Įkraunama...
Įkraunama...

Auginam plaukus

QUOTE(Lala @ 2006 03 04, 15:49)
Eurokose, Zolotoj Solk, kaina ~8lt  ax.gif


ačius... 4u.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Kachiukai @ 2006 02 24, 02:04)
Grisiu prie pagrindines temos smile.gif Plaukams auginti naudoju skatinanti plauku augima (ir stabdanti slinikima) seruma. Plaukai tikrai auga kaip pasiute - net keista - ziurineju pernai metu nuotraukas, ir matau, ant kiek paaugo blink.gif
O ir kirpeja labai isgyre plaukus - sake, kaip sviesinti atrodo puikiai, nei issauseje, nei skilineja, nei sakojasi - sako beveik nematau reikalo pakirpt net galiukus smile.gif Pirma kart isgirdau toki savo plauku ivertinima, tai pusdieni skraidziau padebesiuose smile.gif

Nesulaukiam atsakymo kas cia per serumas ??????? ax.gif bigsmile.gif

O man asmeniskai labai patiko VO5 aliejukas drekinantis, tikrai plaukai labai svelnuciai, sunaudojau visus tris, dabar bandysiu maitinanti bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ESLAUDA: 05 kovo 2006 - 16:39
o man tai geriausiai atsiauginti plaukus padeda sebastian produkcija - tepu aliejumi, kad plaukai neskilinetu ir purskinejuosi specialiais vitaminais 4u.gif
Atsakyti
Aš šiandien Kerastase aliejuką nusipirkau smile.gif
Ir visai jis man patiko smile.gif
tokie švelnųs galiukai liko pasitepus. Žiūrėsiu kaip jis toliau veiks g.gif:
Tik kaina tokia... cry.gif
Atsakyti
QUOTE(jadzka @ 2006 03 05, 21:31)
Aš šiandien Kerastase aliejuką nusipirkau smile.gif
Ir visai jis man patiko smile.gif
tokie švelnųs galiukai liko pasitepus. Žiūrėsiu kaip jis toliau veiks g.gif:
Tik kaina tokia... cry.gif

na na, ir kokia ta kaina, taip skriaudzianti? (ir kiekis koks) 4u.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(braskel @ 2006 03 05, 22:35)
na na, ir kokia ta kaina, taip skriaudzianti? (ir kiekis koks)  4u.gif  blush2.gif


Kiekis 125 mll. Kaina 55 Lt.
Nors įtariu, kad ilgam užteks, tai gal ir apsimokejo...
Atsakyti
QUOTE(jadzka @ 2006 03 05, 23:34)
Kiekis 125 mll. Kaina 55 Lt.
Nors įtariu, kad ilgam užteks, tai gal ir apsimokejo...



o kur pirkai? 4u.gif tai cia pigiau gaunasi uz alfaparf ax.gif
Atsakyti
QUOTE(jadzka @ 2006 03 05, 22:34)
Kiekis 125 mll. Kaina 55 Lt.
Nors įtariu, kad ilgam užteks, tai gal ir apsimokejo...

Tai tik dziaukis, tikrai nebrangiai isejo mirksiukas.gif thumbup.gif

QUOTE(astuxxx2000 @ 2006 03 05, 22:41)
o kur pirkai?  4u.gif  tai cia pigiau gaunasi uz alfaparf  ax.gif

man atrodo, kad alfa parf yra tik 30 ml ir kainuoja apie 50 lt g.gif
Taigi, kainos ner ko lyginti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(astuxxx2000 @ 2006 03 05, 23:41)
o kur pirkai?  4u.gif  tai cia pigiau gaunasi uz alfaparf  ax.gif


Prkau Akropoly, Burzua salone.
Atsakyti
QUOTE(Vovere @ 2006 03 05, 18:43)
o man tai geriausiai atsiauginti plaukus padeda sebastian produkcija - tepu aliejumi, kad plaukai neskilinetu ir purskinejuosi specialiais vitaminais  4u.gif

Cia ta amerikieciu produkcija, neseniai Lietuvoje atsiradusi?
Atsakyti
As naudoju Dzintars balzama su arbatmedzio ekstaktu, kuris stiprina saknis ir skatina plauku augima. suzinojau apie ji pries metus. Turejau tokia problema, kad nuejau pas nauja kirpeja nusikirpti ir nuo tos dienos plaukai pradejo augti labai labai retai.
Sitame forume ir butent sitoj temoj (ten viskas rusiskai, bet daug geru patarimu)
http://cmjournal_ru/...=ST;f=17;t=1050
Suzinojau apie Dzintars. Plaukai auga labai greitai. Naudojau ji iki siol.As ne esu jautri kvapams, bet mano mamai jo kvapas labai nepatinka, nes sudetyje yra sogunai, pipirai, cesnakas. ir t.t.
Atsakyti
QUOTE(Luandra @ 2006 03 13, 17:15)
As naudoju Dzintars balzama su arbatmedzio ekstaktu, kuris stiprina saknis ir skatina plauku augima. suzinojau apie ji pries metus. Turejau tokia problema, kad nuejau pas nauja kirpeja nusikirpti ir nuo tos dienos plaukai pradejo augti labai labai retai.
Sitame forume ir butent sitoj temoj (ten viskas rusiskai, bet daug geru patarimu)
http://cmjournal_ru/...=ST;f=17;t=1050
Suzinojau apie Dzintars. Plaukai auga labai greitai. Naudojau ji iki siol.As ne esu jautri kvapams, bet mano mamai jo kvapas labai nepatinka, nes sudetyje yra sogunai, pipirai, cesnakas. ir t.t.



tai balzamas tokioj didelej bonkutej? g.gif as naudoju alieju, tai mazesnej bonkutej..o kuo jie skiriasi? g.gif kaip ta balzama tu naudoji - prasom papasakoti 4u.gif
Atsakyti