Įkraunama...
Įkraunama...

Namo aplinka 47 tema

QUOTE(DeeDee @ 2009 07 17, 16:11)
ir pavėsy vėl sėkmingai išstips  ax.gif

pas anyta jos sauleje auga ir isstypo, tai as ten i vazona sodinu ir nedesiu jo i pavesi, bandysiu saules kieme rast smile.gif

o nukirpti zemai? g.gif
Atsakyti
QUOTE(smėlio smiltelė @ 2009 07 16, 17:26)
Žemiau parodyti 3 variantai

ne vienas.
siek tiek geriau atrodo vidurinis.
jokiu melynu geliu!
ziedus rinkis 1.violet [i bordinuma butinai!], 2.rozinius [gali but ir siek tiek saltesne -i vioelt puse], ir 3.geltonus smulkius ziedus- bus silciau.
taip pat reikia siek tiek bordines lapijos, o pilkos lapijos atsisakyciau - bus labai rysku. geriau jau keli zali atspalviai.

pasakoju pagal savo spygliuociu sodeli -- ten spalviskai panasu, ir esu kai kuo patenkinta.
ryskiai pilka liutpede ten nelabai, o va ''melyna'' lapija atrodo gerai - melsvieji eraicinai, zvynuot. kadagys ''meyeri''.
gerai atrodo ir gelsvesnis zalumas - citr. ciobrelis, dar kai kas..

QUOTE(smėlio smiltelė @ 2009 07 16, 20:49)
5 - radau internete info, kad miskantas dera prie sibirinių vilkdalgių.

jei miskanto lapai platesni - tai kaip broliai atrodo [pas mane salia sios dvi aukstos zoles,tiksliau, trys, nes du miskantai]. nepritariu ten miskantui -geriau eraicinai, viksvos ar panasiai.

QUOTE(vida777 @ 2009 07 17, 10:01)
Jei jau eziuole, tai man iskart norisi ir melsvo/alyvinio pentinio

LT tikrai kartu nezydi.



Smelio smiltele,
iliustruoju ka sakiau,tebunie mano kana - tavasis lazdynas:
[sorry kartosis foto]

is toliau:
[attachmentid=181142]

is arciau:
[attachmentid=181143]

zoles:
[attachmentid=181144]

SS,
atkrepk demesi i imperata - tavajam vaizdeliui butu super duper, tik va jai lyg dregniau p[atikut, nors atrodo labai nereikli, tik pamulciuot ziemai reikia.


o cia siaip,gelynas vakar vakare:
[attachmentid=181145]
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rokoko: 18 liepos 2009 - 00:40
[quote=rokoko,2009 07 18, 01:36]
iliustruoju ka sakiau,tebunie mano kana - tavasis lazdynas:
[sorry kartosis foto]

is toliau:
[attachmentid=181142]

is arciau:
[attachmentid=181143]

zoles:
[attachmentid=181144]

SS,
sveikute turiu klausimeli ten tu akmenu takelis ar ibetonuotas ar tik paprastai akmenys ikasti...labai grazu
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
susidomėjau gal prieš metus gėlynais ir želdiniais. Jau kuris laikas skaitau jūsų pamąstymus, žiūriu nuotraukas, deduosi į galvą biggrin.gif Pamenu, kad rašėt apie amarus ir skuzdėles. Namo neturiu - tai mano gėliukai balkone - kur juos ir užpuolė amarai. Parašykit dar kartą, jei nesunku, ką daryt su tais amarais - bijau, kad pakenks mano gėlytėms, kurios šiemet ir taip nenoriai žydi. Gėlės - tunbergija, lakišius, sanvitalija ir gazanija.
Atsakyti
QUOTE(troja3030 @ 2009 07 18, 08:05)
sveikute turiu klausimeli ten tu akmenu takelis ar ibetonuotas ar tik paprastai akmenys ikasti...labai grazu

tame take per augalyno viduri - statybiniio plauto smelio 30cm gylio transeja, ir i ji suguldyti paciu skaldyti akmenys, t.y. lauko rieduliai.
niekaip ''rankytes nedaeina'' sliauziakus i tarpus sukisti.

QUOTE(picea @ 2009 07 18, 09:17)
Sveikos  4u.gif
susidomėjau gal prieš metus gėlynais ir želdiniais. Jau kuris laikas skaitau jūsų pamąstymus, žiūriu nuotraukas, deduosi į galvą  biggrin.gif  Pamenu, kad rašėt apie amarus ir skuzdėles. Namo neturiu - tai mano gėliukai balkone - kur juos ir užpuolė amarai. Parašykit dar kartą, jei nesunku, ką daryt su tais amarais - bijau, kad pakenks mano gėlytėms, kurios šiemet ir taip nenoriai žydi. Gėlės - tunbergija, lakišius, sanvitalija ir gazanija.

purksti insekticidais ACTARA ar FASTAC.
yra pirkti sodo-darzo prekiu parduotuvese arba ''senukuose''.
sudeta stiklinese rakinamose spintose, teirautis pardaveju.
Atsakyti
QUOTE(rokoko @ 2009 07 18, 16:35)
purksti insekticidais ACTARA ar FASTAC.
yra pirkti sodo-darzo prekiu parduotuvese arba ''senukuose''.
sudeta stiklinese rakinamose spintose, teirautis pardaveju.


aciuks.gif
Atsakyti
QUOTE(Žydriausia @ 2009 07 17, 15:20)
gal g.gif  silainiu turgely tokiu paprastu  geliu nepardavineja tongue.gif  Nu pas dauguma zydi, bet juk neisi prasyt doh.gif
aga, turiu, suzele viskas ir dar vietos yr, vienqam kampe uz viendieniu, viendieniu gal pakanka auskcio, bet dar i eile salia ju tilptu kazkas g.gif  arba reikia dar kokia viendiene sodint.

o viendieniu ziedus kai nuzydi nuskint reikia, ane? nu tokios grazios, ale kad tik viena diena zydi g.gif

as dar hiacintu neiskasiau, dar lapai pilnai nenugeltonavo, bet turbut galima jau kast g.gif

na tu ten neperdaugink, nes greitai gali tekti lauk rauti... viendienes greitai suzelia.

QUOTE(rokoko @ 2009 07 18, 00:36)
atkrepk demesi i imperata - tavajam vaizdeliui butu super duper, tik va jai lyg dregniau p[atikut, nors atrodo labai nereikli, tik pamulciuot ziemai reikia.

pas mane imperata auga sausai, saules atokaitoje ir lapai stipriai raudoni, o salia ta svyranti nakvisa - man patinka ax.gif . Nakvisu stiebeliu raudonumas tinka prie imperatos.
Atsakyti
Vida777,
o as galvoju tavaja svyrancia nakvisa gal kokiame vazone apgyvendint g.gif va gal siom dienom bandysiu su fuksija ''blue eye'' sukist bigsmile.gif sugalvojau ismisla is plastikinio puodo, maiso, virves is juros zoles, ir dailaus metalinio kablio - pazesiu, kas gausis blush2.gif

ir pas mane pievine kraujazole miskeliu suzelusi :
[pries 3 metus buvo visas keras israutas, kazkaip atsistate - ir gerai thumbup.gif kartu ir as pribrendau iki sios geles 0 blush2.gif
[attachmentid=181173]

uz kraujazoles [jos aukstis siemet beveik 1,5metro blink.gif ] - ragane, apacioj - narcizalapis svogunas, desinej - baigiantiy zydet pentiniai, kairej - pradedanti zydet melynoji kurpele.
Atsakyti
rokoko labai gražu pas jus,ir pavėsinė liuks,mane domina stogo danga iš ko darėt?
Atsakyti
Na as vel su savo, patarkit kokius augaliukus mest, kokiu nauju pirkt, ir , ko gero, ta daryti rugpjucio vidury? sorry uz foto kokybe, dariau su mobiliu...

Kanu ratas, sukritikuotas, kitamet nebus, siemet gailejau israut... blush2.gif
user posted image

prie tvoros vaizdas, ko gero, reiketu raut lauk visas tas geles, kuriu net pavadinimu nezinau, ir labiau sodint medelius, spygliuocius sliauziancius, paciam gale ketinu kiek pakelt zeme ir paramstyt akmenimis, ka pazistu is cia esanciu augalu, tai gale matyti - sidabrine pusis (nuo Kaledu smile.gif ), gvazdikeliai, prie tvoros - vijokline roze, rododendras, azalija, sliauziancios rozytes,, paciam gale eglutes, jas kalnelis, gal uzstos, bet veliau turetu jos praaugt kalneli
user posted image
user posted image
user posted image
na ir tvenkinukas, kriokli, kol kas laaabai sunkiai einas formuot, o vanduo, cia tiek prilijo, siandien jau issemes, uz kalniuko matyti dekoratyvinis raitytas lazdynas, pries ji eukaliptas, lavanda, kitoj pusej turiu geltona ir balta silokus, flaminginis karklas ar gluosnis....
user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(satanele @ 2009 07 18, 22:32)
rokoko labai gražu pas jus,ir pavėsinė liuks,mane domina stogo danga iš ko darėt?

aciu.
na, ten malkine daugiau [terasa,prislieta prie garazo], ir priebega per lietu, bei anksti pavasari pradet, o rudeni pratest ''lauko sezona''.
nejaukus tvarinys man kol kas schmoll.gif kaip turgaus lariokas koks.. gal kada veliau bus vyrams noro prigalvot ka nors jaukiau, panaudojant medienos apdaila, o man gal bus upo kokiu loviu prikabint [ideja jau turejau,bet noro igyvendint - ne ax.gif ]

kita normali pavesine tiesiogine to zodzio prasme - is vynuogiu su vinvyciu:
[attachmentid=181174]
foto is pernai, tai matyti statybu periodas, ir tave dominantos stogas- jis is banguoto skaidraus plastiko. ''sedimame'' plote is vidaus dar perkisti matiniai balti lakstai, kad saule nespigintu i akis - gerai sugalvota ir gerai atrodo.

QUOTE(saulute111 @ 2009 07 18, 22:48)
Na as vel su savo, patarkit kokius augaliukus mest, kokiu nauju pirkt, ir , ko gero, ta daryti rugpjucio vidury? sorry uz foto kokybe, dariau su mobiliu...

labai grazi man jusu tvora thumbup.gif

del augaliuku... ten tokia tik pradzia... ir kaip suprantu, be aiskios vizijos,todel ir ppatarti sunkoka g.gif
pvz, rate vejoj ziuretusi graziai diiidelis roziu krumas,bet jis vienas - ne karys lauke... reikia roziu ir kitur tada...
kanas atsargiai i grupe susodink, perkelk su kuo daugiau zemiu - negi rausi lauk jau paaugusias...
dar tas akmenuotas baseina, ''kalnu upelis'' g.gif kur jis? toli/arti nuo zeldininko?
jungt medziagomis [akmenais] ar augalais kazkaip stilistiskai reikia, jei arti...

Atsakyti
o sakyk,saulute111,ten visur plėvelę tiesiat? ar kokią spec,medžiagą? ir kaip paskui? užpilsit žemėm ir sėsit veją ant tos plėvelės???? tipo augs??? g.gif
Atsakyti