Įkraunama...
Įkraunama...

Grįžimas į darbą po motinystės atostogų

Sveikos mamytes,

Jau po keleta menesiu turesiu grizti i darba, nes mano leliukui sukanka 2 metai. Situacija nekokia: isejau imones pakilimo metu - o griztu ekonominio nuosmukio metu. Mane pavaduojantis asmuo, pritapes prie kolektyvo ir klientai priima ji noriai. Beja, priimtas uz gerokai mazesne alga. Siuo metu pagrindine darbdavio problema: kaip atsikratyti tokios "griztancios mamytes"???? O gal galima manes ir nepriimti -darbuotojo pareigos pervadintos (nesvarbu kad pakeistas tik vienas zodis),laisvu etatu lyg ir nera... O dar cia LR Vyriausybe svelnina salygas darbdaviams, trumpindami iseitines ir ispejimo laikotarpius. MIELOS MAMOS, gal kas esate susidure su panasia situacija? Pasidalinkime patirtimi
Atsakyti
QUOTE(protas99 @ 2009 03 31, 14:31)
Sveikos mamytes,

Jau po keleta menesiu turesiu grizti i darba, nes mano leliukui sukanka 2 metai. Situacija nekokia: isejau imones pakilimo metu - o griztu ekonominio nuosmukio metu. Mane pavaduojantis asmuo, pritapes prie kolektyvo ir klientai priima ji noriai. Beja, priimtas uz gerokai mazesne alga. Siuo metu pagrindine darbdavio problema: kaip atsikratyti tokios "griztancios mamytes"???? O gal galima manes ir nepriimti -darbuotojo pareigos pervadintos (nesvarbu kad pakeistas tik vienas zodis),laisvu etatu lyg ir nera...  O dar cia LR Vyriausybe svelnina salygas darbdaviams, trumpindami iseitines ir ispejimo laikotarpius.  MIELOS MAMOS, gal kas esate susidure su panasia situacija? Pasidalinkime patirtimi



Gera tema!
Susiduriau.

Taip, dabartine tendencija - atleidinet griztancias mamytes.. ir ne todel, kad jos per tuos metus su vaiku budamos "atbuko" - juk tobulejimui, info sekimui, manau, yra n galimybiu ... mirksiukas.gif
O atleidzia ne tik jas ..

Tiesiog verslas ritas zemyn, nauju vietu nebekuriama, darbai kaip imanoma isskirstomi (nes ir ju mazeja...).. Spaudziama iseit be iseitiniu ir tt
Zinau zinau... Darbo kodeksas gina. Negali etato mazint, negali atgal i darba nepriimt, negali daug ko.. BET doh.gif Kaip realiai tai veikia??
Ne veltui ir kodekso pakeitimu projektai daromi.. nes darbdaviai nebeisgali darbo kodeksu vadovautis... Pasak darbdaviu, su lyg tais pakeitimais, pasipils "neskausmingu", greitu, pigiu atleidimu banga... darbdaviai dabar visagaliai, o darbuotojai tera mazi niekingi zmogiukai... prasantys ismaldos... doh.gif
Gal kas nesutiktu ir paneigtu mano matoma realybe?
Man, asmeniskai, nepavyko pasinaudoti Darbo teises garantijom, kad ir kaip puikiai viska zinojau...

Uztenka isgirst, kiek teisme nukentejusiu darbuotoju bylu (kiti gi ne nesikreipia..) ... kiek bedarbiu ... ziniasklaida apie tai tik ir skalambija..

Zodziu, prognozes niurios - ziurint is abieju - tiek darbdavio, tiek darbuotojo - poziciju... g.gif
Sunkmetis, kaip p. Adamkus sako.. jei neminesim to igrisusio zodzio "krize"....
Linkiu stiprybes kovojant uz savo teises!
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gurmano: 31 kovo 2009 - 15:04
Vis delto viliuosi, kad yra ir "sekmes istoriju" siuo sunkiu ekonominiu laikotarpiu blink.gif
Atsakyti
QUOTE(protas99 @ 2009 03 31, 16:21)
Vis delto viliuosi, kad yra ir "sekmes istoriju" siuo sunkiu ekonominiu laikotarpiu blink.gif



Neabejotinai! smile.gif Visada yra visko...
Gal kas pasipasakos apie savo sekme! thumbup.gif
Atsakyti
Sveiki smile.gif 4u.gif
Grizau i darba po motinystes atostogu :)Dekrete buvau 2 m. Praejo 3 men.Paprasiau darbdavio kasmetiniu atostogu.Pasake kad man nepriklauso nes atostogos paemiau pries gimdyma ir dabar galiu atostogu prasyti tik po metu verysad.gif verysad.gif .O gal darbdavys klysta g.gif ?Noriu atostogu!Noriu prie juros! vacation4.gif
Atsakyti
nepriklauso atostogos.

http://www.infoversl...t/get.php?f.832
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nuelė: 20 birželio 2009 - 14:42
QUOTE(Nuelė @ 2009 06 20, 15:36)

verysad.gif verysad.gif verysad.gif
Atsakyti
Aš planuoju grįžti rugpjūtį, o atostogų atsargą sukaupiau sąmoningai neatostogaudama prieš dekretą (dar sukaupsiu iki sekančios vasaros).
Kelsim ūkį Lietuvos biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vaival: 20 birželio 2009 - 17:05
As manau, kad priklauso, nes 6men. ji pradirbo tikrai, o po to gali imti kada patogu. Beje, kiek domejausi, tai atostogos kaupiasi ir esant motinystes atostogose. Bendradarbe grizusi i darba iskart pirma menesi pasieme atostogas. Manau cia viskas priklauso nuo darbdavio supratimo ir geranoriskumo.


Atsakyti
Aš ir manau, kad kelios dienos tikrai priklauso: į darbo metus, už kuriuos suteikiamos kasmetinės atostogos, įskaitoma laikas, kurį darbuotojas gavo ligos arba motinystės pašalpą. Motinystes pasalpa mokama uz 126 kalendorine dienas +14 kalendoriniu dienų komplikuoto gimdymo atveju. Už šį laikotarpį atostogos ir priklauso 4u.gif
Atsakyti
visas atostogas galima isnaudoti pries iseinant gimdymo biuletenio, arba iki dekreto, sakykim: pagimdzius ir suejus toms, berods, 56 dienoms galima isnaudoti savo sukauptas atostogas, o tik tada eiti i dekreta.
paskaitykit, merginos, darbo kodeksa...
Atsakyti
QUOTE(aide @ 2009 06 20, 21:42)
Beje, kiek domejausi, tai atostogos kaupiasi ir esant motinystes atostogose.

tikrai nesikaupia, kaupiasi tik už dekretą.
Atsakyti