Įkraunama...
Įkraunama...

Ar tuokiantis bažnyčioje reikia paso?

Nepykite, jei klausimas kvailas pasirodys, bet su kuo daugiau man pasitarti, jei ne su pleputėmis 4u.gif ?
Taip jau išeina, kad tuoksimės rudenį. Civilinės santuokos nedarysime, tuoksimės tik bažnycioje. Ir va, bėda – mano senasis pasas pasibaigia prieš vestuves.
O aš, kaip suvalkietiško kraujo turėdama ir šiaip taupyt mėgstanti lotuliukas.gif susimąsčiau, ar reikia to paso bažnyčioje?
Nes dabar turėčiau du kartus tapatybės kortelę gamint: prieš vestuves ir iškart po vestuvių, nes pavardę keisiu g.gif
Už tuos pinigus verčiau manikiūrą pasidaryčiau thumbup.gif

Tai ir pasakykite, mielosios, ar praeičiau aš su tokiu variantu, ar ne? rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(pieva_geleta @ 2009 06 25, 16:36)
Nepykite, jei klausimas kvailas pasirodys, bet su kuo daugiau man pasitarti, jei ne su pleputėmis  4u.gif ?
Taip jau išeina, kad tuoksimės rudenį. Civilinės santuokos nedarysime, tuoksimės tik bažnycioje. Ir va, bėda – mano senasis pasas pasibaigia prieš vestuves.
O aš, kaip suvalkietiško kraujo turėdama ir šiaip taupyt mėgstanti  lotuliukas.gif  susimąsčiau, ar reikia to paso bažnyčioje?
Nes dabar turėčiau du kartus tapatybės kortelę gamint: prieš vestuves ir iškart po vestuvių, nes pavardę keisiu  g.gif
Už tuos pinigus verčiau manikiūrą pasidaryčiau  thumbup.gif

Tai ir pasakykite, mielosios, ar praeičiau aš su tokiu variantu, ar ne?  rolleyes.gif



Sveika smile.gif tikrai nežinau kaip yra bažnyčioje, bet tikriausiai po bažnytinės santuokos planuojate ją įforminti ir metrikacijoje? (gal neiškilmingai, bet dokumentus susitvarkyti reikės), tai metrikacijos skyriuje tikrai reikia paso wink.gif įtariu, teks gamintis smile.gif
Atsakyti
Niuj, kaip negerai...
Kai klausiau Migracijos tarnyboje, tai sakė, kad ne jų kompetencijoje panašios žinios. O kur dar galėčiau pasiklausti? Gal bent ką nors laikiną išduotų, kad tik nereiktų dukart tos kortelės daryt...
Ir kaip mano brangusis nesusiskubino pasipiršt prieš paso galiojimo pabaigą... blink.gif
Atsakyti
QUOTE(pieva_geleta @ 2009 06 25, 16:57)
Niuj, kaip negerai...
Kai klausiau Migracijos tarnyboje, tai sakė, kad ne jų kompetencijoje panašios žinios. O kur dar galėčiau pasiklausti? Gal bent ką nors laikiną išduotų, kad tik nereiktų dukart tos kortelės daryt...
Ir kaip mano brangusis nesusiskubino pasipiršt prieš paso galiojimo pabaigą...  blink.gif

pasiskambink į CMB. bent jau Kaune labai maloniai atsakinėjo į visus kvailus mano klausimus smile.gif
Atsakyti
reikia 4u.gif nes...kaip tu savo tapatybę įrodysi? Juk į tas knygas įrašo gimimo metus,vardus pavardes,gal ir asmnes kodą įrašo...nes... pvz ateina kokia mergina,pasako,kad aš tokia ir tokia-ir tuokias... bbent jau man tai reikėjo to paso mirksiukas.gif
beje,nesupratau kaip tu keisi pavardę,nes nebus civilinės santuokos?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ramunita: 26 birželio 2009 - 00:23
QUOTE(Ramunita @ 2009 06 26, 01:05)
beje,nesupratau kaip tu keisi pavardę,nes nebus civilinės santuokos?

civilinę bet kokiu atveju tenka registruoti. tik tiek, kad neiškilmingai bus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(something else @ 2009 06 26, 10:29)
civilinę bet kokiu atveju tenka registruoti. tik tiek, kad neiškilmingai bus smile.gif

nu jei nenori jos registruoti ir nereikia.Mano draugė tik bažnyčioj susituokus,o CMB nea. Tai teisiškai ji neištekėjus.
Atsakyti
Dabar tokia mintis kilo, o vairuotojo teises netinka? g.gif

Skridom su kolegom ir vienam pradingo pasas Prancuzijoje, tai i Ispanija skrendant uzteko oro uoste vairuotojo teisiu biggrin.gif Juk viskas ten yra ir asmens kodas ir tai kad ES pilietis esi.
Atsakyti
QUOTE(Ramunita @ 2009 06 28, 18:07)
nu jei nenori jos registruoti ir nereikia.Mano draugė tik bažnyčioj susituokus,o CMB nea. Tai teisiškai ji neištekėjus.


doh.gif
Atsakyti
QUOTE(chile0 @ 2009 06 28, 18:13)
Dabar tokia mintis kilo, o vairuotojo teises netinka?  g.gif

Skridom su kolegom ir vienam pradingo pasas Prancuzijoje, tai i Ispanija skrendant uzteko oro uoste vairuotojo teisiu  biggrin.gif  Juk viskas ten yra ir asmens kodas ir tai kad ES pilietis esi.


Kad neturiu aš vairuotojo pažymėjimo... blush2.gif
O asmens kodas juk ar taip ar taip – visam gyvenimui tas pats, tik kad ant pasibaigusio paso užrašytas smile.gif
Tik panašu, kad teks darytis galiojantį... Sudie sudie manikiūre verysad.gif biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Ramunita @ 2009 06 26, 01:05)

beje,nesupratau kaip tu keisi pavardę,nes nebus civilinės santuokos?


Kiek žinau, išrašys mums bažnyčioje santuokos liudijimą, o mums su juo tik į CMB nušuoliuot per 10 dienų reikės. O pavardę ir bažnyčia keičia rolleyes.gif Būsiu oficiali savo vyro -ienė lotuliukas.gif
Atsakyti
Sveika. Tavo klausimukas visai geras.

Baznycioje tikrai praeisi, nes jei jau esat viska suderine su kunigais, jusu abieju pasu santuokos diena nereikes (bent jau man taip buvo, kad ju neprase), bet liudininkams butina juos tureti. Taciau nepamirsk, kad per 10 dienu nuo baznytines santuokos privalesi iregistruoti ja civilines metrikacijos skyriuje, o ten be paso nelabai issisuksi.... unsure.gif

Atsakyti
QUOTE(pieva_geleta @ 2009 06 29, 11:57)
O pavardę ir bažnyčia keičia  rolleyes.gif  Būsiu oficiali savo vyro -ienė  lotuliukas.gif


sakai g.gif man atrodo, kad neturi ji tokių galių ax.gif
Atsakyti