Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvės, kai mamos arba tėčio jau nebėra.....

As vaziavau savo vestuviu diena ir pas dieduli ant kapu,labai mylejau ir jis mane,manau grazu ir sventa aplankyt savu kapus,aisku jai tai galimybes leidzia
Atsakyti
As tecio kapa nesenai aplankiau, nes per vestuves niekaip neiseis aplankyti, nes busiu kitam Lietuvos gale. Manau vestuviu vakara tiesiog tylos minute padarysim.. unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(gummy @ 2009 07 09, 16:30)
As tecio kapa nesenai aplankiau, nes per vestuves niekaip neiseis aplankyti, nes busiu kitam Lietuvos gale. Manau vestuviu vakara tiesiog tylos minute padarysim.. unsure.gif


Kai tekejau, mano tecio jau nebuvo, nuvaziavau ant kapu po baznycios. kai kas suprato, bet girdejau ir neigiamu atsiliepimu... Man atrodo reikia elgtis taip - kaip sirdis liepia... As labai susijaudinau ir kapinese apsiverkiau... Dabar gal daryciau kitaip, vaziuociau pries vestuves "paprasyti tecio palaiminimo"
Atsakyti
QUOTE(gummy @ 2009 07 09, 15:30)
As tecio kapa nesenai aplankiau, nes per vestuves niekaip neiseis aplankyti, nes busiu kitam Lietuvos gale. Manau vestuviu vakara tiesiog tylos minute padarysim.. unsure.gif

o as negalejau aplankyti savo tevo kapo,nes jis palaidotas kitoj sali verysad.gif
Atsakyti
pas mus situacija panaši buvo jau ruošėmės nešt pareiškimus ir netikėtai avarijoje žuvo mb brolis verysad.gif nusprendem atidėti vestuves metam verysad.gif i kapines nuėjom prieš vestuves uždegėm žvakutes padėjom gėlių, svočios buvom prašę kad prie stalo norėsim pagerbti jį tylos minute 4u.gif
Atsakyti
As is vakaro pas mamyte ant kapelio nuvaziavau, nes man buvo per skaudu vestuviu diena unsure.gif
Atsakyti
Mes su MB ant mano tėčio kapo dviese su nuėjom po bažnyčios, jau prieš išvažiuojant. Gėda būtų buvę nenueiti, kaip viskas vietoj.
Atsakyti
mes vestuviu isvakarese nuvaziavome pas vyro mamyte ant kapeliu paprasem palaiminimo , nes vestuviu diena buvo pertoli vaziuoti i kita lietuvos gala... aisku vyro gimine isizeide (jau jie labai izeidus doh.gif ) o vestuviu diena baznycioje buvo pamineta kad malda skiriama mamai ,o kai atsisedom prie stalo svocia prie musu padejo lb grazu medini angela kaip simboli mamos ir paminejom dar karteli tylos minute .. man asmeniskai labai graziai buvo...
Atsakyti
QUOTE(Zuikiene Puikiene @ 2010 01 20, 18:35)
mes vestuviu isvakarese nuvaziavome pas vyro  mamyte ant kapeliu paprasem palaiminimo , nes vestuviu diena buvo pertoli vaziuoti i kita lietuvos gala... aisku vyro gimine isizeide (jau jie labai izeidus doh.gif ) o vestuviu diena baznycioje buvo pamineta kad malda skiriama mamai ,o kai atsisedom prie stalo  svocia prie musu padejo lb grazu medini angela kaip simboli mamos ir paminejom dar karteli tylos minute .. man asmeniskai labai graziai buvo...

tikrai labai grazu wub.gif
as manau tokio atsakymo kiekvienas turi ieskoti savo sirdyje .
Kad reiketu tai tikrai, bet nebutina juk butent ta diena, svarbu jausti salia paliesti malda .
Atsakyti
mano tevas tolokai palaidotas, vestuviu diena tikrai nenuvaziuosiu verysad.gif apsibliauciau juodai, nes jis labai lauke vestuviu, anuku dar labiau, skauda sirdi kad jau nebepamatysuser posted imagesekmadieni tik metai bus verysad.gif vis galvoju kad baznycioje reiketu kazkaip pamineti, reikes paklausti kunigo ar imanoma, nes man tai labai svarbu.
Atsakyti
Mano mamytes irgi nebera verysad.gif(laiko tarpas dar mazas praejes) truksta jos kasdien,o per vestuves jos truks dar labiau unsure.gif Todel nebus nei atsisveikinimo su tevais,nei islydejimo.Abu susitiksim baznycioj.Savo svajoniu diena nenoriu liudnu asaru,tik dziaugsmo.Ir del kapo lankymo tikrai nesu apsisprendusi.Jei nenuvaziuosim vestuviu diena(o nuvaziuosim isvakarese),tai tikrai nereiks,kad as ja pamirsau,sirdyje jinai yra visada. verysad.gif O jei apsispresiu vaziuoti,taip ir padarysiu,darysiu taip kaip lieps sirdis.Ne del zmoniu,ne del tradiciju.Myliu ir begalo pasiilgau savo mamos,bet pakeisti nieko negaliu,tikiu kad betkuri mano pasirinkima mama palaikys,is ten is aukstai wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo arnaaa: 26 sausio 2010 - 02:38
Nepykit, žinau, kad sunku netekus tokio artimo žmogaus, tačiau kapų lankyma svestuvių dieną, na, man ne kaip atrodo. Tai visai skirtingi dalykai aš manau. O ir tikrai žmonės susigraudina, ne tas galvoje būna.
Išvakarėse, ar po. Taip žinoma. Vestuvės turėtų būt linksma, džiuginanti šventė, o ne skaudžių prisiminimų diena.
Atsakyti