Įkraunama...
Įkraunama...

Trumparegystės korekcija lazeriu

Vakar buvau konsultuotis po menesio atliktos operacijos NZ. Dabar matau 110 ir 115 procentu. Iki operacijos mano regejimas buvo - 7,5 ir -10
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo meduolytee: 15 rugsėjo 2010 - 16:26
QUOTE(meduolytee @ 2010 09 15, 08:25)
Vakar buvau konsultuotis po menesio atliktos operacijos  NZ.  Dabar  matau  110 ir 115 procentu. Iki operacijos mano regejimas buvo - 7,5 ir -10


Dziaugiuosi uz Jus thumbup.gif O ir minusas Jusu nebuvo mazas. Palyginimui mano buvo -5 ir -4,75.
Atsakyti
Akys nebesausėja - taip galiu sakyti praėjus mėnesiui. Viskas kažkaip savaime susitvarkė. Kaip sakė Andrejus Radzko - pradedu pratintis matyti normaliai, kaip sveikomis akimis mato kiti žmonės.
Buvau antradienį apžiūrai - reikia po mėnesio, bet taip išėjo, nuėjau po 1,5 mėn. Matau 150 proc - dvi eilutes daugiau negu norma. Esu PATENKINTA nerealiai, labai labai labai.
Atsakyti
QUOTE(julija4ever @ 2010 09 15, 15:13)
O as atvirksciai sios minties negalejau atsikratyti 5 metus. Sapnuose maciau, kad darys man operacija. Ir kai pries 5 metus pora bendrakursiu padare ta operacija, baltai pavydejau, nes man kaina buvo tikrai neikandoma. Tiesa viena is ju dare ne LT, o Ukrainoje Kijeve, nes ten pigiau buvo, liko labai patenkinta. Akiniu nesioti negaliu, tiesiog jie man ziauriai nepatinka, o lesiai jau tiek nusibodo ir tiek diskomforto sukeldavo, kad ilgai nesvarsciau ir pasirinkau operacija.


Aš atsisakiau dėl komplikacijų galimybės (žinoma, tai yra laimės dalykas ir komplikacijos tikrai retos, tiesiog mane supažindino su pora jaunų žmonių, kuriems buvo labai neigiamos pasekmės). Aišku, tai nereiškia, kad turėtų nutikti man, bet mano tinklainės labai plonos, tad visko gali būt. Be to, ateityje (na, kad ir po 20m.), atsirandant senatvinei toliaregystei, nebelieka galimybės koreguot regėjimo. Šie dalykai pakeitė mano nuomonę dėl operacijos. Žinoma, mano situacija geresnė - akiniai man labai tinka (esu dirbus reklamoje), man patogu, su lęšiais prasčiau, kurį laiką negalėjau nešiot, dabar jau galiu, bet ne ištisai. Bet, aišku, norėtųsi turėti tobulą regėjimą, ypač, kai iki 20 metų tokį ir turėjau smile.gif
Beje, mano minusas beveik identiškas Jūsų turėtam - abi akytės -4,75.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo raudoni bateliai: 16 rugsėjo 2010 - 13:42
QUOTE(raudoni bateliai @ 2010 09 16, 15:41)
Aš atsisakiau dėl komplikacijų galimybės (žinoma, tai yra laimės dalykas ir komplikacijos tikrai retos, tiesiog mane supažindino su pora jaunų žmonių, kuriems buvo labai neigiamos pasekmės). Aišku, tai nereiškia, kad turėtų nutikti man, bet mano tinklainės labai plonos, tad visko gali būt. Be to, ateityje (na, kad ir po 20m.), atsirandant senatvinei toliaregystei, nebelieka galimybės koreguot regėjimo. Šie dalykai pakeitė mano nuomonę dėl operacijos. Žinoma, mano situacija geresnė - akiniai man labai tinka (esu dirbus reklamoje), man patogu, su lęšiais prasčiau, kurį laiką negalėjau nešiot, dabar jau galiu, bet ne ištisai. Bet, aišku, norėtųsi turėti tobulą regėjimą, ypač, kai iki 20 metų tokį ir turėjau  smile.gif
Beje, mano minusas beveik identiškas Jūsų turėtam - abi akytės -4,75.


Idomu koks "specas" cia tokia nesamone pasake blink.gif
Atsakyti
QUOTE(-Braskeele @ 2010 09 16, 15:40)
Idomu koks "specas" cia tokia nesamone pasake blink.gif


Man irgi užkliuvo ax.gif
Atsakyti
Na, cia is tos srities "kas bus po 20 metu", "galima apakti" ir pan. biggrin.gif As pazistu tikrai ne viena zmogu, kuris yra pasidares LASIK operacija ir visi yra be galo patenkinti smile.gif Tad manau, kad cia yra kiekvieno pasirinkimas tiket visokiom bobuciu pasakom ar ne smile.gif
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2010 09 16, 16:50)
Man irgi užkliuvo  ax.gif


Ir man biggrin.gif
Tokio stebuklo dar neteko girdėt doh.gif
Kai jau ateis metas senatvinei tolieregystei - nešiosimės akinukus į parduotuvę, kaip visos močiutės smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Miaška @ 2010 09 16, 17:59)
Ir man biggrin.gif
Tokio stebuklo dar neteko girdėt doh.gif
Kai jau ateis metas senatvinei tolieregystei - nešiosimės akinukus į parduotuvę, kaip visos močiutės smile.gif


drinks_cheers.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Miaška @ 2010 09 16, 15:59)
Ir man biggrin.gif
Tokio stebuklo dar neteko girdėt doh.gif
Kai jau ateis metas senatvinei tolieregystei - nešiosimės akinukus į parduotuvę, kaip visos močiutės smile.gif


Miaška, tu nešiokis, o aš mankštinsiu akis kas dieną ir stengsiuosi kuo mažiau varginti akis, kad nereikėtų man tų akinukų daugiau niekada mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(-Braskeele @ 2010 09 16, 16:40)
Idomu koks "specas" cia tokia nesamone pasake blink.gif



QUOTE(vaižgantė @ 2010 09 16, 16:50)
Man irgi užkliuvo  ax.gif



QUOTE(-Braskeele @ 2010 09 16, 16:53)
Na, cia is tos srities "kas bus po 20 metu", "galima apakti" ir pan. biggrin.gif As pazistu tikrai ne viena zmogu, kuris yra pasidares LASIK operacija ir visi yra be galo patenkinti smile.gif Tad manau, kad cia yra kiekvieno pasirinkimas tiket visokiom bobuciu pasakom ar ne smile.gif


Neaiškiai parašiau. Čia kalbėjau apie savo atvejį, dėl vietomis išplonėjusios tinklainės smile.gif Ne 100% bet didelė tikimybė.

O kitiems tai taip, reikės akinukų smile.gif

Dėl "apakimų", tai yra, asmeniškai pažįstu, bet tai labai retas atvejis.
Atsakyti
Tik nelabai suprantu, kodel cia visos bijo tos senatves toliaregystes g.gif O ypac tai akcentuoja butent po operacijos doh.gif O kiek visiskai sveiku zmoniu, kuriu regejimas buvo visa gyvenima 100% turi ta senatvine toliaregyste. Man net ieskot toli nereikia-mano mama jau turi jos pozymiu. Nereikia akcentuoti, kad operuotiems zmonems ta toliaregyste pasireiskia, ji buna visiems. O gyventi tai norisi cia ir dabar. O gal man po 20 metu visai patiks akiniai ir spjausiu as i ta toliaregyste biggrin.gif O gal man visai jos nebus, o gal ir manes jau nebebus, niekas negali zinoti. O taip norisi dziaugtis sveikomis akimis "gilioje jaunysteje" lotuliukas.gif
O dar senatveje buna ir katarakta, ir glaukoma, ir dar begale kitu problemu scare.gif Negi dabar sedet ir laukt ju...
Tuo labiau, kad po 20 metu net neabejoju atsiras nauji budai salinti sias ydas, o ir pati lazerine korekcija bus kokia nors kitokia mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo julija4ever: 17 rugsėjo 2010 - 07:33