Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Tortai, šakočiai ir kiti saldumynai
Supermamų klubas > Poilsis, pomėgiai ir šventės > Vestuvės > Paslaugos ir pirkiniai vestuvėms
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
rosebud1
QUOTE(pim @ 2010 10 10, 17:35)
Gytute_ ir rosebud1, o kiek svėrė jūsų tortai? Gražūs labai 4u.gif
*

mūsų 5kg smile.gif
Papildyta:
QUOTE(jollicasa @ 2010 10 10, 17:45)
tikrai labai grazus  drinks_cheers.gif
musiskis tai pagal sita paveiksleli darytas
user posted image
uzsisakinejom pas gulbiniene, visai neprastai isejo, neturiu tik normalios foto, yra tik jau prapjauto torto su nuimta virsunele smile.gif
*

labai gražus thumbup.gif
miskouoga
Gaivinam tema

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image
gala
Mes savo vestuvems tortus uzsisakinejom VIP saldumynuose, vestuvini daremes triju aukstu, kiekvienas skirtingo skonio. labai skanus buvo thumbup.gif

Sakocius emem is Aleksote kur gamina, netoli turgaus, mes ten visada visom progom imam.

o skruzdelyna is tokios moters uzsisakinejom, tai jau toks nerealus buvo thumbup.gif

va tokie buvo musu vestuviu saldumynai 4u.gif
Lady*love
user posted image
musu torciukas atrodys stai taip,bet bus didesnis ax.gif
k.lapelyte
QUOTE(Lady*love @ 2010 11 23, 20:00)
user posted image
musu torciukas atrodys stai taip,bet bus didesnis ax.gif
*

koki svorio uzsisaket,kad didesnis?
Lady*love
QUOTE(k.lapelyte @ 2010 11 23, 20:58)
koki svorio uzsisaket,kad didesnis?
*

kol kas neuzisaskem biggrin.gif nes iki westuviu dar 9 menesiai bet jau ieskom ko reikes kad veliau nesivarginciau biggrin.gif
pats tortas atrodys lygiai taip pat bet bus 5 aukstu ir platesnis,nes sveciu daug turesim.aisku ne tik sis torciukas bus dar manau maziausiai 3 reikes... g.gif
Envuke
user posted image
Lady*love
QUOTE(Envuke @ 2010 11 25, 22:54)

idomus,bet man per daug visko jame blush2.gif mirksiukas.gif
miskouoga
Melynos vestuves wub.gif

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image
Envuke
QUOTE(Lady*love @ 2010 11 25, 23:12)

idomus,bet man per daug visko jame blush2.gif mirksiukas.gif
*

ir neaisku nuo kurio galo reikia ji pjauti biggrin.gif
as tokio nenoreciau schmoll.gif imeciau foto, nes pasirode idomus smile.gif
Dunkan
Gal kas Siauliuose daretes vestuvini ar koki kita torta Pas Baranauskiene Birutes gatveje? Ar ten pasikeite kepejai,kad paskutiniu metu nelabai ka girdejau ir sakotis siaip sau buvo,kuri valgeme pas draugus.
^Braškytė^
Sveikutes , gal patarsite kur skaniausi ir minksciausi sakociai Kaune biggrin.gif ?
TindiRindiRiuska*
Labas 4u.gif

Kurią įmonę rinktis:

bijola ar mazoji ragaine?

dekui 4u.gif
Lady*love
QUOTE(TindiRindiRiuska* @ 2011 01 05, 11:56)
Labas  4u.gif

Kurią įmonę rinktis:

dekui  4u.gif
*

is bijolos niekada nieko neuzsakinejom tad negaliu pasakyti kas patiko o kas ne smile.gif
o del mazosios ragaines galiu pasakyti daug ir tik teigiamus dalykus:)
buvo manoseses vestuves,padare pagal foto torta toki kokio norejo jaunieji,kriskto dukrelei metuku proga uzsakem irgi is ten pat.skanu sviezia visada ir taip pat kaip is paveikslelio,proseneles jubiliejui irgi is ten pirkom...Ir as savo vestuvem darysiu tik ten nes tai laiko patikrinta kepykla! smile.gif Nezinau gal kitiem nepatinka mazoji ragaine bet as sakau is savo patirties ir is gyminiu.. mirksiukas.gif
http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc...4_3369526_n.jpg kriksto dukrytes tortas wub.gif
pupa7
QUOTE(TindiRindiRiuska* @ 2011 01 05, 12:56)
Labas  4u.gif

Kurią įmonę rinktis:

dekui  4u.gif
*

sveikia 4u.gif
ir apie ta ir apie ta yra nekokiu atsiliepimu g.gif
Loini
user posted image
*

Labai ispudingas wub.gif 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(rosebud1 @ 2010 10 10, 15:35)

Labai paprastas, bet labai grazus wub.gif 4u.gif
mmmune
QUOTE(TindiRindiRiuska* @ 2011 01 05, 11:56)
Labas  4u.gif

Kurią įmonę rinktis:

dekui  4u.gif
*

Na mes asmeniškai visus tortus užsakinėjame bijoloje. Visada skanu, šviežia, estetiška 4u.gif dar neteko nusivilti, bet tikiu, kad yra įvairių nuomonių mirksiukas.gif
Įmetu foto pasižiūrėti: mano vestuvinis, mamos (tas iš dviejų rutulių) ir svočios su buteliu 4u.gif
user posted image
miskouoga
QUOTE(mmmune @ 2011 01 06, 19:29)
Na mes asmeniškai visus tortus užsakinėjame bijoloje. Visada skanu, šviežia, estetiška  4u.gif dar neteko nusivilti, bet tikiu, kad yra įvairių nuomonių  mirksiukas.gif
Įmetu foto pasižiūrėti: mano vestuvinis, mamos (tas iš dviejų rutulių) ir svočios su buteliu  4u.gif

Man tai simtalapis cia skaniausiai atrdo biggrin.gif
miskouoga
user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image
Jurgita Decor
Jei kas kartosis, tai iš anksto atsiprašau - dedu tai, ką buvau radusi "dėl savęs" - internetinis archyvas smile.gif

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image
Papildyta:
user posted image

user posted image

user posted image
miskouoga
3, 6 ir paskutinis man labai grazus. O koks buvo Jusu?
tuatra
Merginos, kaip manot, apsiimtų kas nors daryt? g.gif
user posted image user posted image user posted image
tuatra
Dar keli gražuoliai:
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

"Sakiau, kad nereikėjo imti to viršutinio morenginio, niekas net neparagavo" hihihi.gif
user posted image
miskouoga
QUOTE(tuatra @ 2011 01 20, 02:01)

Manau, kad apsiimtu, bet ka padarytu, nezinia smile.gif .

Tie tortai is uzsienietisku psl. labai grazus atrodo, bet jie gaminami yra tik is biskivto paprasciausio ir pateplioti uogiene. Jokiais kremais nepertepti, todel, labai lengva is ju padaryti neitiketinu formu tortus. Tuo tarpu, lietuviski tortai daromi su kreminiais pertepimais, dedama vaisiu, jie yra dregni ir minksti, ir is ju formuoti kazka yra daug sunkiau.

Va cia uzsienietiskas tortas:

user posted image

O cia lietuviskas tortas:

user posted image
Lady*love
[quote=miskouoga,2011 01 20, 11:10]
Manau, kad apsiimtu, bet ka padarytu, nezinia smile.gif .

Tie tortai is uzsienietisku psl. labai grazus atrodo, bet jie gaminami yra tik is biskivto paprasciausio ir pateplioti uogiene. Jokiais kremais nepertepti, todel, labai lengva is ju padaryti neitiketinu formu tortus. Tuo tarpu, lietuviski tortai daromi su kreminiais pertepimais, dedama vaisiu, jie yra dregni ir minksti, ir is ju formuoti kazka yra daug sunkiau.

nesutinku su jumis visiskai!Amerikoje daro irgi tortus tokius kaip ir Lietuvoje perteptus ir sluoksniuotus... tongue.gif
ir isgauna ivairias formas,esu macius savom akim smile.gif
mmmune
QUOTE(tuatra @ 2011 01 20, 03:01)
user posted image

Koki fainuoliai tie paduškėlių turčiukai bigsmile.gif thumbup.gif
Fei
Aš kaip visada su klausimu: blush2.gif Kaip manot, kiek kg torto reikėtų 44 svečiam (be vaikų), vienos dienos vestuvėms? Užtektų kokių 4kg?
miskouoga
QUOTE(Fei @ 2011 01 20, 15:22)
Aš kaip visada su klausimu:  blush2.gif Kaip manot, kiek kg torto reikėtų 44 svečiam (be vaikų), vienos dienos vestuvėms? Užtektų kokių 4kg?
*

Siap skaiciuojama 150 g. vienam zmogui, jei nebus kitu saldumynu. Bet jei skanus tortas, tai ir gali pritrukti. biggrin.gif
miskouoga
Ooo, kokiu graziu radau wub.gif

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

Jurgita Decor
user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image
Jurgita Decor
user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image
Fei
QUOTE(miskouoga @ 2011 01 20, 17:30)
Siap skaiciuojama 150 g. vienam zmogui, jei nebus kitu saldumynu. Bet jei skanus tortas, tai ir gali pritrukti.  biggrin.gif
*

Dekoju 4u.gif O kitu saldumynu tai vistiek bus - sakotis ir pan. ax.gif
etute
QUOTE(miskouoga @ 2011 01 20, 18:30)
Siap skaiciuojama 150 g. vienam zmogui, jei nebus kitu saldumynu. Bet jei skanus tortas, tai ir gali pritrukti.  biggrin.gif
*

as ir taip skaiciavau, bet kazkaip uzsakem 10kg torta, nes kad grazus butu reikejo tokios mases. buvo 30 zmoniu. neliko net kasnelio namo parsivezt ax.gif
viskas priklauso kokie sveciai - pas mane buvo saldumynu megejai smile.gif

o sakoti isdalinau... nors labai skanus buvo visi kazkaip prie torto verzes ax.gif
Fei
Tai cia jau ne tas zodis, kokie saldumynu megejai blink.gif lotuliukas.gif O tai gal vestuves buvo dvieju dienu? ax.gif
etute
QUOTE(Fei @ 2011 01 21, 16:07)
Tai cia jau ne tas zodis, kokie saldumynu megejai  blink.gif  lotuliukas.gif  O tai gal vestuves buvo dvieju dienu?  ax.gif
*

na kaip cia pasakius dvieju... antra diena atsikelus tai buvo tik pirtis/baseinas ir pusryciai (neoficiali apranga), o iki 14val. jau visi issiskirste

http://i287.photobucket.com/albums/ll139/etute/tortas1.jpg musu tortas
Lady*love
QUOTE(etute @ 2011 01 21, 16:28)
na kaip cia pasakius dvieju... antra diena atsikelus tai buvo tik pirtis/baseinas ir pusryciai (neoficiali apranga), o iki 14val. jau visi issiskirste

http://i287.photobucket.com/albums/ll139/etute/tortas1.jpg musu tortas
*

Madingas tortas ir labai dailus! wub.gif thumbup.gif
etute
QUOTE(Lady*love @ 2011 01 21, 17:31)
Madingas tortas ir labai dailus! wub.gif  thumbup.gif
*

aciu aciu smile.gif ,
bet ir kainyte jo tai doh.gif
Lady*love
QUOTE(etute @ 2011 01 21, 16:43)
aciu aciu smile.gif ,
bet ir kainyte jo tai  doh.gif
*

Manau kiekvieno vestuvinio torto kaina didele...
as net bijau isivaizduot kiek musu kainuos..

user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image

Papildyta:
user posted image
user posted image
user posted image
rosebud1
Lady*love iš visų tai 5, 9 ir 11 patiko smile.gif
Papildyta:
[quote=miskouoga,2011 01 21, 00:53]
Ooo, kokiu graziu radau wub.gif

user posted image

user posted image

thumbup.gif
Lady*love
[quote=rosebud1,2011 01 22, 01:02]
Lady*love iš visų tai 5, 9 ir 11 patiko smile.gif
smile.gif man visi vestuviniai tortai yra grazus bigsmile.gif
o siaip manau kuo kuklesnis tuo grazesnis ax.gif
Smilga83
Gal kuri nors užsisakinėjot vestuvinį tortą iš Bella Toscana Kaune? Šiaip aš kiek jų tortų ir pyragų pirkau tai man labai labai patiko. Labai geras skoni, toks natūralus. biggrin.gif
tuatra
QUOTE(miskouoga @ 2011 01 20, 23:53)
user posted image

Šitas gražuolis man labai tiktų bigsmile.gif

QUOTE(Jurgita Decor @ 2011 01 21, 13:27)
user posted image

wub.gif

etute, jūsų tortas labai dailus buvo. Kur gaminotės ir kokius skonius ėmėt?
etute
QUOTE(tuatra @ 2011 01 24, 03:17)
etute, jūsų tortas labai dailus buvo. Kur gaminotės ir kokius skonius ėmėt?
*

uzsakinejom Bijoloj, nes tuo metu giminaitis ten dirbo ir gavom nemaza nuolaida thumbup.gif
o skoniai buvo sampanininis (mano megiamiausias wub.gif ) ir traskutis smile.gif
tuatra
Ačiū, reikės įsiminti mirksiukas.gif Sunku, kai nelabai net įsivaizduoju, kas per skoniai doh.gif
etute
QUOTE(tuatra @ 2011 01 24, 17:28)
Ačiū, reikės įsiminti mirksiukas.gif Sunku, kai nelabai net įsivaizduoju, kas per skoniai doh.gif
*

tai visada geriau paragauti pries imant. nusipirkit kokia proga paprasta tokio skonio torciuka ir matysit ar jums tinka mirksiukas.gif
beje, sie tortai bent jau Bijoloj vieni brangiausiu
Papildyta:
QUOTE(etute @ 2011 01 24, 17:55)
tai visada geriau paragauti pries imant. nusipirkit kokia proga paprasta tokio skonio torciuka ir matysit ar jums tinka  mirksiukas.gif
beje, sie tortai bent jau Bijoloj vieni brangiausiu
*

ups tik dabar pastebejau kad jus ne LT
Papildyta:
QUOTE(Lady*love @ 2011 01 21, 17:59)
Manau kiekvieno vestuvinio torto kaina didele...
as net bijau isivaizduot kiek musu kainuos..

*

del kainu... na is tiesu viskas priklauso nuo to ko jus norite.
pradeti reiktu nuo to koks bus tortas is isores. jei su dengta mase - ji sudarys dideli % torto svorio, tad automatiskai tortas bus mazesnis nors svers daugiau.
velgi su ta mase reikia labai ziureti kas viduj, tortas turi buti tvirtesnis kad graziai stovetu.
nuo to kas viduj taip pat priklauso kaina. vienas is pigesniu variantu - kur yra morenginiai tortai nes morengas nedaug sveria. daznam tortui kad jis atrodytu graziai reikia daugiau svorio.
ir t.t.t.t....
p.s. visos firmos and proginiu tortu uzsideda apie 10-20lt/kg nuo bazines tos rusies torto kainos.

beje jei ruosiates imti torta kuris bus ant stovo ir jusu vestuves vasara, susirupinkite tuo is anksciau. is patirties zinau kad stovu kartais buna trukumas ir buna kad firma negali padaryti jusu norimo torto vien todel kad ta savaitgali visi stovai rezervuoti
miskouoga
QUOTE(etute @ 2011 01 24, 16:02)

velgi su ta mase reikia labai ziureti kas viduj, tortas turi buti tvirtesnis kad graziai stovetu.

Netiesa, esu mase dengus ir jogurtini ir medaus torta, o jie tikrai minksti.
Ir dar tortu gamintojai suinteresuoti kuo storsni dengimo mases luita uzkraut ant torto, kad daugiau svertu. Esu maciusi ir 1 - 1,5 cm storio blink.gif .
k.lapelyte
QUOTE(miskouoga @ 2011 01 24, 21:18)
Ir dar tortu gamintojai suinteresuoti kuo storsni dengimo mases luita uzkraut ant torto, kad daugiau svertu. Esu maciusi ir 1 - 1,5 cm storio  blink.gif .
*

blink.gif tokio storio tikriausiai tik uzsieni dengia. doh.gif
miskouoga
QUOTE(Lady*love @ 2011 01 24, 22:03)
netiesa,visada darom su  dengta mase,ir tortas milzinas buna,nes tas padengimas keliu mm. smile.gif  tongue.gif
*

Kur darot ? ax.gif
etute
QUOTE(Lady*love @ 2011 01 25, 00:03)
netiesa,visada darom su  dengta mase,ir tortas milzinas buna,nes tas padengimas keliu mm. smile.gif  tongue.gif
*

na tie keli mm kaip cia pasakius apie 4mm tikrai. o pati mase sunki. netgi 3 kg torto svorio sudaro tikrai nemazai (dirbau konditerijoj pati). Zinoma galbut kiekviena imone daro kitaip (bet idomu kaip, mase juk ta pati ir norint kad graziai guletu ji turi buti atitinkamo storio).
del torto milziniskumo kazkaip idomiai jus cia rasot, truputi truksta info jusu teiginiams. tai zinoma bus jis milziniskas jei uzsako 10kg ir kokio ambasadoriaus su morengu smile.gif bet jei kokio sunkaus torto tai milziniskam labai daug kg reikes mirksiukas.gif
na nenoriu gincytis, tik norejau patarti 4u.gif
o kas netiki, uzsisakykit gimtadieniui torciuka su tokia mase, patys pamatysit kiek svorio ji sudaro. mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(miskouoga @ 2011 01 24, 22:18)
Ir dar tortu gamintojai suinteresuoti kuo storsni dengimo mases luita uzkraut ant torto, kad daugiau svertu. Esu maciusi ir 1 - 1,5 cm storio  blink.gif .
*

o keliu aukstu jie buvo???? vieno auksto tai zinoma be problemu bet koks
as kalbu apie proginius, tokius kurie yra minimum 3 aukstu.
ivairios pagalveles ir t.t. - jiems reikia stabilumo. zinau kad net medinius pagaliukus kartais (ypac vasara) per vidury ideda kad tik nenuciuoztu dar kai karsta.
miskouoga
QUOTE(etute @ 2011 01 25, 08:32)
o keliu aukstu jie buvo???? vieno auksto tai zinoma be problemu bet koks
as kalbu apie proginius, tokius kurie yra minimum 3 aukstu.
ivairios pagalveles ir t.t. - jiems reikia stabilumo. zinau kad net medinius pagaliukus kartais (ypac vasara) per vidury ideda kad tik nenuciuoztu dar kai karsta.
*

Idedu pagaliukus ir as. Ir ne butinai vasara. Daugiaukscius geriausia daryti ant daugiaaukscio padeklo bigsmile.gif . O jei viena ant kito dedi, tai pirma auksta reikia tvirtesni pasirinkt, kad islaikytu kitus aukstus.
Si vasara labai nedekinga tortams buvo. Ir gamybos procesas sudetingas ir laikymo salygos. Vaziavom su vyru i jubilieju, dovanu vezem torta, vaziuot reikejo 150 km, tai masinoj pasidarem 18 laipsniu, o lauke 33 buvo. blink.gif . Susalau, kaip saldytuve.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.