, Tel. (87)563 28 48
Toje parduotuveje dirba lietuvis, galima paskambinus pasitikslinti, ar šiuo metu turi Jus dominamą katilą. thumbup.gif
l-aura
QUOTE(braske1515 @ 2012 03 05, 00:30)
turiu jau racija isidejas, dabar kiek i PL vaziuoju kazkoks balvonas rekia , kad "malkas" perka  biggrin.gif
*

malkos" cia reiskia kuras. Paprastai is furu vairuotoju perka. biggrin.gif
Izium'as
Sveiki :-) gal kas paskutiniu metu buvo Lenkijoje statyb.medziagu pirkt ir gali pasidalint informacija ka ir kur pirko,kokios kainos.? :-) o labiausia domintu akytbetonio blokelia,skardine danga,vata. Kokios kainos,ar verta ten pirkt? :-) Aciu
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.