Įkraunama...
Įkraunama...

Auginam plaukus

galite pabandyti gerti Fitoval vitaminus plaukams.Bent jau man tai tikrai greičiau auga plaukai.Ir kainuoja apie 20 Lt Eurovaistinese.
Atsakyti
o as savo plauku nesuprantu. atrodo auga gerai(isduoda ataugusios saknys), bet i ilgi tai neilgeja:(((
Atsakyti
QUOTE
o as savo plauku nesuprantu. atrodo auga gerai(isduoda ataugusios saknys), bet i ilgi tai neilgeja:(((

Man taip pat, saknys ataugusios nu į ilgi nors tu ka nesimato kad auga.
Atsakyti
Mano plaukai is prigimties silpni, ploni ir garbanoti. Niekaip negaliu uzsiauginti ilgesniu, nei iki peciu. Labai greit galiukai nusiursta, susivelia ir tenka kirpt. Ir taip pasaka be galo. Bet dabar atradau super dalykeli - "sarmoj" pirkau aliejuka plauku galiukam "SEMI DI LINO" nu super thumbup.gif Uztenka vos keliu lasiuku, istrinu isplautus truputi dregnus plaukus ir viskas! Paskutini karta kirpausi lapkricio vidury, ir dar nereikia! Nes galiukai nenusiure 4u.gif Beje, jis brangokas - apie 70 lt kainavo, bet tikrai verta.
Ir dar naudoju "lakme" drekinancia nuplaunama plauku kauke. As ja vietoj plauku balzamo naudoju. Tikrai liuks wink.gif Jau viska baigineju, bet ir vel ta pati pirksiu. Siulau ir jums pabandyt. thumb_yello.gif
Atsakyti
o kur ta "lakme"galima rasti ir kiek ji kastuoja?
Atsakyti
Lakme maciau rodos Camelia vaistinese g.gif
Atsakyti
as pirkau euro vaistinej. Dezute (250gr) nuplaunamos drekinancios sausu plauku kaukes kainuoja apie 24 lt. Bet maciau ir kitose vaistinese, pvz mole ( cia kas kaune gyvenat wink.gif )
Atsakyti
QUOTE(liince @ 2005 03 03, 11:24)
o kur ta "lakme"galima rasti ir kiek ji kastuoja?


Vilniuje esu pirkusi Eurovaistinėse, o šiaip pigiau būdavo grožio salone Rosselina (atrodo, taip vadinasi:hm g.gif ) kažkur Belmonte, užkrito pavadinimas... Jie atstovai Lakmes kosmetikos, ir prieš porą metų kainos buvo 20 proc. mažesnės nei kitur.
Atsakyti
QUOTE(Kiipshiuke @ 2005 03 02, 22:46)
Bet dabar atradau super dalykeli - "sarmoj" pirkau aliejuka plauku galiukam "SEMI DI LINO" nu super  thumbup.gif  Uztenka vos keliu lasiuku, istrinu isplautus truputi dregnus  plaukus ir viskas! Paskutini karta kirpausi lapkricio vidury, ir dar nereikia! Nes galiukai nenusiure  4u.gif  Beje, jis brangokas - apie 70 lt kainavo, bet tikrai verta.

Aliejukas tai is tiesu super thumbup.gif Bet kodel tu tiek brangiai uz ji mokejai g.gif blink.gif Nezinau gal dabar kainas pakele, bet vasara eurovaistineje be nuolaidos apie 50 lt kainavo, o as pataikiau ant nuolaidu, tai is vis uz 32 nusipirkau thumbup.gif Tai ir dabar kas nuo karto vis pasizvalgau ir jei pamatysiu tai kokius pora butelaiciu prigriebsiu (ateiciai biggrin.gif )
Atsakyti
Maciau ir as ta aliejuka... Bet man neaisku, kaip visus plaukus tais keliais lasiukais istrinti, kaip rasoma??? Uzlasinti ant galvos? tongue.gif
Atsakyti
O kiek laiko uztenka to "SEMI DI LINO" aliejuko, plaunant plaukus kasdien?smile.gif ir kiek jo lasinti?smile.gif ar tikrai toks geras? geresnis uz kitus aliejukus?smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kamputyje: 04 kovo 2005 - 17:38
paneles, as pastoviai naudoju semi di lino aliejuka - nuo jo plaukai zvilga ir elastingi, mano plaukai ilgi, ai jo man uztenka tik 2 menesiams, nes galva plaunu kas antra diena ir kaip ten raso man keliu lasu neuztenka. as juo tepu plaukus iki puses ilgio - mano plaukai iki liemens. tikria patariu naudoti. jo kaina 58 litai sarmoje, o kartais euro vaistinese buna ispardavimas po 32 litus, bet tik tada kada jau jo galiojimas i pabaiga eina - taigi bukite atidzios.
Atsakyti