Įkraunama...
Įkraunama...

Namo aplinka 47 tema

QUOTE(vida777 @ 2009 07 02, 16:46)
kodel nea ?
is tikruju tai man nelabai ju dar reikia, bet radau pokeli su galiojimu ant ribos... o ziedai nupiesti tokie purpuriniai violetiniai  wub.gif , tai sakau reik bandyt seti  ax.gif .

Bandžiau, sėjau šiemet, bet nesulaukiau, neišdygo. aš jų labai, labai noriu, man taip gražu. Reiks bandyti sesės krūmus apkarpyti, šiemet pirko nemažus
Atsakyti
Siaip negi levandos toks deficitas, kad set reikia unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Tina* @ 2009 07 02, 17:00)
Siaip negi levandos toks deficitas, kad set reikia  unsure.gif

Pirkti tikrai yra, bet kaina man pasirodo gan didelė ir nutariau savo užsiauginti, deja nepavyko schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(vida777 @ 2009 07 02, 14:46)
kodel nea ?
is tikruju tai man nelabai ju dar reikia, bet radau pokeli su galiojimu ant ribos... o ziedai nupiesti tokie purpuriniai violetiniai  wub.gif , tai sakau reik bandyt seti  ax.gif .

Gali sėti drąsiai, vistiek sudygs tik pavasarį, nebent kokia sudurniuos ir šiemet pasirodys, bet mažai tikėtina.
Atsakyti
QUOTE(fazanas @ 2009 07 02, 16:02)
Pirkti tikrai yra, bet kaina man pasirodo gan didelė ir nutariau savo užsiauginti, deja nepavyko schmoll.gif

Tu gal ne LT gyveni? as kai pirkau - man tikrai didele nepasirode. 5-7 Lt uz krumiuka, jau nepamenu. Nebent plantacijai visai reikia.
Atsakyti
QUOTE(Tina* @ 2009 07 02, 17:07)
Tu gal ne LT gyveni? as kai pirkau - man tikrai didele nepasirode. 5-7 Lt uz krumiuka, jau nepamenu. Nebent plantacijai visai reikia.

Lietuvoj, Utenoj rolleyes.gif Plantacijos nereikia, tik pas mus kaina apie 12 Lt buvo.
Atsakyti
QUOTE(DeeDee @ 2009 07 02, 14:56)
žiauriai ilgai dygsta ir pašaldyt sėklas reiktų - todėl ir sakau, geriau jau prieš žiemą sumesti tiesiai į dirvą ir pamiršti  bigsmile.gif

QUOTE(Knifofija @ 2009 07 02, 15:05)
Gali sėti drąsiai, vistiek sudygs tik pavasarį, nebent kokia sudurniuos ir šiemet pasirodys, bet mažai tikėtina.

aciuuuu !
pasesiu ir pamirsiu thumbup.gif , tik reikes uzsirasyt, kad kitamet atsiminciau pasiziuret biggrin.gif .
Atsakyti
QUOTE(jolaxus @ 2009 07 02, 14:43)
thumbup.gif perskaitai metai iš metų suktus pokabius ir jautiesi beveik pasiruošusi egzaminui savuose arimuose thumbup.gif

Laba diena,
aš irgi skaitinėju rimtai, bet dar tik 2 temas perskaičiau. O dar vis nuorodos... Tai kiek metų prireiks, kol 46 bus įveiktos? tongue.gif O per tą laiką vėl prirašysit kokį 100 thumbup.gif Žodžiu, lenkiu galvą prieš Jūsų visų žinias ir išmintį doh.gif Bet... čia rodytis nenunokau blush2.gif
Atsakyti
Labas, mergaitės 4u.gif
Jei mane prisimenat, ateinu vėl pasirodyt, koks šiandieninis rezultatas 4u.gif
Pati pradžia tokia 4u.gif
user posted image
Šiandien atrodo taip 4u.gif (dar kai ko trūksta)
user posted image
user posted image
Atsakyti
nuoširdi, šauniai padirbėjai thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Nuosirdi Na tu cia padirbejai wub.gif Tik man rupetu, kad ten daugiau akmenu centre butu pametyta, ir kad ne siena akmenu tiesi butu, bet toks kaip nubegimas i centra. Kaip kalnuose buna, akmenu griutys


Fazanai Ar matei , siandien Prie Bikuvos (ant Vln kelio) labai daug nauju geliu ir sodinuku atveze, pasaka kokiu graziu wub.gif ; As pati rytoj vaziuosiu apsiprekinti mirksiukas.gif

Planuoju isigyti plastakini kleva (atrodo taip vadinasi);

Gal kas turite, ir galite is patirties papasakoti apie jo prieziura. blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Neri29: 02 liepos 2009 - 21:04
QUOTE(Neri29 @ 2009 07 02, 20:44)
Gal kas turite, ir galite is patirties papasakoti apie jo prieziura. blush2.gif

as ne is patirties, bet is atminties pasakysiu, jau gerokai anksciau buvo kalbeta, kad jiems LT ziemos per saltos - nusala wink.gif .
Atsakyti