Įkraunama...
Įkraunama...

Sapnuojam toliau 8 dalis

sveikutes, o man ne karta teko sapnuoti,tai koks karas vyksta ir as vaiku negaliu savo rasti, tai kokia pasaulio pabaiga artejanti ,as vel vaiku ieskau, atsikeliu poto ispilta salto prakaito, dieve kaip baisu kai su vaikais kazka tokio sapnuoju doh.gif
Atsakyti
aspastaruoju metu irgi labai daznai sapnuoju ax.gif ir taip idomiai vis. viena nakti, kad su vyru tuokemes, kita nakti, kad man gine sako turesi mergaite, o as sakau bus berniukas. skao ne, bus mergaite, sakau pamatysit pagimdysiu berniuka. pagimdziau lyg berniuka, bet girdejau sesutes kalbant "berniukas, bet kokie moteriski klubai" blink.gif
Atsakyti
sveikos mergaites uzsukau ieskodama pagalbos isaiskinant sapna ax.gif gal atsirastu kas gali padet.labai jis mane kankina.
sapnavau kad mano suneliui is burnytes ir ausytes lenda dideli riebus kirminai su plonom uodegom ir as juos traukiu traukiu paskui pabuciuoju savo berniuka ir man i gerkle ju prilenda net uzima kvapa ir as vel traukiu jau sau is burnos. g.gif gal kam teko panasiai susapnuot mano sapnai pildos ir nezinau dabar is kur ko laukt,baisu net g.gif buciau labai dekinga
Atsakyti
QUOTE(ramaska2 @ 2009 08 17, 18:25)
sveikos mergaites uzsukau ieskodama pagalbos isaiskinant sapna ax.gif gal atsirastu kas gali padet.labai jis mane kankina.
sapnavau kad mano suneliui is burnytes ir ausytes lenda dideli riebus kirminai su plonom uodegom ir as juos traukiu traukiu paskui pabuciuoju savo berniuka ir man i gerkle ju prilenda net uzima kvapa ir as vel traukiu jau sau is burnos. g.gif gal kam teko panasiai susapnuot mano sapnai pildos ir nezinau dabar is kur ko laukt,baisu net g.gif buciau labai dekinga


na ziurejau savo sapnininke tai kratyti nuo saves kirmeles reiskia, kad reikia susirupinti dvasinemis ir moralinemis vertybemis. na taip pas mane raso ax.gif

o prie bendro apibudinimo sapnuojant kirmeles, tia reiskia, kad tapsite intrigu objektu unsure.gif

Atsakyti
QUOTE(hokaida @ 2009 08 17, 16:07)
na ziurejau savo sapnininke tai kratyti nuo saves kirmeles reiskia, kad reikia susirupinti dvasinemis ir moralinemis vertybemis. na taip pas mane raso  ax.gif

o prie bendro apibudinimo sapnuojant kirmeles, tia reiskia, kad tapsite intrigu objektu  unsure.gif

aciu. 4u.gif svarbiausia kad nekas nors mano suneliui o visa kita galima isspresti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(ramaska2 @ 2009 08 17, 18:25)
sveikos mergaites uzsukau ieskodama pagalbos isaiskinant sapna ax.gif gal atsirastu kas gali padet.labai jis mane kankina.
sapnavau kad mano suneliui is burnytes ir ausytes lenda dideli riebus kirminai su plonom uodegom ir as juos traukiu traukiu paskui pabuciuoju savo berniuka ir man i gerkle ju prilenda net uzima kvapa ir as vel traukiu jau sau is burnos. g.gif gal kam teko panasiai susapnuot mano sapnai pildos ir nezinau dabar is kur ko laukt,baisu net g.gif buciau labai dekinga



Ar gali buti, jog jautiesi isnaudojama ir nesugebi apie tai pasakyti, nes bijai, kad nustos tave myleti?Kad sukelsi konflikta?
Atsakyti
Gal ir man kas nors padėtų išsiaiškinti sapną, tiksliau, jų kompoziciją ax.gif Kartą susapnavau, jog iš manęs labai lengvai gimė melsva permatoma žuvis. Paskui (tąnakt ir vėliau) sapnuose pradėjo rodytis Anapilin iškeliavę giminaičiai (iš pradžių senelis, paskui močiutės sesuo); jie grįždavo gyventi į senuosius namus, užsiimdavo įprastais darbais. Įspūdis buvo toks, tarsi jie grįžo, kad padėtų buityje tvarkytis ir ilgesį numalšintų.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pandorita: 20 rugpjūčio 2009 - 17:35
QUOTE(LinguLingu @ 2009 08 20, 04:02)
Ar gali buti, jog jautiesi isnaudojama ir nesugebi apie tai pasakyti, nes bijai, kad nustos tave myleti?Kad sukelsi konflikta?

lotuliukas.gif oj ne, akis isdraskyciau schmoll.gif lotuliukas.gif meile kaip seile lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(pandorita @ 2009 08 20, 19:34)
Gal ir man kas nors padėtų išsiaiškinti sapną, tiksliau, jų kompoziciją  ax.gif Kartą susapnavau, jog iš manęs labai lengvai gimė melsva permatoma žuvis.
Paskui (tąnakt ir vėliau) sapnuose pradėjo rodytis Anapilin iškeliavę giminaičiai (iš pradžių senelis, paskui močiutės sesuo); jie grįždavo gyventi į senuosius namus, užsiimdavo įprastais darbais. Įspūdis buvo toks, tarsi jie grįžo, kad padėtų buityje tvarkytis ir ilgesį numalšintų.


Kadangi pradėjau domėtis sapnais ir jų interpretacijomis (iš esmės - psichologiniu jų aiškinimu), tai pasidalinsiu savo įžvalgomis.

Pirmiausia, fragmentas apie gimdomą žuvį. Gimdymas yra moters vaidmens gyvenime įprasmimas, tik stebina tai, kad gimdomas ne vaikas. Taigi man susidaro toks įspūdis, kad sapnas kalba apie ne iki galo realizuojamą moterišką prigimtį arba galbūt apie kažkokius vidinius (ir išorinius) konfliktus, susijusius su moters vaidmeniu - pvz., kažkas (arba pati) vienaip supranta, ką reiškia būti moterimi, o tu kitaip; arba gal pati manai atliekanti savo moterišką programą maximum, bet pasąmonė sako, kad iš tiesų ne visai tiksliai supranti, ką reiškia... O žuvis - žuvis yra jūros gyvis, jūra įprastai sapnų analitikų traktuojama kaip vidinių resursų lobynas (pasąmonė). O kad žuvis melsva ir permatoma man pirma asociacija, kad jin ledinė, t.y. negyva, neliečiama, be gyvybės. Taigis trumpai tą pirmą fragmentą aš interpretuočiau taip - nerealizuojama moteriška prigimtis, kuri apie save bando pranešti kažkokiais pasąmonės ženklais (simptomais?). O pati pasąmonė su jos begaliniais resursais - "užšaldyta", dėl ko darosi negyva ir jos resursai (gyvybingumas, kūrybingumas ir t.t.) neišnaudojami.

Antras sapnas (kuris gali būti susijęs su pirmu) man pirmiausia kelia mintis apie paramos, išimties trūkumą ir jo paiešką sapnuotojos gyvenime. Ir gal net apie negebėjimą (nenorą) taikytis su pokyčiais - man ryškus noras išlaikyti status quo, t.y. taip, kaip yra, taip tegu ir lieka, nes su pasikeitimais (simboline prasme - giminaičių mirtimi, psichologine prasme - bet kokiais pokyčiais apskritai) susitaikyti dar per anksti, arba per sunku taikytis.

Tokius dalykus aš pastebiu šių sapnų fragmentuose. Pati kai interpretuoju savo sapnus (arba kai kas nors interpretuoja manuosius) teisingomis laikau tas įžvalgas, kurios "suskamba" širdy. Galbūt ir pačiai kas nors "suskambės" wink.gif
Papildyta:
QUOTE(ramaska2 @ 2009 08 17, 19:25)
sveikos mergaites uzsukau ieskodama pagalbos isaiskinant sapna ax.gif gal atsirastu kas gali padet.labai jis mane kankina.
sapnavau kad mano suneliui is burnytes ir ausytes lenda dideli riebus kirminai su plonom uodegom ir as juos traukiu traukiu paskui pabuciuoju savo berniuka ir man i gerkle ju prilenda net uzima kvapa ir as vel traukiu jau sau is burnos. g.gif gal kam teko panasiai susapnuot mano sapnai pildos ir nezinau dabar is kur ko laukt,baisu net g.gif buciau labai dekinga


Aš taip interpretuočiau sapną: dideli kirminai yra kažkokios grėsmės, blogos įtakos arba šiaip šlykštynės, nuo kurių norisi apsaugoti savo artimiausius žmones (vaikas gali simbolizuoti ir visus mylimus žmones apskritai), ypač per maitinimą, vartojimą, kalbą (burnytė) ir per tai, kas pasiekia mus per ausis: žinios, blogos naujienos, smurtas per TV ir pan. dalykai. Taigi toks įspūdis, kad pati bet kokia kaina saugote tuos, kurie Jums brangūs (esate labai rūpestinga ir labai jaudinatės dėl grėsmių mylimiems žmonėms), tačiau pati savęs nuo grėsmių neapsaugote, nes grėsmės "užpuola" Jus. Bet sapnas rodo, kad net grėsmės situacijoj pati gebate pasirūpinti savimi (išsitraukiate iš burnos). Mano interpretacija, sapno moralas būtų toks - saugodama mylimus žmones, nepamirškite pasisaugoti ir pati mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(artitoli @ 2009 08 21, 11:04)
Kadangi pradėjau domėtis sapnais ir jų interpretacijomis (iš esmės - psichologiniu jų aiškinimu), tai pasidalinsiu savo įžvalgomis.

Pirmiausia, fragmentas apie gimdomą žuvį. Gimdymas yra moters vaidmens gyvenime įprasmimas, tik stebina tai, kad gimdomas ne vaikas. Taigi man susidaro toks įspūdis, kad sapnas kalba apie ne iki galo realizuojamą moterišką prigimtį arba galbūt apie kažkokius vidinius (ir išorinius) konfliktus, susijusius su moters vaidmeniu - pvz., kažkas (arba pati) vienaip supranta, ką reiškia būti moterimi, o tu kitaip; arba gal pati manai atliekanti savo moterišką programą maximum, bet pasąmonė sako, kad iš tiesų ne visai tiksliai supranti, ką reiškia... O žuvis - žuvis yra jūros gyvis, jūra įprastai sapnų analitikų traktuojama kaip vidinių resursų lobynas (pasąmonė). O kad žuvis melsva ir permatoma man pirma asociacija, kad jin ledinė, t.y. negyva, neliečiama, be gyvybės. Taigis trumpai tą pirmą fragmentą aš interpretuočiau taip - nerealizuojama moteriška prigimtis, kuri apie save bando pranešti kažkokiais pasąmonės ženklais (simptomais?). O pati pasąmonė su jos begaliniais resursais - "užšaldyta", dėl ko darosi negyva ir jos resursai (gyvybingumas, kūrybingumas ir t.t.) neišnaudojami.

Antras sapnas (kuris gali būti susijęs su pirmu) man pirmiausia kelia mintis apie paramos, išimties trūkumą ir jo paiešką sapnuotojos gyvenime. Ir gal net apie negebėjimą (nenorą) taikytis su pokyčiais - man ryškus noras išlaikyti status quo, t.y. taip, kaip yra, taip tegu ir lieka, nes su pasikeitimais (simboline prasme - giminaičių mirtimi, psichologine prasme - bet kokiais pokyčiais apskritai) susitaikyti dar per anksti, arba per sunku taikytis.

Tokius dalykus aš pastebiu šių sapnų fragmentuose. Pati kai interpretuoju savo sapnus (arba kai kas nors interpretuoja manuosius) teisingomis laikau tas įžvalgas, kurios "suskamba" širdy. Galbūt ir pačiai kas nors "suskambės" wink.gif
Papildyta:
Aš taip interpretuočiau sapną: dideli kirminai yra kažkokios grėsmės, blogos įtakos arba šiaip šlykštynės, nuo kurių norisi apsaugoti savo artimiausius žmones (vaikas gali simbolizuoti ir visus mylimus žmones apskritai), ypač per maitinimą, vartojimą, kalbą (burnytė) ir per tai, kas pasiekia mus per ausis: žinios, blogos naujienos, smurtas per TV ir pan. dalykai. Taigi toks įspūdis, kad pati bet kokia kaina saugote tuos, kurie Jums brangūs (esate labai rūpestinga ir labai jaudinatės dėl grėsmių mylimiems žmonėms), tačiau pati savęs nuo grėsmių neapsaugote, nes grėsmės "užpuola" Jus. Bet sapnas rodo, kad net grėsmės situacijoj pati gebate pasirūpinti savimi (išsitraukiate iš burnos). Mano interpretacija, sapno moralas būtų toks - saugodama mylimus žmones, nepamirškite pasisaugoti ir pati  mirksiukas.gif

aciu dideliausias 4u.gif labai man tinka 4u.gif teskite savo domejimasi toliau tikrai vertingi patarimai ax.gif
Atsakyti
QUOTE(artitoli @ 2009 08 21, 14:04)
Kadangi pradėjau domėtis sapnais ir jų interpretacijomis (iš esmės - psichologiniu jų aiškinimu), tai pasidalinsiu savo įžvalgomis.

Pirmiausia, fragmentas apie gimdomą žuvį. Gimdymas yra moters vaidmens gyvenime įprasmimas, tik stebina tai, kad gimdomas ne vaikas. Taigi man susidaro toks įspūdis, kad sapnas kalba apie ne iki galo realizuojamą moterišką prigimtį arba galbūt apie kažkokius vidinius (ir išorinius) konfliktus, susijusius su moters vaidmeniu - pvz., kažkas (arba pati) vienaip supranta, ką reiškia būti moterimi, o tu kitaip; arba gal pati manai atliekanti savo moterišką programą maximum, bet pasąmonė sako, kad iš tiesų ne visai tiksliai supranti, ką reiškia... O žuvis - žuvis yra jūros gyvis, jūra įprastai sapnų analitikų traktuojama kaip vidinių resursų lobynas (pasąmonė). O kad žuvis melsva ir permatoma man pirma asociacija, kad jin ledinė, t.y. negyva, neliečiama, be gyvybės. Taigis trumpai tą pirmą fragmentą aš interpretuočiau taip - nerealizuojama moteriška prigimtis, kuri apie save bando pranešti kažkokiais pasąmonės ženklais (simptomais?). O pati pasąmonė su jos begaliniais resursais - "užšaldyta", dėl ko darosi negyva ir jos resursai (gyvybingumas, kūrybingumas ir t.t.) neišnaudojami.

Antras sapnas (kuris gali būti susijęs su pirmu) man pirmiausia kelia mintis apie paramos, išimties trūkumą ir jo paiešką sapnuotojos gyvenime. Ir gal net apie negebėjimą (nenorą) taikytis su pokyčiais - man ryškus noras išlaikyti status quo, t.y. taip, kaip yra, taip tegu ir lieka, nes su pasikeitimais (simboline prasme - giminaičių mirtimi, psichologine prasme - bet kokiais pokyčiais apskritai) susitaikyti dar per anksti, arba per sunku taikytis.

Tokius dalykus aš pastebiu šių sapnų fragmentuose. Pati kai interpretuoju savo sapnus (arba kai kas nors interpretuoja manuosius) teisingomis laikau tas įžvalgas, kurios "suskamba" širdy. Galbūt ir pačiai kas nors "suskambės" wink.gif

Ačiū už išsamią interpretaciją ax.gif Kiek minčių sukėlė rolleyes.gif Ypatingai man suskambėjo viskas, ką kalbėjot apie žuvį (mano tos sapno informacijos pajautimas labai panašus), tik ta žuvis buvo slidi ir šilta, nepasakytum, kad negyva, bet tokia... na, visai ne tokia, kaip ką tik užgimusi gyvybė... bet tas gal esmės ir nekeičia.
O dėl antrod dalies - giminaičių - nežinau. Nenorėčiau, kad būtų kaip buvę ar liktų kaip yra. Man pasirodė, kad jie atėjo, kad perimtų kažkokias funkcijas, padėtų kažką (pagalvojau apie artėjančius sunkumus...)
Atsakyti
Džiugu, kad atsirado nauja sapnų aiškintoja 4u.gif
Atsakyti