Įkraunama...
Įkraunama...

BREKETAI

Toliau keliaujam tiesių dantukų link!

user posted image

Mes visos kartu keliaujame link holivudiškos šypsenos!!! 4u.gif


Meri_ceri:vir.08-11-20,ap. 09-01-22R.Damusiene ,Kaunas (keramikiniai)
Ingredd : vir. 09-03-06 Liatiukiene,Klaipeda (metaliniai)
Achilles :vir. 09-05-05 E.Sauliene, Vilnius( metaliniai)
kasariuke: vir.09-06-02 ,ap.09-06-02 E.Bucinskiene ,Vilnius(safyriniai,metaliniai)
baby.. : vir..09-04-23 Klaipeda(safyriniai)
kabesita: vir.08-10-29 ,ap.09-01-05 R.Damusiene ,Klaipeda(damon)
PILANTIS13: vir.09-05-27,E.Kazakeviciene,Kaunas(metaliniai)
maza_maza:vir.09-06-15,V.Budriene ,Vilnius(keramikiniai)
nepatinka_ziema:vir.08-12-15,ap.09-03-34,R.Almonaitiene,Vilnius(damon)
ou_jeaa:vir.09-03-16, ap.09-05-25S.Obelieniene,Kaunas(metaliniai)
puzlee: vir.08-03,ap.08-04, D.Trakimavicius,Vilnius(metaliniai)
justyte**: vir.08-08-28, E.Bucinskiene,Vilnius(metaliniai)
caramell: vir.08-10,ap.09-05,E.Bogusiene,Panevezys(safyriniai,metaliniai)
buozgalviuks:vir.08-10-09,ap.08-11-11,D.Trakimavicius,Vilnius(metaliniai)
shin: vir.08-10-28,ap.08-10-28,A.Anuzyte,Kaunas(keramikiniai,metaliniai),lankosi pas Rasteniene,Klaipeda
vampyre:vir.09-06-10,D.Latkasukiene,Vilnius(keramikiniai)
airijaja: 09-06-23 4u.gif
smilsee:vir.09-07-07Petkinyte,Klaipeda(metaliniai)
dindona:vir.08-07-24.ap.09-01-12,ortodontijos centras,Vilnius(metaliniai)
kleopatra_kaunas:vir.08-06-01,]R.Damusiene,Kaunas(metaliniai)
vilmosius:vir.08-02,M.Sidlauskas,Kaunas
tavolaime:vir.09-05-25,Liatukiene,Klaipeda(metaliniai)
V_0622:greitai jau tures smile.gif

Plepame toliau ir dalinames patirtimi 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo buozgalviuks: 01 liepos 2009 - 19:33
sveikos mergytes, nebespeju su jumis bendrauti tongue.gif
jau pripratau prie savop breketuku ir labai patenkinta jais, dziaugiuosi kad juos turiu, visai niekam jie nemaiso, dar daugiau berniuku demesio sulaukiu, o taip pergyvenau kad viskam maisys ir kompleksuosiu blush2.gif lotuliukas.gif thumbup.gif laiminga db thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
labas rytas breketininkams 4u.gif
Aciu uz nauja temuke , labai jau iskalbingi zmoguciai cia susirinko , nebespeju ir as skaityt jusu zinuciu biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti
sveiki 4u.gif
oho, vėl nauja tema biggrin.gif man atrodė kad tą katik pradėjome , o jau žiūriu nauja ,. bet labai linksma thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(smilsee @ 2009 07 01, 23:28)
Baby..,man tai patinka ten visai,gydytoja faina,o dar netoli namu tai isvis thumbup.gif  As jau lyg ir laukt pradejau to klijavimo,baisiai man idomu kada skaudet prades,ar labai ir t.t biggrin.gif  Bet man dabar tai viskas idomu o kai uzdes tai gal jau ir kuo greiciau nusiplest juos uzsinoresiu lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

gydytoja tikrai labai faina, viską paaiškina, parodo.ir dar taip švelniai viską daro blush2.gif ax.gif

QUOTE(vampyre @ 2009 07 02, 08:18)
Niu nzn mergaites....gal del to kad tik 8 dantusikai? ir keramikiukai o ne sfayriukai?gal po to nuples ir daugiau, gydymo metu  g.gif  unsure.gif  niu bet sakau kaip yra... rolleyes.gif

tai kad jų kainos vienodos, tiek keramikiniu,tiek safyriniu.tik tiek kad pas tave 8 dantukai, tikriausiai todėl pigiau ax.gif
Atsakyti
Ei paneles uzbaigiam senaja tema.
Papildyta:
Labas,musu naujieji namuciai wub.gif
Atsakyti
Aciu uz naujus namucius 4u.gif

Buozdalviuk prie sarasiuke klaida, as Kaune o ne Klaipedoj blush2.gif
Atsakyti
na merginos (ir vaikinai kurie buna labai retai, bet pamirsti ju negalima), tikri plepuciai cia susirinko, negaliu patiketi, kad ir vel nauja temele thumbup.gif

Gitusia rase anoj temoj, kad liepos men eis i vestuves ir stengsis NESISYPSOTI... as irgi i vestuves einu, bet rugpjucio men... galvoju kaip cia bus... gal truputi ko stipresnio ir vistik SYPSOTIS?
arba ne! reikia palaukti, kol visi kiti ko stipresnio padaugins, tada jau bus visiem jura iki keliu ir galima bus sypsotis placiai biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
O as tai si savaitgali i vestuves eisiu blush2.gif ziuresim kaip cia su tuo sypsojimu gausis g.gif
Atsakyti
QUOTE(kabesita @ 2009 07 02, 11:53)
Aciu uz naujus namucius  4u.gif

Buozdalviuk prie sarasiuke klaida, as Kaune o ne Klaipedoj  blush2.gif

vajej,netycia as blush2.gif
Atsakyti
Labas panelės. Na tikrai jūs čia greitai plepate, ir aš jau nebespėju lotuliukas.gif
Kaip smagu, kad dantukai pas jus juda, maniškiai irgi kažkiek pasikeitę, bet dar vis tiek negražūs blush2.gif nekantriai laukiu paveržimo rolleyes.gif

Mačiau šnekėjot apie atostogas. Aš tai puikiai leidžiu laiką, grįžau pas tėvus, taip gera čia wub.gif Atsisėdau vakar terasoj, lietutis lijo, bet oras gaivus gaivus, sėdėjau su laptopu ir kavą gurkšnojau wub.gif

Gitusia, anoj temoj rašei, kad foto sukėlei, kodėl aš jų nematau? unsure.gif blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Achilles: 02 liepos 2009 - 11:12
QUOTE(Achilles @ 2009 07 02, 12:06)
Labas panelės. Na tikrai jūs čia greitai plepate, ir aš jau nebespėju  lotuliukas.gif
Kaip smagu, kad dantukai pas jus juda, maniškiai irgi kažkiek pasikeitę, bet dar vis tiek negražūs blush2.gif  nekantriai laukiu paveržimo rolleyes.gif

Mačiau šnekėjot apie atostogas. Aš tai puikiai leidžiu laiką, grįžau pas tėvus, taip gera čia  wub.gif  Atsisėdau vakar terasoj, lietutis lijo, bet oras gaivus gaivus, sėdėjau su laptopu ir kavą gurkšnojau  wub.gif

Gitusia, anoj temoj rašei, kad foto sukėlei,  kodėl aš jų nematau?  unsure.gif  blush2.gif

cia tai atostogos wub.gif
Papildyta:
maza_maza o pas tave centro dantuku dar netvarko?smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Achilles @ 2009 07 02, 12:06)

Gitusia, anoj temoj rašei, kad foto sukėlei,  kodėl aš jų nematau?  unsure.gif  blush2.gif

As irgi neradau lotuliukas.gif
Atsakyti