Įkraunama...
Įkraunama...

Sapnuojam toliau 8 dalis

Gal kas pakomentuotų mano sapną.
Nepamenu, su kokiais žmonėm buvau, bet jie kažkodėl užrakino mane savo namuose, tai aš jiems dėl kiaulystės sustačiau jų batus ant stalo. Buvo daug įvairaus dydžio batų hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(Anetė @ 2010 01 14, 17:37)
Dažnai sapnuoju , kad esu apsupta vandens, vandenyne didžiulis kalnas , o aš turiu įlipti , lipu ir kai viršūnė ranka pasiekiama , neįlipusi grižtu žemyn. Šianakt sapnavau , kad esu laive ir ten daug man širdžiai mielų žmonių,o aplink nerami banguojanti jūra. g.gif


Jūra yra klasikinis pasąmonės, vidinių resursų simbolis. Kalną galima interpretuoti kaip ambicijas, sau iškeltus tikslus, gyvenimo kelią, pokyčius. Aš trumpai taip interpretuočiau sapną - kažkas trukdo pasiekti kažką, ką esate užsibrėžusi pasiekti, nors pastangų dedate daug. Kas tas trukdis? Atsakymo derėtų ieškoti savo pasąmonės gelmėse - tai gali būti neįsisąmonintos emocijos, kompleksai, prisiminimai, kurie vis dar turi įtakos gyvenime.

Arba tą į tą patį sapną galima žiūrėti ir kitu kampu - Jūs įveikėte kažkokius rimtus, ne iki galo įsisąmonintus vidinius sunkumus arba geriau pažinote save (jūra) ir keliaujate pirmyn (aukštyn į kalną), tačiau kažkodėl kelionės tikslo nepasiekiate. Kažkas sukliudo (baimė? nepasitikėjimas savimi? nenoras?).

Antrojo sapno motyvas - nerami banguojanti jūra - gali reikšti vidinius neramumus, sunkumus, nevaldomas, nepažintas emocijas. Mano spėjimas būtų - sapnas rodo Jums, kad kažkas, besislepiančio Jūsų viduje (pasąmonėje), trukdo iki galo gerai jaustis gyvenime, ypač tarp žmonių. Tas kažkas gali būti nevaldomos emocijos, kurių bijote, kažkokios paslaptys, kurias bijote kitiems atskleisti arba pati neįsisąmoninote arba kažkas pan.
Papildyta:
QUOTE(laurriukas @ 2010 01 14, 18:15)
Gal kas pakomentuotų mano sapną.
Nepamenu, su kokiais žmonėm buvau, bet jie kažkodėl užrakino mane savo namuose, tai aš jiems dėl kiaulystės sustačiau jų batus ant stalo. Buvo daug įvairaus dydžio batų  hihihi.gif


Pabandžiau įsivaizduoti sapną ir kažkodėl pagalvojau, kad gyvenime turėtumėte būti kiek pasiutus smile.gif nes kol kas vienintelė sapno interpretacija būtent tai ir kužda.

Sapnas sako, kad jaučiatės uždaryta kitų žmonių, t.y. jaučiatės, kad kažkas atima Jūsų laisvę veikti, judėti, žodžiu, daryti tai, ką norite. Tai gali būti ir žmonės, ir sistema (na būna toks jausmas, kai jautiesi kažko suvaržytas). Bet Jūs neliekate skolinga už tą jausmą - Jūs keršijate, atimdama iš tų žmonių galimybę patogiai vaikščioti. Kas yra batai? Batai įprastai simbolizuoja arba ėjimą, arba tvirtą stovėjimą ant žemės. Batai yra nepamainomi (perkeltine prasme) gyvenimo kelyje. Taigi atimdama batus iš tų, kurie Jus vienaip ar kitaip apribojo, Jūs atimate iš jų pačių galimybe laisvai judėti, jaustis patogiai. Daug įvairaus dydžio batų gali reikšti, kad Jūsų "priešas", "skriaudėjas" ar tas, kuris tiesiog kėsinasi į Jūsų laisvę veikti, yra labai įvairiapusis, sunkiai atpažįstamas, o gal tų "blogiečių" yra daug? Bet kuriuo atveju, panašu, kad sudėtingoje situacijoje Jūs nepasimetate ir elgiatės drąsiai, tik... ar visada apgalvotai ir ar visada pasveriate savo veiksmų pasekmes?
Atsakyti
[quote=artitoli,2010 01 14, 17:55]
Jūra yra klasikinis pasąmonės, vidinių resursų simbolis. Kalną galima interpretuoti kaip ambicijas, sau iškeltus tikslus, gyvenimo kelią, pokyčius. Aš trumpai taip interpretuočiau sapną - kažkas trukdo pasiekti kažką, ką esate užsibrėžusi pasiekti, nors pastangų dedate daug. Kas tas trukdis? Atsakymo derėtų ieškoti savo pasąmonės gelmėse - tai gali būti neįsisąmonintos emocijos, kompleksai, prisiminimai, kurie vis dar turi įtakos gyvenime.

Arba tą į tą patį sapną galima žiūrėti ir kitu kampu - Jūs įveikėte kažkokius rimtus, ne iki galo įsisąmonintus vidinius sunkumus arba geriau pažinote save (jūra) ir keliaujate pirmyn (aukštyn į kalną), tačiau kažkodėl kelionės tikslo nepasiekiate. Kažkas sukliudo (baimė? nepasitikėjimas savimi? nenoras?).

Antrojo sapno motyvas - nerami banguojanti jūra - gali reikšti vidinius neramumus, sunkumus, nevaldomas, nepažintas emocijas. Mano spėjimas būtų - sapnas rodo Jums, kad kažkas, besislepiančio Jūsų viduje (pasąmonėje), trukdo iki galo gerai jaustis gyvenime, ypač tarp žmonių. Tas kažkas gali būti nevaldomos emocijos, kurių bijote, kažkokios paslaptys, kurias bijote kitiems atskleisti arba pati neįsisąmoninote arba kažkas pan.

Labai ačiū už atsakymą,viską labai tiksliai paaiškinote. 4u.gif
Atsakyti
Gal galetumet ir mano sapna kas pakomentuoti? Sapnavau, kad esu nescia. Turiu dideli pilva. Ir staiga suprantu, kad jau laikas gimdyti. Jokio nerimo ir skausmo nejauciu, tik dziaugsma. Taigi, vyras veza mane masina i ligonine. Labai aiskiai matau, kaip uzsisegu saugos dirza, kuris juosia mano pilva smile.gif Veliau sapnuoju, kad laikau nuoga berniuka, kuri pagimdziau. Bet tas naujagimis yra bordinis, o ant jo krutines juoda deme nuo kurios sakojasi melynos gyslos... Prabudau labai isigandus...
Atsakyti
QUOTE(artitoli @ 2010 01 14, 16:55)
Papildyta:
Pabandžiau įsivaizduoti sapną ir kažkodėl pagalvojau, kad gyvenime turėtumėte būti kiek pasiutus smile.gif nes kol kas vienintelė sapno interpretacija būtent tai ir kužda.
Sapnas sako, kad jaučiatės uždaryta kitų žmonių, t.y.


Ačiū už interpretaciją. Nu pati nebūčiau sugalvojus, reiks pagalvot, kokių čia "priešų" turiu. tongue.gif
Kitus sapnus dar ir pati susirandu, ale čia taip juokinga visą dieną prisiminus buvo. Apskritai niekad nesistengdavau prisiminti sapnų, o dabar pradėjau ir pastebėjau kad dažnai juokingus sapnuoju ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Aquamarina @ 2010 01 14, 22:09)
Gal galetumet ir mano sapna kas pakomentuoti? Sapnavau, kad esu nescia. Turiu dideli pilva. Ir staiga suprantu, kad jau laikas gimdyti. Jokio nerimo ir skausmo nejauciu, tik dziaugsma. Taigi, vyras veza mane masina i ligonine. Labai aiskiai matau, kaip uzsisegu saugos dirza, kuris juosia mano pilva  smile.gif Veliau sapnuoju, kad laikau nuoga berniuka, kuri pagimdziau. Bet tas naujagimis yra bordinis, o ant jo krutines juoda deme nuo kurios sakojasi melynos gyslos... Prabudau labai isigandus...


Nėštumo sapnus galima interpretuoti arba tiesiogiai – kad sapnuotoja nori vaikų arba laukiasi, arba netiesiogiai – nėštumas tada vertinamas kaip aukščiausia moteriškumo išraiška. Dažnai nėštumas sapnuojamas, kai moteris jaučia save visiškai realizuojanti gyvenime – ar karjeroje, ar, ypatingai, santykiuose su vyru ir vaikais. Jūsų sapne yra panašus motyvas – jaučiuosi pilnaverte moterimi ir jaučiuosi puikiai. Tačiau vaikutis gimsta kitoks nei tikimasi – mažų mažiausiai, keistas. Čia klausimas sapnuotojai – o kaip jaučiausi sapne matydama tą vaiką? Išgąstį? Nerimą? Nepasitenkinimą? Nusivylimą? Baimę? Skausmą? Pasibjaurėjimą? Per jausmą galima atsekti, kodėl būtent taip berniukas susapnuotas – gal bijote, kad tai, ko siekiate (ar santykiuose, ar karjeroje, ar šiaip) nepasiseks ir baigsis kitaip, nei norisi. Gal, nepaisant to, kad lyg ir viskas tvarkoj Jūsų gyvenime, jaučiate pasibjaurėjimą, nepasitenkinimą kažkokiais praeities aspektais, kurie gali „apnuodyti“ ateitį? O gal paprasčiausiai baisu, kad nepavyks sėkmingai įgyvendinti savo moteriško/motiniško pašaukimo ir būti gera moterimi vyrui/mama?

Dar vaikas dažnai vertinamas kaip potencialas arba kaip „grynasis Aš“, iš kurio išaugo sapnuotoja. Taigis sapnuoti vaiką gali reikšti arba norą grįžti į vaikystės laikus, jausti rūpestį, būti priklausomai nuo kitų žmonių ir nusimesti atsakomybės naštą. Arba taip pat gali reikšti, kad mano asmenybės branduolys (vaikutis sapne) vaikystėje buvo arba sužalotas, arba tiesiog buvau kitoks vaikas nei visi – ir tas dalykas ligi šiolei mane persekioja. Dar svarbu, kad sapnuotoja moteris sapnuoja „keistą“ berniuką – sapnas gali kalbėti apie sapnuotojos sudėtingą santykį su savo vyriškąja puse, t.y. gal sapnuotojai trūksta ryžtingumo, ambicingumo, fizinės jėgos, konkurencingumo – tų savybių, kurios įprastai siejamos su vyriškumu? O gal ji tiesiog ne(pri)pažįsta tų savo savybių, todėl jos atrodo tokios keistos? Arba apskritai tai gali liudyti apie „keistą“ santykį su vyrais – gal jie jai sunkiai suprantami, ne iki galo pažinti, gąsdinantys, kažkuo keisti?
Atsakyti
Dekuju uz interpretacija. Priverte giliau pazvelgti i save smile.gif
Atsakyti
Savaitgalis nuėjo šuniui ant uodegos, nes nepailsėjau. Sapnų košmarais nepavadinčiau, bet ir vakar, šiandien jaučiu nerimą, dėl jo net skambinausi namo - viskas daugmaž gerai, darbe irgi jokių problemų, bet jausmas tai labai nekoks verysad.gif

naktį iš penktadienio į šeštadienį sapnavau buvusią kolegę, kurios ne šiaip nemėgstu, bet tiesiog negaliu jos fiziškai pakęsti. Na, kaip sakoma - biolaukai nesutampa. Mes sėdime vienam kabinete, viena prieš kitą, aš stengiuosi į ją nežiūrėti, užsidengiu veidą popieriaus lapu ir pradedu dusti. Pabundu...

vėliau tą pačią naktį sapnuoju kažkokį senstelėjusį vyrą, žilais plaukais. aš sėdžiu prieš jį. jis šypsosi. burnoje šviečia auksiniai dantys, o iš burnos dvelkia tokia salsva smarvė blink.gif galiu prisiekti, kad ją jaučiau fiziškai fart.gif

šią naktį sapnavau, kad per sniegą mane vejasi du vilkai. vienas nukrenta į kažkokią bedugnę, o kitas krisdamas dantimis įsikabina į mano bato galiuką (ten kur pirštai). aš paimu kažkokį buką vėzdą ir pradedu daužyti jam per snukį. kuo viskas baigėsi nežinau, nes vėlgi, pabudau.

tikiuosi atsiras kas nors galintis paaiškinti ką tie sapnai reiškia. Ai, dar manęs neapleidžia jausmas, kad tie sapnai kažkaip susiję doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo orile: 17 sausio 2010 - 18:00
QUOTE(orile @ 2010 01 17, 19:57)
Mes sėdime vienam kabinete, viena prieš kitą, aš stengiuosi į ją nežiūrėti, užsidengiu veidą  popieriaus lapu ir pradedu dusti.

jis šypsosi. burnoje šviečia auksiniai dantys, o iš burnos dvelkia tokia salsva smarvė  blink.gif galiu prisiekti, kad ją jaučiau fiziškai  fart.gif




Gal tai pasekmės blogai išvėdinto miegamojo? rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(orile @ 2010 01 17, 19:57)
tikiuosi atsiras kas nors galintis paaiškinti ką tie sapnai reiškia. Ai, dar manęs neapleidžia jausmas, kad tie sapnai kažkaip susiję  doh.gif


Kad sapnai susiję – tai faktas, tik klausimas – kaip, ir į jį ne visada paprasta atsakyti. Idealu interpretuojant sapnus žinoti ir asmeninę žmogaus situaciją – ne veltui gi sakoma, kad pats žmogus geriausiai supranta savo sapnus, nes pats geriausiai žino, kas vyksta jo gyvenime ir ką vienas ar kitas sapno simbolis reiškia. Pasidalinsiu tuo, ką pati sapnuose matau.

Visų pirma sapnuose daug gynybos – ginuosi nuo kolegės lapu, ginuosi nuo vilkų, nuo senio smarvės irgi norisi gintis (bent jau man norėtųsi). Susidaro įspūdis, kad sapnuotoja nesijaučia saugiai, lyg kažkas jos gyvenimą stengtųsi kontroliuoti ir priversti ją jaustis nejaukiai. Pirmuose sapnuose nuo nemalonios įtakos bandoma gintis arba pasyviai arba iš vis nesiginama, o jau trečiame su tuo, kas grasina sapnuotojos gerai savijautai, ginamasi aktyviai, agresyviai.

Einant per kiekvieną sapną atskirai, pirmame sapne derėtų savęs klausti, o ką gi ta buvusi kolegė simbolizuoja? Kažkas, ko gyvenime sapnuotoja negali pakęsti net fiziškai... Kokie tai dalykai? Arba kokios tai asmenybės savybės? Gal arogancija, gal pavydas, gal padlaižiavimas (sapnuotoja geriausiai žino)? „Stengiuosi į ją nežiūrėti...“ galima versti į „stengiuosi tų savybių nepastebėti“. Kadangi interpretuojant sapną man svarbu laikytis principo „viskas sapne yra aš ir apie mane“, tai klausčiau savęs – kuo man ta sapnuojama savybė tiek nepriimtina? Gal aš pati ją turiu/bijau turėti? Ką reiškia dusti? Tai reiškia netekti gyvybinės energijos. Tie nepriimtini dalykai (kurie, greičiausiai, yra būdingi ir man) tiek galingi, kad atima iš manęs jėgas gyventi... Sapnas kužda, kad tos savybės kelia nemažą grėsmę asmenybei...

Antrajame sapne pirmame plane – senstelėjęs vyras. Kodėl jis? Laaabai daugiaplanis simbolis, kurį interpretuoti labai sudėtinga. Visų pirma, įprastai vyrai sapnuose simbolizuoja tiek vidinę vyriškąją moters pusę, tiek supančius vyrus, tiek tai gali būti tėvo (autoriteto, išminties) figūra. Svarbu sapne – santykis su tuo vyru. Panašu, kad vyras sapne sapnuotojai yra atgrasus, nepaisant to, kad jis lyg ir draugiškai nusiteikęs (šypsosi), jis nėra malonus. Auksiniai dantys – vienavertus, gali būti prabangos simbolis, kitavertus, rodo žmogaus nepilnavertiškumą, nepatrauklumą, nes savi dantys (sveikata, grožis) jau pakeisti (man susiveda į tai, kad gal sapnuotojai vyrai atrodo svarbūs tuo, kad gali užsidirbti pinigų, bet iš tiesų jie turi daugybę atgrasių savybių; be to, kad gal sapnuotojai neretai gyvenime pasitaiko fiziškai nepatrauklių vyrų?). Sėdi sapnuotoja prieš tą visai nemalonų vyrą, jaučia smarvę ir nieko nedaro? Kodėl? Irgi kažką pasako apie santykį su vyrais (tėvu? Vidinėmis vyriškomis savybėmis, tokiomis kaip ambicingumas, autoritetingumas, konkurencija, pasiekimai?) – nemėgstu aš jų, nemalonu, bet privalau turėti betarpišką santykį (sapne – sėdėti priešais, gyvenime – gal tiesiog bendrauti?). Ir vėl – sutrikdomas kvėpavimas kaip pirmame sapne. Sunku kvėpuoti, nes smirda. Vėlgi atimamos gyvybinės jėgos...

Galiausiai sapnas apie vilkus. Suprantu, kad labai gilus ir labai simboliškas, todėl tai, ką aš matau gali būti tik paviršius. Vilkai – instinktyviosios prigimties simbolis, tos jėgos, kurios yra labai galingos, bet dažnai nepažintos. Trumpai verčiant sapną – mane vejasi nepažintos mano pusės (užslopinti jausmai, kūrybinės galios, „paslėpti“ nuo savęs prisiminimai, mano moteriškoji prigimtis...), o aš kadangi jų bijau (mes bijome to, ko nežinome), ginuosi. Ginuosi piktai ir agresyviai – kas reiškia, kad arba labai bijau pažinti tai, kas slepiasi mano pasąmonėje, arba tiesiog turiu nemažai susikaupusio slopinamo pykčio, kurį išlieju tada, kai bijau. Vilkai, žinoma, gali būti simboliai ir kažkokių išorės pavojų, grėsmių, tačiau aš manau, kad jei viduje jautiesi stiprus (pakankamai gerai save pažįsti, žinai savo galias), tai išorės pavojai neatrodo labai pavojingi. Todėl galvoju, kad dauguma grėsmių, kurias mes jaučiame, pirmiausia kyla mūsų galvose.

Bendrai sakyčiau, kad labai gilūs ir prasmingi sapnai, siūlyčiau ilgėliau juos apgalvoti ir gal ateis kokia gilesnė asmeniška įžvalga. Panašu, kad pasąmonė labai primygtinai kviečia sapnuotoją geriau save pažinti ir pasigilinti į turimas užslėptąsias galias wink.gif


Atsakyti
Sveikos mergaitės 4u.gif
Ir man parūpo mano sapnai, nes iki šiol aš jų neprisimindavau, o dabar jau daugiau nei savaitė kiekvieną naktš sapnuoju savo draugą g.gif Pradėjo neraminti, kad gal čia koks nors ženklas, kad jam nelaimė gręsia? blink.gif Nors nieko įpatingo nesapnuoju, nei blogybių kažkokių, nieko, tik jis toks abejingas man, praeidamas užkalbina ir tiek... bet visą laiką būna šale manęs... Gal yra išmanančių apie sapnus? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(ruteliukste @ 2010 01 18, 16:24)
Sveikos mergaitės 4u.gif 
Ir man parūpo mano sapnai, nes iki šiol aš jų neprisimindavau, o dabar jau daugiau nei savaitė kiekvieną naktš sapnuoju savo draugą g.gif  Pradėjo neraminti, kad gal čia koks nors ženklas, kad jam nelaimė gręsia? blink.gif  Nors nieko įpatingo nesapnuoju, nei blogybių kažkokių, nieko, tik jis toks abejingas man, praeidamas užkalbina ir tiek... bet visą laiką būna šale manęs... Gal yra išmanančių apie sapnus?  ax.gif


Laba smile.gif

Sapnuoti draugą tikrai nereiškia, kad jam kažkas blogo nutiks. Sapnas apie tai, kas vyksta Jūsų viduje, o ne apie tai, kas vyksta pasaulyje. O Jūsų viduje, panašu, gyvena poreikis artimumui, bendravimui, šilumai, gilesniems, prasmingesniems santykiams (nes tai gali simbolizuoti draugas bendrąja prasme). Kodėl būtent tą konkretų žmogų sapnuojate - arba jis Jums emociškai labai svarbus ir būtent šiuo metu Jums kažkodėl jo trūksta šalia (per sapnus bandote kompensuoti tai, ko trūksta realybėje); arba jis simbolizuoja kažkokias savybes arba dalykus (pvz, šilumą, draugiškumą, gerumą ir t.t.), kurių Jums gyvenime trūksta arba norėtųsi turėti.
Atsakyti