Įkraunama...
Įkraunama...

Sapnuojam toliau 8 dalis

Vilnoja uzuojauta tau.kaip ilgesingai viskas verysad.gif gaila kad sapnuose absoliuciai nesigaudau doh.gif
gal kas galetu ir mano sapneli paaiskint labai prasau ax.gif
sapnavau kad pas mane ruosiasi atvaziuot pussesere as ieskau jai nupirkt dantu sepetuko ir nerandu tinkamo g.gif
tada sapnuoju kad mes kazkur vaikstom zalios lankos aplink ir upe ir toj upej matau plaukiancius didelius mesos gabalus avienos sveiki kumpiai ir puolu as juos traukt lauk kad labai grazi mesa ir kur buvus kur nebuvus atsiranda gyvate -kirmele tokia plona ilga persvieciama balta ir ji labai judriai juda puola tos mesos gabalus as metu zemen juos kad man neikastu ir ji tiesiog pralenda pro juos ir vel islenda kaip piranija tokio vikrumo ir vieno nespeju numest ir ji ikanda man i plastakos virsu as stengiuos isspaust krauja kad nepasklistu nuodai dar taip pagalvoju sapnuodama ir kraujas tiesiog svirkscia tokia plona stipria srove.ir prabudau.ka tai galetu reikst g.gif
sapnavau savaites pradzioj nu visa savaite labai ne kokia man.bukit geros kas kiek numanot toj pusej paaiskinkit man kas cia tokio galetu but 4u.gif
Atsakyti
Sveikos,
Norėčiau ir aš sužinoti, ką galėtų reikšti tokie sapnai. Beje sapnuoju tokį jau antrą kartą, praeitą savaitę sapnavau, kad nusipirkau didelius namus kapinyne. Namai dideli, erdvūs,daug kambarių, bet dar neįrengti. O aplink kapai, paminklai, bet kažkaip man ten labai patiko, kiek atsimenu sapne doh.gif
O šiandien vėl panašiai sapnavau, kad nuvažiavau apžiūrėt sklypo irgi kapinėse. Žodžiu, toks sklypas didelis, o ten pamatai namui jau išlieti. Aplink paminklai stovi, dar toliau matėsi, kad irgi kažkas namus pasitatę gyvena. Nu ir ką, vėl nusipirkau tą sklypą. Kažkaip iš pradžių irgi patiko, atseit rami vieta, labai tvarkinga visur, ir vaizdas gražus atsiveria, kažkoks kaip kalnas, ežerai, žodžiu dar tokių kapinių nesu mačiusi doh.gif .Bet kitą dieną atėjau vėl, pavaikščiojau aš tas apylinkes, dar užtikau už tų pamatų tokią kaip koplyčią, ot pagalvojau galima bus vietoj ir pasimelst, bet kažkaip nejauku patapo, galvoju, kaip čia reiks gyvent, pažiūri pro vieną langą-kapas, pro kitą langą-kapas, pro trečią langą-koplyčia. Bet visi pradėjo ramint, ai viskas bus gerai, nusipirkai, tai dabar ir turėsi, pasistatysi namą, viskas ten patiks. O aš pagalvojau, kad jei labai nepatiks, galėsiu parduot. Tai taip ir baigėsi tas sapnas.
Įdomu, ką reiškia, gal man jau sunerimt reikia dėl tokių sapnų rolleyes.gif
Atsakyti
Gal Lingu Lingu padetu...

Periodiskai sapnuoju toki fragmenta:

Sapne ruosiuos tevelio laidotuvems, lekiu, skubu, ir finale pamatau, kad nespejau... jau pavelavau, ir viskas vyksta be manes... tesu stebetoja is sono.
Lydi sumaistis, blogas jausmas, pabundu asarose arba susikrimtus.....

Ir siaip, jei sapnuoju mirusi teti, jis niekad nekalba, nieko nesako, o akivaizdziai tyli.


Tevelis realybeje mire pries pusmeti.
Aciu.
Atsakyti
Mergicos, gal kuriai teko susidurti su sapnu, kuriame nuzudo savo motina?
As sianakt sapnavau, kad idejau mamai i gerima adata ir ji ja prarijo. Kaip mire nemaciau, bet zinojau,kad adata nueis arterijomis i sirdi unsure.gif ir kas baisiausia man visai nebuvo gaila, nesijauciau kalta. Atrode, kad vykdau teisinguma, atrode, kad tiap ir turi buti. Kazkaip baisu tokie sapnai. nezinau ka ir galvoti. Gal kas paaiskintumete?
Atsakyti
QUOTE(Gurmano @ 2009 09 30, 14:41)
Gal Lingu Lingu padetu...

Periodiskai sapnuoju toki fragmenta:

Sapne ruosiuos tevelio laidotuvems, lekiu, skubu, ir finale pamatau, kad nespejau... jau pavelavau, ir viskas vyksta be manes... tesu stebetoja is sono.
Lydi sumaistis, blogas jausmas, pabundu asarose arba susikrimtus.....

Ir siaip, jei sapnuoju mirusi teti, jis niekad nekalba, nieko nesako, o akivaizdziai tyli.


Tevelis realybeje mire pries pusmeti.
Aciu.


Nors nesu Lingu Lingu, bet manau, kad tokius sapnus sapnuoti po tėvo mirties yra normalu. Aš pati po tėvo mirties gal metus sapnavau, kaip jis serga, kaip jis miršta ir t.t. Tiesiog mes sapnuojame tai, ką išgyvenome...
Atsakyti
Laba diena,

gal galetu man kas padeti suprasti sapnus blush2.gif

na siaip dazniausiai nieko nesapnuoju, nes prastai miegu, daznai pabundu ir rytais zinoma niekoneprisimenu.

Paskutinius dvejus metus daznai pasitaiko tokie sapnai :

-einu kazkur, i svecius ar vakareli, ten, kur yra zmoniu ir staiga apsiziuri, o gi as visai nuoga doh.gif jokio rubelio ant manes nera doh.gif kiti zmones lyg ir nemato, bet as vis galvoju, vaje kaip as cia taip nuoga is namu isejau ir kaip man dabar nieko nepastebimai apsirengati doh.gif ti cia tokie sapnau daznau mane aplankydavo priespuse metu, buvo apsiramine, nuoga daugiau nebevaiksciojau; bet sianakt sapnavau, kad esu basa doh.gif doh.gif ir vel su vyru ejom kazkur i zmones, as graziai apsirengusir staiga ziuriu, kojos basos, ir vel ta pati mintis kaip as cia taip basa isejau, ir taip nesmagu ir negera doh.gif


anksciaudar sapnuodavau, kad kazkaip atsiduriu masinoj, sedziu keleivio vietoje o vairuotojo vietojo nieko nera, bet masina vaziuoja ir as stangiuosi ta masina kazkaip suvaldyti ir persesti i vairuotojo vieta, bet tokia panika apima, nes vairuot beveik nemoku, o masina skrieja dideliu keliu ir gana intensyvus eismas doh.gif sio sapno, nesapnuoju jau pora menesiu, uo tada kai issilaikiau teises ir viena pati vairuoju masina, bet ta baime, kad tuoj atsitrenksiu ar nesuvaldysiu masinos dar ir dabr jauciu
Atsakyti
QUOTE(*badabum* @ 2009 10 05, 15:44)
Laba diena,

gal galetu man kas padeti suprasti sapnus blush2.gif

na siaip dazniausiai nieko nesapnuoju, nes prastai miegu, daznai pabundu ir rytais zinoma niekoneprisimenu.

Paskutinius dvejus metus daznai pasitaiko tokie sapnai :

-einu kazkur, i svecius ar vakareli, ten, kur yra zmoniu ir staiga apsiziuri, o gi as visai nuoga doh.gif  jokio rubelio ant manes nera doh.gif  kiti zmones lyg ir nemato, bet as vis galvoju, vaje kaip as cia taip nuoga is namu isejau ir kaip man dabar nieko nepastebimai apsirengati doh.gif  ti cia tokie sapnau daznau mane aplankydavo priespuse metu, buvo apsiramine, nuoga daugiau nebevaiksciojau; bet sianakt sapnavau, kad esu basa doh.gif  doh.gif  ir vel su vyru ejom kazkur i zmones, as graziai apsirengusir staiga ziuriu, kojos basos, ir vel ta pati mintis kaip as cia taip basa isejau, ir taip nesmagu ir negera doh.gif


Laba smile.gif

Sudomino abu sapnai, tai bandysiu paintepretuoti. Abiejų sapnų motyvai ne kartą girdėti - neretas žmogus tiek nuogumą, tiek vaikščiojimą basomis, tiek mašinos valdymą sapnuoja. Visų pirma apie nuogumą. Rūbas tradicine prasme yra mūsų socialinis veidas, nes atspindi mūsų stilių, vertybes, pažiūras ir t.t. Per rūbą mes nešam kažkokią žinią apie save aplinkiniams. Jei esu nuoga sapne, gal man pasąmonė sako, kad aš esu drovi arba nenoriai atsiskleidžiu žmonėms? Kitavertus, sapnuotoja sapne jaučiasi taip, lyg ją kiaurai matytų per visas kaukes per visus asmenybės sluoksnius (sapne tai gali simbolizuoti apranga arba šiuo atveju jos nebuvimas), kuriuos kiekvienas mūsų susikuriam saugodamiesi nuo to, kad kiti nepažeistų mūsų privatumo. Bet, panašu, kad tik sapnuotojai atrodo, kad visi ją kiaurai mato, o iš tikrųjų jie gi net nepastebi, kad ji nuoga... Gal sapnuotoja pernelyg sureikšmina kitų nuomonę? O gal sapnuotoja turi paslaptį, kurią bando nuslėpti, bet, jai atrodo, kad vistiek visi ją mato? O gal sapnuotoja realiam gyvenime bijo būti iki gali atvira ir sąžininga, nes mano, kad pasijus nuoga prieš kitus?

Basumas yra kiek kitoks simbolis nei nuogybė. Visų pirma, vaikščioti basomis yra sunku ir galima susižeisti kojas, visų antra, kada mes noriai vaikštom basi? Kai einam per rasotą žolę, per smėlį, nes tai atpalaiduoja ir padeda atkurti ryšį su žeme (tikrąja prigimtimi). Vaikščiojimas basomis savaime yra žmogui labai natūralus ir sveikas dalykas. Sapne sapnuotoja to gėdijasi. Toks jausmas, kad "eidama į žmones" sapnuotoja gėdijasi savo natūralumo, savo tikrosios prigimties ir dalykų, kurie žmogui savaime nėra nemalonūs. Kitas dalykas - kojos simbolizuoja mano nepriklausomybę ("gebėjimą išsilaikyti", "atsistoti ant kojų", "tvirtai stovėti ant kojų"). Sapne kojos yra lengvai pažeidžiamos (be batų), gal tai praneša sapnuotojai, kad ji nesijaučia tvirta ir savarankiška?

QUOTE(*badabum* @ 2009 10 05, 15:44)
anksciaudar sapnuodavau, kad kazkaip atsiduriu masinoj, sedziu keleivio vietoje o vairuotojo vietojo nieko nera, bet masina vaziuoja ir as stangiuosi ta masina kazkaip suvaldyti ir persesti i vairuotojo vieta, bet tokia panika apima, nes vairuot beveik nemoku, o masina skrieja dideliu keliu ir gana intensyvus eismas doh.gif  sio sapno, nesapnuoju jau pora menesiu, uo tada kai issilaikiau teises ir viena pati vairuoju masina, bet ta baime, kad tuoj atsitrenksiu ar nesuvaldysiu masinos dar ir dabr jauciu


Mašina visų pirma yra didelė energija, kurią valdo žmogus. Taipogi tai yra judėjimas ir iš pasąmonės per tokį sapną sapnuotoją pasiekęs simbolis jai gali pasakoti, kaip apskritai ji veikia gyvenime, kurlink nukreipia savo jėgas. Iš sapno panašu, kad sapnuotoja nesijaučia valdanti savo gyvenimo energiją (tikslus, veiksmus, emocijas, mintis, t.t.), nes energija juda chaotiškai, o sapnuotoja tik stengiasi ją suvaldyti. Natūralu, kad kyla baimės jausmas, nes nesuvaldyta energija (mintys, emocijos) gali sukelti katastrofą (sudaužysi mašiną - ir pati susitraumuosi (sapne - fiziškai, realiam gyvenime - emociškai), ir nebeturėsi savo "gyvenimo transporto priemonės", t.y. to, kas skatina veikti ir leidžia veikti). Fantazuoju, kad tokį sapną galėtų sapnuoti, pvz, žmogus, kuris sunkiai valdo emocijas, t.y. tas, kurį neretai užvaldo emocijas, o jis nežino ką su jomis daryti. Arba tas, kurį užplūsta įvairios įkyrios mintys ar idėjos - teoriškai jos turėtų kilti tavo galvoje ir turėtum jomis vadovauti, bet neretai jos nulemia tavo elgesį taip, kaip tu nenorėtum. Arba tai gali būti ir sapnas žmogaus, kuris nepasitiki savo gebėjimu valdyti realų (ne simboline prasme) automobilį. Čia gali visaip būti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(artitoli @ 2009 10 08, 14:15)
Laba smile.gif

Sudomino abu sapnai, tai bandysiu paintepretuoti. Abiejų sapnų motyvai ne kartą girdėti - neretas žmogus tiek nuogumą, tiek vaikščiojimą basomis, tiek mašinos valdymą sapnuoja. Visų pirma apie nuogumą. Rūbas tradicine prasme yra mūsų socialinis veidas, nes atspindi mūsų stilių, vertybes, pažiūras ir t.t. Per rūbą mes nešam kažkokią žinią apie save aplinkiniams. Jei esu nuoga sapne, gal man pasąmonė sako, kad aš esu drovi arba nenoriai atsiskleidžiu žmonėms? Kitavertus, sapnuotoja sapne jaučiasi taip, lyg ją kiaurai matytų per visas kaukes per visus asmenybės sluoksnius (sapne tai gali simbolizuoti apranga arba šiuo atveju jos nebuvimas), kuriuos kiekvienas mūsų susikuriam saugodamiesi nuo to, kad kiti nepažeistų mūsų privatumo. Bet, panašu, kad tik sapnuotojai atrodo, kad visi ją kiaurai mato, o iš tikrųjų jie gi net nepastebi, kad ji nuoga... Gal sapnuotoja pernelyg sureikšmina kitų nuomonę? O gal sapnuotoja turi paslaptį, kurią bando nuslėpti, bet, jai atrodo, kad vistiek visi ją mato? O gal sapnuotoja realiam gyvenime bijo būti iki gali atvira ir sąžininga, nes mano, kad pasijus nuoga prieš kitus?

Basumas yra kiek kitoks simbolis nei nuogybė. Visų pirma, vaikščioti basomis yra sunku ir galima susižeisti kojas, visų antra, kada mes noriai vaikštom basi? Kai einam per rasotą žolę, per smėlį, nes tai atpalaiduoja ir padeda atkurti ryšį su žeme (tikrąja prigimtimi). Vaikščiojimas basomis savaime yra žmogui labai natūralus ir sveikas dalykas. Sapne sapnuotoja to gėdijasi. Toks jausmas, kad "eidama į žmones" sapnuotoja gėdijasi savo natūralumo, savo tikrosios prigimties ir dalykų, kurie žmogui savaime nėra nemalonūs. Kitas dalykas - kojos simbolizuoja mano nepriklausomybę ("gebėjimą išsilaikyti", "atsistoti ant kojų", "tvirtai stovėti ant kojų"). Sapne kojos yra lengvai pažeidžiamos (be batų), gal tai praneša sapnuotojai, kad ji nesijaučia tvirta ir savarankiška?
Mašina visų pirma yra didelė energija, kurią valdo žmogus. Taipogi tai yra judėjimas ir iš pasąmonės per tokį sapną sapnuotoją pasiekęs simbolis jai gali pasakoti, kaip apskritai ji veikia gyvenime, kurlink nukreipia savo jėgas. Iš sapno panašu, kad sapnuotoja nesijaučia valdanti savo gyvenimo energiją (tikslus, veiksmus, emocijas, mintis, t.t.), nes energija juda chaotiškai, o sapnuotoja tik stengiasi ją suvaldyti. Natūralu, kad kyla baimės jausmas, nes nesuvaldyta energija (mintys, emocijos) gali sukelti katastrofą (sudaužysi mašiną - ir pati susitraumuosi (sapne - fiziškai, realiam gyvenime - emociškai), ir nebeturėsi savo "gyvenimo transporto priemonės", t.y. to, kas skatina veikti ir leidžia veikti). Fantazuoju, kad tokį sapną galėtų sapnuoti, pvz, žmogus, kuris sunkiai valdo emocijas, t.y. tas, kurį neretai užvaldo emocijas, o jis nežino ką su jomis daryti. Arba tas, kurį užplūsta įvairios įkyrios mintys ar idėjos - teoriškai jos turėtų kilti tavo galvoje ir turėtum jomis vadovauti, bet neretai jos nulemia tavo elgesį taip, kaip tu nenorėtum. Arba tai gali būti ir sapnas žmogaus, kuris nepasitiki savo gebėjimu valdyti realų (ne simboline prasme) automobilį. Čia gali visaip būti smile.gif

ar butu imanoma ir mano sapneli kaip nors paaiskinti ax.gif galbut jis ir nedomina jusu bet man labai idomu butu suzinot buciau labai dekinga uz jusu sugaista laika 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2009 10 02, 22:27)
Nors nesu Lingu Lingu, bet manau, kad tokius sapnus sapnuoti po tėvo mirties yra normalu. Aš pati po tėvo mirties gal metus sapnavau, kaip jis serga, kaip jis miršta ir t.t. Tiesiog mes sapnuojame tai, ką išgyvenome...


Sutinku su vaižgante 4u.gif Mirusio artimo žmogaus sapnavimas rodo, kad didžioji mūsų (psichinio) gyvenimo dalis ir sukasi aplink jo netektį. Kadangi tai labai skaudus ir gilus išgyvenimas, ir sapnai būna labai ryškiai emociškai nuspalvinti. Galų gale, reikia daug laiko ir pastangų, kad sugebėtume persiorientuoti drastiškai pasikeitusioje situacijose, dėl ko labai daug vertiname tai, kas įvyko (sąmoningai ar pasąmonėje).

Pabandysiu labai atsargiai interpretuoti tai, ką aš pamačiau Gurmano sapne.
Simboline prasme laidotuvės reiškia atsisveikinimą, atsisakymą kažko, bet tuo pačiu ir kažko naujo pradžią. Skaitau dabar C.P Estes knygą "Bėgančios su vilkais", kur ji gražiai rašo apie Mirties ir Gyvybės (ir simbolinėm prasmėm) sąsają "Mus klaidingai išmokė įsisąmoninti tiktai vieną paties svarbiausio ir esmingiausio laukinės gamtos aspekto (Gyvybės/Mirties/Gyvybės ciklo - mano past.) nuolaužą. Mums įteigė, kad po mirties ateina tik dar daugiau mirčių. Bet juk paprasčiausiai taip nėra: mirtis visuomet nešioja įsčiose naują gyvybę, net ir tada, jeigu iš jos beliko kaulų krūva".

Taigi laidotuvės sapnuose tai yra ta vieta, kur galima ne tik atsisveikinti, bet ir atrasti naują ryšį su mirusiuoju (atrasti jam naują vietą savo pasikeitusiame emociniame ir realiame gyvenime). Sapnuotoja labai stengiasi spėti į atsisveikinimo ceremoniją, bet nespėja. Ką tai kalba? Gal sapnuotoja taip ir neturėjo realios progos atsisveikinti su artimu žmogumi? Kitavertus, neretai vėlavimas kaip ir stebėjimas iš šalies neįstraukiant gali rodyti tam tikrą užslėptą pyktį - gal sapnuotoja pyksta, kad taip nutiko ir negali su tuo susitaikyti? Dalyvauti ceremonijoje reiškia pripažinti, kad artimo žmogaus nebėra... O stebėjimas, kad ir koks jis nemalonus (turėtų sukelti stiprų kaltės jausmą), leidžia savo psichiką apsaugoti nuo šito sunkiai pakeliamo fakto.

Dėl tėčio tylėjimo. Kada mes dažniausiai pastebime, kad žmonės tyli? Turbūt kai tikimės, kad jie mums ką nors pasakys, o jie nepasako... Gal sapnuotoja tikisi kažką gauti iš sapnuojamo tėčio (simboline prasme kalbėjimas irgi yra davimas), tačiau tėtis neduoda. Kodėl? Gal dėl to, kad davė pakankamai (užaugino)? Arba gal dar per mažai laiko praėjo, kad tėtis sapne prabiltų? Man toks jausmas, kad toks sapnas sako, kad sapnuotoja turi būti ta, kuri atranda naują santykį su tėčiu, o ne tėtis (tėčio simbolis) ieško santykio su sapnuotoja... Ir galbūt, kai sapnuotoja pati prabils/suras santykį, tėtis (pasąmonė per tėčio simbolį) irgi prabils į ją? Tokie mano pamąstymai...
Papildyta:
QUOTE(ramaska2 @ 2009 10 08, 18:35)
ar butu imanoma ir mano sapneli kaip nors paaiskinti ax.gif  galbut jis ir nedomina jusu bet man labai idomu butu suzinot buciau labai dekinga uz jusu sugaista laika 4u.gif


Būtinai pasigilinsiu į Jūsų sapną, tik, ko gero, arba šiandien vėlai vakare arba rytoj mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(artitoli @ 2009 10 08, 15:03)
Sutinku su vaižgante  4u.gif  Mirusio artimo žmogaus sapnavimas rodo, kad didžioji mūsų (psichinio) gyvenimo dalis ir sukasi aplink jo netektį. Kadangi tai labai skaudus ir gilus išgyvenimas, ir sapnai būna labai ryškiai emociškai nuspalvinti. Galų gale, reikia daug laiko ir pastangų, kad sugebėtume persiorientuoti drastiškai pasikeitusioje situacijose, dėl ko labai daug vertiname tai, kas įvyko (sąmoningai ar pasąmonėje).

Pabandysiu labai atsargiai interpretuoti tai, ką aš pamačiau Gurmano sapne.
Simboline prasme laidotuvės reiškia atsisveikinimą, atsisakymą kažko, bet tuo pačiu ir kažko naujo pradžią. Skaitau dabar C.P Estes knygą "Bėgančios su vilkais", kur ji gražiai rašo apie Mirties ir Gyvybės (ir simbolinėm prasmėm) sąsają "Mus klaidingai išmokė įsisąmoninti tiktai vieną paties svarbiausio ir esmingiausio laukinės gamtos aspekto (Gyvybės/Mirties/Gyvybės ciklo - mano past.) nuolaužą. Mums įteigė, kad po mirties ateina tik dar daugiau mirčių. Bet juk paprasčiausiai taip nėra: mirtis visuomet nešioja įsčiose naują gyvybę, net ir tada, jeigu iš jos beliko kaulų krūva".

Taigi laidotuvės sapnuose tai yra ta vieta, kur galima ne tik atsisveikinti, bet ir atrasti naują ryšį su mirusiuoju (atrasti jam naują vietą savo pasikeitusiame emociniame ir realiame gyvenime). Sapnuotoja labai stengiasi spėti į atsisveikinimo ceremoniją, bet nespėja. Ką tai kalba? Gal sapnuotoja taip ir neturėjo realios progos atsisveikinti su artimu žmogumi? Kitavertus, neretai vėlavimas kaip ir stebėjimas iš šalies neįstraukiant gali rodyti tam tikrą užslėptą pyktį - gal sapnuotoja pyksta, kad taip nutiko ir negali su tuo susitaikyti? Dalyvauti ceremonijoje reiškia pripažinti, kad artimo žmogaus nebėra... O stebėjimas, kad ir koks jis nemalonus (turėtų sukelti stiprų kaltės jausmą), leidžia savo psichiką apsaugoti nuo šito sunkiai pakeliamo fakto.

Dėl tėčio tylėjimo. Kada mes dažniausiai pastebime, kad žmonės tyli? Turbūt kai tikimės, kad jie mums ką nors pasakys, o jie nepasako... Gal sapnuotoja tikisi kažką gauti iš sapnuojamo tėčio (simboline prasme kalbėjimas irgi yra davimas), tačiau tėtis neduoda. Kodėl? Gal dėl to, kad davė pakankamai (užaugino)? Arba gal dar per mažai laiko praėjo, kad tėtis sapne prabiltų? Man toks jausmas, kad toks sapnas sako, kad sapnuotoja turi būti ta, kuri atranda naują santykį su tėčiu, o ne tėtis (tėčio simbolis) ieško santykio su sapnuotoja... Ir galbūt, kai sapnuotoja pati prabils/suras santykį, tėtis (pasąmonė per tėčio simbolį) irgi prabils į ją? Tokie mano pamąstymai...
Papildyta:
Būtinai pasigilinsiu į Jūsų sapną, tik, ko gero, arba šiandien vėlai vakare arba rytoj  mirksiukas.gif

labai lauksiu ir dar karteli aciu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(ramaska2 @ 2009 09 25, 18:58)
Vilnoja uzuojauta tau.kaip ilgesingai viskas verysad.gif gaila kad sapnuose absoliuciai nesigaudau doh.gif
gal kas galetu ir mano sapneli paaiskint labai prasau ax.gif
sapnavau kad pas mane ruosiasi atvaziuot pussesere as ieskau jai nupirkt dantu sepetuko ir nerandu tinkamo g.gif
tada sapnuoju kad mes kazkur vaikstom zalios lankos aplink ir upe ir toj upej matau plaukiancius didelius mesos gabalus avienos sveiki kumpiai ir puolu as juos traukt lauk kad labai grazi mesa ir kur buvus kur nebuvus atsiranda gyvate -kirmele tokia plona ilga persvieciama balta ir ji labai judriai juda puola tos mesos gabalus as metu zemen juos kad man neikastu ir ji tiesiog pralenda pro juos ir vel islenda kaip piranija tokio vikrumo ir vieno nespeju numest ir ji ikanda man i plastakos virsu as stengiuos isspaust krauja kad nepasklistu nuodai dar taip pagalvoju sapnuodama ir kraujas tiesiog svirkscia tokia plona stipria srove.ir prabudau.ka tai galetu reikst g.gif
sapnavau savaites pradzioj nu visa savaite labai ne kokia man.bukit geros kas kiek numanot toj pusej paaiskinkit man kas cia tokio galetu but 4u.gif


Sapnas turi labai stiprų emocinį foną (tai atspindi intensyvi sapno spalvinė gama) – tai gali sakyti, kad pasąmonė sako atkreipti būtinai dėmesį į sapno žinią. Iš tiesų Jūsų sapnai, ramaska2, giliau pažvelgus turi labai daug bendrumų, kas gali reikšti, kad pasąmonė įkyriai Jus bando priversti susitvarkyti tam tikrus gyvenimo aspektus.

Pirmiausia, ką sapnas sako emociškai. Sapne džiaugsmą ir pasitenkinimą (pamatau mėsos gabalus – jei gali simbolizuoti tiek peną kūnui, tiek sielai, tiek energetinį potencialą) keičia netikėtos grėsmės, pavojaus, išgąsčio jausmai. Beje, šis motyvas Jūsų sapnuose – bene pagrindinis, nes neretai Jūs grėsmę pajuntate sąlyginai saugiose situacijose. Baimė tik stiprėja, kol pasiekia kulminaciją – tampa išgąsčiu dėl savo gyvybės. Klausimai sapnuotojai: kokiose gyvenimo situacijose Jūs jaučiatės panašiai (jaučiate netikėtas grėsmes, pavojų savo asmenybės gerovei)? Kitas pastebėjimas – kažkas bando apnuodyti Jus ir atimti gyvybinę energiją – kas tai galėtų būti? Tai nebūtinai žmogus – tai gali būti situacija, tai gali būti ir Jūsų pačios asmeninės savybės (vienas iš kirmėlės simbolinių aiškinimų – tinginystė ir godumas; aš būčiau linkusi jį interpretuoti šiame kontekste kaip primityvius instinktyvius impulsus tokius kaip malonumo siekimas – galų gale ji bando mėsą – maistą, kuris yra vienas iš malonumo šaltinių - atimti). Galbūt kažkurios mano asmeninės savybės arba veiksmai atima iš manęs pačios mano asmenybės dalį?

Einam detaliau per simbolius. Visų pirma, upė. Upė yra dažniausiai suprantama, kaip vidiniai resursai bei kaip gyvenimo tėkmė arba kelias. Sapne sapnuotojai gyvenimas pasiūlo maisto (kaip minėjau, tai gali būti suprasta ir kaip dvasinis ir kūniškas penas, ir kaip energetinis potencialas glūdintis žmoguje). Sapnuotoja suprasdama mėsos vertę, imasi ją rinkti. Bet tada atsitinka netikėtas dalykas – tai, kas sapnuotoją „maitina“ (dvasiškai ir fiziškai), tampa grėsme jai. Ir ne šiaip grėsme – ji kėsinasi ne į atskiras asmenybės dalis, o, galiausiai, į visą asmenybę. Kas ta mėsa? Gal mėgstamas darbas? Pomėgiai? Asmenybės stipriosios pusės? Žmonės, kurie suteikia jėgų veikti? O kas ta grėsmė? Grįžtam prie kirmėlės simbolio: aplinkiniai? Asmeninė ar darbinė situacija? Ar mano pačios hedonistiniai troškimai? Tai, kas sukelia grėsmę, bando galutinai sapnuotoją pražudyti, bet sapnuotoja kovoja iš paskutiniųjų ir bando pašalinti nuodus (vėl kovos motyvas toks dažnas Jūsų, ramaska2, sapnuose). Ištrykšta kraujas, kuris gali simbolizuoti gyvybinę energiją, - su nuodais aš netenku ir dalies savo energijos.

Kitaip interpretuoti sapną galima ir per seksualumo prizmę, nes vienas iš žalios mėsos simbolių – seksualinė energija. Gal mano seksualumas man kiša koją ir vis verčia jaustis nesaugiai? Gal aš atsidūriau situacijoje, kur kažkas bando pažeminti, sumenkinti mane kaip Moterį?

Ir dar įdomi detalė. Sapne sapnuotoja su pussesere. Kodėl būtent su ja? Ką ji simbolizuoja? T.y. kokias asmenines savybes ji turi? Ir kodėl būdama šalia pusseserės sapnuotoja atsiduria pavojingoje situacijoje? Fantazuoju apie pusseserės savybes – spėju, kad gal ji nėra labai tyros sielos ir gal net kartais prikalba, ko nereikia? O gal iš tiesų tai, kas būdinga pusseserei (ir kodėl aš ją sapnuoju) yra mano asmenybės dalis? Ieškomas dantų šepetėlis pusseserei – gal jis simbolizuoja norą nuplauti, nuvalyti kažką, kas nešvaru; arba jis gali būti simbolis „išsiplauk burną“, kai žmogus nelabai gražiai kalba.

Bendrai pasakysiu taip – aš Jums, ramaska2, siūlyčiau labiau atkreipti dėmesį į tai, kas Jūsų gyvenime verčia pasijusti nesaugiai ir su kuo Jūs pastoviai kovojate (ir kas kovoje Jūsų realiame gyvenime iš Jūsų atima labai daug energijos). Tai tiek mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(hokaida @ 2009 10 02, 19:54)
Mergicos, gal kuriai teko susidurti su sapnu, kuriame nuzudo savo motina?
As sianakt sapnavau, kad idejau mamai i gerima adata ir ji ja prarijo. Kaip mire nemaciau, bet zinojau,kad adata nueis arterijomis i sirdi  unsure.gif  ir kas baisiausia man visai nebuvo gaila, nesijauciau kalta. Atrode, kad vykdau teisinguma, atrode, kad tiap ir turi buti. Kazkaip baisu tokie sapnai. nezinau ka ir galvoti. Gal kas paaiskintumete?



Laba,

sapnai apie mamą ar tėvą dažniausiai sukelia labai stiprias emocijas tiek sapne, tiek atsikėlus, nes jie yra emociškai reikšmingiausi žmonės mums. Sapnai apie mamą būna labai daugiaprasmiški - visų pirma, galima mamą vertinti tiesiogiai kaip sapnuotojos mamą, antravertus, ją galima vertinti archetipiškai - kokį simbolinį užtaisą turi mamos vaizdinys. Simboliškai mama reiškia rūpestį, besąlygišką meilę, priėmimą, moterišką išmintį, šilumą ir panašius žmogui gyvybiškai svarbius dalykus (galų gale, ji yra gyvybės nėšėja). Taigis neretai mama sapnuojama, kai gyvenime trūksta būtent tų dalykų, kuriuos ji simbolizuoja. Individualiame lygmeny būtent šis konkretus sapnas yra pilnas užslėptos agresijos (paslėpta adata) būtent mamos atžvilgiu. Neretai individualiam lygmeny sapnuoti motiną reiškia turėti sunkumų su atsiskyrimu nuo jos - iš čia ir galimas pyktis. Atsiskyrimas nuo mamos yra vienas svarbiausių žmogaus tapimo tuo, koks jis yra, procesų. Gal dėl to sapne ir nėra sąžinės graužaties, todėl kad simbolinis "atsikratymas" mama (nebevaisingų ryšių nutraukimas) yra į naudą kiekvienai asmenybei.

O kad baisu po tokių sapnų - tai yra labai natūralu smile.gif Aš pati negaliu sau leisti net pagalvoti blogai apie savo mamą, iškart jaučiuosi kalta. Visuomenėje įsigalėjusi nuostata (ji yra bene kiekvienos mūsų mąstyme), kad mama yra sakrališka ir šventa, ir jei tu ant jos pyksti ar linki jai bloga, tu esi labai blogas žmogus. Gal dėl to ir adata slepiama sapne - nes tiesiogiai reikšti pykti negalima? O iš tiesų sapnas nieko nesako apie sapnuotojos blogumą (nors ji pati jaučiasi blogai atsibudusi) - dažnu atveju sveikas pyktis yra vienintelis būdas daryti pokyčius gyvenime (šiuo atveju - ieškoti būdų nutraukti neskatinančius tobulėti ryšius su mama ar jos mūsų pasąmonėje esančiu vaizdiniu).
Atsakyti