Įkraunama...
Įkraunama...

Auginantiems vaikus, neščiosioms: lengvatos,

QUOTE(Džigė @ 2012 05 14, 17:46)
Tai tik del algos? Pas mane sunkus fizinis darbas... beto i darzeli vaika vesiu tik nuo rugsejo  g.gif  ar ir dar yra kokia priezastis del kurios geriau butu iseti dirbti?

Tik del algos.Tada prateskit 3-cius VPA metus ir laukit kol reikes i dekreta iseiti.
Atsakyti
QUOTE(JOLANCIUK @ 2012 05 14, 15:22)
Turi duoti,bet geriau jas imti po vaiko prieziuros.


aciu uz atsakyma.
Atsakyti
QUOTE(JOLANCIUK @ 2012 05 14, 18:50)
Tik del algos.Tada prateskit 3-cius VPA metus ir laukit kol reikes i dekreta iseiti.


Paziurejau kad darbovieteje rasiau iki 3 metu g.gif O man uz dekreta tikriausiai niekas nemokes? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Džigė @ 2012 05 18, 14:08)
Paziurejau kad darbovieteje rasiau iki 3 metu g.gif  O man uz dekreta tikriausiai niekas nemokes?  unsure.gif

Kodel jus taip galvojat? As gi rasiau,kad visas antro vaiko ismokas skaiciuos is to DU kaip ir pirmam vaikui.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo JOLANCIUK: 18 gegužės 2012 - 13:19
QUOTE(JOLANCIUK @ 2012 05 18, 15:18)
Kodel jus taip galvojat? As gi rasiau,kad visas antro vaiko ismokas skaiciuos is to DU kaip ir pirmam vaikui.


Na galvojau del to kad niekur nedirbsiu unsure.gif Labai gera zinia Jus man pasakete, tikuosi kad taip ir bus 4u.gif Siame reikale man nieko neaisku, kiek skaitau, man nedaeina biggrin.gif
Aciu uz suteikta informacija smile.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Džigė @ 2012 05 18, 14:46)
Na galvojau del to kad niekur nedirbsiu  unsure.gif  Labai gera zinia Jus man pasakete, tikuosi kad taip ir bus  4u.gif  Siame reikale man nieko neaisku, kiek skaitau, man nedaeina  biggrin.gif 
Aciu uz suteikta informacija  smile.gif  4u.gif

Taip ir bus,nes as paty isejau i antro vaiko dekreta dar budama 3-cius VPA metus namie ir skaiciavo man is to DU kaip ir pirmai.
Atsakyti
o dabar kazin galima eiti dar trecius metus VPA? Ta prasme parasiau prasyma 2 metams, bet jeigu negausiu vaikui darzelio, tai teks buti iki 3 metu, ar tada galesiu prasitest VPA? Suprantu kad pinigu uz 3 metus jokiu negausiu.
Atsakyti
QUOTE(KasYra @ 2012 05 18, 15:01)
o dabar kazin galima eiti dar trecius metus VPA? Ta prasme parasiau prasyma 2 metams, bet jeigu negausiu vaikui darzelio, tai teks buti iki 3 metu, ar tada galesiu prasitest VPA? Suprantu kad pinigu uz 3 metus jokiu negausiu.

Taip,galit prasitesti VPA iki 3-ju met.
Taip,uz trecius metus nieko sodra nemoka.
Atsakyti
Noriu paklausti painaus klausimo, gal kas zino. bigsmile.gif
Del darzelio nuolaidu daugiavaikems seimos. Tarkim tokia situacija, susituokusi pora turi 2 bendrus vaikus + augina vyro vaika (teismo nutartis). Vadinasi turi 3 vaikus, o tai reiskia daugiavaike seima (is vyro puses). biggrin.gif jei vyras paimtu seimos sudeti darzeliui, tai turetu buti jau visi trys vaikai surasyti jo seimoje. Registruoti jie visi vienoj vietoj. Ar tokiu atveju butu galima gauti nuolaidas darzelyje maistui? blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Google: 05 liepos 2012 - 08:13
QUOTE(Google @ 2012 07 05, 08:12)
Noriu paklausti painaus klausimo, gal kas zino.  bigsmile.gif
Del darzelio nuolaidu daugiavaikems seimos. Tarkim tokia situacija, susituokusi pora turi 2 bendrus vaikus + augina vyro vaika (teismo nutartis). Vadinasi turi 3 vaikus, o tai reiskia daugiavaike seima (is vyro puses).  biggrin.gif  jei vyras paimtu seimos sudeti darzeliui, tai turetu buti jau visi trys vaikai surasyti jo seimoje. Registruoti jie visi vienoj vietoj. Ar tokiu atveju butu galima gauti nuolaidas darzelyje maistui?  blush2.gif


Galima. Taip ir darykite ir prašymus tegu rašo vyras mirksiukas.gif
Atsakyti
sveiki,
nežinau ar čia pataikiau,bet gal galėsit atsakyt ax.gif dekretinės mano baigiasi 08 09,kada turėčiau eiti į darbovietę rašyti prašymo dėl vaiko auginimo atostogų? 08 09 ar anksčiau? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(*Susana* @ 2012 08 01, 16:47)
sveiki,
nežinau ar čia pataikiau,bet gal galėsit atsakyt  ax.gif  dekretinės mano baigiasi 08 09,kada turėčiau eiti į darbovietę rašyti prašymo dėl vaiko auginimo atostogų? 08 09 ar anksčiau?  4u.gif

Iki 08.09 turit but parasiusi prasima,galit ta pacia diena,galit anksciau.
Atsakyti