Įkraunama...
Įkraunama...

Auginantiems vaikus, neščiosioms: lengvatos,

Sveikos, iskilo ir man toks klausimelis.
Kazkur skaiciau, kad jei grizti i darba, bet vis dar maitini kudiki krutimi, darbdavys turi isleisti tave is darbo kas 3 val, arba gali pasirinkti ir anksciau is darbo iseiti... Kazkas tokio. Ar tai yra tiesa? Jei taip, dirbant valandini darba vakarais nuo 18 iki 1 mazdaug ir ne kiekviena diena, o slenkanciu grafiku, ar tai galioja? Ir ar uz tas val.kur nebusiu darbe ar mokes kas? Gal kas zinot kur konkreciau galima apie tai pasiskaityti?
Is anksto dekui uz atsakymus. smile.gif
Atsakyti
noriu paklausti apie nuolaidas uz darzelius jei 3 vaikai kokia butu jei tokios yra.ar nepriklauso nuo seimos pajamu.
Atsakyti
QUOTE(ateresa @ 2008 09 15, 11:31)
Sveikos, iskilo ir man toks klausimelis.
Kazkur skaiciau, kad jei grizti i darba, bet vis dar maitini kudiki krutimi, darbdavys turi isleisti tave is darbo kas 3 val, arba gali pasirinkti ir anksciau is darbo iseiti... Kazkas tokio. Ar tai yra tiesa?  Jei taip, dirbant valandini darba vakarais nuo 18 iki 1 mazdaug ir ne kiekviena diena, o slenkanciu grafiku, ar tai galioja? Ir ar uz tas val.kur nebusiu darbe ar mokes kas? Gal kas zinot kur konkreciau galima apie tai pasiskaityti?
Is anksto dekui uz atsakymus. smile.gif

http://www3.lrs.lt/p...c_l?p_id=169334

šiame įstatyme paieškok "maitin" ir tau ras ne vieną punktą susijusį su maitinančiom mamytėm
Atsakyti
QUOTE(LEPUNDZIUKAS @ 2008 09 15, 11:00)
noriu paklausti apie nuolaidas uz darzelius jei 3 vaikai kokia butu jei tokios yra.ar nepriklauso nuo seimos pajamu.

Auginu 3 vaikus. Moku pusę kainos, pajamų dydis nesvarbu. Reikia pristatyti pažymą apie šeimos sudėtį mirksiukas.gif
Atsakyti
aciu supermamytes cia randu daug geros informacijos.
Atsakyti
sveiki, gal kas gridejot, ar uzrasant dvynukus i darzeli, gal yra kazkokios mini privilegijos... na ta prasme kad nebuti saraso gale (kai to galo nesimato doh.gif )
Atsakyti
pati vakar ejau saviskius i darzeli uzrasyti, tai vedeja sake, kad atsizvelgiama kazkiek i toki fakta, kaip DVYNUKAI wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Spanguole: 25 rugsėjo 2008 - 13:23
o galit pasakyti, jei veikas eina i darzeli iki 3 metu, o mama i darba, nera jokios lengvatos del darbo valandu, ar tik auginant du vaikus, o jei vienas iki 3 metu neduoda tos vienos dienos ar veliau atvykti i darba g.gif
Atsakyti
Darbdavys atleidzia is darbo - etatu mazinimas,
auginu mazameti vaika.. toj bus 3m


Yra gal kox istatymas "ginantis" nuo tokiu dalyku? .... Gal galima pamosikuoti kokiu popiereliu ir islaikyti dabo vieta?? g.gif

Atsakyti
QUOTE(Babetta @ 2008 09 30, 21:20)
Darbdavys atleidzia is darbo -  etatu mazinimas,
auginu mazameti vaika.. toj bus 3m


Yra gal kox istatymas "ginantis" nuo tokiu dalyku? .... Gal galima pamosikuoti kokiu popiereliu ir islaikyti dabo vieta??  g.gif


http://www3.lrs.lt/p...c_l?p_id=169334
132 straipsnis del atleidimo
135 straipsnis del etatu mazinimo
4u.gif
Atsakyti
achiukas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Tutikutė @ 2008 09 05, 14:40)
O as turiu toki klausimeli: auginant vaika iki triju metuku ar as turiu kokias nors teises pati koreguoti savo darbo laika? t.y. iki vaiko gimimo dirbdavau nuo 8 iki 17val, o grizus po vaiko auginimo atostogu (jam suejo 2 metukai) darbdavys nori, kad dirbciau slenkanciu grafiku kartais nuo 8:30, o kartais nuo 10:20 iki 19val. man toks grafikas netinka, ar as galiu reikalauti, kad man paliktu sena grafika nuo 8 iki 17val?



QUOTE(lupipita @ 2008 09 30, 10:21)
o galit pasakyti, jei veikas eina i darzeli iki 3 metu, o mama i darba, nera jokios lengvatos del darbo valandu, ar tik auginant du vaikus, o jei vienas iki 3 metu neduoda tos vienos dienos ar veliau atvykti i darba  g.gif


Man taip pat aktualus sie klausimai, ar gali kas atsakyti?
Atsakyti