Įkraunama...
Įkraunama...

Grįžimas į darbą po motinystės atostogų

QUOTE(Rasakila @ 2009 10 01, 12:35)
Ačiū atsakiusioms.
Bet aš vistiek nesuprantu.
Mano sutartis buvo terminuota darbuotojos X nėšt atostogų metu. ji į darbą grįžo pernai rudenį. Ar nuo to laiko netapo mano sutartis neterminuota sutartimi? (DK 111 str.)

Ar 180 straipsnis galioja ir esant terminuotai darbo sutarčiai? įmonė nėra visiškai likviduojama....

Manau, kad tokiu atveju ne. Jus galetu atleisti, kai tik grisite is atostogu
Atsakyti
Ačiū.
Atsakyti
Gal kas nors patars. 4u.gif Mano situacija tokia: grįžtu į darbą po vaiko priežiūros atostogų (po 3m), pasirodo, kad man atostogaujant, įmonėje įvyko reorganizacija, ji pasidalijo į kelias. O aš esu perkelta ten, kur nėra mano pareigybės. Realiai kitose keliose yra mano pareigybė, ir ankstesnė mano darbo vieta egzistuoja- ten dirba kt darbuotojai. Man siūlo naujas pareigas, žemesnės atsakomybės, manęs visiškai netenkinančias. Aš noriu į ankstesnę savo darbo vietą. Kokios mano teisės? g.gif
Atsakyti
Mano situacija tokia. Planavau grizti i darba po motinystes atostogu. Atostogoms prasyma esu pasirasiusi iki 3 metu. Gavau geresni darba. Planuoju budama atostogose padirbeti kitame darbe, o jei nepavyks (gal neitiksiu vadovybei), grisiu atgal. Norius issaugoti visas garantijas del darbo, jei tektu iseiti is naujo darbo. Pagal darbo kodeksa, manau, leidziama dirbti kitoje darbovieteje, esant vaiko auginimo atostogose. Juk nereikia ispeti mano buvusios darbovietes, kad dabar negriztu i darba?
Papildyta:
Tiesa, mano dukrai dabar 2 metai ir buvau minejusi savo darbdavei, kad greitu laiku grisiu.
Atsakyti
QUOTE(Rugile @ 2009 10 01, 14:30)
Gal kas nors patars. 4u.gif  Mano situacija tokia: grįžtu į darbą po vaiko priežiūros atostogų (po 3m), pasirodo, kad man atostogaujant, įmonėje įvyko reorganizacija, ji pasidalijo į kelias. O aš esu perkelta ten, kur nėra mano pareigybės. Realiai kitose keliose yra mano pareigybė, ir ankstesnė mano darbo vieta egzistuoja- ten dirba kt darbuotojai. Man siūlo naujas pareigas, žemesnės atsakomybės, manęs visiškai netenkinančias. Aš noriu į ankstesnę savo darbo vietą. Kokios mano teisės? g.gif

O kokiu būdu įvyko reorganizacija?
Pagal LR DK darbdavys privalo išsaugoti jums jūsų darbo vietą (pareigas).
Atsakyti
Nelabai suprantu, bet manau, kad reorganizacija įvyko skaidymo būdu.
Atsakyti
Sveiki, noreciau gauti nusimanancio sioje situacijoje zmogaus atsakyma smile.gif Esu vaiko iki 2m auginimo atostogose. Pries gimdyma dirbau mokykloje. Pernai, kaip ir visi mokytojai liepos 1d isejau kasmetiniu atostogu,taciau jau rugpjucio 1d isejau nestumo ir gimgymo atostogoms,taigi "praradau" beveik menesi man priklausanciu atostogu. Taigi,man dabr labai idomu,ar kai as griziu i darba man bus galima jas panaudoti,ar jau jos bus iskaiciuotos i tas nestumo ir gimdymo atostogas? kazkaip man atrodo,kad man turetu priklausyti dar vienas menuo...? g.gif

ir dar girdejau,jog kazkiek dienu atostogu priklauso is "nestumo ir gimdymo atostogu" laikotarpio?
Atsakyti
Sveiki,rugpjucio 5 diena nutraukiau vaiko auginimo atostogas iki 2metu,o dabar darbe visus varo atostogu,dvi apmokamu ir viena ne.bet as dar tik dvi algas gavau,tai kaip man skaiciuos apmokamas atostogas?tik is dvieju menesiu?
Atsakyti
Sveiki, norėčiau pasteirauti. Šiuo metu esu vaiko priežiūros atostogose iki vaikui sueis 3 metai. Darbe turiu nepanaudotų kasmetinių atostogų už 4 metus ir 10 mėnesių. Iš darbo žadu išeiti. Ar privalo darbdavys sumokėti atostoginius visą laiką? Jei eičiau atostogų ir nusitęstų išėjimo laikas, ar galiu tikėtis už 4m 10 men?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aushrute: 16 spalio 2009 - 14:53
QUOTE(aushrute @ 2009 10 16, 16:52)
Sveiki, norėčiau pasteirauti. Šiuo metu esu vaiko priežiūros atostogose iki vaikui sueis 3 metai. Darbe turiu nepanaudotų kasmetinių atostogų už 4 metus ir 10 mėnesių. Iš darbo žadu išeiti. Ar privalo darbdavys sumokėti atostoginius  visą laiką?  Jei eičiau atostogų ir nusitęstų išėjimo laikas, ar galiu tikėtis už 4m 10 men?

Iseinant is darbo darbdavys privalo sumoketi uz visas nepanaudotas atostogu dienas. thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(raganiukste25 @ 2009 10 10, 17:41)
ir dar girdejau,jog kazkiek dienu atostogu priklauso is "nestumo ir gimdymo atostogu" laikotarpio?

Nestumo ir gimdymo laikotarpiu, 126 kalendorines dienos, atostogos skaiciuojasi kaip dirbant. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(miix @ 2009 10 16, 19:46)
Iseinant is darbo darbdavys privalo sumoketi uz visas nepanaudotas atostogu dienas. thumbup.gif
Papildyta:

Nestumo ir gimdymo laikotarpiu, 126 kalendorines dienos, atostogos skaiciuojasi kaip dirbant.  thumbup.gif

tai jaigu as pasirasiau 3m motinystes atostogoms. dabar suejo 2m ir as noreciau abipusiu susitarimu iseiti is darbo.ko man tiketis is darbovietes?man priklauso kaskokios iseitines,ar kokios atostogos per tuos 2m,kompensacijos kokios ar nieko.spalio27d bus 3metai kai dirbu 2 is ju motinystes atostogos su vaiku bunu. g.gif
Atsakyti
Gal dar ir man kas galėtų atsakyti į klausima? Būčiau dėkinga. Spalio 19 d. vaikui sueina du metai. Kada turiu grįžti į darbą? Jau tą pačią dieną, kai sueina du metai, ar sekančią deną????
Atsakyti