Įkraunama...
Įkraunama...

Auginam plaukus

smile.gif
Oi kokia aktuali tema man cia pasipainiojo. Jau desimt metu as trumpais plaukais, is ju gal kokius penkis visai kaip bachuras vaiksciojau, o dabar apsisprendziau - auginsiu, net sege palukams nusipirkau - vis pabandau susegti - kap nesusisega taip nesusisega. Bijau, kad galiu neistverti mad.gif
Siaip tai po antro leliaus gal puse plauku isslinko, vyras sake, kad jeigu anksciau sunio plaukai namuose, tai dabar mano pilnos pakampes. Dedu visokias kaukes, tepiau aliejukais, lyg ir sumazejo slinkimas clap.gif
Ir dar vieno dalyko nesuprantu, ko tos kirpejos nenori, kad augintumem plaukus, jom tik nukirpt, tipo netiks ilgi, negi jau taip ir netinka - dabar tokiu kirpimu fainu yra, netaip kaip pries desimt metu thumbup.gif
Atsakyti
Po nėštumo ir man pusė plaukų išslinko (abejoju ar pamelavau sad.gif )
Jie pas mane ilgi, ir tikrai nežadu nusikirpti, ko kirpėja man su mielu noru būtų vos nepadariusi mad.gif Joms tik kirpti ir kirpti mad.gif Prašiau pakirpti 2cm, tai pakirpo 12cm doh.gif Man vyras vis pakerpa galiukus ir jie nėra nutriušę ar suskilinėję biggrin.gif Man tai geriausia priemonė.. rolleyes.gif Po truputį pradeda atsigauti po nėštumo rolleyes.gif smile.gif
Atsakyti
Kazkokios priemones kazin ar pades plaukams greiciau uzaugti. As pvz. plaunu plaukus kasdien - atrodo alinu juos, o jie, aciu_die, auga puikiai. Dabar uzsimaniau iki uzpakalio, tai nekerpu. Kas vakara po plovimo naudoju balzama. Kai buvo pradeje slinkti - naudojau Fitoval: rodos padejo. Plaukus stiprina alijosius (itrinti reikia pries plovima ir palaikyti). Ir, manau, nereikia kiekviena karta po plovimo dziovinti fenu. As dazniausiai leidziu iszdiuti naturaliai.
Atsakyti
Teisybę pasakius, tai mane erzina, tos naminės priemonės, kaip alijošiai.. doh.gif
Neturiu kantrybės žaisti kiekvieną kartą, o kai plaikai ilgi, tai dar kol išdžiūna, nes su fenu irgi nedžiovinu.. doh.gif smile.gif
Jei susidursiu su kokiom problemom, gal ir pasikankinsiu g.gif smile.gif
Atsakyti
Jurgyte,
pritariu ! Jokiu fenu ir naudokit alijosiu !!

Man laaaabai padejo namuose daryta kauke. galiu pasidalinti receptu.
2 valg. saukstai dziovintu, susmulkintu vaistinguju ramuneliu
1 kaiusinio trinys
1 valg. saukstas kefyro
1 - 2 valg. sau. vandens

Su sia kosyte istrinate plauku saknis. Apsiviniojate plaukus su kuom nors neperslampamu (maiselis tiks labai) ir apsiristi silta (!) skara. Laikyti 2-4 valandas. Isplauti galva. Kartoti visa menesi kas savaite. Veliau puse metu kas menesi. Garantuoju, kad po pusmecio atleksit i si foruma man padekot wink.gif
Kauke stiprina plaukus, skatina ju augima, ypac tinka mamytem po nestumo.
Papildyta @ [mergetime]1086206637[/mergetime]
P.S. Rameda, tau netiks biggrin.gif
Atsakyti
man kaip daugumai nestumo metu plaukai augo nuostabiai, o pagimdzius po kokiu 2 men kai pradejo slinkti, tai ojojoi slinkoo 7-8 men, daugaiu nei pusmeti. kuokstais. kaip po kokios chemoterapijos. likau isretejausiais plaukais kaip pensininke. teko kirptis visai trumpai. na dabar po truputuka atauga. tik kita beda - mazius taip pesioja plaukus, kad jauciu vel teks triusenas kirpti sad.gif
Atsakyti
QUOTE (oksanita @ 2004 05 31, 18:22)
Iki peciu:- pusilgiai.
Zemiau peciu:- ilgi.

Iki peciu - trumpi. Iki puses nugaros - vidutiniai. Iki juosmens - ilgi wink.gif Cia pagal mano skale tongue.gif
Atsakyti
Sveikos. Esu nestuke.gif , bet plaukais pasigirti negaliu. Gal ir auga, bet trupa ziauriai. Visis sako, kas tau taip iskarpe plaukus, tik, kad pas mane jie nekarpyti, o istrupeje. Ka darote, kad po nestumo plaukai neslinktu, nes kiek pamenu po pirmo vaikelio galvojau liksiu be plauku sad.gif
Atsakyti
QUOTE (saulute111 @ 2004 06 09, 17:05)
Sveikos. Esu nestuke.gif , bet plaukais pasigirti negaliu. Gal ir auga, bet trupa ziauriai. Visis sako, kas tau taip iskarpe plaukus, tik, kad pas mane jie nekarpyti, o istrupeje. Ka darote, kad po nestumo plaukai neslinktu, nes kiek pamenu po pirmo vaikelio galvojau liksiu be plauku sad.gif

manau, kad nera tokios priemones....po nestumo plaukai slenka nori to ar ne, bet taip gamta pasirupino wink.gif
Atsakyti
QUOTE (manu @ 2004 06 03, 09:23)
man kaip daugumai nestumo metu plaukai augo nuostabiai, o pagimdzius po kokiu 2 men kai pradejo slinkti, tai ojojoi slinkoo 7-8 men, daugaiu nei pusmeti. kuokstais. kaip po kokios chemoterapijos. likau isretejausiais plaukais kaip pensininke. teko kirptis visai trumpai. na dabar po truputuka atauga. tik kita beda - mazius taip pesioja plaukus, kad jauciu vel teks triusenas kirpti sad.gif

man tai atvirksciai nestumo metu plaukai galvojau visai nuslinks.Ir stai po gimdymo plaukai pradejo sparciai taisytis,patapo dar storesni nei pries gimdyma,o auga irgi gerai.Tik va,jau jie man nusibodo,bet vyrui labai jau patinka,tai bijau,jei nusikirpsiu tai ir namo nebeileis biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
per trys nestumus plaukai nei karto neslinko,per du nestumus ataugo labai greitai ir nesiojau kuri laika ilgus.O taip kad jie man netiko apsikyrpau po kurio laiko,dabar nesioju trumpus,bet patenkinta,nes ilgi man netinka. tongue.gif
Atsakyti
QUOTE (Natalija @ 2004 06 09, 19:25)
per trys nestumus plaukai nei karto neslinko,per du nestumus ataugo labai greitai ir nesiojau kuri laika ilgus.O taip kad jie man netiko apsikyrpau po kurio laiko,dabar nesioju trumpus,bet patenkinta,nes ilgi man netinka. tongue.gif

man tai irgi,tikriausiai,netinka,nes nebepatinka.Noreciau trumpai nusikirpt,bet taip kad gerai nukirptu ir net vyras labai nepastebetu(nes graziai atrodytu),bet kur tokia stebukladare kirpeja rast g.gif
Atsakyti