Įkraunama...
Įkraunama...

Auginam plaukus

QUOTE(Aislanda @ 2006 01 01, 22:55)
O kokia kaina ir kur galima nusipirkti  "FABERLIC" geli plauku galiukams?



Cia yra platinama kosmetika,jei nori nusipirkti si seruma reik susirast konsultante ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Aislanda @ 2006 01 01, 22:38)
Kad labai jau daug patarimu Lala ax.gif sunku issirinkti,ieskau priemones,kuri duotu geru rezultata mirksiukas.gif



Taip as zinau,man asmeniskai labai patinka varnelisiu aliejus ir pasta sulsena ir pigu ir rezultatai yra. Taip pat svarbi mytyba ir gyvenimo budas ax.gif
Atsakyti
QUOTE(tinaa @ 2005 12 31, 09:04)

gavau dovanu Faberlic geli plauku galiukams, tai negaliu atsidziaugti thumbup.gif palyginus su Alfaparf, tai tik pinigus ismeciau i bala (gelio kainos nzn, bet uz alfa mokejau 60 lt), paprasciausias palyginimas- tepu galiukus su alfa, paskui ranku net plauti nereikia, jokio aliejukio ant ranku nelieka, o su faberlic ranku atplauti negalejau! o juk galiukams ir reikia, kad kuo riebesnis butu thumbup.gif ir plius, ant plauku galiuku nesijaute jokio riebumo...zodziu, kas kovojat su skilinejanciais galiukais, nepirkit pagal garsia firma (kaip as vista padariau), o pirkit si geli drinks_cheers.gif


Turiu ir as ta Faberlic aliejiuka. Kai pradejau naudoti, man irgi pasirode super daiktas, neriebalina plauku ir pan. Bet kai plaukai priprato, tai labai netgi riebaluodavo. Visai nebepatinka man jis schmoll.gif O ir tas ranku riebumas - atplauti negali, fui...
Atsakyti
QUOTE(Miaška @ 2005 12 30, 22:19)
, plaukų galiukams naudoju Avon serumą, kartais dar kokį mandresnį purškiklį nusiperku, bet pagrindinės priemonės - iš tų pigiųjų.


Miaškute, kiek tas avon serumas kainuoja? kirpėja man patarė nusipirkti arba fructis arba avon serumą, bet man laukti nepatinka, kol platintoja užsakys ir t.t. tai nubėgau ir nusipirkau fructis... o tas avon serumas veiksmingas?
Atsakyti
QUOTE(Indijaa @ 2006 01 02, 16:02)
Miaškute, kiek tas avon serumas kainuoja? kirpėja man patarė nusipirkti arba fructis arba avon serumą, bet man laukti nepatinka, kol platintoja užsakys ir t.t. tai nubėgau ir nusipirkau fructis... o tas avon serumas veiksmingas?

As ne meskute, bet zinau, kad avon be akcijos kainuoja ~25lt, o per akcijas buna 13 ar 12 lituku ax.gif Pati ji irgi naudoju, tai neblogas.. Plaukai tokie svelnus pasidaro, ir nesivelia g.gif
Atsakyti
QUOTE(braskel @ 2006 01 03, 02:04)
As ne meskute, bet zinau, kad avon be akcijos kainuoja ~25lt, o per akcijas buna 13 ar 12 lituku  ax.gif Pati ji irgi naudoju, tai neblogas.. Plaukai tokie svelnus pasidaro, ir nesivelia  g.gif

be akcijos ~ 19lt,o su,14.90.Pirkau si menesi.Patiko thumbup.gif
Atsakyti
As irgi turiu Avono aliejuka, man jis netgi labiau patinka negu Henna plius raudonos kapsules ir kaina thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Lala @ 2006 01 02, 14:14)
Taip as zinau,man asmeniskai labai patinka varnelisiu aliejus ir pasta sulsena ir pigu ir rezultatai yra. Taip pat svarbi mytyba ir gyvenimo budas  ax.gif



O pasta "Sulsena" kaip daznai reikia vartot ir ar ilgai laikyt reikia? g.gif

Atsakyti
QUOTE(Mintee @ 2006 01 02, 19:28)
O pasta "Sulsena" kaip daznai reikia vartot ir ar ilgai laikyt reikia?  g.gif


As naudoju taip viena sestadieni istepu plaukus varnelisiu aliejumi, o kita savaitgali naudoju pasta sulsena,cia as taip profilaktiskai,o siaip jei yra problemos tai pasta sulsena reik nauduoti kiekviena karta plaunant plaukus o paskui profilaktiskai ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Indijaa @ 2006 01 02, 15:02)
Miaškute, kiek tas avon serumas kainuoja? kirpėja man patarė nusipirkti arba fructis arba avon serumą, bet man laukti nepatinka, kol platintoja užsakys ir t.t. tai nubėgau ir nusipirkau fructis... o tas avon serumas veiksmingas?


Indijaa, jau merginos ir parašė: taip ir yra, per akcijas kainuoja 12-13 litukų, tik su nuolaida ir perku. Man to buteliuko užtenka mėnesiui maždaug, tai nebrangu. smile.gif Efektą tikrai pajutau: anksčiau, kai buvau pusilgiais plaukais, nuolat skilinėjo galiukai, bent kas du mėnesius turėdavau pakirpti. O dabar, kai atauginu trumpai kirptus plaukus, lankausi kirpykloje tik kas 5 mėn., ir nieko- jokių suskilusių plaukų galiukų. Tiesa, tą serumą naudoju jau tikrai seniai - kokius 3-4 metus, gero poveikio teko palaukti... ax.gif smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Mintee @ 2006 01 02, 18:28)
O pasta "Sulsena" kaip daznai reikia vartot ir ar ilgai laikyt reikia?  g.gif


Ant pastos pakuotės yra detali instrukcija: kaip naudoti profilaktiškai, ie kaip - esant pleiskanoms. Aš naudoju kartą per dvi savaites, laikau 15 minučių.
Atsakyti
Kazkuriam puslapi skaiciau apie " Nivea" stiprinanti seruma plauku galiukams.O KOKIA JO KAINA?GAL KURI JI BANDET? ax.gif
Atsakyti