Įkraunama...
Įkraunama...

Trumparegystės korekcija lazeriu

QUOTE(vaižgantė @ 2010 05 08, 20:55)
Normaliai.


Ką reiškia "normaliai"?

Tarkime mano, tiesiog merkdavosi ir negalėdavau daugiau nieko daryti, tekdavo eiti ilsėtis, bent jau pabūti kurį laiką užsimerkus. Niekada negriaužė, neperštėjo, nesausėjo, nebūdavo paraudusios.
Atsakyti
QUOTE(RamuneM @ 2010 05 08, 20:21)
Ką reiškia "normaliai"?

Tarkime mano, tiesiog merkdavosi ir negalėdavau daugiau nieko daryti, tekdavo eiti ilsėtis, bent jau pabūti kurį laiką užsimerkus. Niekada negriaužė, neperštėjo, nesausėjo, nebūdavo paraudusios.


Nesausėjo ir nebuvo paraudusios.
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2010 05 08, 17:19)
Ramunei kiekviename savo poste derėtų parašyti, kad operaciją jai darė JAV, o ne Lietuvoje.

Komplikacijos man pasijautė iškart po operacijos, nes niekaip negalėjau suprasti, kodėl toks keistas diskomfortas akyse. Nurašiau tai žadėtam adaptacijos periodui, o kai jis užsitęsė pusmetį, nuėjau pasidaryti tyrimo kompu paprastoje optikoje. Va tada ir sužinojau apie astigmatizmą.
Ne, nesigailiu, kad pasidariau operaciją. O esamas komplikacijas tikiuosi įveikti darydama pratimus pagal įvairias metodikas.


o gal galetumete nupasakoti kaip pasireiske tas keistas diskomfortas akyse? as pati jau 8 menesiai po korekcijos LASIK metodu, mane is anksto perspejo, kad sis metodas maziau skausmingas, taciau didesne galimybe, kad akys sauses, o kaip as dabar gailiuosi, kad rinkausi si metoda! zinoma po operacijas visiskai nebuvo jokio skausmo, bet akiu sausumas pragariskas, zinoma jis mazeja, bet be lasiuku niekur, beje, buvo atliktas poto ir asaru latakeliu uzkimsimas- efekto jokio, ir kas idomiausia tai diskomfortas jauciamas tik su viena akim, kita nieko, net lasiuku i ja nereikia lasinti, o vat desine tai nemoku net apsakyti pastoviai toks jausmas kad akis aptraukta kazkuo, net nemoku nupasakoti, bet tas dalykas labai erzina, ir dar toje pacioje desineje akyje atsirado drumsciu, tokiu seseliu, nors kai nuvykau pas akiu gydytoja, ji mane patikino, kad visiskai jokiu pakitimu akyje nemato, tai gaunasi, kad arba as durna arba issigalvoju, kad matau tas drumstis g.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(charizmaa @ 2010 05 09, 08:12)
o gal galetumete nupasakoti kaip pasireiske tas keistas diskomfortas akyse? as pati jau 8 menesiai po korekcijos LASIK metodu, mane is anksto perspejo, kad sis metodas maziau skausmingas, taciau didesne galimybe, kad akys sauses, o kaip as dabar gailiuosi, kad rinkausi si metoda! zinoma po operacijas visiskai nebuvo jokio skausmo, bet akiu sausumas pragariskas, zinoma jis mazeja, bet be lasiuku niekur, beje, buvo atliktas poto ir asaru latakeliu uzkimsimas- efekto jokio, ir kas idomiausia tai diskomfortas jauciamas tik su viena akim, kita nieko, net lasiuku i ja nereikia lasinti, o vat desine tai nemoku net apsakyti pastoviai toks jausmas kad akis aptraukta kazkuo, net nemoku nupasakoti, bet tas dalykas labai erzina, ir dar toje pacioje desineje akyje atsirado drumsciu, tokiu seseliu, nors kai nuvykau pas akiu gydytoja, ji mane patikino, kad visiskai jokiu pakitimu akyje nemato, tai gaunasi, kad arba as durna arba issigalvoju, kad matau tas drumstis  g.gif  lotuliukas.gif


Į psichiatrą nepasiūlė kreiptis? lotuliukas.gif
Man nuo akių sausumo jokie lašiukai nepadeda, tai jų ir nenaudoju. Tiesiog kai pabudus pajuntu tą tiesiog pjaunantį sausumą, stangiuosi daug daug mirksėti, kad akys sudrėktų. O gal metus po operacijos ryte šaute šaudavau vonion ir užsipildavau vandens ant akių.
Man irgi pojūčiai abiejose akyse keisti buvo gal metus laiko. Pasirodo, vienoje akyje astigmatizamas mažesnis, kitoje didesnis, o kadangi prieš operaciją aš jo neturėjau ir su akiniais mačiau puikiai, tas diskomfortas buvo nemalonus ir niekaip negalėjau priprasti. Ir man būdavo toks jausmas, kad akys aptrauktos kažkuo. Bet jis praėjo, tik negaliu pasakyti, po kiek laiko.
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2010 05 09, 11:49)
Į psichiatrą nepasiūlė kreiptis?  lotuliukas.gif
Man nuo akių sausumo jokie lašiukai nepadeda, tai jų ir nenaudoju. Tiesiog kai pabudus pajuntu tą tiesiog pjaunantį sausumą, stangiuosi daug daug mirksėti, kad akys sudrėktų. O gal metus po operacijos ryte šaute šaudavau vonion ir užsipildavau vandens ant akių.
Man irgi pojūčiai abiejose akyse keisti buvo gal metus laiko. Pasirodo, vienoje akyje astigmatizamas mažesnis, kitoje didesnis, o kadangi prieš operaciją aš jo neturėjau ir su akiniais mačiau puikiai, tas diskomfortas buvo nemalonus ir niekaip negalėjau priprasti. Ir man būdavo toks jausmas, kad akys aptrauktos kažkuo. Bet jis praėjo, tik negaliu pasakyti, po kiek laiko.


Nepasiule, bet nenustebciau, jei pasiulytu biggrin.gif biggrin.gif
aciu uz savu pojuciu aprasyma, tikiuosi, kad ir man KADANORS visi sitie ,,smagumai" praeis doh.gif , svarbiausia, kad po kokiu 10-20 metu dar matytume aplamai ka nors lotuliukas.gif
Atsakyti
Prieš porą savaičų buvau konsultacijoj lazerinės chirurgijos klinkoj, tai pati daktare sake, kad jie labiau linke daryti PRK operacija, nei LASIK, nesvarbu, kad pigesne,t.y. nereiskia, kad blogesne, bet geresnis gijimas matyt g.gif Aš vis dar neapsisprendžiu dėl operacijs, bijau skausmo doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Vitalma @ 2010 05 09, 14:00)
Prieš porą savaičų buvau konsultacijoj lazerinės chirurgijos klinkoj, tai pati daktare sake, kad jie labiau linke daryti PRK operacija, nei LASIK, nesvarbu, kad pigesne,t.y. nereiskia, kad blogesne, bet geresnis gijimas matyt g.gif Aš vis dar neapsisprendžiu dėl operacijs, bijau skausmo doh.gif


Nėra jokio skausmo, tik pojūtis, kad po tavo akis krapštosi.
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2010 05 09, 10:49)
Man nuo akių sausumo jokie lašiukai nepadeda, tai jų ir nenaudoju. Tiesiog kai pabudus pajuntu tą tiesiog pjaunantį sausumą, stangiuosi daug daug mirksėti, kad akys sudrėktų. O gal metus po operacijos ryte šaute šaudavau vonion ir užsipildavau vandens ant akių.

Man irgi pojūčiai abiejose akyse keisti buvo gal metus laiko. Pasirodo, vienoje akyje astigmatizamas mažesnis, kitoje didesnis, o kadangi prieš operaciją aš jo neturėjau ir su akiniais mačiau puikiai, tas diskomfortas buvo nemalonus ir niekaip negalėjau priprasti. Ir man būdavo toks jausmas, kad akys aptrauktos kažkuo. Bet jis praėjo, tik negaliu pasakyti, po kiek laiko.

bet ar gerai taip akims jei nieko nelasini g.gif suprantu, kad pamirksejus diskomfortas dingsta bet jei akims truksta dregmes, manau butinai reikia lasinti.. kad kokia liga dar neprasidetu nuo per didelio issausejimo unsure.gif (cia tik mano pasvarstymai)
As diena jei kada ka jauciu tai susirasiniu lasiukus o ant nakties kada nepamirstu isilasinu kornegelio, jis labai gerai sudrekina akis ir ta jausma palieka daug ilgesniam laikui nei dirbtinos asaros. Ar tu ji bandzius? gal sitas tau padetu g.gif

man akyse irgi dar jauciasi toks keistas jausmas, na kai parinkineja akinius ir siek tiek neatitaiko centru, tada taip keistai ziurisi, tai sakyciau kazkas panasaus man, bt man sake kad pas mane yra labai mazas pliusas dabar o per pusmeti organizmas ta pliusiuka pats pakoreguoja ir po pusmecio ar anksciau bus super viskas. Dar kazkaip labai del to matymo nesinervuoju nes anksciau buvo daug stipriau dabar kai kuriom dienom isvis gerai matau, tik pastebiu kai pervargstu ir blogai issimiegu ryte vel tas nestiprus toks ale liejimosi jausmas g.gif na tikiuosi kad jis praei8s, nors sakau jis labai nezymus..
o tu su paciu Gutausku nesnekejai del to astigmatizmo? ar tikrai cia operacija kalta? g.gif

Atsakyti
QUOTE(Turciukas @ 2010 05 10, 08:27)
bet ar gerai taip akims jei nieko nelasini g.gif  suprantu, kad pamirksejus diskomfortas dingsta bet jei akims truksta dregmes, manau butinai reikia lasinti.. kad kokia liga dar neprasidetu nuo per didelio issausejimo unsure.gif  (cia tik mano pasvarstymai)
As diena jei kada ka jauciu tai susirasiniu lasiukus o ant nakties kada nepamirstu isilasinu kornegelio, jis labai gerai sudrekina akis ir ta jausma palieka daug ilgesniam laikui nei dirbtinos asaros. Ar tu ji bandzius? gal sitas tau padetu g.gif

man akyse irgi dar jauciasi toks keistas jausmas, na kai parinkineja akinius ir siek tiek neatitaiko centru, tada taip keistai ziurisi, tai sakyciau kazkas panasaus man, bt man sake kad pas mane yra labai mazas pliusas dabar o per pusmeti organizmas ta pliusiuka pats pakoreguoja ir po pusmecio ar anksciau bus super viskas. Dar kazkaip labai del to matymo nesinervuoju nes anksciau buvo daug stipriau dabar kai kuriom dienom isvis gerai matau, tik pastebiu kai pervargstu ir blogai issimiegu ryte vel tas nestiprus toks ale liejimosi jausmas g.gif na tikiuosi kad jis praei8s, nors sakau jis labai nezymus..
o tu su paciu Gutausku nesnekejai del to astigmatizmo? ar tikrai cia operacija kalta?  g.gif


sakykit kornegelis ar teisingai uzrasete pavadinima nes tokio pavadinimo per google nerandu, o kadangi isbandau visus imanomus sukurtus ir LT parduodamus akiu lasus tai ir jusiskius noreciau isbandyti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Turciukas @ 2010 05 10, 07:27)

o tu su paciu Gutausku nesnekejai del to astigmatizmo? ar tikrai cia operacija kalta?  g.gif


O kas daugiau, jei iki operacijos astigmatizmo nebuvo, o iškart po jos jis atsirado? Tikiuosi jį įveikti be medikų pagalbos.
Atsakyti
QUOTE(charizmaa @ 2010 05 10, 07:39)
sakykit kornegelis ar teisingai uzrasete pavadinima nes tokio pavadinimo per google nerandu, o kadangi isbandau visus imanomus sukurtus ir LT parduodamus akiu lasus tai ir jusiskius noreciau isbandyti  smile.gif

atsiprasau, tikrai blogai parasiau doh.gif corneregel 4u.gif

vaizgante, sekmes tau su pratimais 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Turciukas @ 2010 05 11, 09:29)
atsiprasau, tikrai blogai parasiau doh.gif corneregel  4u.gif

vaizgante, sekmes tau su pratimais 4u.gif


aciu reiks ir si preparata isbandyti biggrin.gif
Atsakyti