Įkraunama...
Įkraunama...

Auginam plaukus

Ir aš auginu... Man nuolat užeina periodai, kai užsimanau trumpų plaukų, panešioju tokius porą metų, o tada labai pasiilgstu ilgų ir puolu auginti.
Džiovintuvu nedžiovinu, dažau tik natūraliais dažais (chna), bet kirpyklos visai neatsisakau, nes tie ataugantys plaukai tai atrodo oi oi... schmoll.gif Tik kerpuosi kokį kartą į 5 mėn., ir perspėju kirpėją, kad auginu plaukus, tai tiesiog suteikia šukuosenai padorią formą ir tiek.
Vitaminus irgi geriu, Perfectil dažniausiai.
Atsakyti
na aš irgi auginu plaukus, jau buvau du kartus juos nusikirpusi trumpai, buvo gana ilgi, tai dabar jau to nekartosiu cry.gif
pradėjau gerti silicis futura vitaminus, tai tikiuosi pagerėjimo smile.gif tik sakė kad reikia gerti min 3 mėn. kad pasimatytų pokyčiai....
o šiaip per mėn mano plaukai paauga apie 2 cm, tai net nežinau čia daug ar mažai todėl tenka kas mėnesį dažytis,
o kaip jums jie greitai auga? smile.gif
Atsakyti
man i menesi apie 4 cm paauga.
Atsakyti
o 4cm!!! blink.gif tai kaskiek laiko tu dazai plaukus? man ciuju po koki centimetra-du, paauga unsure.gif
Atsakyti
mano tai jauciu irgi 1-1,5cm... bet taip letai... cry.gif todel si tema man labai aktuali drinks_cheers.gif
Atsakyti
4 cm tai cia nerealu! pas mane 1,5 cm per menesy ir kirpeja sake kad tai normalus augimas.tai jau tavo plaukai kazkokie superaktyvus thumbup.gif
Atsakyti
mano plaukuciai visada buvo trumpi.sugalvojau uzsiauginti,tai du metelius vargau doh.gif ,kol nenuejau pas gera kirpeja ir padare galvos masaza ir siap jos ranka labai gera thumbup.gif .zinoma ne viena ir ne du kartus...,bet net negalejau patiket,kaip greitai jie pradejo man augti.sakoma,kad kazkaip uzmiega tos sakneles,jas reikia isjudinti,galvos kraujo apytaka pagerinti,gerai ismasazuoti,bet tam tikrus taskus reikia zinoti.tai jau dabar kerpuosi kas menesi galus,nes augimas beprotiskas,na gal man taip atrodo,bet rezultatas tai tikrai matosi.visi kas sutinka galvoja,kad prisiauginau plaukus...ir dar be to naudojau aliejuka plauku augimui skatinti.,ten ir kraujotaka galvos gerina ir t.t 4u.gif
Atsakyti
Oho...kaip gerai butu jei i menesi po 4 cm. paaugtu,tada po metu ilgas kasas uzsiauginciau biggrin.gif
Atsakyti
Pas mane 2,5 cm paauga ir taip uzknisa juos dazyt, kad saknys nesviestu. Bet jau baigiu atsiauginti savas kasas rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(vilmike @ 2005 09 14, 21:51)
mano plaukuciai visada buvo trumpi.sugalvojau uzsiauginti,tai du metelius vargau doh.gif ,kol nenuejau pas gera kirpeja ir padare galvos masaza ir siap jos ranka labai gera thumbup.gif .zinoma ne viena ir ne du kartus...,bet net negalejau patiket,kaip greitai jie pradejo man augti.sakoma,kad kazkaip uzmiega tos sakneles,jas reikia isjudinti,galvos kraujo apytaka pagerinti,gerai ismasazuoti,bet tam tikrus taskus reikia zinoti.tai jau dabar kerpuosi kas menesi galus,nes augimas beprotiskas,na gal man taip atrodo,bet rezultatas tai tikrai matosi.visi kas sutinka galvoja,kad prisiauginau plaukus...ir dar be to naudojau aliejuka plauku augimui skatinti.,ten ir kraujotaka galvos gerina ir t.t 4u.gif



reikes galva pradet masazuoti biggrin.gif
Atsakyti
...ir dar be to naudojau aliejuka plauku augimui skatinti.,ten ir kraujotaka galvos gerina ir t.t 4u.gif
[/quote]


papasakok, kas čia per aliejukas? ax.gif Aš irgi tokio norėčiau...

Atsakyti
4u.gif svekutės
Galiu pasakyti, kaip "prisiauginti" daugiau, bet ilgesni atrodo blush2.gif netampa labai jau jie. Naudoju CHNA kaukes - tai jau po poros kaukių.. doh.gif doh.gif teplioju žele, kad kaip nors "suliptų" daugybė naujų ataugusių plaukučių ax.gif ax.gif - ir kirpėja visad pastebi, kai panaudoju CHNA - klausia ar vėl nepatingėjau palepinti plaukų tongue.gif
Kainuoja tik 79 ct. kažkur maišiukas, savo plaukam perku kartui porą pakučių - SUPER thumbup.gif , tik kartais prisitingi darytis tą kaukę, nes tos žolės smirda šiek tiek, be to - kaukės masę kelias minutes iš galvos plaut reik.Nors - tokias kaukes daro ir kirpyklose kai kuriose, tik jau kaina - keliasdešimt litų.
Rezultatas good.gif
Atsakyti