Įkraunama...
Įkraunama...

Sapnuojam toliau 8 dalis

O ka simbolizuoja kirmele? g.gif sakyciau kad pakankamai daznai jas regiu sapnuose, o sianakt maciau tarsi ant kazkokio siulo kabojo ir taikesi i mane, o as lyg su kazkuo kalbuosi ir sakau, na jau, ne, as jos neprasiau ir nekvieciau cia doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Auksreda @ 2009 10 25, 22:16)
As bijau sapnu reiksmes aiskintis.Aisku buna sapnu maloniu,buna ir slegianciu. Buvo laikas kai savaite sapnavau na nepamenu ka,bet tie sapnai buvo labai nemalonus.Ir po savaites mire mama.Kai apie tai pakalbejau su broliene,ji nustebo,nes ir ja tuo metu kankino nemalonus sapnai.TURI SAPNAI KAZKA TOKIO.


noreciau papriestarauti. sapnu reiksmes aiskintis labai naudinga, nes jei tu samoningai ir nesuvoki situacijos, ar del ko nors nerimauji, tai sapne ji kaip ant delno. o jau atsibudusi gali daryti isvadas, nes bent jau krypti tikrai turi! kita karta nemalonus sapnas gali laiku ispeti, kad reikia daryti pokycius, ir nemaloni situacija atsitrauks. visaip pasitaiko 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(perfekta @ 2009 10 26, 07:53)
O ka simbolizuoja kirmele? g.gif sakyciau kad pakankamai daznai jas regiu sapnuose, o sianakt maciau tarsi ant kazkokio siulo kabojo ir taikesi i mane, o as lyg su kazkuo kalbuosi ir sakau, na jau, ne, as jos neprasiau ir nekvieciau cia doh.gif


kirmele nera geras dalykas. Ji turetu vesti prie samoningai apmastytu pokyciu gyvenime. Tai gali butu ir tingumas, godumas ar sazines grauzimas del ko nors. Gali buti ir kazko nesuvokto uzuomazga. tada gal reiketu paieskoti savyje kokiu nors kirminuku. paprastai, bent jau man, kai isvelku i dienos sviesa kokia situacija, ji liaujasi.
kita vertus, jei kirmele taikosi i tave, gali buti, kad kazkas nemalonus (asmuo ar situacija) bando pasinaudoti tavo gerasirdiskumu.
Atsakyti
Sveikos mirksiukas.gif Siandien susapnavau keista sapna,kad mano kaktoje iskilo tokie gumbai-zodziai. Viso sakinio nebepamenu. Po to uzpuole toks katinas, varnas ir ant mano peties tupejo baltas balandis ir as siaip ne taip nugalejau. Cia is 2 sapnu susidejo tokia situacija. Niekur neradau sapnininkuose reiksmes zodziu kaktoje fenomeno g.gif Gal cia yra nusimananciu kas cia galetu buti? blush2.gif Tiesiog istrigo sapnas ir viskas, o paaiskinti negaliu kas cia per reikala doh.gif
Atsakyti
QUOTE(zuikulis @ 2009 10 26, 12:47)
noreciau papriestarauti. sapnu reiksmes aiskintis labai naudinga, nes jei tu samoningai ir nesuvoki situacijos, ar del ko nors nerimauji, tai sapne ji kaip ant delno. o jau atsibudusi gali daryti isvadas, nes bent jau krypti tikrai turi! kita karta nemalonus sapnas gali laiku ispeti, kad reikia daryti pokycius, ir nemaloni situacija atsitrauks. visaip pasitaiko  4u.gif
Papildyta:
kirmele nera geras dalykas. Ji turetu vesti prie samoningai apmastytu pokyciu gyvenime. Tai gali butu ir tingumas, godumas ar sazines grauzimas del ko nors. Gali buti ir kazko nesuvokto uzuomazga. tada gal reiketu paieskoti savyje kokiu nors kirminuku. paprastai, bent jau man, kai isvelku i dienos sviesa kokia situacija, ji liaujasi.
kita vertus, jei kirmele taikosi i tave, gali buti, kad kazkas nemalonus (asmuo ar situacija) bando pasinaudoti tavo gerasirdiskumu.


Aciu, itariu kad labiau tinka pirmoji komentaro dalis verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(V.menas @ 2009 10 26, 12:49)
Sveikos mirksiukas.gif  Siandien susapnavau keista sapna,kad mano kaktoje iskilo tokie gumbai-zodziai. Viso sakinio nebepamenu. Po to uzpuole toks katinas, varnas ir ant mano peties tupejo baltas balandis ir as siaip ne taip nugalejau. Cia is 2 sapnu susidejo tokia situacija. Niekur neradau sapnininkuose reiksmes zodziu kaktoje fenomeno g.gif  Gal cia yra nusimananciu kas cia galetu buti? blush2.gif  Tiesiog istrigo sapnas ir viskas, o paaiskinti negaliu kas cia per reikala doh.gif


Vis laukiu gal yra nusimananciu siame reikale ax.gif
Atsakyti
Sveikos sapnuotojos 4u.gif .Na sianakt prisapnavau,tai kad begu nuo kazkokiu banditu mokyklos koridoriais(ja jau esu gan senokai baigusi) ir i galva topteli mintis,kad nuo ju apsiginsiu tik isleidus visa savo krauja blink.gif .Taip ir darau,aiskiai sapne matau kaip is manes bega kraujas,uzlieja visa koridoriu,o tie negerieciai ji uosto,laizo.as pabegu nuo ju.Kazi ka tai reikstu?
Da pries tai nakti sapnavau,kad esu pas kirpeja,ne savo(savo plaukus patikiu tik vienam kirpejui) ir aiskinu kaip apsikirpti,ji man sako as taves taip nekirpsiu ir viskas,tada mano vyras pasiuto ir pasake kad kirpsit.tai ji kerpa.is priekio matau kad grazu,gerai apkirpo,ji man aiskina,kad dar liko gale patvarkyti,issitraukia skutimosi masinele ir kerpa,girdziu tik oi .palieciu galva,o ten isskutinetos duobes.as sedziu ir taip verkiu,sakau ka daba reiks daryti...ale taip verkiau,kad atsikelus buvau sutinus g.gif .Idomus cia sapnai,jai kam pasirodys idomu,tegu pakomentuoja 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(fiffan @ 2009 10 27, 16:14)
Sveikos sapnuotojos 4u.gif .Na sianakt prisapnavau,tai kad begu nuo kazkokiu banditu mokyklos koridoriais(ja jau esu gan senokai baigusi) ir i galva topteli mintis,kad nuo ju apsiginsiu tik isleidus visa savo krauja blink.gif .Taip ir darau,aiskiai sapne matau kaip is manes bega kraujas,uzlieja visa koridoriu,o tie negerieciai ji uosto,laizo.as pabegu nuo ju.Kazi ka tai reikstu?
Da pries tai nakti sapnavau,kad esu pas kirpeja,ne savo(savo plaukus patikiu tik vienam kirpejui) ir aiskinu kaip apsikirpti,ji man sako as taves taip nekirpsiu ir viskas,tada mano vyras pasiuto ir pasake kad kirpsit.tai ji kerpa.is priekio matau kad grazu,gerai apkirpo,ji man aiskina,kad dar liko gale patvarkyti,issitraukia skutimosi masinele ir kerpa,girdziu tik oi .palieciu galva,o ten isskutinetos duobes.as sedziu ir taip verkiu,sakau ka daba reiks daryti...ale taip verkiau,kad atsikelus buvau sutinus g.gif .Idomus cia sapnai,jai kam pasirodys idomu,tegu pakomentuoja 4u.gif  4u.gif  4u.gif


nesusilaikysiu nepakomentavusi pirmojo sapno. labai jau "kabina" savo tematika.
Kraujas daugeliu atveju simoliskai tapatinamas su gyvybinemis galiomis, jegomis. Kai budavo aukojamos aukos, ir paleidziamas ju kraujas, tos gyvybines galios, buvo tikima, yra islaisvinamos. Siuo atveju sapnuotoja pati paleidzia savo krauja i laisve. Cia simboliskai ivykis ivyksta koridoriuje, kas simbolizuoja kelia, kuriuo einant issivaduojama is suvarzymu. Tie uzpuolikai prasosi demesio, ir tiketina, yra kazkurios nepazintos, gal tamsios, sapnuotojos puses, kurios, beje, minta ir svaigsta nuo kraujo. sapnas prasyte prasosi sapnuotojos gilaus ir atidaus poziurio i savo asmenybe. reikia surasti ta demesio beprasanti aspekta ir butu neblogai su juo susidraugauti, vietoj to, kad maitinus savo krauju ir begus.

del galvos simbolio irgi labai idomu, bet as dar nesu tiek pazengusi, kad perprasciau sia dali. tiesa, svarbu yra nuotaikos su kuriomis pabundame. jos pasako apie musu tikraja pasamones savijauta. galva simbolizuoja prota, intelekta ir samone, o del kirpejo reiksmiu, paziurekit artitoli komentara i mano sapna. tada belieka sudelioti detales atsizvelgiant i savo situacija.
Atsakyti
QUOTE(zuikulis @ 2009 10 27, 18:32)
nesusilaikysiu nepakomentavusi pirmojo sapno. labai jau "kabina" savo tematika.
Kraujas daugeliu atveju simoliskai tapatinamas su  gyvybinemis galiomis, jegomis. Kai budavo aukojamos aukos, ir paleidziamas ju kraujas, tos gyvybines galios, buvo tikima, yra islaisvinamos. Siuo atveju sapnuotoja pati paleidzia savo krauja i laisve. Cia simboliskai ivykis ivyksta koridoriuje, kas simbolizuoja kelia, kuriuo einant issivaduojama is suvarzymu. Tie uzpuolikai prasosi demesio, ir tiketina, yra kazkurios nepazintos, gal tamsios, sapnuotojos puses, kurios, beje, minta ir svaigsta nuo kraujo. sapnas prasyte prasosi sapnuotojos gilaus ir atidaus poziurio i savo asmenybe. reikia surasti ta demesio beprasanti aspekta ir butu neblogai su juo susidraugauti, vietoj to, kad maitinus savo krauju ir begus.

del galvos simbolio irgi labai idomu, bet as dar nesu tiek pazengusi, kad perprasciau sia dali. tiesa, svarbu yra nuotaikos su kuriomis pabundame. jos pasako apie musu tikraja pasamones savijauta. galva simbolizuoja prota, intelekta ir samone, o del kirpejo reiksmiu, paziurekit artitoli komentara i mano sapna. tada belieka sudelioti detales atsizvelgiant i savo situacija.

4u.gif
Atsakyti
QUOTE(zuikulis @ 2009 10 27, 17:32)
nesusilaikysiu nepakomentavusi pirmojo sapno. labai jau "kabina" savo tematika.
Kraujas daugeliu atveju simoliskai tapatinamas su  gyvybinemis galiomis, jegomis. Kai budavo aukojamos aukos, ir paleidziamas ju kraujas, tos gyvybines galios, buvo tikima, yra islaisvinamos. Siuo atveju sapnuotoja pati paleidzia savo krauja i laisve. Cia simboliskai ivykis ivyksta koridoriuje, kas simbolizuoja kelia, kuriuo einant issivaduojama is suvarzymu. Tie uzpuolikai prasosi demesio, ir tiketina, yra kazkurios nepazintos, gal tamsios, sapnuotojos puses, kurios, beje, minta ir svaigsta nuo kraujo. sapnas prasyte prasosi sapnuotojos gilaus ir atidaus poziurio i savo asmenybe. reikia surasti ta demesio beprasanti aspekta ir butu neblogai su juo susidraugauti, vietoj to, kad maitinus savo krauju ir begus.

del galvos simbolio irgi labai idomu, bet as dar nesu tiek pazengusi, kad perprasciau sia dali. tiesa, svarbu yra nuotaikos su kuriomis pabundame. jos pasako apie musu tikraja pasamones savijauta. galva simbolizuoja prota, intelekta ir samone, o del kirpejo reiksmiu, paziurekit artitoli komentara i mano sapna. tada belieka sudelioti detales atsizvelgiant i savo situacija.


zuikuli, gal pavyktų ir mano sapną išanalizuoti, kad ir minimaliai? blush2.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(TipuTapu @ 2009 10 23, 13:52)
Šiandieną susapnavau sapną ir joje įdomią detalę, gal kas padės išaiškinti ką tai galėtų reikšti?  blush2.gif  Ogi ta detalė buvo tokia, jog sapnavau, jog man labai patinkantis vyras man ant balto popieriaus lapo nupiešė raudoną moterišką batelį- aukštakulnį  g.gif


bandziau ir vienaip, ir kitaip pasukti sita sapneli, bet vientiso vaizdo nesurenku. o trupiniai butu tokie:
labai patinkantis vyras galetu reiksti savojo "as" ideala, siekiamybe. t.y. toks, kokiu norime save matyti (lytis siuo atveju nesvarbu).
baltas popieriaus lapas ir piesimas jame simbolizuoja saviraiskos troskima ir detalu savęs stebejima, aktyvu savo gyvenimo formavima.
bet vat raudonas batelis man nelimpa prie konteksto. cia pati sapnuotoja turetu apsispresti, kas tai yra. galiu tik pasiulyti variantus: batai yra arba stiprus rysiai su zeme, arba atvirksciai, atsiribojimas nuo zemiskos energijos. o raudona spalva galima butu sieti su aistra, jausmais, pozityviu aktyvumu. Taciau gali buti ir priesinga reiksme: agresija, neigiami dalykai.
Siulyciau gerai padirbeti su situo sapneliu, kuris, man regis, nesa aktyvios energijos uztaisa, suformuoti bendra vaizda ir tada, pagal ideja, turetu sekti sekantis sapnas, kuris patvirtins arba paneigs surasta atsakyma bei nurodys tolesne darbo su savimi krypti. 4u.gif
Atsakyti
šiąnakt sapnavau mėlynes. regis, tokia skaisti vasaros diena, sėdžiu parke ant žolytės ir tiek daug mėlynių, jų nerenku, šalimais sudėtos, ne paskiros, o ant šakelių kabančios, regis, imu kekėmis ir valgau. pabudau su mėlynių skonių burnoje smile.gif
internete radau reikšmes nuo ašarų, barnių, mirčių, iki sėkmės ir džiaugsmų doh.gif žodžiu - telieka rinktis pagal skonį hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(something else @ 2009 10 28, 14:05)
šiąnakt sapnavau mėlynes. regis, tokia skaisti vasaros diena, sėdžiu parke ant žolytės ir tiek daug mėlynių, jų nerenku, šalimais sudėtos, ne paskiros, o ant šakelių kabančios, regis,  imu kekėmis ir valgau. pabudau su mėlynių skonių burnoje smile.gif
internete radau reikšmes nuo ašarų, barnių, mirčių, iki sėkmės ir džiaugsmų  doh.gif žodžiu - telieka rinktis pagal skonį  hihihi.gif

as asmeniskai is savo patirties galiu pasakyti,kad kai as susapnuodavau bet kokias uogas,uzklupdavo kokia rimta liga doh.gif .
Atsakyti