Įkraunama...
Įkraunama...

Auginam plaukus

QUOTE(Diwa @ 2006 01 25, 18:23)
Sveikos merginos. biggrin.gif Perskaiciau sia tema ir nusprendziau isbandyti ricinos alieju,nes kaip tik jo turiu smile.gif tik va nezinau kas kiek jo reikia tepti.kiekviena karta pries plaunant galva?ar kaip?nes siaip su mano plaukuciais tikrai ne kas verysad.gif


Pries plaunant galva, istepi plaukus to aliejum ir laikai siltai minimum 30 min, paskui plauni galva ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Lala @ 2006 01 25, 19:01)
Pries plaunant galva, istepi plaukus to aliejum ir laikai siltai minimum 30 min, paskui plauni galva  ax.gif

Ir taip pries kiekviena plovima? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Diwa @ 2006 01 25, 18:12)
Ir taip pries kiekviena plovima? 4u.gif

jei netingi tai daryk pries kiekviena plovima, o jei tingi tada kas antra biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(estrella @ 2006 01 24, 16:39)
tai dabar tu man pasakyk  g.gif kaip tiksliai tu jį naudojai? rolleyes.gif


na kadangi varnalėšų aliejus skirtas nuo slinkimo bei plaukų šaknų stiprinimui, tai ir tepiau juo tik šaknis, na kokius 5cm, nes mano plaukai yra ilgi, tai reikėtų tada nemažai aliejaus, kad pakaktų visus plaukus sutepti smile.gif
aišku reikia nemažai kantrybės ir laiko su tais tepliojimais, nes norėdama greitesnio rezultato, tepdavai šaknis kas antrą plovimą, tada uždėdavau tokią dušo kepuraitę, tačiau tiktų ir papraščiausias polit. maišelis, tada galvą apvyniodavau rankšluoščiu, ir taip valandėlę,o jei turėdavau laiko, tai ir ilgiau mirksiukas.gif
dažniausiai tepliodavausi vakarais,nes ryte nelabai išeitų prieš darbą tiek laiko skirti , ir šiaip vakare plaukai gali išdžiūti patys, nereikia naudoti džiovintuvo, nes ankčiau plaudavau galvą tik rytais ir džiovindavau, tai plaukų galiukai pasausėdavo, o dabar tuo nesiskundžiu wink.gif
Atsakyti
O kur to varnalesu aliejaus butu galima issigyti? ir kokia jo kaina? blush2.gif
Atsakyti
M.Jolanciukas ,ačiū už info 4u.gif Aš jau kartą tepiau,bet man labai sunkiai išsiplovė g.gif atrodo ne tiek daug tepiau g.gif per keturis kartus tik išploviau doh.gif Bet vistiek bandysiu,nes plaukai nuo galvos pabėgs lotuliukas.gif
ViChy,aš pirkau vaistinėje,mokėjau 9 lt mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo estrella: 26 sausio 2006 - 17:30
QUOTE(estrella @ 2006 01 26, 17:28)
ViChy,aš pirkau vaistinėje,mokėjau 9 lt  mirksiukas.gif


Aciu, reikes ir man nusipirkti 4u.gif siaip plaukai dabar nustojo slinkti, bet manau pastiprinti juos vistiek reikia, nes silpni jie pas mane...
Atsakyti
QUOTE(lotute @ 2006 01 25, 22:45)
jei netingi tai daryk pries kiekviena plovima, o jei tingi tada kas antra biggrin.gif

na dekui smile.gif bandysiu tepliotis savo plaukucius.tikiuosi kad pades tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(hemetra @ 2005 12 30, 15:36)
del kiekiu tai jei naudojame medicinini spirita reiketu pilti puse stikliuko spirito ir puse vandens, o jeigu degtine tai puse stikliuko degtines ir treksdali vandens.


Naudoju šį receptą (spiritinės kaukės variacija alc.gif ):
1. 4 v.š. spirito (40*-60*);
2. 1 v.š. mineralinio vandens;
3. 1 mažas šaukštelis aliejaus.

Pašildyti ir įtrinti į skalpą, laikyti 25 min. su dušo kepure.
Skirtas receptas, kad plaukai neslinktų smile.gif !
Atsakyti
QUOTE(estrella @ 2006 01 26, 18:28)
M.Jolanciukas ,ačiū už info  4u.gif Aš jau kartą tepiau,bet man labai sunkiai išsiplovė  g.gif atrodo ne tiek daug tepiau  g.gif per keturis kartus tik išploviau  doh.gif Bet vistiek bandysiu,nes plaukai nuo galvos pabėgs  lotuliukas.gif
ViChy,aš pirkau vaistinėje,mokėjau 9 lt  mirksiukas.gif

lotuliukas.gif ir man tas pats, vos ne vos aš jį po to išploviau bigsmile.gif
o dabr nuolat (kai plaunu galva) naudoju kokį nors losijona galvos odai. Net kirpėja pastebėjo kad labai pradėją augt nauji plaukai mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(*Violeta* @ 2006 01 27, 09:59)
lotuliukas.gif ir man tas pats, vos ne vos aš jį po to išploviau bigsmile.gif
  o dabr nuolat (kai plaunu galva) naudoju kokį nors losijona galvos odai. Net kirpėja pastebėjo kad labai pradėją augt nauji plaukai mirksiukas.gif

g.gif Kas per losijonas ?Nagi,nagi g.gif
Atsakyti
QUOTE(estrella @ 2006 01 26, 17:28)
M.Jolanciukas ,ačiū už info  4u.gif Aš jau kartą tepiau,bet man labai sunkiai išsiplovė  g.gif atrodo ne tiek daug tepiau  g.gif per keturis kartus tik išploviau  doh.gif Bet vistiek bandysiu,nes plaukai nuo galvos pabėgs  lotuliukas.gif
ViChy,aš pirkau vaistinėje,mokėjau 9 lt  mirksiukas.gif


nėr už ką dėkoti mirksiukas.gif
tik norėjau pasakyti, kad man visai lengvai išsiplauna varnalėšų aliejus, plaunu kaip ir įprastai, du kartus ir po to balzamas, ir esu skaičiusi čia vienos merginos pasisakymą, kad jai po to plaukai dar labiau linksta riebaluotis, bet čia matyt kaip kam g.gif , aš tuo nesiskundžiu ....
taip pat esu dar naudojusi sezamo aliejų plaukams, bet tepdavau per visą plaukų ilgį, išskyrus šaknis, bet nepasakyčiau kad sunkiai tas aliejus sunkiai išsiplautų....
skyrus laiko plaukų priežiūrai, jie tikrai niekur nepabėgs victory.gif
Atsakyti