Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Ultragarsu nustate didele vaiko galva
Supermamų klubas > Konsultacijų centras > Klausimas gydytojai ginekologei > Nėštumas
linartina
Laba diena,

Laukiuosi jau 26-tą savaitę. Neramina ultragarsu nustatyta labai didele vaiko galva. Lyginant su kuneliu vaiko galva gerokai virsija maksimuma. Leliuko judesiai labai stiprus ir intensyvus. Gydytoja i klausima del dideles galvos atsake, kad mano taip pat didele galva gal protingas vaikas gims. Mano kraujo grupe minusine vyro pliusine tad labai jau blogos mintys lenda. Koks yra 26 -tos savaites leliuko galvos apimties maksimumas ir kokios prognozes (geriau zinot is anksto ir turet laiko su tuo susitaikyti, nei gyvent nezinioj).

nestuke.gif Aciu



Rita Matulionytė
Jūsų Rh nesutapimas jokios ytakos vaisiaus galvytės dydžiui tikrai neturi.
Svarbu ne tiek galvuties apimtis, o smegenų struktūra, kuri 26-tą nėštumo savaitę labai gerai matosi. Jei būtų buvę patologiniai pokyčiai, gydytoja tikrai tai būtų pasakiusi.Taigi manau, kad jaudintis nėra pagrindo. Siūlyčiau pakartoti tyrimą po 4 savaičių.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.