Įkraunama...
Įkraunama...

Grįžimas į darbą po motinystės atostogų

QUOTE(Shokolada @ 2010 01 19, 11:50)
Įdomios tos biudžetinės įstaigos... Niekas to darbo dabar nedirba, tai privačioje struktūroje arba panaikintų nereikalingą etatą, arba surastų laikinai žmogų pagal terminuotą darbo sutartį. Bet jūsų atveju tai, manau, daugiausia ramybės teikianti darbovietė. Nė viena ten darban grįžusi pažįstama nesusidūrė su tuo, ką patiria į privatų sektorių grįžtančios mamos  rolleyes.gif Ne veltui daugelis taip trokšta įsidarbinti "valdiškame" darbe. nei pas juos atlyginimų mažinimų drastiškų buvo po 30-50 proc., nei kas gali ateiti su reikalavimu "savo noru" pasirašyti pakeistą darbo sutartį  thumbup.gif



Na, na taip drasiai tikrai nereikia kalbeti jei nesate isigilinusi i valdisko darbo subtilybes. Dirbu biudzetineje istaigoje apie 13 m. Po pirmo vaiko seip ne taip atsirado laisva vietele tai grizau ir dirbau (krizes dar tada nebuvo). O po antrojo va jau tuoj baigsis vaiko auginimo atostogos ir vietu nera. Ir nebus. Dar du menesius mokes atlyginima, o tada ate... Va tau ir "ramybe teikianti darboviete". P.S. ir ne man taip vienai. Nes pagalvosti, kad netikus darbuotoja tai ir nera vietos. Nemazai zmoniu dar nesulaukusiu pensijos nepratese sutarties. Be manes dar trys mamos kabo ant plauko.
Tikrai skaudina tokie jusu zodziai nes matau visiskai neisigilinus esate i si reikala. Ir tas jusu vadinamas "trokstamas valdiskas darbas" tikrai ne visada ir ne visur toks malonus ir lengvas.

Dar pastebejau tokia tendencija, kad ne krizes laikais kai privatus sektorius laikesi gerai. Tai jame dirbantys daznai i biudzetininkus ziuredavo su tokia pasaipa. Ypatingai tie kas uzdirbdavo daugiau. Tipo varkseliai kapeikas gauna. O dabar kai krize ir privatus sektorius ypatingai jaucia krize va daugumai atsiranda pyktis, kad neva biudzetininkai nieko nedirba ir net krizes laiku super gerai gyvena.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo samsam: 20 sausio 2010 - 13:05
QUOTE(Krisanta @ 2010 01 20, 10:40)
Vietoj Jūsų niekur nevažiuočiau ir nieko nepasirašynėčiau, o kai ateis laikas grįžti-tada ir bus matyt... Blogiau jau nebus...

drinks_cheers.gif pritariu, nes jus esate isleista atostogu, o atostogu metu is darbo atleisti negali, nebent jus pati pasirasytumete jog sutinkate ir pan.
Atsakyti
QUOTE(samsam @ 2010 01 20, 14:00)
Na, na taip drasiai tikrai nereikia kalbeti jei nesate isigilinusi i valdisko darbo subtilybes.
Tikrai skaudina tokie jusu zodziai nes matau visiskai neisigilinus esate i si reikala. Ir tas jusu vadinamas "trokstamas valdiskas darbas" tikrai ne visada ir ne visur toks malonus ir lengvas.


Nesiskaudinkit, ne jums asmeniškai taikiau 4u.gif Tiesiog pasakiau savo nuomonę, susidariusią iš savos, draugų, pažįstamų patirties. O jūsiškė tik patvirtino, kad nieko negalima absoliutinti: kiekviena situacija skirtinga ir pas privatininkus, ir valdiškame sektoriuje. Vienur moka daugiau, kitur mažiau, vienur labiau etatus mažina, kitur - mažiau.. Kai tas mažinimas paliečia žmogų asmeniškai, nebesvarbu, kas jo darbdavys 4u.gif
Atsakyti
Ačiū už patarimus 4u.gif
Visgi šiandien nuvažiavau į darbovietę. Ačiū D, ten jie patys pasiskambino į VDI ir išsiaiškino, kad manęs negali atleisti. Kaip ir rašėt, kai baigsis motinystės atostogos, tada važiuosiu ir žiūrėsiu, kas ten dar likę, tada ir spręsis visi klausimai.
Ačiū dar kartelį 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Shokolada @ 2010 01 20, 15:39)
Nesiskaudinkit, ne jums asmeniškai taikiau 4u.gif Tiesiog pasakiau savo nuomonę, susidariusią iš savos, draugų, pažįstamų patirties. O jūsiškė tik patvirtino, kad nieko negalima absoliutinti: kiekviena situacija skirtinga ir pas privatininkus, ir valdiškame sektoriuje. Vienur moka daugiau, kitur mažiau, vienur labiau etatus mažina, kitur - mažiau.. Kai tas mažinimas paliečia žmogų asmeniškai, nebesvarbu, kas jo darbdavys 4u.gif


Butent, kiekviena situacija yra skirtinga. Kaip ir kiekvieno zmogaus problema jam atrodo pati didziausia smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Aloka @ 2010 01 20, 09:54)
Gal galetumet ikelti nuoroda, kur apie tai pasiskaityti
ACIU  4u.gif

darbo kodeksas
Atsakyti
Sveikos merginos,as jau sausio 19d turejau grizt i darba bet susirgo mane vaikas tai pasiemiau biuleteni,tai is kokiu menesiu man dabar skaiciuos ir isviso is kokiu pinigu?Tu kuriuos gaudavau budama motinystes atostogose?ir kiek procentu dabar moka uz vaiku slauga?
Atsakyti
QUOTE(samsam @ 2010 01 20, 14:00)


Dar pastebejau tokia tendencija, kad ne krizes laikais kai privatus sektorius laikesi gerai. Tai jame dirbantys daznai i biudzetininkus ziuredavo su tokia pasaipa. Ypatingai tie kas uzdirbdavo daugiau. Tipo varkseliai kapeikas gauna. O dabar kai krize ir privatus sektorius ypatingai jaucia krize va daugumai atsiranda pyktis, kad neva biudzetininkai nieko nedirba ir net krizes laiku super gerai gyvena.

drinks_cheers.gif
Atsakyti
sakykit kaip man elgtis,isidarbinau pries dekreta i darba vienu adresu,na arciau namu,dabar ta darboviete isikele toliau kitu adresu visai i kita miesto gala o liko puse imones ,bet ne su mano profesijos darbuotojais,po vaiko auginimo atostogu pagal sutarti tureciau grysti i darba senuoju adresu ,kaip cia man daryti,vazineti visai nesinori toli idarba g.gif
Atsakyti
QUOTE(odelija1 @ 2010 01 20, 22:45)
sakykit kaip man elgtis,isidarbinau pries dekreta i darba vienu adresu,na arciau namu,dabar ta darboviete isikele toliau kitu adresu visai i kita miesto gala o liko puse imones ,bet ne su mano profesijos darbuotojais,po vaiko auginimo atostogu pagal sutarti tureciau grysti i darba senuoju adresu ,kaip cia man daryti,vazineti visai nesinori toli idarba g.gif

sakyciau dziaukites kad dar turit kur vazineti.....
Atsakyti
O kaip DS nurodyta darbo vieta? g.gif
O šiaip sutinku, reikia džiaugtis, kad dar darbą turite. smile.gif
Atsakyti
Mane irgi domina vienas klausimas, niekur nerandu atsakymo doh.gif . Jei grįžti į darbą po motinystės atostogų ir iškart išeini kasmetinių atostogų, tai pagal ką jas skaičiuos? Pagal paskutinius 3 mėn gautas išmokas iš sodros ar prieš dekretines gautą algą paskutinius 3 mėn?
Atsakyti