Įkraunama...
Įkraunama...

Tortai, šakočiai ir kiti saldumynai

QUOTE(egliux2184 @ 2010 04 11, 16:38)
labai grazus vidurinis tortukas, o kaip zinoti keliu kg torta uzsisakineti? nuo zmoniu kieko priklauso ar kaip ? blush2.gif



Torto skaiciuojama 200 g. vienam sveciui, jei nesiulysite kitu saldumynu.
Papildyta:
QUOTE(Dorela @ 2010 04 11, 15:55)
As irgi pasimetus nebezinau kur zusakineti verysad.gif  Buvau issirinkusi Bijola, nuejau i cukraine Vokieciu gatvej ir ten buvo labai nemazai zmoniu. Na galvoju paklausiu, jei darys uzsakyma, tai uzsakysiu, jei ne - ateisiu kita karta. Palaukiau eilutej, paklausiau ar galima uzsakuyti, sake kad galima ir dave albuma is ko rinktis. Pasiemiau albuma, pasedejau, isirinkau tortus, vel atstovejau eilute, ir sakau, kad noriu uzsisakyti toki torta. O pardaveja sako: "Siandien ne uzsakymu diena, ateikit kita diena". Tai jau dabar ten eiti tikrai nenoriu. Ant duru tai neafisuoja uzsakymu ar neuzsakymu ten dienos pas juos. Ir siaip buvo parodyta didele nepagarba schmoll.gif



Man irgi teko susidurti su tokiu poziuriu, tai tikrai nuvilia. Kiekvienai nuotakai jos vestuves yra svarbiausias dalykas pasauly, ir kiekviena smulkmena yra be galo svarbi.
Dabar as pati kepu tortus. Ir tai man yra ne darbas is kurio as gyvenu, o didziulis malonumas. Kai namie visi suminga, as sedu prie uzsakymo ir galiu iki ryto dailinti ir grazinti be galo. Ir kiekvienas tortas, kuri atiduodu uzsakovui, man yra kaip kudikis, ismyluotas isglostytas...Pergyvenu as del torto, skambinu, klausiu ar patiko, ar skanu. Ir didziausias malonumas yra isvysti nuostaba ir dziaugsma to akyse, kuriam tortas skirtas.
Galite sakyti, kad reklamuoju save, gal ir yra dalis tiesos. Bet is tiesu norejau pasakyti, kad ne visoms kepejoms yra nusispjaut.
Atsakyti
o man nusiuntus biolai uzklausa apie torta is vis apakau doh.gif kilogramo kaina 50lt torto stovo uztatas 500lt ,kosmatas kazkoks
Atsakyti
QUOTE(Gytute_ @ 2010 04 29, 23:28)
o man nusiuntus biolai uzklausa apie torta is vis apakau doh.gif  kilogramo kaina 50lt torto stovo uztatas 500lt ,kosmatas kazkoks



Joooo. Kas met vis kyla kainos tortu. unsure.gif blink.gif
As geguzes menesi kepsiu vstuvini torta dovanu. Galesiu idet nuotrauka.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo miskouoga: 30 balandžio 2010 - 11:21
user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo miskouoga: 30 balandžio 2010 - 11:43
kokie grazus tortai wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
mes uzsisakinejome Gulbinienes torta, 1 kg kaina 38 lt. musu tortas buvo 3 aukstu, visi aukstai buvo skirtingu skoniu. labai likome patenkinti, visi pirstus laize thumbup.gif uz padekla stiklini sumokejom 50 lt uzstata...
beje sakociai ir buvo Gulbinienes, man jie tiesiog pasaka thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo astiti: 01 gegužės 2010 - 17:21
QUOTE(Gytute_ @ 2010 04 29, 23:28)
o man nusiuntus biolai uzklausa apie torta is vis apakau doh.gif  kilogramo kaina 50lt torto stovo uztatas 500lt ,kosmatas kazkoks

kas per kosmosas? is kur tokios kainos schmoll.gif

QUOTE(astiti @ 2010 05 01, 17:20)
mes uzsisakinejome Gulbinienes torta, 1 kg kaina 38 lt. musu tortas buvo 3 aukstu, visi aukstai buvo skirtingu skoniu.  labai likome patenkinti, visi pirstus laize thumbup.gif  uz padekla stiklini sumokejom 50 lt uzstata...
beje sakociai ir buvo Gulbinienes, man jie tiesiog pasaka thumbup.gif


Kiek kg viso tortas gavosi? o jie daro tokia glazura? nes ju galerijoje nieko panasaus nemaciau

[attachmentid=197584]
Atsakyti
QUOTE(NIDA* @ 2010 05 01, 18:09)
kas per kosmosas? is kur tokios kainos  schmoll.gif
Kiek kg viso tortas gavosi? o jie daro tokia glazura? nes ju galerijoje nieko panasaus nemaciau

[attachmentid=197584]



musu tortas buvo apie 5 kg. tai kzk apie 170 sumokejom. manau daro, nes musu buvo glazuruotas tik su gelytem, neturiu dar foto vestuviu, negaliu imesti thumbup.gif bet siaip idealiai padarytas thumbup.gif tik minusas tas kad tortas buvo 3 auktu, o neidejo i deze buvo sunku parsivesti blush2.gif
Atsakyti
cia musu kuklus vestuvinis torciukas, kainavo nebrangiai, 22lt/kg, bet buvo labai skanus, 3 skirtingu skoniu.
user posted image
Atsakyti
sokolado megejoms
user posted imageuser posted image
va stai sitas man pats paciausias. tie kaspineliai wub.gif
user posted imageuser posted imageuser posted image
o sitas labai gaiviai atrodouser posted image
na man i torta nelabai panasu g.gif nesakyciau kad keltu apetita ir nora ragauti... unsure.gif
user posted image

moliugo tema - labai grazus smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Juluva: 12 gegužės 2010 - 13:05
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image


Atsakyti
kokie grazus tortai:) as apakus!!!! minimalus papuosimai-fantastika.
Atsakyti