Įkraunama...
Įkraunama...

Auginam plaukus

Atsiprasau uz klaidas blush2.gif
Atsakyti
O tas chna nusiplauna?
Atsakyti
QUOTE(Madam Butterfly @ 2005 09 17, 12:45)
o jis nesuriebina labai plauku? nesinori kaip riebaluota galva vaiksciot...

O kaip naudoti tą aliejuką? ax.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(*Citra* @ 2005 09 15, 13:09)
Nagi, isduok savo geraja kirpeja.  mirksiukas.gif  Ir aliejuko pavadinima isduok  smile.gif



ji gera tuo,kad gera ranka turi,masaza daro,o aliejuka gavau is kitos ... mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(vilmike @ 2005 09 16, 09:43)
[ Dzintars firmos aliejukas (australijos arbatmedis).tai jis tikrai sustiprino plaukus ir paskatino ju augima.as pirkau ji Rygoje. mirksiukas.gif

o as Akropolio Maximoj mirksiukas.gif

QUOTE(Lala @ 2005 09 17, 12:49)
As irgi daug ko bandziaum tepti galvos osa (varnelisiu aliejus,Dzintars aliejukas su arbatmedziu kaip cia raso,ir .....) ir ka galiu pasakyti,kad vistiek kaip beplautum tos plaukus,kita diena vistiek jie jau susiriebaluoti,o ta diena tai normaliai,bent jau man  ax.gif

drinks_cheers.gif man taip pat, ta pacia diena gerai, o kita jau pradeda riebaluotis nuo saknu....
Atsakyti
O kas kiek laiko plaunate galvą? Aš kai kokį mėnesį pavartojau šampūną riebiems plaukams (nusipirkau netyčia, nes paskaičiau, kad normalizuoja riebalinių liaukų veiklą ir tinka nuo slinkimo), tai plaukai pradėjo rečiau riebaluotis ir praėjo tas bjaurus galvos odos niežėjimas.
Atsakyti
http://www.hair-styl...-grow-long.html
cia biski apie plauku augima ir prieziura...
Atsakyti
QUOTE(Miaška @ 2005 09 18, 12:31)
O kas kiek laiko plaunate galvą? Aš kai kokį mėnesį pavartojau šampūną riebiems plaukams (nusipirkau netyčia, nes paskaičiau, kad normalizuoja riebalinių liaukų veiklą ir tinka nuo slinkimo), tai plaukai pradėjo rečiau riebaluotis ir praėjo tas bjaurus galvos odos niežėjimas.

Buk geryte, parasyk pavadinima. As plaunu kas antra diena, nes riebaluojasi ir sukrenta...
Atsakyti
QUOTE(body @ 2005 09 18, 12:58)
http://www.hair-styl...-grow-long.html
cia biski apie plauku augima ir prieziura...

Aciu. panasiai tai ir elgiuos. Jokiu pantene nenaudoju. Tik gal kiek per daznai sukuoju...
Atsakyti
QUOTE(Madam Butterfly @ 2005 09 17, 11:45)
o jis nesuriebina labai plauku? nesinori kaip riebaluota galva vaiksciot...


Na ne, as tai kazkaip nepastebejau, kad po jo riebaluotusi plaukai smile.gif
Ta "Dzintars" aliejuka reikia itrinti i saknis pries plaunant paukus (ant nesvariu, neplautu plauku), palaikyti 15min. ir po to galva isplauti su sompunu, kaip iprastai.
Si aliejuka reiketu pasistengti naudoti reguliariai karta per savaite.
Man tai jis thumbup.gif Patarus pardavejai as ji pirkau nuo plauku slinkimo, bet jis ne tik sustabde plauku slinkima, bet ir labai atgaivino, atsate plaukus (ju struktura) ir plaukai pradejo greiciau augti... net ataugineja nauji smile.gif
Esu blondine (o sviesiems, sausiems, dazytiems, pazeistiems plaukams pacios zinote, kad reikalinga ypatinga prieziura) - tai sis daikciukas man tiesiog super smile.gif
Pasiuliau si aliejuka savo draugems, tai visos yra labai patenkintos smile.gif
Atsakyti
QUOTE(xlr @ 2005 09 18, 13:33)
Buk geryte, parasyk pavadinima. As plaunu kas antra diena, nes riebaluojasi ir sukrenta...


Naudojau rusišką "золотой шелк" šampūną ir kaukę, pirkau Eurokose. Dabar pardavėjos labai gyrė naują liniją, vadinasi "ультра шелк", sakė, kad ant savų plaukų jau išbandė... Dar nemėginau, naudojų senąjį, bet išmėginsiu ir tą smile.gif

Iš pigių priemonių mano draugė pirko naują, atrodo irgi rusišką šampūną ir kaukę su placenta, sakė, jai padeda. Mačiau rezultatą - plaukai blizgantys thumbup.gif
Atsakyti
as pries tris metu buvau eziuku nusikirpus plaukus smile.gif is pradziu patiko, bet paskui pradejau gailetis ir emiau auginti juos.paaugdavo po 1 cm i menesi, po to nueidavau i kirpykla ir vos ne viska nukirpdavo ka uzsiauginau smile.gif tad pradejau gerti vitaminus Nutrilite (plaukams, odai, nagams), aisku suplojau apie 70lt, bet ten 90 tableciu.. uztat plaukai pradejo dvigubai greiciau augt, dabar jau turiu plaukus gerokai zemiau peciu smile.gif
Atsakyti