Įkraunama...
Įkraunama...

Tortai, šakočiai ir kiti saldumynai

uchhh 4u.gif
Atsakyti
Mergaites, nuo kada Bijoloje kainos po 50lt/kg blink.gif Mes visada tik ten uzsakinejam tortus ir labai skaniu lengvu torciuku kainos yra net nuo 20lt/kg, aisku proginiam papuosimui taikomas +10lt/kg antkainis, bet tikrai issirinkus ne pacius brangiausius tortus kaina bus mazesne 4u.gif Viskas priklauso nuo to, koki jus skoni renkates rolleyes.gif

P.S. morenginis, tai yra su kiausinio baltymo lakstais 4u.gif na kaip buna tie pyragaiciai "orinukai" berods kitais vadinami arba "saldukai". Ne visi juos megsta, bet as tai juos dievinu blush2.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Nasty Fairy @ 2011 06 08, 10:38)
Mergaites, nuo kada Bijoloje kainos po 50lt/kg  blink.gif  Mes visada tik ten uzsakinejam tortus ir labai skaniu lengvu torciuku kainos yra net nuo 20lt/kg, aisku proginiam papuosimui taikomas +10lt/kg antkainis, bet tikrai issirinkus ne pacius brangiausius tortus kaina bus mazesne  4u.gif Viskas priklauso nuo to, koki jus skoni renkates  rolleyes.gif

P.S. morenginis, tai yra su kiausinio baltymo lakstais  4u.gif na kaip buna tie pyragaiciai "orinukai" berods kitais vadinami arba "saldukai". Ne visi juos megsta, bet as tai juos dievinu  blush2.gif  wub.gif

bet as jiem nusiunciau paprasto balto torto foto su keliom orchidejom (jie jas darytu valgomas), o apie skoniu mes net nekalbejom ir jie tokia kaina atsiunte doh.gif
Papildyta:
beje, gal zinote neblogus morenginius skonius, nes neisivaizduoju kaip pasirinkti, kadangi nevalgau tortu bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(rimvydele @ 2011 06 08, 10:45)
bet as jiem nusiunciau paprasto balto torto foto su keliom orchidejom (jie jas darytu valgomas), o apie skoniu mes net nekalbejom ir jie tokia kaina atsiunte doh.gif

Hm... idomiai g.gif
As sakyciau, jai turit galimybe tiesiog nueikit i kokia Cukraine. Ten yra visokiausiu pyragu, galima uzsisakyti paragavimui arba siaip su arbatele vietoje isragauti. Kainas (nu sioje vietoje labai bijau sumeluoti, bet...) berods tokios pat, kaip ir pyragu +dar kaip minejau papuosimo mokestis. As tiesa sakant nelabai isivaizduoju koks ten skonis, kuris butu 40lt/kg, nors gan daznai ten lankausi g.gif
P.S. beje pyragai, tai tie patys tortai, tik nepapuosti mandrai, o paprastuciai smile.gif
Va ant dienu kaip tik pirkau torta "genelis" bananinis (man jis skanus lengvas toks), tai jo kaina kazkas ~24lt/kg berods.
Papildyta:
QUOTE(rimvydele @ 2011 06 08, 10:47)
beje, gal zinote neblogus morenginius skonius, nes neisivaizduoju kaip pasirinkti, kadangi nevalgau tortu bigsmile.gif

He-he biggrin.gif bijau rekomenduoti, nes skoniai skiriasi visu. Geriausia paragavus patiem rinktis, bet man patinka "greitutis", "ambasadorius", ir jie nera brangus palyginus mirksiukas.gif
Siaip, cia tik mano asmenine nuomone, bet as siulyciau nesirinkti torto puosto cukrine mase doh.gif nu grazus jie, bet deja tik ant paveiksliuko doh.gif Dalyvavom vestuvese, kur jaunuju tortas buvo ja dengtas, tai ka as zinau...nei jos valgyt, nei nevalgyt, o svoris ir pinigai didziuliai. Tad jai norit sutaupyt ir gauti skanu lengva grazu torta imkit puosta beze wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Nasty Fairy @ 2011 06 08, 10:58)
Hm... idomiai  g.gif 
As sakyciau, jai turit galimybe tiesiog nueikit i kokia Cukraine. Ten yra visokiausiu pyragu, galima uzsisakyti paragavimui arba siaip su arbatele vietoje isragauti. Kainas (nu sioje vietoje labai bijau sumeluoti, bet...) berods tokios pat, kaip ir pyragu +dar kaip minejau papuosimo mokestis. As tiesa sakant nelabai isivaizduoju koks ten skonis, kuris butu 40lt/kg, nors gan daznai ten lankausi  g.gif
P.S. beje pyragai, tai tie patys tortai, tik nepapuosti mandrai, o paprastuciai smile.gif
Va ant dienu kaip tik pirkau torta "genelis" bananinis (man jis skanus lengvas toks), tai jo kaina kazkas ~24lt/kg berods.
Papildyta:

He-he  biggrin.gif  bijau rekomenduoti, nes skoniai skiriasi visu. Geriausia paragavus patiem rinktis, bet man patinka "greitutis", "ambasadorius", ir jie nera brangus palyginus  mirksiukas.gif
Siaip, cia tik mano asmenine nuomone, bet as siulyciau nesirinkti torto puosto cukrine mase  doh.gif  nu grazus jie, bet deja tik ant paveiksliuko  doh.gif  Dalyvavom vestuvese, kur jaunuju tortas buvo ja dengtas, tai ka as zinau...nei jos valgyt, nei nevalgyt, o svoris ir pinigai didziuliai. Tad jai norit sutaupyt ir gauti skanu lengva grazu torta imkit puosta beze  wub.gif

o kodel nepatariate puosto glajumi? o kaip atrodo puosti beze? as net neisivaizduoju kas tai? doh.gif

Atsakyti
QUOTE(Nasty Fairy @ 2011 06 08, 09:58)
Siaip, cia tik mano asmenine nuomone, bet as siulyciau nesirinkti torto puosto cukrine mase  doh.gif  nu grazus jie, bet deja tik ant paveiksliuko  doh.gif  Dalyvavom vestuvese, kur jaunuju tortas buvo ja dengtas, tai ka as zinau...nei jos valgyt, nei nevalgyt, o svoris ir pinigai didziuliai. Tad jai norit sutaupyt ir gauti skanu lengva grazu torta imkit puosta beze  wub.gif

O aš nepritarčiau, nes pas sesę vestuvėse buvo būtent puoštas ta balta masyte (gamintas Daugšiagirės konditerijoje Kaune) ir super skanus, ir be proto gražus wub.gif \Taigi, savo vestuvėms rinksimės būtent ten gamintą su šita balta masyte dengtą tortuką blush2.gif (tik gaila, kad kainos ten taip užkeltos doh.gif )
Aišku, čia skonio reikalas, nes yra kam jinai nepatinka, bet man asmeniškai tikrai skanu ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gytukas85: 08 birželio 2011 - 10:15
QUOTE(rimvydele @ 2011 06 08, 11:09)

tai ne glajus visai schmoll.gif tai tokia kociojama mase, kuri uzdedama papuosimui tik tai 4u.gif jokios kitos funkcijos ji nenesa, nors va apacioje forumiete parase, kad jiem skanu rolleyes.gif O beze, tai toks plikytas baltiminis kremukas, labai langvas, saldziarugscio skonio, jai atsimenat torta Jaunyste, tai jis visad buna tuo baltu kremuku puostas, pastovejes toks traputis pasidaro, man tai mmm... blush2.gif

QUOTE(gytukas85 @ 2011 06 08, 11:14)
O aš nepritarčiau, nes pas sesę vestuvėse buvo būtent puoštas ta balta masyte (gamintas Daugšiagirės konditerijoje Kaune) ir super skanus, ir be proto gražus  wub.gif \Taigi, savo vestuvėms rinksimės būtent ten gamintą su šita balta masyte dengtą tortuką  blush2.gif  (tik gaila, kad kainos ten taip užkeltos  doh.gif  )
Aišku, čia skonio reikalas, nes yra kam jinai nepatinka, bet man asmeniškai tikrai skanu  ax.gif

Na tai reiskias reik paragauti ir ivertinti 4u.gif Siaip ju buna visokiu rusiu tu masiu, tiek marcipanine, tiek saldainine, tiek sukrine ir pan. Didele ivairove receptu, gal ir buna kokiu skaniu, bet jos daugiau del grozio dedamos 4u.gif

Per musu vestuves tortas buvo puostas balta beze, tai isgaravo greit labai lotuliukas.gif o per giminaiciu vestuves butent ta mase, tai kiek maciau tik keli zmogeliukai valge pirma auksta, viskas kas apacioje liko nepaliesta doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Nasty Fairy @ 2011 06 08, 11:47)
tai ne glajus visai  schmoll.gif  tai tokia kociojama mase, kuri uzdedama papuosimui tik tai  4u.gif  jokios kitos funkcijos ji nenesa, nors va apacioje forumiete parase, kad jiem skanu  rolleyes.gif O beze, tai toks plikytas baltiminis kremukas, labai langvas, saldziarugscio skonio, jai atsimenat torta Jaunyste, tai jis visad buna tuo baltu kremuku puostas, pastovejes toks traputis pasidaro, man tai mmm...  blush2.gif
Na tai reiskias reik paragauti ir ivertinti  4u.gif Siaip ju buna visokiu rusiu tu masiu, tiek marcipanine, tiek saldainine, tiek sukrine ir pan. Didele ivairove receptu, gal ir buna kokiu skaniu, bet jos daugiau del grozio dedamos  4u.gif

Per musu vestuves tortas buvo puostas balta beze, tai isgaravo greit labai  lotuliukas.gif  o per giminaiciu vestuves butent ta mase, tai kiek maciau tik keli zmogeliukai valge pirma auksta, viskas kas apacioje liko nepaliesta  doh.gif

tai TA mase tai glajus? g.gif
Atsakyti
QUOTE(rimvydele @ 2011 06 08, 12:20)
tai TA mase tai glajus? g.gif

Na as nezinau ka vadinat glajumi blush2.gif Siaip glajus mano suoprociu yra skystas dalykas, na gal grietines, medaus tirstumo. O dengimo mase, kur dazniausia cia ikeliama nuotraukose yra kociojamos teslos konsistencijos, is jos galima lipdyti, na kaip plastilinas gal kazkas tokio. Ji yra sunkona, dabar tiksliai nepasakysiu kiek procentuku viso torto suydaris, bet kazkaip isivaizduoju kad ~20-30% unsure.gif
Vat jums pvz.
cukrines mases
user posted image
o taip atrodo tortas jau uzdengtas (na sis pvz. nera labai vykes nes tie tortai tikrai buna pasakiskai grazus, bet ikeliau, kad matytumet akivaizdu skirtuma tiesiog)
user posted image

O taip atrode mano tortas poustas bezu blush2.gif
user posted image
gaila, kad neturiu atskirai torto visu dydziu doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nasty Fairy: 08 birželio 2011 - 12:00
priklauso dar ir nuo masės,draugės vestuvėse valgiau dengtą tortą marcipanine mase,buvo net skanu biggrin.gif ax.gif o va ko nesirinkčiau tai morenginio tortuko..jie gal ir lengvi,tačiau be proto saldūs schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(mmergyte @ 2011 06 08, 15:53)
priklauso dar ir nuo masės,draugės vestuvėse valgiau dengtą tortą marcipanine mase,buvo net skanu biggrin.gif  ax.gif  o va ko nesirinkčiau tai morenginio tortuko..jie gal ir lengvi,tačiau be proto saldūs schmoll.gif

o kas yra marcipanine mase? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Nasty Fairy @ 2011 06 08, 12:58)

O taip atrode mano tortas poustas bezu  blush2.gif
user posted image
gaila, kad neturiu atskirai torto visu dydziu  doh.gif


kur uzsisakinejai sita torciuka, labai grazus ir atrodo skaniai ax.gif
Atsakyti