Įkraunama...
Įkraunama...

Tortai, šakočiai ir kiti saldumynai

QUOTE(k.lapelyte @ 2010 08 03, 17:06)
cia jusiskes svenetes?
labai domina kainos tu mazu pyragaiciu,keik vnt kainuoja

vieneto kaina 20 Lt berots, jei perki daugiau nuokaidą daro 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(karoliukas*s @ 2010 08 03, 17:50)
vieneto kaina 20 Lt berots, jei perki daugiau nuokaidą daro 4u.gif

ar gerai supratau,to mazo pyragaicio vnt kaina 20lt?
tai jie paauksuoti doh.gif
pas ka uzsakinejot (jei ne paslaptis)
Atsakyti
QUOTE(k.lapelyte @ 2010 08 03, 17:58)
ar gerai supratau,to mazo pyragaicio vnt kaina 20lt?
tai jie paauksuoti  doh.gif
pas ka uzsakinejot (jei ne paslaptis)

čia mūsų kiti jaunavedžiai užsakinėjo, ne mes 4u.gif užsakinėjo Kauno restorane kažkokiam.. aš dabar nepamenu ar 15, ar 20 Lt, bet jie būna iki pusės kg, kaina ir nuo svorio priklauso 4u.gif bet jau skonis wub.gif wub.gif wub.gif kaip rojuj valgytum biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(karoliukas*s @ 2010 08 03, 20:54)
čia mūsų kiti jaunavedžiai užsakinėjo, ne mes 4u.gif užsakinėjo Kauno restorane kažkokiam.. aš dabar nepamenu ar 15, ar 20 Lt, bet jie būna iki pusės kg, kaina ir nuo svorio priklauso 4u.gif bet jau skonis wub.gif  wub.gif  wub.gif kaip rojuj valgytum biggrin.gif

neatrodo ,kad butu dideli,siaip tai pyragaiciai (kiek domejausi) tai svoris kazkur apie 150g ir kaina 7-8lt uz vnt
Atsakyti
ne paauksuoti, tiesiog juos daug sunkiau apdengti mase, nei tortą, pirmasis man labai dailus, tik tos pūslės po mase gadina vaizdą, o antrasis liuks 4u.gif restoranuose kainos tų pyragaičių gana aukštos, tačiau kepyklose, konditerijos cechuose, jie pigesni 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Olesta @ 2010 08 03, 21:38)
ne paauksuoti, tiesiog juos daug sunkiau apdengti mase, nei tortą, pirmasis man labai dailus, tik tos pūslės po mase gadina vaizdą, o antrasis liuks  4u.gif restoranuose kainos tų pyragaičių gana aukštos, tačiau kepyklose, konditerijos cechuose, jie pigesni  4u.gif

na bet niekur as ju nematau,as forume kazkur skaiciau kad tokios kainos
Atsakyti
QUOTE(k.lapelyte @ 2010 08 03, 21:39)
na bet niekur as ju nematau,as forume kazkur skaiciau kad tokios kainos

Daukšiagirės saite mačiau, aš juos dažnai aplankau, man jų papuošimai patinka rolleyes.gif pavyzdėlių idėjų pasigaudau ax.gif
Atsakyti
Siandien uzsakem "Mazojoj ragainej" vestuvini torta. Uzsakyma prieme laaabai maloni darbuotoja. Kas be ko dave paragauti torciuku, nusivede i saldytuva parodyti "gyvu" egzemplioriu smile.gif. thumbup.gif
Dar vienas pliusiukas i padarytu darbu sarasa biggrin.gif
Atsakyti
Labai noriu keliu aukstu torto, puosto gyvomis gelemis. Kas tokius Kaune daro??? Ir gal imestumete i AZ kontaktus kepeju kas skanius grybukus ir riesutelius kepa taip pat Kaune?
Atsakyti
QUOTE(karoliukas*s @ 2010 08 03, 17:01)
kaip jums šie tortukai 4u.gif

Man žiauriai faini tie maži torčiukai, bet kadangi mūsų vestuvės mažos, tai būtų negražiai atrodę ant dėklo tik 20 vnt. Pas mus užsienyje kainuoja maždaug 20lt/vnt. O mes užsisakėme dviaukštį tokį, tik vietoj violetinės rožinis blush2.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(pim @ 2010 08 09, 10:29)
Man žiauriai faini tie maži torčiukai, bet kadangi mūsų vestuvės mažos, tai būtų negražiai atrodę ant dėklo tik 20 vnt. Pas mus užsienyje kainuoja maždaug 20lt/vnt. O mes užsisakėme dviaukštį tokį, tik vietoj violetinės rožinis blush2.gif
user posted image

labai grazu, mes tai su gyvom rozem issirinkom torta 4u.gif o kiek kg jusu tortas jeigu nepaslaptis g.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(misheliina2 @ 2010 08 09, 18:50)
o kiek kg jusu tortas jeigu nepaslaptis g.gif  blush2.gif

~5kg
Atsakyti