Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvės, kai mamos arba tėčio jau nebėra.....

mes su vyru ejom prie jo mamos kapo vestuviu diena, bet visa palyda palikom uz tvoros. ir as manau taip geriausia.
Atsakyti
Net sirdi spaudzia, kai apie tokius dalykus kalbama, bet man atrodo, kad reiktu nueiti prie kapelio bent jau dviese su vyru, svita visa ir palyda nereikalinga
Atsakyti
man tai asaros isrieda net nenuejus prie kapu...nors jau 9 metai kaip tetis mires...
Atsakyti
manau kad yra butina aplankyti mamos kapa vestuviu diena.
Atsakyti
Man buvo tokia pat situacija, tik mano ne mamyte, o tevelis mires, as irgi svarsciau ka daryti, vieni kad nereikia eiti, kiti kad reikia, tada as dariau kaip mano sirdis liepe - as ejau, ir patikek, kad ir kaip graudu butu, verk, bet eik, tai labai gera. As dabar visiems sakauk ad reikia, daug kas eina net ant senesliu kapu, manau to nereikia, bet kadangi ir mano senelis ir yro abu seneliai tose paciose kapinese palaidoti, tai mes uzejom ant visu kapu. Man tai buvo labai svarbu, nesvarbu, kad liudna, kad verki, bet reikia......
Atsakyti
net abejonių nebuvo kilę eit ar ne per vestuves...
nors kiekvieną kartą kai nueinu verkiu, kartais net ir pasikūkčiodama, bet tikrai noriu tėtį aplankyt tą dieną... tuo labiau kad jis taip laukė mano šventės...
Atsakyti
o mes su vyru ant mano tėtės kapo ėjome iš vakaro prieš vestuves. nors jei būtume ėję vestuvių dieną, tai tikrai visą palydą būtume palikę už tvoros. bet man buvo gera nuėjus iš vakaro. Tiesą sakant, net klausiau kunigo ar nieko blogo, kad iš vakaro nueisim, tai kunigėlis sakė, kad kaip padarysit taip ir bus gerai 4u.gif
Atsakyti
mes irgi galvojam, kad is vakaro eisim , nors tecio nebera jau 5 metai, bet ten nuejus nesusigraudint negaliu. taip kad nusprendem , jog vaziuosim diena pries... verysad.gif
Atsakyti
Kai tekejau buvo du metai kai mires tetis. Bijojau, kad po apsilankymo kapuose reiks is naujo daryti makiaza. blush2.gif Vestuviu diena galvojau zliumbsiu pasikukciodama, kad tecio su manim nera. verysad.gif Nes kad ir kaip stengiuosi, bet kada nuvaziuoju i kapus asaru sulaikyt nesigauna verysad.gif O ka jau kalbet apie savo vestuves. Pries vestuves buvo daug triuksmo doh.gif, kai mamai su sese pasakiau, kad vestuviu diena nevaziuosiu i kapus. Tris menesius grauze kokia as neatsakinga ir kaip man turetu but geda, kad as tecio neaplankysiu tokia diena..... doh.gif verysad.gif Vienu zodziu nervu daug kainavo..... verysad.gif Bet i kapus vistiek vaziavom is vakaro, ramiai pabuvom ir vestuviu diena neplanavau vaziuot. ax.gif Bet, kai vestuviu diena isvaziavau is namu, pakeliui kazkaip pajauciau, kad noriu as ten nuvaziuot ir psio....... 4u.gif Ir nuvaziavom, ir trumpai su saviskiu pabuvom, ir i baznycia truputi pavelavom smile.gif ir nieko.... Uztat dabar kai pagalvoju, tai kiek bereikalingai nervu buvo sugadinta ir grauztasi........ doh.gif Taip kad merginos ziurekit ka pacios jauciat ir nesukit galvos! smile.gif Jei manot kad geriau diena pries tai taip ir darykit, o planuodamos Savo Svente turekit koki pusvalandi atsargai, jei pajausit, kad norit nuvaziuot...... ax.gif
Kad prirasiau..... blush2.gif blush2.gif
Atsakyti
Mano mamytė irgi mirus... Per vestuves planavau būtinai nuvažiuoti į kapus, bet taip jau sutapo, kad susirgau, užkilo temperatūra, o vestuvės buvo žiemą, vasario mėnesį, taigi, teko pakeisti planus... Ir dėl to man buvo labai negera. Tikrai norėjau tą dieną nors taip pabūti su mama, nors minutėlę... Ir nesvarbu, kad nuo ašarų upelių būtų nutirpęs sniegas ir makiažas...
Tačiau nulėkiau iš karto, kai tik pasveikau ir mintyse papasakojau jai visus vestuvių įspūdžius. Taip gera paliko ant dūšios wub.gif
Atsakyti
Ačiū Dievui dar tebeturiu abu tėvelius ax.gif Bet manau jei būtų kitaip negalvodama važiuočiau ant kapų verysad.gif
Atsakyti
o as nevaziuociau vestuviu diena ant kapu, tai padaryciau dar iki vestuviu
Atsakyti