Įkraunama...
Įkraunama...

Sapnuojam toliau 8 dalis

na apie žiedus radau šitą:
Žiedas - meilės simbolis, bet ir amžinos problemos.
Susižieduoti sapne - gyvenimo malonumai
Auksinis žiedas - garbės ir laimės ženklas.
Jeigu sapne mūvite ant rankų daug Žiedų, - nauji darbai bus nesėkmingi
Regėti žiedus ant kitų rankų - gerovė, naujos pažintys.
Žiedą gauti - kažkas kažką nori įkalbėti arba yra žmogus, kuris jus myli, gerbia ir labai palankiai apie Jus galvoja
Jeigu mergina sapnuoja, kad gavo dovanų žiedą, vadinasi ji ištekės už puikaus vyro, kuris pasišvęs jos dabarčiai ir ateičiai.
Sapne numauti žiedą - pyksitės su mylimu žmogumi
Dovanoti žiedą - Jus nori apgauti.
Pamesti - pagarbos netekimas.
Matyti lūžtantį žiedą, o po to vėl lygų ir blizgantį - barniai su mylimu žmogumi kurie baigsis santaika, tarpusavio supratimu.
Įtrukęs ar pertrūkęs žiedas - išsiskyrimo ženklas.
Sulūžęs - barniai, nelaimė santuokiniame gyvenime;įsimylėjusiems - santykių nutraukimas.
Pirkti vestuvinį žiedą - įsimylėsite.
Jeigu moteris sapnuoja savo vestuvinį žiedą, vadinasi, ji apsaugota nuo rūpesčių ir neištikimybės.
Jeigu sapne šis žiedas blizga, - turtas, džiaugsmas.
Jeigu sapnuojate geležinį vestuvinį žiedą, - teks kovoti su gyveninio negandomis. Matyti vestuvinį žiedą, nukritusį iš oro, - svajonės apie draugystę su konkrečiu asmeniu yra bergždžios.
Jeigu sapnuojate, kad pametėte vestuvinį žiedą arba jį sulaužėte, - Jus aplankys liūdesys.
Sapne rasti vestuvinį žiedą - nesantaika šeimoje.
Sapnuoti vestuvinį žiedą ant kito rankos - kažkieno pažadai atrodys Jums labai rimti. Jeigu sapne žiedus mėtote į taikinį, vadinasi, neteksite gero darbo. Jeigu sapnuojate, kad pralaimėjote šį žaidimą, vadinasi, sielositės dėl prarastos meilės.
Atsakyti
QUOTE(be rėmų @ 2009 08 25, 15:11)
Jei būtų įdomu, galėčiau išplėsti pasakydama daug daugiau. Labai jau psichoterapinis tas sapnas doh.gif  biggrin.gif


Tai kad, matau, pačiai puikiai sekasi susidoroti su sapnų aiškinimu bigsmile.gif 4u.gif . Galima arba toliau gilintis į sapną, arba galima leisti jam susigulėti su gautom įžvalgom ir su laiku sapnas gali įgyti naujų „kampų“ – arba sąmoningai arba per kitą sapną wink.gif
Papildyta:
QUOTE(tavo_angeliukas @ 2009 08 25, 11:54)
merginos, o gal kuri ir mano sapna gales paaiskinti... labai jau daznai sapnuoju, todel noretusi zinoti jo reiksme... vis sapnuoju, kad mano vyras ima nesioti vestuvini zieda (siaip jis jo nenesioja, nes jis jam per didelis). Ka tai galetu reiksti? buciau labai dekinga... smile.gif


Tai gali būti, kaip aš juos vadinu, kompensacinis sapnas, t.y. sapnuose gaunu tai, ko man trūksta realiame gyvenime, bet norėčiau tai turėti. Gal giliai širdyje sapnuotoja norėtų, kad vyras tą žiedą nešiotų? O gal nori, kad vyras vykdytų tuos įsipareigojimus, kuriuos žiedas simbolizuoja? Pvz. būtų labiau atsakingas, labiau šeimos žmogus, labiau jaustųsi įsipareigojęs savo sutuoktinei? Arba galbūt atvirkščiai toks sapnas sapnuojamas tokiose realaus gyvenimo situacijose, kai sapnuotoja jaučia, kad santykis su vyru yra toks, koks turėtų būti tarp sutuoktinių? T.y. kai jaučia santykių pilnatvę ir kai vyras vaidina tokį vyro vaidmenį šeimoje, kokį su žiedu yra prisiėmęs? Aš po tokio sapno atkreipčiau dėmesį į tai, kaip jaučiuosi realiame gyvenime šalia savo vyro tuo metu. mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(vaižgantė @ 2009 08 25, 11:39)
Mano miegamasis šiaip turi vieną langą, o sapnuoju, kad langai trys. Kažkodėl kyla mintis: kad tik tų langų stiklai neiškristų. Pasižiūriu dar kartą į langus ir išsigąstu: kairiojo lango dešinysis apatinis kampas nulūžęs, vidurinis vos vos lange laikosi, o prie dešiniojo lango iš išorės kažkodėl du mano paveiksliukai rėmeliuose priklijuoti ir vienas nukrito. Girdžiu, kaip jis sudūžta. Pažvelgiu žemyn ir apsiraminu- jis nukrito į kaimynų balkoną, vadinasi, galėsiu nueiti ir pasiimti. Ir vis dairausi į lauko duris: kada gi mano miręs tėvas pareis- pasakysiu, kas atsitiko, kad jis galėtų tuos langus sutvarkyti...


Man pirmiausia sapne pastebimi 3 langai – „trys“ yra labai plačiai paplitęs simbolis ir labai daug reikšmių turintis skaičius. Ką sapne tas „trys“ simbolizuoja? Švenčiausiąją Trejybę (dvasingumą, relingumą)? Tris pasaulio vertinimo būdus: racionalų (mąstymą), iracionalų (emocijas), intuityvų (dvasingą)? Ar laiko tėkmę – Praeitį, Dabartį ir Ateitį? Mano vaizduotė sustoja ties pastaruoju aiškinimu, nes per tai paprasčiau sekti sapno logika smile.gif Pažeidimas praeities lange verčia baimintis, kad ir dabartyje ar ateityje langai gali dužti, dabarties langas (vidurinis) nestabilus, nerimą keliantis, ateities – su paveiksliukais. Kas tie paveiksliukai lange? Gal pasaulio matymas pasitelkiant lakią vaizduotę ir kūrybines galias? Arba dalinimasis su pasauliu savo kūrybinėm galiom (mano paveiksliukas krenta pas kaimyną)? Bet gi kodėl, jei savo kūryba aš dalinuosi su kitais, man kyla noras atsiimti ją? g.gif O gal ne atsiimti, o tiesiog gauti atgalinį ryšį?

Bet apskritai paėmus, kodėl visas veiksmas sukasi apie langus? Kas tie langai? Gal tai, kaip be rėmų ir minėjo, pasaulėžiūra, nuostatos, per kurias mes vertiname tai, kas vyksta pasaulyje (juk tai, ką suvokiame, mes suvokiame per savo įgimtus ar įskiepytus „filtrus“ – vertybes, poreikius, norus ir t.t.)? O gal jie simbolizuoja informacijos patekimo į mano atmintį kanalus (lietimas, klausa, rega, kvapai)? Langai sapne yra tai, kas yra tarp manęs ir realaus pasaulio, tai, kas neleidžia patirti pasaulio tiesiogiai. O ko realiai aš bijau (sapne bijau, kad iškris stiklai)? Gal bijau pokyčių? Gal bijau, kad atsitiks kažkas vienam iš mano pasaulio suvokimo kanalų?

Ir iš viso – kam tie langai? Kodėl nepajutus gyvenimo tiesiogiai užuot stebėjus jį per langą (užuot analizavus praeitį, dabartį ir ateitį, geriau šiandieną patirti tiesiogiai?). Gal langai skiria realų pasaulį nuo dvasinio (kad ir kaip tas dvasingumas suvokiamas?). Maždaug šiapus lango – kasdiena, suvokti dalykai, o anapus – tai kas turi būti išgyventa, pajausta, suprasta?

Tėvo pasirodymas man sukėlė asmenines asociacijas ir jausmus (kadangi buvau mokyta sapną suprasti taip, lyg pati jį sapnuočiau, kito asmens sapnas man irgi sukelia jausmines asociacijas). Toks jausmas, kad tėvas čia nereikalingas, kad nereikia tų langų taisyti, tegu jie sau būna tokie, kokie yra. Plius priedo – kodėl jie turėtų iškristi? Stiklai šiaip sau nekrenta. Toks jausmas, kad baimė, kad langai iškris yra gerokai didesnė nei tikimybė, kad jie galėtų iškristi. Ir iš viso – išeiti iš to kambario norisi, o ne langus taisyti.

Nesiryžtu interpretuoti tėvo vaidmens sapne, nes jaučiu, kad jis yra labai asmeniškas, tik dabar skaitau analitinės psichologijos sampratą apie tėvo vaidmenį moters gyvenime – ten kalbama apie tai, kad santykis su tėvu pirmiausia formuoja moters suvokimą apie autoritetus apskritai gyvenime (priklausomai nuo santykio kokybės, priklausys ir moters gebėjimas pasirinkti (ne)tinkamus autoritetus, ir iš vis ar juos rinktis). Vėlgi – čia tik teorija, į kurią ir pati dar neįsigilinau smile.gif
Atsakyti
Labas vakaras,
Norėčiau aprašyti vieną sapną, siaubingai keistą. Nemanau kad kažkas galės tiksliai išanalizuoti ką jis reiškia (jei išvis kažką reiškia, nors mane labai sukrėtė ir negaliu jo pamiršt) bet nors gal užves minčių pačiai susivokt. Tai va.
Atsiradau pas savo močiutę sode (labai dažnai jį sapnuoju, gal todėl kad ten daug laiko praleisdavau vaikystėj) ir sužinojau kad kažkur močiutės rūsy bomžų porelė metus laiko užsidarę ir uždarę vaiką. Užėjus į rūsį nieko neradau, bet paskui tas vaikas atsirado prie išėjimo toks gal septynerių metų berniukas trumpais šviesiais plaukučiais su akinukais, aš jį norėjau iš ten išvest, bet prie durų atsirado tie du bomžai. Moters veido beveik nemačiau, o vyras toks išpurtęs, plataus veido, raudonas ir labai šlykštus. Jie užstojo man kelią, nenorėjo išleist ir tada aš jiems kažką pasakiau ir moteris pavirto į gandrą o vyras į (atsiprašau) šlapimą ir nutekėjo man prie kojų, kas buvo labai šlykštu. Paskui tas vaikas dingo ir man močiutė parodė vietą kur tie bomžai slėpėsi, kažkoks kambariukas užkaltas faniera, kurio šiaip iš tikro nėra. Va.

Dar pridursiu, kad dažniausiai kai sapnuoju močiutės sodą, ten įvyksta kažkokie paslaptingi dalykai, bet tokie kurie dažniausiai sukelia bent nedidelį stresą. Galvoju, gal tai kažkoks jausmas iš vaikystės, ko aš neprisimenu. Mano nuomone. Gal kas sugalvos dar ką nors protingo smile.gif beje būtų įdomu sužinoti gandro reikšmę sapne.

Ačiū.
Atsakyti
QUOTE(artitoli @ 2009 08 26, 20:28)
Tai kad, matau, pačiai puikiai sekasi susidoroti su sapnų aiškinimu bigsmile.gif  4u.gif . Galima arba toliau gilintis į sapną, arba galima leisti jam susigulėti su gautom įžvalgom ir su laiku sapnas gali įgyti naujų „kampų“ – arba sąmoningai arba per kitą sapną wink.gif
Papildyta:
Tai gali būti, kaip aš juos vadinu, kompensacinis sapnas, t.y. sapnuose gaunu tai, ko man trūksta realiame gyvenime, bet norėčiau tai turėti. Gal giliai širdyje sapnuotoja norėtų, kad vyras tą žiedą nešiotų? O gal nori, kad vyras vykdytų tuos įsipareigojimus, kuriuos žiedas simbolizuoja? Pvz. būtų labiau atsakingas, labiau šeimos žmogus, labiau jaustųsi įsipareigojęs savo sutuoktinei? Arba galbūt atvirkščiai toks sapnas sapnuojamas tokiose realaus gyvenimo situacijose, kai sapnuotoja jaučia, kad santykis su vyru yra toks, koks turėtų būti tarp sutuoktinių? T.y. kai jaučia santykių pilnatvę ir kai vyras vaidina tokį vyro vaidmenį šeimoje, kokį su žiedu yra prisiėmęs? Aš po tokio sapno atkreipčiau dėmesį į tai, kaip jaučiuosi realiame gyvenime šalia savo vyro tuo metu.  mirksiukas.gif
Papildyta:
Man pirmiausia sapne pastebimi 3 langai – „trys“ yra labai plačiai paplitęs simbolis ir labai daug reikšmių turintis skaičius. Ką sapne tas „trys“ simbolizuoja? Švenčiausiąją Trejybę (dvasingumą, relingumą)? Tris pasaulio vertinimo būdus: racionalų (mąstymą), iracionalų (emocijas), intuityvų (dvasingą)? Ar laiko tėkmę – Praeitį, Dabartį ir Ateitį? Mano vaizduotė sustoja ties pastaruoju aiškinimu, nes per tai paprasčiau sekti sapno logika smile.gif Pažeidimas praeities lange verčia baimintis, kad ir dabartyje ar ateityje langai gali dužti, dabarties langas (vidurinis) nestabilus, nerimą keliantis, ateities – su paveiksliukais. Kas tie paveiksliukai lange? Gal pasaulio matymas pasitelkiant lakią vaizduotę ir kūrybines galias? Arba dalinimasis su pasauliu savo kūrybinėm galiom (mano paveiksliukas krenta pas kaimyną)? Bet gi kodėl, jei savo kūryba aš dalinuosi su kitais, man kyla noras atsiimti ją?  g.gif O gal ne atsiimti, o tiesiog gauti atgalinį ryšį?

Bet apskritai paėmus, kodėl visas veiksmas sukasi apie langus? Kas tie langai? Gal tai, kaip be rėmų ir minėjo, pasaulėžiūra, nuostatos, per kurias mes vertiname tai, kas vyksta pasaulyje (juk tai, ką suvokiame, mes suvokiame per savo įgimtus ar įskiepytus „filtrus“ – vertybes, poreikius, norus ir t.t.)? O gal jie simbolizuoja informacijos patekimo į mano atmintį kanalus (lietimas, klausa, rega, kvapai)? Langai sapne yra tai, kas yra tarp manęs ir realaus pasaulio, tai, kas neleidžia patirti pasaulio tiesiogiai. O ko realiai aš bijau (sapne bijau, kad iškris stiklai)? Gal bijau pokyčių? Gal bijau, kad atsitiks kažkas vienam iš mano pasaulio suvokimo kanalų?

Ir iš viso – kam tie langai? Kodėl nepajutus gyvenimo tiesiogiai užuot stebėjus jį per langą (užuot analizavus praeitį, dabartį ir ateitį, geriau šiandieną patirti tiesiogiai?). Gal langai skiria realų pasaulį nuo dvasinio (kad ir kaip tas dvasingumas suvokiamas?). Maždaug šiapus lango – kasdiena, suvokti dalykai, o anapus – tai kas turi būti išgyventa, pajausta, suprasta?

Tėvo pasirodymas man sukėlė asmenines asociacijas ir jausmus (kadangi buvau mokyta sapną suprasti taip, lyg pati jį sapnuočiau, kito asmens sapnas man irgi sukelia jausmines asociacijas). Toks jausmas, kad tėvas čia nereikalingas, kad nereikia tų langų taisyti, tegu jie sau būna tokie, kokie yra. Plius priedo – kodėl jie turėtų iškristi? Stiklai šiaip sau nekrenta. Toks jausmas, kad baimė, kad langai iškris yra gerokai didesnė nei tikimybė, kad jie galėtų iškristi. Ir iš viso – išeiti iš to kambario norisi, o ne langus taisyti.

Nesiryžtu interpretuoti tėvo vaidmens sapne, nes jaučiu, kad jis yra labai asmeniškas, tik dabar skaitau analitinės psichologijos sampratą apie tėvo vaidmenį moters gyvenime – ten kalbama apie tai, kad santykis su tėvu pirmiausia formuoja moters suvokimą apie autoritetus apskritai gyvenime (priklausomai nuo santykio kokybės, priklausys ir moters gebėjimas pasirinkti (ne)tinkamus autoritetus, ir iš vis ar juos rinktis). Vėlgi – čia tik teorija, į kurią ir pati dar neįsigilinau smile.gif


Ačiū už tokį dėmesį mano sapnui. 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Esu pratus kas rytą pabudus pirmiausiai apmąstyti savo sapnus, o tik tada lipu iš lovos.
Man rodos, šio ryto sapnas yra susijęs su tuo, kurį tu man ką tik puikiai aiškinai. (labai labai ačiū): sapnuoju, kad prairo mano pilvo apačia ir matyti krentantys organai. Aš paėmiau tuos organus ranka- neskauda. Sukišau viską atgal ir mąstau: prairo tai prairo, o kas dabar susiūs?
Na ir sapneliai pastaruoju metu mane lanko...O iki šiol taip ramiai, gražiai sapnavau...
Manyčiau, kad čia vėl kažkas su miegamuoju susiję... g.gif

Artitoli, mano ryšys su tėvu visuomet buvo puikus. Mes susišnekėdavome be žodžių. O ir po mirties (jau 10 m tuoj bus) jis mane sapnuose pastoviai lanko.
Atsakyti
QUOTE(artitoli @ 2009 08 26, 22:28)
Nesiryžtu interpretuoti tėvo vaidmens sapne, nes jaučiu, kad jis yra labai asmeniškas, tik dabar skaitau analitinės psichologijos sampratą apie tėvo vaidmenį moters gyvenime – ten kalbama apie tai, kad santykis su tėvu pirmiausia formuoja moters suvokimą apie autoritetus apskritai gyvenime (priklausomai nuo santykio kokybės, priklausys ir moters gebėjimas pasirinkti (ne)tinkamus autoritetus, ir iš vis ar juos rinktis). Vėlgi – čia tik teorija, į kurią ir pati dar neįsigilinau smile.gif

Labai domintų šitas paliestas klausimas apie tėvą. Labai smile.gif
Nes pati sapnuodavau labai ilgą laiką savo mirusį tėvą. Kai jis mirė, buvau paauglė, tas įvykis labai įsirėžė kažkur ir sapnuodavau sapnuodavau sapnuodavau. Pradžioj jis mane gaudydavosi su peiliu, žodžiu, puldavo, o aš gindavausi su rankomis atstumdama, kiek pamenu. Paskui sapnas vis kartodavosi visada ta pačia fabula: žinau, kad jis miręs ir jau palaidotas, bet jis dabar gyvas ir grįžęs namo. Ir, svarbiausia, žinau, kad vėl greit mirs ir vėl bus laidotuvės, metai iš metų tas pats. Eidama miegoti kartas net užsiprogramuodavau, kad tik nesapnuočiau, bet tik pamiršdavau tai padaryti----- ir vėl tas pats sapnas doh.gif biggrin.gif
Šiaip po laidotuvių labai bijodavau namie tamsos, jo likusios vėlės, tiesiog jausdavau, kad jis yra namuose gal kokius 7 metus. Vieną sykį netikėtai kažkokiu jutimu apsičiuopiau ir nustebau- nėra. Nėra. Tuščia. taip buvo ir su kitu, anksčiau minėtu žmogum, kurio kapą sapnuodavau, vėlgi sykį supratau, kad nėra namie kažko , kas buvo iki šiolei. Grįžtant prie tėvo gal reiktų pasakyti, kad jis mane labai mylėjo, tačiau kažkoks keisti buvo mūsų santykiai, gal iš mano pusės. Pamenu, kad sykį sėdėjau ant jo kelių, bet spirgėdama, taip norėjau nulipti, buvo nepatogu. Jis man savo lipšnių jausmų nerodė, o ir aš? Sykį skaitydama vieno vokiečių astrologo knygą apie tai, kad Saulė simbolizuoja tėvą ir tėvo giminę, o mano saulė Žuvyse, ten buvo taip kažkaip parašyta, kad tėvas mylėjo, bet nerodė meilės, nes nenorėjo užgožti didesnės meilės, kažkaip taip... na, niekaip nesupratau to niekaip, nors šiaip iš tikrųjų kažkas labai atitiko, tik tada nesupratau kas unsure.gif taip ir liko didelis klaustukas kažkur manyje, kol vieną sykį viskas išsisprendė, tiesiog atėjo atsakymas/supratimas su ašarom, dideliu vidiniu pergyvenimu ir palengvėjimu.
Gal galėtum ką pakomentuoti nežinodama kitų faktų? gal kas matosi? Paskui galėsiu parašyti, kaip supratau, ką reiškė tas puolimas ir gainiojimasis, ir, ko gero, supratau, ką reiškė tos antros laidotuvės.

Tiesa, o kokia ta knyga? 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo be rėmų: 27 rugpjūčio 2009 - 10:05
QUOTE(vaižgantė @ 2009 08 27, 00:23)
Man rodos, šio ryto sapnas yra susijęs su tuo, kurį tu man ką tik puikiai aiškinai. (labai labai ačiū): sapnuoju, kad prairo mano pilvo apačia ir matyti krentantys organai. Aš paėmiau tuos organus ranka- neskauda. Sukišau viską atgal ir mąstau: prairo tai prairo, o kas dabar susiūs?

Manyčiau, kad čia vėl kažkas su miegamuoju susiję...  g.gif

Vėlgi tas pats: stiklus patvarkyti turėtų tėvas, kažkas turėtų susiūti- o kodėl ne pati?
Na, man atrodo, kad byra kažkas tavo viduje, kas seniau tau labai pasitarnaudavo, kažkokia vidinė sistema, kuri dirbo tavo ir tik tavo labui. Juk vidaus organai dirba tik šeimininkui, niekam kitam. Žarnynas šiaip susijęs su Mergele, t.y. su informacija, mainais, prekyba- Merkurijaus buveinė ir egzaltacija. Langai, o ypač stiklai, šiaip jau irgi siejami su Merkurijumi, nors čia jau Dvynių zood. ženklas, bet tai praktiškai tas pats. Jei biro lauk ir gimda, tai jau čia Svarstyklės, Venera-praktiškai miegamasis, nors miegamasis gali būti susijęs ir su Skorpionu, priklauso nuo seksualinių santykių pobūdžio- seksas su antrankiais ir odiniu bizūnu būtų vienareikšmiškai Skorpionas(tantrinis seksas taip pat), o Svarstyklės susijusios su grožiu, elegancija, žvakėm, švelniais permatomais audiniais/rūbais, maloniais kvapais, švelnumu ir pan.Dar kitokio pobūdžio seksas susijęs su Jaučiu ar Vėžiu. Pilvo apačia tai arba Svarstyklės(moteriai ten, kur gimda, nors Svarstyklių zona labiau yra strėnos ) arba Mergelė. O Skorpiono zona yra tas pats trikampiukas rolleyes.gif Žiūrėk pati, kuri zona plyšo, kokie organai krito lauk- taip turėtum gauti lengviau atsakymus.
Tai tiek. Gal kas padės. Nors tokie sapnai paaiškėja po kurio laiko tarpo, bet jau man...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo be rėmų: 27 rugpjūčio 2009 - 12:22
Užmiršau pasakyti prieš tai rašant, kad pilvo sritis taip pat susijusi su pareigom, tvarka, medicina, kitų gydymu ir taip pat netradicine medicina 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(be rėmų @ 2009 08 27, 16:29)
Užmiršau pasakyti prieš tai rašant, kad pilvo sritis taip pat susijusi su pareigom, tvarka, medicina, kitų gydymu ir taip pat netradicine medicina 4u.gif


Dėkui. 4u.gif Man pačiai visa tai labiau asociuuojasi su antra čakra.
Mąstau. Minčių turiu. Žiūrėsim smile.gif
Išties sapnų paaiškinimai man davė daug minčių apmąstymams. Ačiū. 4u.gif
Atsakyti
Labas biggrin.gif
Jau antra karta sapnoju, kad mano priekiniai protezai (dantu) suluzta. Nei kraujo, nei skausmo, tik sapne galvojau ar jos iseis sutaisyti, ar darys (ir aisku reikes moketi is naujo) naujus. Dar bijau (sapne) ar tos nuzlifuotos dantys tiks, ar jos reikes traukti ir slifuoti sekancius doh.gif Kas tai turetu reiskti, labai nemalonus sapnas g.gif
Atsakyti
gal kas padesit issiaiskint ka reiskia sis puskosmaris. Senai besapnavau, ka atsiminciau, praejusios nakties pamenu. Sapnavau, kad mane norejo draskyti suo, juodas, didelis. As ji laikiau, kuo stipriau, kad tik neistruktu ir manes nesudraskytu.. kazkas pakviete policija, o as vis dar laikiau ta suni besidraskanti. po kiek laiko jis pradejo leistis, kaip , kad miegoti , rimo rimo, ir susmuko toks vos leisgyvis. tada pasirode policija ir pereme ji, bet jis jau manes nebedraske, buvo ramus. Sako o jus nenorit, jo iskastruoti, tada nebepuls taip blink.gif tie uniformuotieji berods taip ir padare su tuo suniu...
Atsakyti
QUOTE(Ragany @ 2009 08 28, 22:56)
gal kas padesit issiaiskint ka reiskia sis puskosmaris. Senai besapnavau, ka atsiminciau, praejusios nakties pamenu. Sapnavau, kad mane norejo  draskyti suo, juodas, didelis. As ji laikiau, kuo stipriau, kad tik neistruktu ir manes nesudraskytu.. kazkas pakviete policija, o as vis dar laikiau ta suni besidraskanti. po kiek laiko jis pradejo leistis, kaip , kad miegoti , rimo rimo, ir susmuko toks vos leisgyvis. tada pasirode policija ir pereme ji, bet jis jau manes nebedraske, buvo ramus. Sako o jus nenorit, jo iskastruoti, tada nebepuls taip blink.gif tie uniformuotieji berods taip ir padare su tuo suniu...


Ar neturi kokio priešo ar šiaip blogo linkinčio žmogaus?
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2009 08 29, 13:29)
Ar neturi kokio priešo ar šiaip blogo linkinčio žmogaus?

Priesu tokiu, kad neturiu. bet dabartine situacija, draugas skiriasi su manim, nes manes nemegsta jo sesuo su draugu ir keli jo draugai, nes gyvenant kartu viskam yra ribos, ir musu namai yra musu namai, todel kistis niekam neleisdavau, uz tai buvau "ragana".. O manes nemegimo "lygio" nezinau..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ragany: 29 rugpjūčio 2009 - 13:35