Įkraunama...
Įkraunama...

Trumparegystės korekcija lazeriu

Na kažkaip Butigeidės pasisakimas man panašus į tai kad ji yra nusistačius prieš kitataučius..... g.gif

Kadangi Lietuvoje viskam be proto yra užkeltos kainos kalbu tiek apie pirmo būtinumo prekias ar paslaugas tiek apie prabangos tai va kažką papiktino kad atsirado kažkoks užsienietis išsiokelis kuris paplaukė prieš srove biggrin.gif

Aš šioje klinikoje birželio 11 dariausi akių korekciją ir apsoliučiai jokių nusiskundimų neturiu, prieš pasirinkdama šią kliniką aš labai domėjausi ir Lietuvos klinikomis kurios teikia tokias paslaugas aišku mano apsisprendimą lėmė kaina, dėl gyditojų tai man tikrai nesvarbu tautybė o apie gydojų profesionalumą byloja jo patirtis, išsimokslinimas o apie šios klinikos gyditojus internete yra daugybė informacijos.
Apie tai kokiu būdu daroma korekcija aš per dauk nesukau galvos aš visiškai pasitikėjau gyditoju nes tikrai manau jis žino ką daro ir specialiai blogai kažko nedarys.
Atsakyti
Mielosios, priešingai nei jūs, aš neatstovauju jokiai akių klinikai. Tiesiog stengiuosi pasidalinti naudinga informacija smile.gif Esu turtingo vyro žmona. Kai nekeliauju ir nepramogauju, domiuosiu sveikata, nes galiu tam skirti laiko.

Bendravau ne tik su Lirema, bet ir su Lazerinės chirurgijos centru, ir su gydytoju iš Latvijos, kaip beje ir su gydytoju A.Radko is Baltarusijos. (Jis man sakė, kad turi ne 15, o 11 metu patirti smile.gif Taigi, suklydote.)

Jei jau operuotis - nusprendžiau išgirsti visų operuojančių Lietuvoje mikrochirurgu (jų nėra daug) nuomones. Man svarbiausia saugumas. Krūtų implantus pasikeisti galima, o akis - sunkiau smile.gif

Pirma, padariau išvadą, kad noriu operuotis Lietuvoje. Buvau konsultacijoje JAV pas žinomą gydytoją Loren Yasunari. Gydytojas paliko puikų įspūdį, bet įsitikinau, kad mūsų lietuviai daktarai - tikrai ne prastesni, dirba su tokiais pat moderniais lazeriais. O ir konsultuotis po operacijos man vėliau čia bus patogiau, nereikės kažkur skristi. Dėl kainų - Lietuvoje regos korekcijos operacijos keletą kartų pigesnės.

Taip, gyd. Lina Socevičienė man paliko puikų įspūdį, kalbėjo rimtai ir argumentuotai.
Gydytoja neseniai stažavosi Graikijoje pas LASIK metodo išradėją gyd. Ioannis Pallikaris. Nors jis išrado "pjūvio metodą", bet dabar iš 10 daro 8 paviršinės abliacijos (be pjūvio) operacijas, nes jos saugesnės. Nors ir ilgiau skauda po operacijos.

Lirema daro korekcijas įvairiais metodais, todėl koks skirtumas būtų Socevičienei man piršti vieną ar kitą. Bet džiaugiuosi, kad ji nešališkai suteikia informaciją.

Gydytojo A. Gutausko klausiau, tai kodėl LASIK (pjūvio) metodas toks populiarus, jei saugesnis yra LASEK? Žodžiu, populiarus, nes po LASIK trumpiau skauda, žmogus geriau jaučiasi - akys neperšti ir neašaroja.
Daktarai jį siūlo todėl, kad cituoju JAV gydytoją, kuris kalbėjo neoficialioje aplinkoje: "kam man klausytis dejonių, kaip jam peršti akis, jei galiu padaryti LASIK, paleisti ir pamiršti?"

Apie PRK - nekalbu, tai jau pasenęs metodas.

Beje, jei kas suabejojo, rusiškai puikiai suprantu, kaip ir angliškai. Tačiau Lietuvoje konsultuojantis gydytojas turi kalbėti valstybine kalba smile.gif
Atsakyti
Butigeide tiesiog reklamuoja kita klinika ir tiek...
nzn kodel svetimsaliai jai atrodo trukumas (nors tikriausiai neatrodo, tiesiog reikejo juk kazkokiu minusu rast) - galima pagalvot atvaziuoja bile kas ir operuoja cia doh.gif na, nelogiska juk 4u.gif juk atvykeliams kaip tik daug didesni reikalavimai cia tongue.gif ir dar klausimas ar pati Butigeide buvo Novoje zrenije klinikoje... ir ar apskritai jai reikia tos operacijos biggrin.gif

o tas metodas LASIK yra tikrai ne pasenes ar blogas - o netgi maziausiai intervensinis ir maziausiai zeidziantis nei kiti... ir greiciausiai gyjantis beja 4u.gif

o apie Novoje zrenije dar nei vieno neigiamo atsiliepimo is REALIU klientu nesu girdejus ar skaicius 4u.gif taip kad nesigazdinkit 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Kajaus mama @ 2010 07 28, 09:52)
Butigeide tiesiog reklamuoja kita klinika ir tiek...
nzn kodel svetimsaliai jai atrodo trukumas (nors tikriausiai neatrodo, tiesiog reikejo juk kazkokiu minusu rast) - galima pagalvot atvaziuoja bile kas ir operuoja cia doh.gif na, nelogiska juk  4u.gif juk atvykeliams kaip tik daug didesni reikalavimai cia tongue.gif ir dar klausimas ar pati Butigeide buvo Novoje zrenije klinikoje... ir ar apskritai jai reikia tos operacijos  biggrin.gif

o tas metodas LASIK yra tikrai ne pasenes ar blogas - o netgi maziausiai intervensinis ir maziausiai zeidziantis nei kiti... ir greiciausiai gyjantis beja  4u.gif

o apie Novoje zrenije dar nei vieno neigiamo atsiliepimo is REALIU klientu nesu girdejus ar skaicius  4u.gif taip kad nesigazdinkit  4u.gif


Oho, kiek Novoje zrenije turi advokačių smile.gif Buvau Novoje Zrenije klinikoje. Bandau objektyviai nušviesti situaciją. Aš - ne prieš svetimšalius. Tačiau jie išoperuos ir išvažiuos, o jūs ką - lėksit paskui į Minską, jei kas ne taip? smile.gif Ir dar ne ES šalis. Tai važiuokit operuotis į kokį Bangladešą - ten dar pigiau:)

Beje, paskaitykite Novoje Zrenije interneto svetainę - keista, kad tiek rašybos ir stiliaus klaidų - o bando prisistatyti rimta įstaiga...

Ir dar! Kaip gali LASIK būti mažiausiai intervensinis, jei atliekamas pjūvis? smile.gif O kiti metodai daromi be pjūvių akyse?
Dabar visa medicina atsisako pjūvių, o čia matai, moderniausias metodas smile.gif

Nereklamuoju nė vieno, tiesiog linkiu rinktis protingai.


Atsakyti
QUOTE(Butigeide @ 2010 07 28, 06:49)
1. Mielosios, priešingai nei jūs, aš neatstovauju jokiai akių klinikai. Tiesiog stengiuosi pasidalinti naudinga informacija smile.gif Esu turtingo vyro žmona. Kai nekeliauju ir nepramogauju,  domiuosiu sveikata, nes galiu tam skirti laiko.

2. Bendravau ne tik su Lirema, bet ir su Lazerinės chirurgijos centru, ir su gydytoju iš Latvijos, kaip beje ir su gydytoju A.Radko is Baltarusijos. (Jis man sakė, kad turi ne 15, o 11 metu patirti smile.gif Taigi, suklydote.)

3. Jei jau operuotis - nusprendžiau išgirsti visų operuojančių Lietuvoje mikrochirurgu (jų nėra daug) nuomones. Man svarbiausia saugumas. Krūtų implantus pasikeisti galima, o akis - sunkiau smile.gif

100 procentu sutinku  drinks_cheers.gif

4. Pirma, padariau išvadą, kad noriu operuotis Lietuvoje. Buvau konsultacijoje JAV pas žinomą gydytoją Loren Yasunari. Gydytojas paliko puikų įspūdį, bet įsitikinau, kad mūsų lietuviai daktarai - tikrai ne prastesni, dirba su tokiais pat moderniais lazeriais. O ir konsultuotis po operacijos man vėliau čia bus patogiau, nereikės kažkur skristi.  Dėl kainų - Lietuvoje regos korekcijos operacijos keletą kartų pigesnės.

5. Taip, gyd. Lina Socevičienė man paliko puikų įspūdį, kalbėjo rimtai ir argumentuotai.

6. Gydytoja neseniai stažavosi Graikijoje pas LASIK metodo išradėją gyd. Ioannis Pallikaris. Nors jis išrado "pjūvio metodą", bet dabar iš 10 daro 8 paviršinės abliacijos (be pjūvio) operacijas, nes jos saugesnės. Nors ir ilgiau skauda po operacijos.

7. Lirema daro korekcijas įvairiais metodais, todėl koks skirtumas būtų Socevičienei man piršti vieną ar kitą. Bet džiaugiuosi, kad ji nešališkai suteikia informaciją.

8. Gydytojo A. Gutausko klausiau, tai kodėl LASIK (pjūvio) metodas toks populiarus, jei saugesnis yra LASEK? Žodžiu, populiarus, nes po LASIK trumpiau skauda, žmogus geriau jaučiasi - akys neperšti ir neašaroja.
Daktarai jį siūlo todėl, kad cituoju JAV gydytoją, kuris kalbėjo neoficialioje aplinkoje: "kam man klausytis dejonių, kaip jam peršti akis, jei galiu padaryti LASIK, paleisti ir pamiršti?"

9. Apie PRK - nekalbu, tai jau pasenęs metodas.

10. Beje, jei kas suabejojo, rusiškai puikiai suprantu, kaip ir angliškai. Tačiau Lietuvoje konsultuojantis gydytojas turi kalbėti valstybine kalba smile.gif



1. Sveikinu. Labai atsakingos pareigos.

2. Tuomet suklydome mes abi. Isties gydytojas turi 19 metu darbo patirti oftalmologijoje. Informacija paskelbta www.eyes.by tinklalapyje. O Baltarusijoje visa reklamine medziaga tikrina ir patvirtina ju Sveikatos apsaugos ministerija, tad turetu buti tiesa biggrin.gif

3. 100 procentu sutinku drinks_cheers.gif

4. Taipogi 100 procentu pritariu drinks_cheers.gif Taciau kas liecia kaina, tai Jums, kaip turtingo vyro zmona, tai, aisku, neturetu buti argumentas. Man tenka gyvenimui UZSIDIRBTI dirbant, todel kainos faktorius man nemazai svarbus.

5. As kalbejau apie Lilija Soceviciene. Su Lina kalbetis neteko. Todel manau, kad neetiska man kalbeti apie daktares Linos kompetencija.

6. O cia leiskite nepritarti. Susiveskite i googla LASIK vs LASEK ir, jeigu jau puikiai skaitote angliskai, pasidomekite skirtumais, rezultatais, oficialiais gydytoju komentarais. Bet,kaip ir sakiau, Jusu teise rinktis wink.gif

7. LASIK metodui reikia papildomu eksploataciniu medziagu, kurios yra gerokai brangesnes, negu tiesiog alkoholis, naudojamas LASEK metodikoje. Jeigu jau domejotes, tai tikriausiai zinote, kad labai svarbi ir mikrokeratomo ir jo daliu kokybe mirksiukas.gif

8. BUTENT. O LASEK metodu paciento akis patiria chemini nudegima alkoholiu, ko pasekoje ilgiau ir sunkiau gija, pacientas ilgiau jaucia diskomforma, skausma. Ir siuo atveju labai svarbus gydytojo kruopstumas, po islydimo atstatant lopo pavirsiu. Menkiausia klaida salygoja didele rizika pakenkti pacientui.

9. Taciau vis dar taikomas pacientams, kuriu ragenos sluoksnis yra per plonas LASIK metodikai, bet kurie vis gi nori nebenesioti akikiu 4u.gif

10. Taip. Ir kalba, supranta, laiko egzaminus. Ir NUOLAT mokosi. 4u.gif
Atsakyti
Butigeide, bet pasakyk tu man, paprastai moteriškei, ne turtingo vyro žmonai taigi ir neturinčiai daug pinigų, be to, laiko, nes dirba - kodėl negalima rinktis 2000 operacijos o būtinai reikia rinktis už 4400?

Kadangi Lietuvoj yra kartelinis susitarimas ar kas jis ten vadinasi, visur ir yra tokios didelės kainos, kurios nesiskiria nė litų ir nebuvo sumažintos net per krizę - tipo vistiek nebus kur dėtis, ateisi ir mokėsi tuos pinigus.
Baltarusiai padaro daugiau operacijų ir todėl lazeris atsiperka greičiau, todėl ir operacijos kaina mažesnė, manyčiau taip.
Kita vertus, nesigilinu į tokius dalykus, tai jau ne mano darbas, skaičiuoti kitų išlaidas ir sąnaudas.
Atsakyti
QUOTE(Butigeide @ 2010 07 28, 07:40)
1. Oho, kiek Novoje zrenije turi advokačių smile.gif Buvau Novoje Zrenije klinikoje. Bandau objektyviai nušviesti situaciją. Aš - ne prieš svetimšalius. Tačiau jie išoperuos  ir išvažiuos, o jūs ką - lėksit paskui į Minską, jei kas ne taip? smile.gif Ir dar ne ES šalis. Tai važiuokit operuotis į kokį Bangladešą - ten dar pigiau:)

2. Beje, paskaitykite Novoje Zrenije interneto svetainę -  keista, kad tiek rašybos ir stiliaus klaidų - o bando prisistatyti rimta įstaiga...

3. Ir dar! Kaip gali LASIK būti mažiausiai intervensinis, jei atliekamas pjūvis? smile.gif O kiti metodai daromi be pjūvių akyse?
Dabar visa medicina atsisako pjūvių, o čia matai, moderniausias metodas smile.gif 

4. Nereklamuoju nė vieno, tiesiog linkiu rinktis protingai.



1. lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif Sorry, bet nesusitvardziau. Jo jo, ispjaus akis ir pabegs biggrin.gif I Bangladesa pabegs - tikrai ne arciau biggrin.gif Ir dar pasa Jusu su savim issives biggrin.gif O Lietuviai gydytojai tikrai niekur nepabegs, nes yra priristi grandinemis biggrin.gif Vienzo - No comments

2. Ai ai ai! Rasybos ir stiliaus klaidos turi didziule itaka gydymo kokybei biggrin.gif Vel gi No comments

3. Pjuvis akyse. Skambia ziauriai. O ragenos islydimas, cheminis nudeginimas - tiesiog pienes pukas biggrin.gif No comments

4. Aciu. Ir Jums to paties.

Manau, kad as daugiau sia tema su gerbiama p.Butigeide nebediskutuosiu. Jusu teise rinktis. 4u.gif
Atsakyti
Sveikutes.
Labaijau karstos didkusijos cia verda. Baisu kazka ne taip pasakyt rolleyes.gif
Noreciau prisijungti prie sios temos. Gyvenu Uk ir nusprendziau pasidaryt ta akiu korekcija. Rugpjucio 10 d. konsultacija. O tada jau ziuresim.
Gal yra ir daugiau tokiu, kurios daresi operacija UK?
Atsakyti
Kai kas nors pasako, kad buvo pas geriausią JAV gydytoją, tai juokiuosi iki ašarų lotuliukas.gif Čia beveik visi gydytojai geriausi Amerikoje, toks reklamos gi stilius. Ir iš esmės, Amerika tokia didelė, kad juokingiau nei juokinga, kad galima taip paprastai imti ir surasi pati geriausią Amerikos gydytoją. Ir dar: aparatūra skiriasi ir smarkiai. Nebūkite naivūs. Kad medikai LT neprastesni, tai sutinku, bet kad aparatūrą naudoja tą pačia, niekad nesutiksiu. Kas kas, bet Amerika beveik pamišusi dėl naujos medicininės technikos ir ypač kosmetologinėse operacijose, kas akių korekcija ir yra. Čia visai kitoks požiūris į gydymą, kitaip bendraujama su pacientais ir tokių pasakymų, kad
"nenoriu matyti paciento dejuojančio, tai darau mažiau skausmingą", niekas nepasakys. Čia bet kur, bet ką daro su pačiu mažiausiu skausmu, pripompuos tave nuo skausmo vaistais ir dar papildomai prirašys, kad tik tau neskausdėtų. Kiekvienas jų žodis iki begalybės pasvertas, nes kiekvienas žodis tai tavo darvbo reklama, o tai jau pinigai. Medicina čia biznis ir padarys viską, kad pacientas už savo pinigus gautų tai ko jam reikia ir geriausią, nes kitaip medikus čia po teismus užtasys ir milijonines sumas prisiteis. To nėra nei LT, nei artimiausiose šalyse, nes visiškai kita teisinė sistema. To nepajausi ir nesuprasi, tik pasiskaičius forumus, ar šiaip internetinius atsiliepimus.

Asmeniškai man LT net nedarė operacijos. Amerikoje darė ir jau virš trijų metų turiu idealų regėjimą. Jei ateityje turėsiu problemų su akimis, bet kokių atvedu tas komfortas jau atsipirko man.
Atsakyti
Ramune, visgi akivaizdu, kad blogai tavo akis išoperavo, jei nematai, kas parašyta smile.gif
Niekas nerašė, kad buvo pas geriausią Amerikos gydytoją.

Aš gerbiu Lietuvos gydytojus, jei jie realiai įvertina paciento būklę ir nedaro operacijos. Kitur dėl pinigų viską padarys, nesvarbu, kaip tu po 10 metų matysi. Juk sutartį dėl rizikos pasirašai.
Atsakyti
QUOTE(Butigeide @ 2010 07 28, 17:22)
Ramune, visgi akivaizdu, kad blogai tavo akis išoperavo, jei nematai, kas parašyta smile.gif
Niekas nerašė, kad buvo pas geriausią Amerikos gydytoją. 

Aš gerbiu Lietuvos gydytojus, jei jie realiai įvertina paciento būklę ir nedaro operacijos. Kitur dėl pinigų viską padarys, nesvarbu, kaip tu po 10 metų matysi. Juk sutartį dėl rizikos pasirašai.


Žinomas ar geriausias, čia sinonimai. Niekas net nedrįs pasakyti apie žmogų kad jis žinomas, jei jis neturi apie save susiformamęs nuomonės, kad jis geriausias. Paprastai geriausias savo miesto rajone ir pnš. Na nebent tu pati pridėjai tą titulą "žinomas", tada jau atsiprašau. Ne taip būsiu supratusi tą vietą. Bet čia jau problemos su smegenimis, o ne su akimis hihihi.gif

Ne paciento būklę vertino, o pagal turimą aparatūrą. Man taip ir buvo paaskyta, kad LT niekas neturi aparatūros, kad man darytų operaciją. Aišku tai suvokiau tik vėliau, nes iš tikro buvo suvesta į mano akių būklę ir maždaug tik tarp kitko pasakyta, kad nėra LT tokios aparatūros, gal kur nors kitur yra. Buvau nuleidusi rankas ir tai pamiršusi. Atvykus į Ameriką, net neplanavau operacijos. Tai buvo dovana. Ir kai gydytojų (konsultavausi su keliomis klinikomis) pasiteiravau ar nebus jokių sunkumų dėl operacijos, tai jie žiūrėjo į mane ir nesuprato kodėl to klausiu. Kai paaiškinau apie ką kalbu, tai pasidomėjo kokią turi aparatūrą Lt. Aš nežinojau modelio, pavadinimo, tik pasakiau koks jų atsakymą. Dar kartą peržiūrėjo tyrimus ir nerado nei vieno kabliuko dėl ko negali man daryti operacijos ir mano sutartyje drąsiai įrašė, kad mano regėjimas bus atstatytas 100%. Klausiau ar įrašo kitokisu procentus, tai atsakė, kad neapsiima operuoti, jei nėra tikri, kad taip ir bus. Jie neatsako tik dėl senatvinio akių blogėjimo, ko tikrai nedaro ir LT. Kadangi aš tikrai labai pasitikėjau LT gydytojais ir buvau prisiklausiusi visokių stereotipų apie JAV medikus, tai negalvokite, kad taip paprastai pasidaviau jiems mano akis koreaguoti. Kaip reikiant praleidau laiko susipažinti su visa sistema, patikimumu ir daug daug dar ko ieškojau, konsultavausi, kol priėmiau sprendimą, kad darysiu. Tai nebuvo ieškojimas bet kokia kaina, kad būtų padaryta operacija.

Bandžiau surasti bet kokius blogus atsiliepimus, ypač žmonių, kurie jau ilgus metus po korekcijos. Neradau nieko rimto, tik dažniausiai padejavimai apie akių perštėjimą ką tik po operacijos ar padejavimą, kad po operacijos tuoj pat vairuoti negalėjo, akys perštėjo. Labai mažas procentas, kad kartoja operacijas. Tai mane nustebino. Kartojimas jau būna nemokamas ir daro viską, kol pilnai atstato tavo regėjimą.

Tik negalvokite, kad darau antireklamą LT medikų aparatūrai. Jei jie padaro tyrimus ir sako, kad gerai, darys, tai ir bus sėkminga. Jei nedaro, tai sužinokite kodėl: tai dėl akių ar dėl aparatūros. Ir jei bandys kas nors sakyti, kad jei turi tokią pačią aparatūrą kaip JAV, tai nebūkite naivūs. Sužinokite aparatūros pavadinimą, modelį, pagaminimo metus ir pasieškokite internete kiek jis naudojamas kitose šalyse.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo RamuneM: 28 liepos 2010 - 16:53
QUOTE(Butigeide @ 2010 07 28, 09:49)
Gydytojo A. Gutausko klausiau, tai kodėl LASIK (pjūvio) metodas toks populiarus, jei saugesnis yra LASEK? Žodžiu, populiarus, nes po LASIK trumpiau skauda, žmogus geriau jaučiasi - akys neperšti ir neašaroja.
Daktarai jį siūlo todėl, kad cituoju JAV gydytoją, kuris kalbėjo neoficialioje aplinkoje: "kam man klausytis dejonių, kaip jam peršti akis, jei galiu padaryti LASIK, paleisti ir pamiršti?"



QUOTE(Butigeide @ 2010 07 28, 17:22)
Kitur dėl pinigų viską padarys, nesvarbu, kaip tu po 10 metų matysi. Juk sutartį dėl rizikos pasirašai.

Neskiriu as tu LASEK ar LASIK, nezinau, koks turejo man buti atliktas, sake, kad tas, kur labiau skaudes ir ilgiau gis. O po dienos paskambino man is tos klinikos "Novoje zrenije" ir pasake, kad daktaras, kuris mane operuos, nori kalbetis. Kalbejausi. Ilgai. Kazkodel nesivaike pinigu jis. Pasake tiesiai sviesiai-NEREKOMENDUOJU operuotis(galit patikrinti mano postus-guodziausi cia merginoms, kad su akiniais toliau vaiksciosiu).
Taciau man nereikia jokiu ameriku, bangladesu, pakanka ir Lietuvos gydytoju kompetenciju, nieko jam neatsakiau, nes noras matyti buvo stipresnis. Kreipiausi i pazistama oftalmologe(devintas vanduo nuo kisieliaus, bet vis tiek...), ji pasake ta pati-NEREKOMENDUOJU ir as.
Taip kad lenkiu galva pries siuos gydytojus, kad nesivaike pinigu ir neatliko operacijos, kuri butu veiksminga man tik...5-7 metus 4u.gif
Atsakyti