Įkraunama...
Įkraunama...

Tortai, šakočiai ir kiti saldumynai

QUOTE(Mistake @ 2009 08 25, 16:00)
Noriu min. 5 kg, ko gero padegto ta tampria mase na ir aišku papuošto smile.gif

bet pastebejimas. ta mase yra labai saldi ir gana sunki, todel prideda papildomo svorio, kuris tikrai nera pacio geriausio skonio. be to, del to isaugs torto kaina. isoriskai gal ir graziai atrodo, bet nzn ar norint neisleisti didesnes sumos uz torta verta rinktis toki varianta. jei firma gera, gali ir be tos mases graziai pavirsiu padaryti ir papuosti. bet kiekvieno teise rinktis smile.gif
Atsakyti
man grazus neaokrauti, nestandartiniai tortai. kokie su zirniukais..smile.gif))
nemegstu su cukrinem roze, kiciniu
Atsakyti
QUOTE(sviecia @ 2009 08 25, 17:14)
Per paskutines fotgrafuotas vestuves buvo paruostas nerealus torciukas papuostas jaunuju nuotraukomis. Jeigu idomu, vakare galesiu nuotrauka ikelt. Tikrai nematytas vestuvinio torto variantas. Gal kam pravers wink.gif
Kaip supratau ji dare restoranas aptarnaujantis Liskiavos pobuviu kompleksa prie baznycios  4u.gif


Butu idomu pamatyti nuotrauka torciuko, nes dar nemacius su nuotraukom.. ax.gif
Atsakyti
stai rodausi musu torta , buvo tikrai labai skanus, visi gyre, ir kas svarbiausia laaabai nebrangus smile.gif http://s761.photobuc...b...pg&newest=1
Atsakyti
Mes užsakinėjome 43 žmonėms 4,5 kg. tortą (dviejų aukštų) sumokėjome virš 200 tiksliai nepasakysiu nes dar ėmėm pyragaičius Mažojoje ragainėje, kas liečia skonį tai jis buvo thumbup.gif bet aptarnavimas tai tragiškas doh.gif prieš užsakant tortą paklausiau ar supakuos į dėžę,kad galėtume patys jį nusivešti į šventimo vietą (ne vilniuje virš 100km.) užgarantavo,kad galiu būt rami supakuos dėžėn. Na atvažiuojam jo pasiimti jie duoda man tortą be dėžės ir sako kur jį jums dėt ar rankose laikysit? Man net akys blink.gif padvigubėjo,sakau dėžėn,sako nieko panašaus schmoll.gif susigadins tortas doh.gif žodžiu pokalbis vyko apie 10 min. tada atnešė dėžę ir numetė šonan,atseit imk pati ir pakuokis doh.gif na tada su sese bandom jį įtalpinti į tą dėžę,nieko neišeina doh.gif o aptarnaujantis personalas (keturiese) aptarnauja kt. klientą doh.gif nu tada jau neatlaikė,sakau arba supakuojat tortą arba atiduodat pinigus ir važiuoju kt pirkt,na tada susiraukė bet įdėjo dėžėn ir nunešė į mašiną. Reziume tortą nuvežėm,nepažeistą,sveiką... na rožytė viena nukrito,na bet buvo gražinta atgal ir nei vaizdui nei skoniui nepakenkė smile.gif
Oi, na ir išsiplėčiau doh.gif biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *orchideja*: 28 rugpjūčio 2009 - 13:23
rozine svajone, oij ne mano skonio tortas. as del vaizdo jo nesirinkciau, nors ir koks skanus butu
Atsakyti
QUOTE(Damutte @ 2009 08 28, 15:47)
rozine svajone, oij ne mano skonio tortas. as del vaizdo jo nesirinkciau, nors ir koks skanus butu

na taip kiekvienas turi savo skoni.... 4u.gif man jis buvo grazus, nei perkrautas nei nieko unsure.gif o be to nieks demesio i ta torta nekreipia, vestuvinis tortas visos sventes sekmingumo tikrai nelemia biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(rozine_svajone @ 2009 08 28, 07:22)
stai rodausi musu torta , buvo tikrai labai skanus, visi gyre, ir kas svarbiausia laaabai nebrangus smile.gif http://s761.photobuc...b...pg&newest=1


saunus tortukas, as ir isivaizduoju savaji panasiai, tik zinoma su kitokiom dekoracijom smile.gif
o is ko tortukas buvo?
Atsakyti
QUOTE(Juluva @ 2009 08 28, 16:00)
saunus tortukas, as ir isivaizduoju savaji panasiai, tik zinoma su kitokiom dekoracijom  smile.gif
o is ko tortukas buvo?

is ko buvo tai nepasakysiu, nes nezinau , kiekvienas tortas buvo skirtingu skoniu, smile.gif
Atsakyti
Mes uzsisakeme tortus is Kacerges vingio.Tai labai skanus buvo, nebrangus, o ir pristate i vieta uz minimalia kaina. Cia garliavoje smile.gif
Atsakyti
Mes torta uzsakinejom Sedujoj, buvo 42 zmones, tortas virs 6 kg., sakotis apie 5 kg., ir simtalapis....tai liko tik keli gabaliukai torto, ir trecdalis sakocio...beje papuose torta, is tu paciu geliu kaip buvo mano puokste... smile.gif
Atsakyti
Mergaites gal neuzpyksite, kad as ne i tema, gal atsisauks kuri uzsake pas mane skruzdelyna rugsejo 12 dienai, sakes, jokiu kontaktu neturiu doh.gif help.gif
Kaisiadoriu raj.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rusaite: 05 rugsėjo 2009 - 20:51