Įkraunama...
Įkraunama...

Trumparegystės korekcija lazeriu

QUOTE(Egle75 @ 2010 08 19, 14:34)
Pagaliau pasiryzay operacijai, operuosiuos lazerines chirurgijos cente, vakar buvau konsultacijai, viska paaiskino, bet vis tiek labai bijau.


Nebijok, nemalonus procesas trunka sekundes, pooperaciniai reiškiniai - kelias valandas, o kai kuriems jų ir visai nebūna 4u.gif

QUOTE(Fia @ 2010 08 19, 14:44)
O man ši  karta pasakė, kad jeigu kitos apziuros metu (gal po 0,5-1 metu) nebeprogresuos tinklaines plysimas, galesiu ir as pasidaryti lazerine korekcija  smile.gif Tikiuosi kad taip ir bus  ax.gif


Kaip šaunu! bigsmile.gif Linkiu, kad taip ir būtų drinks_cheers.gif

QUOTE(Brasa @ 2010 08 19, 17:44)
As irgi mastau apie operacija... pas mane regejimas -2, - nera tragiskas, bet visgi.... Linziu akys nebepriima, akiniu labai nemegstu. Norejau paklausti, ar yra skirtumas, kokiu metu laiku darytis (gal ziema nerekomenduojama - klausimas gal ir kvailas  doh.gif , is karto atsiprasau), nes galvoju gal koki lapkriti darytis oparacija..


Aš svarsčiau tą klausimą. Pagalvojau, kad ryški saulė, dulkės ir kt. gali erzinti akis po operacijos, tad pasirinkau rudenį. Minusas tas, kad matymas tamsoje po operacijos buvo labai nekoks, o rugsėjo pabaigoje temsta gana anksti, todėl kas vakarą eidama namo, jausdavau šiokį tokį diskomfortą. Dabar gal rinkčiausi pavasarį g.gif
Atsakyti
Operavausi pavasarį, todėl niekam neatrodžiau keistai, paskui vaikščiodama su tamsiais akiniais...
Atsakyti
O po kiek laiko galima pradeti vairuoti. Labai aktualu, nes gyvenu tolioj vietoj, kur artimiausia stotele uz 1,5 km smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Egle75 @ 2010 08 20, 08:43)
O po kiek laiko galima pradeti vairuoti. Labai aktualu, nes gyvenu tolioj vietoj, kur artimiausia stotele uz 1,5 km smile.gif


Teko skaityt visokių atsiliepimų, aš pati nevairuoju, bet regėjimas tampa puikus ir visokių pooperacinių reiškinių nebėr jau po kelių valandų. Vienintelę galimą problemą įžvelgiu, tai matomumas vakare: jei kamuos tos "auros" apie šviesos šaltinius, tai tamsiu paros metu gali būti sunku vairuoti. Dieną - be problemų, po kelių valandų po operacijos. Kažkur lyg skaičiau, kad rekomenduoja po paros... g.gif Bet geriausia - pasitikslinkite pas gydytoją.
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2010 08 19, 23:08)
Operavausi pavasarį, todėl niekam neatrodžiau keistai, paskui vaikščiodama su tamsiais akiniais...

O kiek laiko nešiojot saulės akinius? juos reikia dėtis ir apsiniaukusią dieną?
Atsakyti
Siaip girdejau apie ta tamsa, bet ir dabar man nera lengva vairuoti nakti, ypac jei lyjam bet kazkaip vairuoju.
Aciu merginos uz patarimus, nuomones ir pan, iki operacijos liko savaite, gal turit kokiu patarimu, ko nereiktu daryti sia savaite, zinau, kad nenesioti linziu smile.gif , gal dar ka turit patarti is patirties
Atsakyti
Kokie jau ten patarimai - prieš operaciją nedariau nieko išskirtinio, tik išsiėmiau lęšius, tiesa - gan toli iki operacijos, apie 5 mėn su akinukais vaikščiojau. Dar alkoholio nerekomenduoja prieš operaciją, nes sausina gleivines, todėl gali apsunkinti pooperacinį laikotarpį.
Atsakyti
QUOTE(Miaška @ 2010 08 20, 10:34)
Kokie jau ten patarimai - prieš operaciją nedariau nieko išskirtinio, tik išsiėmiau lęšius, tiesa - gan toli iki operacijos, apie 5 mėn su akinukais vaikščiojau. Dar alkoholio nerekomenduoja prieš operaciją, nes sausina gleivines, todėl gali apsunkinti pooperacinį laikotarpį.


Man patare linziu nenesioti savaite, na tai man bus 9 dienos, na be alkoholio kaip nors istversiu lotuliukas.gif . tiesa man dar israse vaistu i akis palasinti, kad nebutu jokiu infekciju, tai vykdau nurodymus, akys mano ir siaip labai sausos.
Atsakyti
QUOTE(Brasa @ 2010 08 20, 07:54)
O kiek laiko nešiojot saulės akinius? juos reikia dėtis ir apsiniaukusią dieną?


Nebepamenu...Savaitę tai tikrai, o gal ir daugiau, nes reikia saugoti akis nuo dulkių, nuo saulės...
Atsakyti
O kaip dėl darbo prie kompiuterio (aš darbe visą dieną praleidžiu prie jo)? Ar geriau imtis atostogų (biuletenio juk neduoda, taip? ), jei jau toks darbo pobūdis?
Atsakyti
QUOTE(Brasa @ 2010 08 20, 12:19)
O kaip dėl darbo prie kompiuterio (aš darbe visą dieną praleidžiu prie jo)? Ar geriau imtis atostogų (biuletenio juk neduoda, taip? ), jei jau toks darbo pobūdis?


Ėmiau atostogas 2 sav. po operacijos, nes darbas irgi prie kompo. Bet kadangi dirbu 2 darbus, tai kelios dienos po operacijos jau dirbau namie. Dažnai darydavau pertraukas, kas pusvalandį gal, nes jausdavosi akių nuovargis. Žodžiu, jei tik gali - imk atostogas.
Atsakyti
Šiandien man atliko operaciją NOVOYE ZRENIYE. Nebuvo visiškai jokio skausmo, per daug nemalonu irgi nebuvo. Tiesą sakant, per apžiūrą prieš savaitę, kai sulašino vyzdžius plečiančių lašų, buvo nemaloniau negu šiandien per operaciją. Po operacijos keturias valandas gerokai perštėjo akis, bet ne taip stipriai, kad reiketų gerti nuskausminančius. Po to viskas praėjo, neliko nei skausmo, nei nemalonių pojūčių. Trumpam net prisėdau prie kompo parašyti šią žinutę. Regėjimas jau geresnis negu prieš tai buvo su akiniais ar lęšiais, bet dar kiek liejasi šviesos ir nelabai gerai matosi iš arti. Tai tiek ;)
Atsakyti