Įkraunama...
Įkraunama...

Grįžimas į darbą po motinystės atostogų

QUOTE(Smilga* @ 2009 07 07, 22:52)

Arba darbdavys pats apsizioplino sudarydamas neterminuota sutarti su kita darbuotoju ir dabar negali jo atleisti, o nebezinodamas kaip tai padaryti, nenori kad jus griztumete, arba tiesiog nori grazia forma priversti jus parasyti prasyma iseiti is darbo.



neapsizioplino o padare taip samoningai, nes gi atseit neimanoma surasti normalaus zmogaus 2 metams, nieks neitu....
Atsakyti
QUOTE(AusraR @ 2009 07 07, 22:55)
neapsizioplino o padare taip samoningai, nes gi atseit neimanoma surasti normalaus zmogaus 2 metams, nieks neitu....

tai cia jau darbdavio beda ir jus del to nekalta, kad jie nerado zmogaus ir pazadejo daugaiu nei galejo - jie privalo jus priimti tomis paciomis salygomis.
Atsakyti
Norejau Jusu pasiteirauti.
nuo 2005metu balandzio iki 2006balandzio dirbau vienam darbe, 2006 geguze isnaudojau uz tuos metus kasmetines atostogas ir iskart isejau i dekreta, paskui vaiko prieziuros atostogu kol sueis 3 metukai, t.y. iki 2009-09-01 4u.gif
2008 metais pastojau ir 2009 metais kovoo menesi vel isejau i dekreta .
tai kaip suprantu jei iseidinesiu is darbo ar grisiu i ji man priklausys atostogos ar kompensacija uz du dekretus ane bigsmile.gif tik idomu is kokiu pajamu skaiciuotu tada g.gif is tu ka gaudavau 2006 ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo angeloangel: 10 liepos 2009 - 18:05
170 straipsnis. Darbo stažas kasmetinėms atostogoms gauti
1. Į darbo metus, už kuriuos suteikiamos kasmetinės atostogos, įskaitoma:
3) laikas, per kurį pagal įstatymus darbuotojui išsaugoma darbo vieta (pareigos) ir mokama stipendija arba kitos išmokos, išskyrus laiką, kai darbuotojas yra išėjęs vaiko priežiūros atostogų, kol vaikui sueis treji metai;
Atsakyti
QUOTE(Marija5 @ 2009 07 10, 21:30)
170 straipsnis. Darbo stažas kasmetinėms atostogoms gauti
1. Į darbo metus, už kuriuos suteikiamos kasmetinės atostogos, įskaitoma:
3) laikas, per kurį pagal įstatymus darbuotojui išsaugoma darbo vieta (pareigos) ir mokama stipendija arba kitos išmokos, išskyrus laiką, kai darbuotojas yra išėjęs vaiko priežiūros atostogų, kol vaikui sueis treji metai;

brangioji as kalbejau apie gimdymo atostogas o ne vaiko prieziuros atostogas mirksiukas.gif
kas ieina ir kas neieina as puikiai zinau, tiesiog man idomu kaip skaiciuos ar uz du dekretus ar ne wink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo angeloangel: 10 liepos 2009 - 20:46
Peržiūrėjau temas ir neradau atsakymo į mane dominantį klausimą blush2.gif . Mano dukrytei dabar 8 mėnesiai, norėčiau grįžti į darbą. Ar galėtų mano vyras išeiti motinystės (tėvystės) atostogų dabar iki vaikui sueis 2 metai? Ar tai neįmanoma? Gal kam teko susidurti ir galėtų pasidalinti patirtimi? 4u.gif
Atsakyti
Gali 4u.gif Mano bendradarbė grįžo į darbą kai dukrytei tebuvo 3mėn., o atostogų išėjo jos vaiko tėtis.
Atsakyti
QUOTE(<aize> @ 2009 07 19, 22:35)
Gali 4u.gif  Mano bendradarbė grįžo į darbą kai dukrytei tebuvo 3mėn., o atostogų išėjo jos vaiko tėtis.


bigsmile.gif o gal kartais žinote, kuriuos mėnesius imtų skaičiuojant pašalpą? metus iki jam išeinant atostogų, ar apskritai nuo motinėstės (tėvystės) atostogų pradžios, t.y. kai išėjau aš? g.gif
Atsakyti
QUOTE(raimita @ 2009 07 19, 22:45)
bigsmile.gif  o gal kartais žinote, kuriuos mėnesius imtų skaičiuojant pašalpą? metus iki jam išeinant atostogų, ar apskritai nuo motinėstės (tėvystės) atostogų pradžios, t.y. kai išėjau aš?  g.gif

Pagal įstatymus nuo liepos 1d. berods skaičiuoja iš 12mėn. Bet geriau pasiteiraukit sodroj mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(raimita @ 2009 07 19, 23:45)
bigsmile.gif  o gal kartais žinote, kuriuos mėnesius imtų skaičiuojant pašalpą? metus iki jam išeinant atostogų, ar apskritai nuo motinėstės (tėvystės) atostogų pradžios, t.y. kai išėjau aš?  g.gif

metus iki jam iseinant atostogu
Atsakyti
Matyt nesuklysiu parašęs - "metus iki jam tampant bedarbiu".
Atsakyti
QUOTE(Medinis @ 2009 07 20, 07:44)
Matyt nesuklysiu parašęs  - "metus iki jam tampant bedarbiu".

Nu nereikia jau taip mirksiukas.gif Dabar kaip kas moka, taip tas plaukia. Ir nemanau, kad tai mamytei labai lengva. Mano bendradarbė verkdavo, o ką daryti jiems reikėjo? (retorika)
Atsakyti