Įkraunama...
Įkraunama...

Tortai, šakočiai ir kiti saldumynai

QUOTE(villga @ 2009 07 19, 20:12)
mes uzsisakinejom, bet atsiimam patys, kito varianto net ir nepasiule..  smile.gif


Mes kai buvom apsiziureti tai toks berniukas buvo kuris pasakojo kad tai vienur veze torta, tai kitur.. tai as supratau kad pristato 4u.gif na ryt bandysim vaizuot uzsakinet tai bus aiskiau unsure.gif
Atsakyti
už tortą sumokėjau 300 Lt, o buvo 6 kg. bent jau taip tarėmės, nesvėriau blush2.gif


QUOTE(something else @ 2009 07 13, 21:58)
o kiek išėjo  kilogramo kaina?  g.gif

Atsakyti
Merginos, gal kas zinote kur galima butu Vilniuje uzsakyti paruosta sveciui issinesti pyrageli ar torto gabaliuka dezuteje? Ar apskritai kas taip darot, jei 1 diena vestuves ? Gal esate kas bande ir galetumet rekomenduoti? Kadangi ne sodyboj svesim, tai nemanau, kad vestuvinio torto liks, todel galvoju gal reiketu uzsakyti paruosta su dezute, kad pjaustyti nereiketu nakti g.gif
Atsakyti
Mes sakocius, torta ir sausainius ememe is Pumpurelio Siauliuose. Buvo nerealiai viskas skanu, drasiai galiu rekomenduoti thumbup.gif
Atsakyti
Aš kaip tik rytoj žadu užsisakyti tortą..ir kol kas tik vienas varinatas galvoj - Alkava, tik kad nepristato jie, va didžiausia bėda doh.gif
Atsakyti
QUOTE(vaida0959 @ 2009 07 29, 13:40)
Aš kaip tik rytoj žadu užsisakyti tortą..ir kol kas tik vienas varinatas galvoj - Alkava, tik kad nepristato jie, va didžiausia bėda doh.gif

mums ir mamyte ten uzsake.sake bus turbut 10kg tai ir nezinau kaip atsivesim doh.gif
Atsakyti
QUOTE(*didi* @ 2009 07 29, 23:01)
mums ir mamyte ten uzsake.sake bus turbut 10kg tai ir nezinau kaip atsivesim doh.gif


Užzisakiau aš jau tortą. Žadėjau kad užsakinėsiu tik pas tuos, kurie man pristatys į vietą. Bet vat nuvaziavom į Sedują, sako mes galim atvežti, bet tortai bus supakuoti atskirose dežutėse, ir atskirai padėklas. Kai sužinojom tai - nusprendėm neprašyt pristatinėti - pasiimsim patys. biggrin.gif Tai gal Alkavoj irgi taip darytų, rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Sweety__ @ 2009 07 30, 08:51)
Užzisakiau aš jau tortą. Žadėjau kad užsakinėsiu tik pas tuos, kurie man pristatys į vietą. Bet vat nuvaziavom į Sedują, sako mes galim atvežti, bet tortai bus supakuoti atskirose dežutėse, ir atskirai padėklas. Kai sužinojom tai - nusprendėm neprašyt pristatinėti - pasiimsim patys.  biggrin.gif Tai gal Alkavoj irgi taip darytų,  rolleyes.gif

na gal g.gif bet betkokiu atveju mums ji netoli reiks vezti tai kaip nors mirksiukas.gif na jau kita savaite viskas bus lotuliukas.gif
Atsakyti
nenoriu gasdinti busimu nuotaku, bet sodybos, kurioje sventeme, seimininke pasakojo, kad daug buna sugadintu svenciu, kai jaunieji patys bando torta atsivezti... unsure.gif diena pries mus buvo vestuves, tai irgi sake reikejo sugriuvusi torta lipdyti... nuotaka verkia, nuotakos mama irgi... verysad.gif
mes savo torta uzsisakeme Bijoloje, jie pristato ir i vieta, aisku, ne uz aciu - nuvezimo kaina priklauso nuo atstumo - 2 Lt/km, tai mums tas malonumas atsiejo 100 Lt blink.gif bet tokia diena nesinori gadintis nuotaikos del sugriuvusiu tortu smile.gif tuo labiau, kad pristate laiku, graziai paruose ant veidrodinio padeklo. o tortas buvo "Traskutis" smile.gif ziuriu populiarus jis ax.gif tik va "pravalas", kad musu torto niekas nuotraukose taip ir neiamzino doh.gif o buvo darytas pagal sita kaip nuotraukoje, tik pagrindas zalvas, taskeliai balti, o kaspineliai persikiniai wub.gif na cia taip, kad prie bendros stalo aplinkos deretu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(chile0 @ 2009 07 22, 00:41)
Ojej kaip fainai  bigsmile.gif

O musu tortas bus sis

Uzsisakem "Mazojoje ragaineje".



koks linksmuoliskas tortas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(prox579 @ 2009 07 24, 18:07)
už tortą sumokėjau 300 Lt, o buvo 6 kg. bent jau taip tarėmės, nesvėriau blush2.gif


Tortas (6kg) buvo skirtas kokiai "masei" zmoniu? Pas mus vestuvese bus apie 70 zmoniu, tad neturiu jokio supratimo, kiek kg mums reiktu. O ka jau kalbeti apie sakocius ir kitus saldumynus ohmy.gif Patarkit mielosios verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(ledo sirdis @ 2009 08 04, 15:22)
Tortas (6kg) buvo skirtas kokiai "masei" zmoniu? Pas mus vestuvese bus apie 70 zmoniu, tad neturiu jokio supratimo, kiek kg mums reiktu. O ka jau kalbeti apie sakocius ir kitus saldumynus  ohmy.gif Patarkit mielosios  verysad.gif


torto zmogui skaiciuojama kad butu bent 100g. dar labai priklauso nuo to koks tai tortas, vieni sveria nedaug ir atrodo dideli o kiti buna kad sveria daug ir visai mazuciai. pas mane buvo net 10kg tortas o zmoniu tik 30, bet neliko nei kasniuko
va mano torciukas
http://i287.photobuc...ute/tortas1.jpg
Atsakyti