Įkraunama...
Įkraunama...

Sapnuojam toliau 8 dalis

sapnavau Kuciu nakti (sianakt) toki sapna:
kad kazkas parode man filmuota medziaga/ trumpa video filma, kuriame as esu jauna uzfiksuota. ir sapne ziuredama ta video buvau savim susizavejus. ka tai galetu reiksti?
Atsakyti
Labai noriu pasidalinti savo 2 sapnais, kurie aplankė kūčių ir Kalėdų naktis (pirmą kartą gyvenime tokie košmarai tokiu metu...) Pirmasis sapnas - lyg vyktų karas ar kokia invazija, matau save savo ankstesniuose namuose bėgančia po aukštus ir bandančia pasprukti su vaiku ir namiškiais pro langus lauk, kur nėra apsupta kareivių. Nusileidus virve iš antro aukšto, lakstėme aplink pievos medžius sprukdami ir slapstydamiesi. Kitos dienos sapnas - srisimenu, kad vaizdinys labai šiurpus - lyg visa burna kraujuotų ir dantys skeldėtų ir trupėtų. Iš visų jėgų bandau juos išsaugoti... galų gale matau dantistą, kuris braižo kažkokias dantų atstatymo schemas.
Labai lauksiu nuomoniu!!! Ačiū...
Atsakyti
QUOTE(kindy @ 2009 12 27, 17:38)
Labai noriu pasidalinti savo 2 sapnais, kurie aplankė kūčių ir Kalėdų naktis (pirmą kartą gyvenime tokie košmarai tokiu metu...) Pirmasis sapnas - lyg vyktų karas ar kokia invazija, matau save savo ankstesniuose namuose bėgančia po aukštus ir bandančia pasprukti su vaiku ir namiškiais pro langus lauk, kur nėra apsupta kareivių. Nusileidus virve iš antro aukšto, lakstėme aplink pievos medžius sprukdami ir slapstydamiesi. Kitos dienos sapnas - srisimenu, kad vaizdinys labai šiurpus - lyg visa burna kraujuotų ir dantys skeldėtų ir trupėtų. Iš visų jėgų bandau juos išsaugoti... galų gale matau dantistą, kuris braižo kažkokias dantų atstatymo schemas.
Labai lauksiu nuomoniu!!! Ačiū...


Jei tai būtų mano sapnas, pagalvočiau, kad manyje yra labai daug nerimo, bėgimo nuo kitų ir pačios savęs...Pagerčiau valerijonų, paklausyčiau ramios muzikos, nueičiau pas kokią draugę išsikalbėti...
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2009 12 27, 20:53)
Jei tai būtų mano sapnas, pagalvočiau, kad manyje yra labai daug nerimo, bėgimo nuo kitų ir pačios savęs...Pagerčiau valerijonų, paklausyčiau ramios muzikos, nueičiau pas kokią draugę išsikalbėti...


Labai ačiū, Vaižgante, už pamąstymus, kažkaip net nesitiki, kad kankintų nerimas, bet, matyt, tai kažkur giliau, nei galiu suprasti... Yra norai, troškimai, gal ta nepasiekiamybė tokia nerami?
Atsakyti
Gal kuri pasakytumėt, ką galėtų reikšti toks sapnas:

Sapnuoju sau duobę besikasantį draugą, kuris man buvo labai brangus, bet neseniai ryšiai nutrūko? Ir pats lenda į tą duobę, toliau pasikasa, vėl lenda, o aš klykiu visa gerkle, kad žemės užgrius ir jis uždus. Bet vistik viskas gerai baigiasi, jis iš tos duobės išlipa. Bet visą sapną tokia įtampa nežmoniška lydėjo...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lacrymosa: 03 sausio 2010 - 21:59
Noreciau suzinoti ka reiskia sapnuoti zalia mesa....kaip kazkieno galva viriau,smeigiau su sakute i vidus toks kietas buvo doh.gif kosmaras....mama is kart uzsimine apie blogumus...netgi mirti...nejaugi tikrai???
Ir sapne verkiau labai....
Atsakyti
Pas mane pasikartojantys sapnai kuriu metu valgau ir sedziu prie stalo, maistas ivairus, zodziu visi pietus doh.gif netgi deserta valgau, ir viena, ir su draugais bigsmile.gif ka tai galetu reiksti? g.gif
Atsakyti
aš šianakt eilinį kartą sapnavau, kad einu pėsčiom į Rygą doh.gif mano sapnuose Ryga visada būna už keleto valandų kelio pėsčiomis, ir visada išeinu iš kaimo, kur kadaise leisdavau vasaras, o dabar beveik nebeužsuku. Ta "Ryga" į tikrąją net nepanaši, bet sapne visada ją taip vadinu. Šianakt ten ėjau mamai dovanos pirkti, atsimenu kaip skaičiavau pinigus, ar pakaks, ar galėsiu jeigu kas grįžti autobusu, jei susivėlinsiu ir sutems. Visada tą kelionę sapnuoju panašiame kontekste -kad turiu kažkam nupirkti dovaną, kokios čia nėra, ir tą pačią dieną grįžti, ir visada pėsčiomis.
ir dar sapnavau, kad su manim gyvūnai kalbėjosi, šuo, aslilas, meškėnas kažkoks... tik nebeatsimenu ką sakė.
Įdomu, ką galėtų reikšti toks pasikartojantis sapnas?
Atsakyti
Sveikos,
Man labai įdomu ką mano sapnai gali reikšti.Vis sapnuodavau, kaip esu kviečiama sugrįžti šokti į šokių mokyklą, bet taip ir nepradėdavau šokti, o šiąnakt susapnavau, kad šoku su visais, esu centre.Gal kas žino ką tai reiškia? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(loja5 @ 2010 01 04, 17:20)
Pas mane pasikartojantys sapnai kuriu metu valgau ir sedziu prie stalo,  maistas ivairus, zodziu visi pietus doh.gif netgi deserta valgau, ir viena, ir su draugais bigsmile.gif ka tai galetu reiksti? g.gif

Prasau pagalbos dar karta, nes tie sapnai man neduoda ramybes doh.gif sia sav. pradejau dirbti naujose pareigose gal cia susije, kazka pasamone man nori pasakyti, sianakt vel sapnavau kad valgau skanu apkepa, ir lyg kazkas praso o as nesidalinu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(mmazuliuke @ 2010 01 04, 08:52)
Noreciau suzinoti ka reiskia sapnuoti zalia mesa....kaip kazkieno galva viriau,smeigiau su sakute i vidus toks kietas buvo doh.gif kosmaras....mama is kart uzsimine apie blogumus...netgi mirti...nejaugi tikrai???
Ir sapne verkiau labai....


Mano sapnas atvese mirti....kad ir labai tolima....vakar mire bendradarbis...
Atsakyti
QUOTE(loja5 @ 2010 01 06, 08:47)
Prasau pagalbos dar karta, nes tie sapnai man neduoda ramybes doh.gif sia sav. pradejau dirbti naujose pareigose gal cia susije, kazka pasamone man nori pasakyti, sianakt vel sapnavau kad valgau skanu apkepa, ir lyg kazkas praso o as nesidalinu  biggrin.gif



Manau gali būti 2 priežastys tokio pobūdžio sapnų:
1. laikotės dietos, kraujyje smarkiai nukritęs cukraus kiekis, kuris būtinas gyvybinėms organizmo funkcijoms palaikyti, todėl pasąmonė siunčia signalus ir įspėjimus ko trūksta organizmui.
2. Jaučiate nerimą, įtampą, nepasitikėjimą savimi. Valgymas - yra vienas iš malonumu, kuris daugumai nuima stresą, jaudulį, na jei nenuima, tai bent sumažina. O kad nenorite maistu dalintis su prašančiais, tai gal esate per daug užsidarius savyje, bijote, kad su kitais pasidalinus savo nerimu, būsite nesuprasta, nesulauksite palaikymo. O beje, valgydama sapne jaučiate patiekalų skonį?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo laumupė: 07 sausio 2010 - 15:00