Įkraunama...
Įkraunama...

Tortai, šakočiai ir kiti saldumynai

na,bet juk tortus užsako patys žmonės,ko nori,tą ir kepa,niekas per prievartą ir negrūda biggrin.gif aš kažkaip gal nebuvau nė mačiusi tų flamingo tortų,tai man labai gražu wub.gif
Atsakyti
QUOTE(miskouoga @ 2011 03 14, 14:36)
Paziurejau Flamingo tortus. Tikrai nieko ispudingo, bent jau isvaizda. Visi vestuviniai puosti baltu sokoladi ir gyvom gelem. Nesuprantu, uz ka tokius pinigus ima. Vaikiski is vis negrazus.



tiesą pasakius aš jų galerijos net nemačiau. skaičiau pas juos tik siūlomus skonius,o kas liečia išvaizdą, tai juk jie gali manau bet kokį padaryti pagal nuotrauką.. visur gali atsinešti foto... ax.gif

ką tik pažiūrėjau galeriją. man tai visai nieko tie tortukai ax.gif tokie paprasti ir be tos šlykščios glazūros.. na,man ji nepatinka ir viskas biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aikstinga: 16 kovo 2011 - 09:39
QUOTE(gabazzz @ 2011 03 14, 18:21)
Mes uzsakinejom ir tortu, ir sakociu  thumbup.gif



pas mus taip pat bus ir šakotis ir tortas smile.gif norėjau tik torto, bet sužadėtinis sako "kokios vestuvės jei bankucheno nėra" hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(orcheja @ 2009 07 07, 00:57)
As vel cia su savo torciuku, kadangi senoje temoje nieks neatsiliepe... unsure.gif  Gal kas matete stai toki gyvai:

user posted image

Ar vertas jis demesio?

koks grazus tortas:)
Atsakyti
QUOTE(miss_ @ 2011 03 19, 21:10)
koks grazus tortas:)


Hm, bijau sumeluoti, bet lygtais vaikstinedami su MB po PC Mandarinas uzsukom i kepyklele, nepamenu pavadinimo, gal Ragaine...Neatgaminu ar butent toks buvo, bet kad kazkas su lagaminais tai tikrai. Siaip tortas tai grazus, tik kazi ar skanus biggrin.gif As irgi nelabai megstu visokiu galzuru, uztat MB "alpsta" kaip jam skanu. Teks nusileisti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(simsimija @ 2011 03 22, 16:17)
As irgi nelabai megstu visokiu galzuru, uztat MB "alpsta" kaip jam skanu. Teks nusileisti

Pas mus atvirkščiai biggrin.gif
Kaip jums toks fainuolis?
user posted image
Atsakyti
QUOTE(tuatra @ 2011 03 23, 01:55)
Pas mus atvirkščiai biggrin.gif
Kaip jums toks fainuolis?
http://images56.fotk...76845046-vi.jpg



man butu grazus, jei nusimtume ta karuna ir gele ax.gif
Atsakyti
QUOTE(maye @ 2011 03 23, 09:51)
man butu grazus, jei nusimtume ta karuna ir gele ax.gif


as irgi taip manau smile.gif nebent geles butu ant virsaus, bet gal ne ruzavos o kazkas su baltu, nes ruzavo akcento niekur nesimato ir ta gele kazkaip gadina visa harmonija blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(tuatra @ 2011 03 23, 00:55)
Pas mus atvirkščiai biggrin.gif
Kaip jums toks fainuolis?


Ta karuna ir man nelabai. Nuimciau ja, o gele butu galima dar viena ant virsutinio auksto uzdet.


[quote] as irgi taip manau nebent geles butu ant virsaus, bet gal ne ruzavos o kazkas su baltu, nes ruzavo akcento niekur nesimato ir ta gele kazkaip gadina visa harmonija [quote]

Gal nuotakos puokste is tokiu geliu, arba erdves tokiomis papuostos. Tada viskas harmoninga.
Atsakyti
QUOTE(ajaz @ 2011 03 11, 20:03)
[labai noriu torta su orchidejomis, nes daug kur  duominos orchidejos musu vestuvese ax.gif bet kaip del tu gelyciu ar konditeriai juos padaris ar reikia svieziomis gelytemis puosti g.gif

as irgi bandysiu uzsisakinet su orchidojom, nes mano ir pamergiu puokstes bus is orchideju. ir tikiuosi, kad jas man gyvas uzdes ant torto smile.gif manau, kad galima jas ideti i tas kapsules su vandeniu ir ikisti i torta...
Atsakyti
gal kas daretes torta 5 aukstu sudetu vienas ant kito, be stovo? Kokius geriau daryti apatinius sluoksnius, kad nesusipaustu nuo tu kitu aukstu svorio?? bijau, kad kai ateis laikas pjauti torta,apatine dalis bus 'igriuvus' smile.gif
Atsakyti
QUOTE(sigiote @ 2011 03 25, 15:53)
gal kas daretes torta 5 aukstu sudetu vienas ant kito, be stovo? Kokius geriau daryti apatinius sluoksnius, kad nesusipaustu nuo tu kitu aukstu svorio?? bijau, kad kai ateis laikas pjauti torta,apatine dalis bus 'igriuvus' smile.gif



geras klausimas 4u.gif thumbup.gif mane irgi domina thumbup.gif
Atsakyti