Įkraunama...
Įkraunama...

Sveikinimai tik prie bažnyčios

Greitu metu tuoksis mano kurso draugė, bet kvietimą gavau tik dalyvauti bažnyčioje. Todėl ateisiu tik pasveikinti. Ką tokiu atveju geriausia dovanoti? Tik gėles? Lauksiu išsamaus paaiškinimo:)
Atsakyti
QUOTE(Sintija69 @ 2009 06 30, 17:21)
Greitu metu tuoksis mano kurso draugė, bet kvietimą gavau tik dalyvauti bažnyčioje. Todėl ateisiu tik pasveikinti. Ką tokiu atveju geriausia dovanoti? Tik gėles? Lauksiu išsamaus paaiškinimo:)


aš dovanočiau tik gėles smile.gif nebent norėčiau kažkokią ypatingą (neturiu omeny, brangią ar didelę) dovaną padovanot, bet, kaip supratau, ji nėra tavo geriausia draugė g.gif pinigų tikrai nedovanočiau smile.gif
Atsakyti
Ačiū už patarimą. Manau, taip ir padarysiu:)
Atsakyti
taip,tik gėles. gali ir atviruką užrašyt 4u.gif
Atsakyti
tik gėles ir jei yra noras, kokią smulmenėlę
Atsakyti
As asmeniskai irgi tik geles ir koki atviruka padovanociau 4u.gif Mano vestuves uz trejeto savaiciu,baliaus nedarom.Kas ateis pasveikint,tai maksimum noreciau tik geliu gaut,nes kazkaip net nepatogiai pasijusciau jei dar ir dovanas iteikinet pradetu ar vokelius.Tai kazkaip ipareigoja...po to kazkur kazkada atsvesti su tais zmonem smile.gif O su pinigeliais ir taip nekas.... rolleyes.gif
Atsakyti

Mus kvietė, bet atsisakėm. Tad eisim tikį santuokų rūmus ir bažnyčią. O KUR TADA ĮTEIKTI DOVANĄ, PASVEIKINTI - PO ZAKSO AR PO BAŽNYČIOS blink.gif

PATARKITE mastau.gif
Atsakyti
QUOTE(syri @ 2009 08 19, 19:58)
PASVEIKINTI - PO ZAKSO AR PO BAŽNYČIOS  blink.gif

PATARKITE  mastau.gif


tai pasirinkit ką nors vieną kur eiti sveikint ax.gif
Atsakyti
QUOTE(zuzla @ 2009 08 20, 12:26)
tai pasirinkit ką nors vieną kur eiti sveikint ax.gif

o kaip daroma?
Dalyvausiu ir zakse, ir bažnytinėje ceremonijoje. Eisiu ir ten, ir ten.
Atsakyti
QUOTE(Sintija69 @ 2009 06 30, 17:21)
Greitu metu tuoksis mano kurso draugė, bet kvietimą gavau tik dalyvauti bažnyčioje. Todėl ateisiu tik pasveikinti. Ką tokiu atveju geriausia dovanoti? Tik gėles? Lauksiu išsamaus paaiškinimo:)


Hmmm... 4u.gif o kaip tave pakviete? as taip pat noreciau dauguma pakviest tik prie zakso blush2.gif bet nezinau kaip tinkamai tai padaryt kad neisizeistu, jog i baliu yra nekvieciami g.gif
Atsakyti
o man apskritai kaskaip keistai skamba kviesti kad pasveikintu g.gif as kviesiu tik artimus zmones i vestuves i baliu o kitiems tik pranesiu, kad mes tuksimes ten ir ten tokia valanda jeigu nores zmones tai ateis ir pasveikins...
Atsakyti
na taip, pranest kada ir kur... o tai vistiek kazkaip... manau ne visi tokie supratingi, kazkaip reikia mandagiai pranest ir aiskiai pasakyt, kad jei ateis pasveikint tai tik prie zakso, toliau nepageidaujami
Atsakyti