Įkraunama...
Įkraunama...

Sapnuojam toliau 8 dalis

Sveiki, gal kas paaiskintu man sapnus, kuriuos sapnuoju paskutiniu metu, tai buvo trys panasus sapnai, po sios nakties pradejaus ieskot atsakymu, nes nesukuo negaliu ju susieti ax.gif

Sapnuoju raudonplauki vyra (ryza) veido berods nemaciau, o gal nepamenu, arba labai jis neryskus. Esme tame, kad visuose sapnuose jis mane isimyli, rodo demesi.
Pirmas sapnas buvo toks:
Su grupele draugu esame kazkur kalnuose, prie ezero kazkokio, gamta ir tt.. as uzlipu ant kazkokios aukstos betonines sienos ir su baime ziuriu zemyn, nes zinau, kad galiu nukristi. Ir is vandens pradeda sokineti milzinisko dydzio zuvis, kaip piranija, bet tokia alia banginio dydzio, as jauciu kad ji tuoj iki manes atsoks, staiga prisoka tas raudonplaukis, uzmeta virve ant to zuvies ir kartu manes, visi krentam i vandeni, , jauciu kaip skestu, bet staiga tas pats vyras mane istrauke i pavirsiu o toliau nepamenu....
Antrasis sapnas
Esu kaime, berods savam, o gal ir ne, kazkokie vakareliai ar kazkas vyksta, vel tas vyras, sekioja paskui mane ir tt.. matau ji girta, su kazkokia mergina buciuojasi, iseinu as is namo, meta jis ta mergina ir bega paskui mane, sakydamas kaipp as jam reikalinga ir kad mane myli ir tt, o man nesuprantama kaip? nes as jo net nzn, na galop mes kazkaip pasimylim su juo biggrin.gif ir ryskiai matau sapne, jog rasau jam savo mob. tel nr ir emeila...tuo ir baigias.
Trecias sapnas siandieninis
Atvykstu as i viena sali, i kuria daznai vykstu... einu lyg nepazisytamom vietom, staiga salia atsiranda tas Mr mistika, raudonplaukis, kazka man sako, o as jam grubiai atsakineju, issiskiriant musu keliams jis saukia kazka man is toliau , sakau ka, tas pzdc kaip as tave isimylejau! unsure.gif nepamenu veliau kazko, bet zinau kad vel atvykstu i ta sali jau su juo susitinku, jis pasikviecia pas tevus i nama, sako cia mes gyvensim po vestuviu, padovanoja zieda auksini, su 5 deimanciukais, skirtingu formu bei spalvu, uzsidedu ta zieda ziuriu koks grazus, ir ziuriu jis nusilupineja, kazkas nusilupa, ir tampa jis dar ryskesnis, grazesnis, poto po kazkokius ezerus su juo vaikstom rankom susikibe.... bet jo tevu namuose kazkokie paranormalus reiskiniai vyksta, jo mama tampa lyg vaiduokliu kuris mane tampo talzo, po kambari, jauciu begaline baime daug zegnojuos ir meldziuosi, nes suprantu, jog vyksta kazkas labai blogo... bet jis mane isgelbeja ir toliau vargiai pamenu...labiausiai istrige man tie jausmai ir tos emocijos patirtos sapnuose.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Feelme: 02 gruodžio 2009 - 10:49
QUOTE(fiffan @ 2009 12 01, 16:54)
Sveikos smile.gif .Kazkaip siandie visa diena bandau savo sapna analizuot,o sapnavau kad draugu kate  ateina pas mane tokia apskretus,krauju susitepus ir matau kaip jai is subinytes tryksta karaujas(na kaip is kokio fontano),o man taip negera,labai myliu kates.paskui tik ziuriu kad is subinytes lenda toks ilgas kirminas,juodas,bet kaip permatomas.
galvoju gal cia susije su kokiom moteriskom bedom,nes kates reiskia moteriskuma.kazkaip atsikeliau susirupinus ir negaliu pamirst sito sapno  bijau.gif


Sveika,
perskaičius pagalvojau, kad labai emociškai sunkus turėjo būti sapnas. Dėmesį į fizinę sveikatą turbūt ne pro šalį būtų atkreipti. Bet taip pat sapne skamba menkavertiškumo, nuvertinimo (savęs? savo seksualumo?) motyvai. Kažkokie sunkūs išgyvenimai giliai viduje graužia ir sekina? Nuvertindama, menkindama save prarandi daug gyvybinės energijos? Tai, kad sapne gyvūnai, rodo, kad tie vidiniai dalykai tolokai nuo sąmoningumo, juos tau sunku suprasti. Bet jei jau atėjo į sapną, kurį prisimeni - tai jau žingsnis supratimo link.

4u.gif
Atsakyti
dar vienas keistas sapnas is mano puse doh.gif busiu dekinga jei kas paaiskins... sapnavau kad mes su vyru susituokem is naujo.. nors sapne zinojau kad mes jau esam vede.. o man suknele buvo istepta krauju , tipo susirgau ir atsisedus issitepliojau unsure.gif bet paskui kazkaip pasalinau ta deme ir vestuves ivyko g.gif
Atsakyti
O aš šiąnakt bjaurybes sapnavau, kad man iš kaklo traukė kažkokius kaip ir sliekus, kurie buvo vien iš mano kraujo doh.gif
Atsakyti
Merginos, kreipiuosi į jus pagalbos, nes nesuprantu, kas čia su mano tais sapnais g.gif . Kasnakt ir toliau sapnuoju, bet sapnai vis panašūs. Va šiandien sapnavau:

Aš namuose, tačiau per langą matau arklį, jis mane pamato ir šoka į balkoną, ant vijoklio (jis pas mane balkone auga). Staiga matau, kad čia ne arklys, o didelis vilkinis šuo (vilkus jau sapnavau), jis ne piktas, bet jaučiu, koks jis išsigandęs ir nenoriu, kad jis įeitų į namus, tuo tarpu namuose, viduje, man tarp kojų pinasi katytė (nors katės nelaikau), ji man vis drasko kojas, nes yra labai išsigandusi ir vis pribėga prie lango, o tada laksto po kambarį. Tada žiūriu, kad atsirado šalia šuns žmonių, jie mane įkalbinėja įleist šunį, kad jis nori pas mane, tada atsiranda vaikinas, toks biški į geza panašus ir sako: "už tai kad neimi šuns, tau bus, aš įsiminiau tavo veidą" ir aš labai ryškiai jo veidą pamatau, bet kažkodėl žinau, kad jei ji sutiksiu, jis tik pasikalbės su manim. O tada staiga pamatau, kad mes su juo pora ir dar tą patį darbą dirbam.

Kaip man įdomu, ką tai galėtų reikšt, nes aš vis sapnuoju, kad yra kažkoks gyvūnas, dažniausiai šuo arba vilkas, aš jo bijau, o žmonės man jį kiša... blink.gif

Atsakyti
QUOTE(Marishkaaa @ 2009 12 08, 13:38)
Merginos, kreipiuosi į jus pagalbos, nes nesuprantu, kas čia su mano tais sapnais  g.gif . Kasnakt ir toliau sapnuoju, bet sapnai vis panašūs. Va šiandien sapnavau:

Aš namuose, tačiau per langą matau arklį, jis mane pamato ir šoka į balkoną, ant vijoklio (jis pas mane balkone auga). Staiga matau, kad čia ne arklys, o didelis vilkinis šuo (vilkus jau sapnavau), jis ne piktas, bet jaučiu, koks jis išsigandęs ir nenoriu, kad jis įeitų į namus, tuo tarpu namuose, viduje, man tarp kojų pinasi katytė (nors katės nelaikau), ji man vis drasko kojas, nes yra labai išsigandusi ir vis pribėga prie lango, o tada laksto po kambarį. Tada žiūriu, kad atsirado šalia šuns žmonių, jie mane įkalbinėja įleist šunį, kad jis nori pas mane, tada atsiranda vaikinas, toks biški į geza panašus ir sako: "už tai kad neimi šuns, tau bus, aš įsiminiau tavo veidą" ir aš labai ryškiai jo veidą pamatau, bet kažkodėl žinau, kad jei ji sutiksiu, jis tik pasikalbės su manim. O tada staiga pamatau, kad mes su juo pora ir dar tą patį darbą dirbam.

Kaip man įdomu, ką tai galėtų reikšt, nes aš vis sapnuoju, kad yra kažkoks gyvūnas, dažniausiai šuo arba vilkas, aš jo bijau, o žmonės man jį kiša...  blink.gif


as tamstos vietoj nusiteikciau pries miega, kad jei panasiai nutiks, isileisiu. man kazkas panasaus su vagystem buna, tai vat sianakt apsigyniau. ir atsibudau is ryto laimingesne smile.gif
o jei sapnas apie nepriimama gyvuna kartojasi, tikrai rupinciausi, ko as gyvenime nepriimu, ir kad gal pats laikas priimti.
Atsakyti

Gal zinot ka reiskia daznai sapnuoti vandeni? kelias naktis jis buvo be bangu-ramus, o galiausia - didziausia audra.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Justina1: 08 gruodžio 2009 - 20:25
sveikutes, kokia faina temele radau thumbup.gif
noriu papasakot ka sapnavo vyras...
Jis sapnavo kad yra kaime (dabar jau to kaimo nebeturi, namas seniai parduotas, seneliai mire) salia jo mama sesuo, mociute. ir staiga ant jo nutupe spiecius biciu (na kaip buna rodo per filmus apgaubia visa zmogu bites user posted image
na panasiai bet tik ant nugros maniskis sapnavo, kad ji aplipo.
nepuole begt vyras, bet sustojo ramiai ir sako pilkit greiciau vandeni. kai tik uzpyle bites dingo. o ar gele jos ar ne sako tiksliai nezino, nejaute lotuliukas.gif
tai va taip idomiai jis cia pasapnavo ir susimastem ka reiskia? nes siaip tai daznai pas vyra sapnai pildosi g.gif
Atsakyti
QUOTE(Justina1 @ 2009 12 08, 21:25)
Gal zinot ka reiskia daznai sapnuoti vandeni? kelias naktis jis buvo be bangu-ramus, o galiausia - didziausia audra.

Paprastai mano sapnavimai apie vandeni ypac drumsta, baigiasi liga.
Katesz ziurkes - vagystes, nemalonumai.

Del neileidziamo vilko - man irgi atrodo, kad yra zmogus, kuri be reikalo atstumi, nepasitiki juo.
Atsakyti
QUOTE(Justina1 @ 2009 12 08, 21:25)
Gal zinot ka reiskia daznai sapnuoti vandeni? kelias naktis jis buvo be bangu-ramus, o galiausia - didziausia audra.

Vanduo-musu emocijos smile.gif
Atsakyti
Sveiki,

Norėjau sužinoti, ką reiškia, jeigu beveik visuose sapnuose, sapnuoji tą patį žmogų? Realybėje su juo nebebendrauju ir net negalvoju apie.
Prašau, patarti. 4u.gif Gal kam teko susidurti su tuo?
Nekantriai lauksiu atsakymo. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Fishbone @ 2009 12 09, 16:40)
Sveiki,

Norėjau sužinoti, ką reiškia, jeigu beveik visuose sapnuose, sapnuoji tą patį žmogų? Realybėje su juo nebebendrauju ir net negalvoju apie.
Prašau, patarti.  4u.gif Gal kam teko susidurti su tuo?
Nekantriai lauksiu atsakymo. 4u.gif


Taip sapnuojat tikrai ne jūs viena.

Jei kas nors nuolat vyksta, reškia, kad reikia atkreipti dėmesį. Šiuo atveju daugiau galima suprasti, jei pasvarstysite, koks tas sapnuojamas žmogus, kokios jo savybės, galbūt - koks jo/jos gyvenimas, likimas - tai gali pasufleruoti, kokie dalykai svarbūs dabartiniame jūsų gyvenime, ką reikia spręsti/keisti. Sapna kalba metaforiškai, simboliškai, bet beveik visada mums ir apie mus, o ne apie kitus.
Atsakyti