Įkraunama...
Įkraunama...

Auginam plaukus

kur jūs perkate tą dzintars aliejuką, nes nuėjau Centre į Eurokos vaistinę, paklausiau, tai pardavėja mastau.gif nežinojo tokio .....
Atsakyti
QUOTE(M.Jolanciukas @ 2006 01 20, 17:23)
kur jūs perkate tą dzintars aliejuką, nes nuėjau Centre į Eurokos vaistinę, paklausiau, tai pardavėja mastau.gif nežinojo tokio .....

Droge pažiūrėk. Aš ten perku. Netgi Maximoje nesenai mačiau.
Atsakyti
QUOTE(tinaa @ 2006 01 19, 12:16)
aciu lotutei, as irgi pradejau ricina trinti, ir man jau atrodo, kad plaukai tikrai greiciau augti pradejo! o issiplauna po dvieju plovimu smile.gif

as tai dar palaikau minimum 2 valandas po tokia kepure(operacineje jas naudoja)tada pasiekiamas pats geriausias tos ricinos efektas ax.gif
Atsakyti
QUOTE(lotute @ 2006 01 20, 18:37)
as tai dar palaikau minimum 2 valandas po tokia kepure(operacineje jas naudoja)tada pasiekiamas pats geriausias tos ricinos efektas ax.gif

thumbup.gif As irgi kai darau plaukams kaukes, kur reikia siltai laikyti po pora valandu, tai is draugo turiu nusvilpus tokia silta ziemine kepure siam reikalui, tai supre patogu ir silta plaukams thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(braskel @ 2006 01 20, 18:44)
thumbup.gif As irgi kai darau plaukams kaukes, kur reikia siltai laikyti po pora valandu, tai is draugo turiu nusvilpus tokia silta ziemine kepure siam reikalui, tai supre patogu ir silta plaukams  thumbup.gif

thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
o geresnis efektas buna laikant kauke kelias val po kepure? g.gif as tai visada max 20 min palaikau blush2.gif
o ricina naudojama vietoj kaukes? blush2.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(vita82 @ 2006 01 20, 19:36)
o geresnis efektas buna laikant kauke kelias val po kepure?  g.gif  as tai visada max 20 min palaikau  blush2.gif
o ricina naudojama vietoj kaukes?  blush2.gif  4u.gif

na, del geresnio efekto tai.. g.gif sako kad visuomet plauku kaukes geriau isisavinamos, kai jos laikomos siltai, ta prasme galva apsiviniojus ranksluosciu. O del laikymo ilgumo, tai priklauso kokia kauke dediesi ant savo plauku (gi ju milijonas yra visokiausiu).

na nezinau ar kas ricina naudoja vietoj kaukes biggrin.gif bet va ji gali buti tos kaukes dalis, ingridiantas.
Atsakyti
QUOTE(braskel @ 2006 01 20, 19:42)
na, del geresnio efekto tai..  g.gif sako kad visuomet plauku kaukes geriau isisavinamos, kai jos laikomos siltai, ta prasme galva apsiviniojus ranksluosciu. O del laikymo ilgumo, tai priklauso kokia kauke dediesi ant savo plauku (gi ju milijonas yra visokiausiu).

na nezinau ar kas ricina naudoja vietoj kaukes  biggrin.gif bet va ji gali buti tos kaukes dalis, ingridiantas.


nu ir tikra tundra esu biggrin.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(vita82 @ 2006 01 20, 19:36)
o geresnis efektas buna laikant kauke kelias val po kepure?  g.gif  as tai visada max 20 min palaikau  blush2.gif
o ricina naudojama vietoj kaukes?  blush2.gif  4u.gif

pabandyk palaikyti siltai ir istrinkta galva su ricina , as visada palaukau min 2 val, tikrai efektas geras
Atsakyti
o aš visus plaukus kartais tepu, bet va tik iš antro karto nusiplauna, bet tikrai verta... na bet čia man.. tai gal ir galima sakyt, kad kaukė... ne tundra tu... mirksiukas.gif
Atsakyti
nu su ta ricina tai sugundet jau,reikes isbandyt. mirksiukas.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(coliukasv @ 2006 01 20, 20:11)
o aš visus plaukus kartais tepu, bet va tik iš antro karto nusiplauna, bet tikrai verta... na bet čia man.. tai gal ir galima sakyt, kad kaukė... ne tundra tu... mirksiukas.gif

visus plaukus?
Atsakyti