Įkraunama...
Įkraunama...

Grįžimas į darbą po motinystės atostogų

QUOTE(Niktė @ 2010 02 22, 15:07)
O nėščios moters  atleisti iš darbo, kai yra iš gydytojo pateikta pažyma nesvarbu kokios tai aplinkybės yra NEGALI.
Pagimdžiusią moterį, kuriai pasibaigusios nėštumo ir gimdymo atostogos, galima atleisti tik parėjus mėnesiui laikui po jų.

TOks klausimelis, jei mane atleidzia (terminuota sutartis) praejus menesiui po nestumo ir gimdymo atostogu, t.y. kai jau busiu vaiko auginimo atostogose. O man tada nebus nutrauktas pasalpos mokejimas?
Atsakyti
Sveiki,

Gal ne i tema parasau, bet norejau paklausti gryzus po 2m vaikelio auginimo atostogu ar man priklauso kokios atostogos darbe.
Aciu uz atsakyma aciuks.gif
Atsakyti
QUOTE(AusraTur @ 2010 03 21, 11:56)
Sveiki,

Gal ne i tema parasau, bet norejau paklausti gryzus po 2m vaikelio auginimo atostogu ar man priklauso kokios atostogos darbe.
Aciu uz atsakyma  aciuks.gif


Priklauso. Kai isejot i dekreta (nestumo ir gimdymo atostogos), tai uz ta dekreta susikaupe atostogu. As kasmetiniu atostogu turiu po 30 dienu per metus, tai man per ta dekreta susikaupe berods 12 dienu.
Atsakyti
QUOTE(lairam @ 2010 03 21, 11:00)
Priklauso. Kai isejot i dekreta (nestumo ir gimdymo atostogos), tai uz ta dekreta susikaupe atostogu. As kasmetiniu atostogu turiu po 30 dienu per metus, tai man per ta dekreta susikaupe berods 12 dienu.

Su sąlyga, kad tų atostogų neišnaudojo avansu prieš išeinant į dekretą.
Atsakyti
QUOTE(Enita @ 2010 03 21, 12:30)
Su sąlyga, kad tų atostogų neišnaudojo avansu prieš išeinant į dekretą.


Taip 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Enita @ 2010 03 20, 21:01)
O koks tikslas nutraukt darbo sutartį kol vaikui nesuėjo treji metai? g.gif Prieš porą savaičių iki baigiantis atostogoms įspėsite darbdavį, kad negrįšite į darbą, paraysite prašymą išeiti iš darbo nuo tos dienos, kai turėtumėte sugrįžti ir viskas. kam tai daryti anksčiau? unsure.gif



QUOTE(lairam @ 2010 03 20, 21:24)
Na aš Jūsų vietoje tikrai nepulčiau dabar jokių prašymų, kad atleistų iš darbo rašyti. Esate vaiko atostogose ir būkit. Pasibaigs atostogos, tada ir iseisite is darbo.

bet pašalpėlė yra mokama tik iki dviejų metų tai gal man naudingiau nutraukti atostogas kaip vaikui sueis du metukai ir stoti į darbo birža, kaži galėčiau gauti tada pašalpą g.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
Gal kas žinot... vaikų auginimo atostogos baigiasi birželį, darbdavys nori, kad į darbą grįžčiau anksčiau. Ar Sodra mokės skirtumą tarp pašalpos ir atlyginimo? (atlyginimas būtų žymiai mažesnis, nei dabar gaunama pašalpa)... g.gif
Atsakyti
QUOTE(mutukas @ 2010 03 22, 15:15)
Sveikos  4u.gif
Gal kas žinot... vaikų auginimo atostogos baigiasi birželį, darbdavys nori, kad į darbą grįžčiau anksčiau. Ar Sodra mokės skirtumą tarp pašalpos ir atlyginimo? (atlyginimas būtų žymiai mažesnis, nei dabar gaunama pašalpa)...  g.gif



sodra mokes skirtuma, pries menesi skambinau ir klausiau sodros darbuotoju
Atsakyti
Sveikos
Labai prireikė patarimo,gal kas žinot.Šiuo metu esu vaiko priežiuros atostogose iki kol vaikui sueis trys metai,trys metai sueina balandį.per tuos tris metus daug kas pasikeitė,mes su šeima išvažiavome i užsieni,ir balandi turėsiu antrą vaikelį.Į Lt neplanuojam grįžti,darbdavys Lt žino,kad negrįšiu,ar reikia rašyti kokį pareiškimą??Dėkui už ats
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rauzi: 22 kovo 2010 - 17:08
QUOTE(Google @ 2010 03 21, 10:32)
TOks klausimelis, jei mane atleidzia (terminuota sutartis) praejus menesiui po nestumo ir gimdymo atostogu, t.y. kai jau busiu vaiko auginimo atostogose. O man tada nebus nutrauktas pasalpos mokejimas?

aišku kad nebus
Atsakyti
LAba biggrin.gif
aš ir jau pradedu domėtis blush2.gif

1. 08 mėn. turėčiau grįšti į darbą, dirbau per 2 UAB filialus. Vienas jų likviduotas, kitame panaikinta mano specialybė (kito darbo irgi nesiūlys).
Ko turėčiau reikalauti iš darbdavio ?
2. Ar galiu prieš teroriškai grįštant į darbą dar pasinaudoti sukauptomis kasmetinėmis atostogomis ? Kike kalandorinių dienų priklauso, jei 2 metus buvau vaiko priežiūros atostogose ?
3. Ar man priklauso išeitinė ? Kaip ji apskaičiuojama ir kaip bus skaičiuojama, jei dirbau 2 filialuose ?
4. Jei parašau prašymą, kad savu noru išeinu iš darbo (nors realiai jo nėra, o panaikinta specialybė) ar iš Darbo biržos gausiu kokią pašalpą ? Kiek laiko ? Ir pagal ką ji paskaičiuojama ?
5. Prašymą vaiko priežiūros atostogoms parašiau 3 metams, bet grįšti planuoju po 2 metų, ar UAB sutiks su tuo ? blush2.gif
6. Prieš kiek laiko turiu įspėti darbdavius apie savo grįžimą ?

Ačiū už pagalbą 4u.gif Tačiau sėdėdama namie jau labai atsilikau nuo visų įstatymų ir jų pakeitimų blush2.gif
Atsakyti
Laba diena.

Išeidama vaiko auginomo atostogų parašiau prašymą iki 3m. (materialinė situacija buvo gera, darbas mano šiaip sau). Bet šią sav. sužinojau, kad yra laisva darbo vieta (o ji man patiktų) ir kurios man net nesiūlo, o priima metams (kol grįšiu) visai naują žmogų. nes visi galvoja , kad aš nesiruošiu dar metus grįžt (manau, jiems paranku). ar aš galiu reikalauti darbdavio tos darbo vietos jau? ar jie turi teisę manęs nepiimti kol mano vaikui sueis 3m, kaip ir rašiau prašyme?
Atsakyti