Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Kaip auginti vėdrynus?
Supermamų klubas > Mūsų namai > Flora
Pages: 1, 2
vilmak
Labai patinka vėdrynai, jie man kelia nostalgiją...Bet nežinau ,kaip tuos dekoratyvinius auginti g.gif Dabar mačiau jų šaknelių pardavime, bet taip ir nesupratau, kada juos sodinti?Dabar ar pavasarį?
Ant pakučio lyg ir nurodyta, kad juos reikia žiemai iškasti, bet vėl gi nurodyta, kad sodinti rudenį... Ar per žiemą jie neperdžius nepasodinti? Ar jiems reikalinga drėgna vieta, kaip ir jų laukiniams broliams? unsure.gif
Regila
Tu vedrynu yra kelios rusys.As auginu paprastus,pilnavidurius geltonus,tad sie jokiu kaprizu neturi.Apsodinus viena balos krasta.Suzydi geguzes men,sudarydami zydincia pieva.Uzsuk siuo adresu i mano sudaryta albuma,ar apie tuos pacius kalbam:
http://pg.photos.yahoo.com/ph/regiloretina...m/ph//my_photos
Jei siuos,ju turiu ir parduoti.Jei sudomins,uzrasyk savo el pasto adresa ar ji atsiusk i Tu-tis@one.lt atsiusiu turimu augalu sarasus,kainas.Tam mano albume gali issirinkti pagal foto norima augaliuka(cia parduodamu nuotraukeles).
O kas del sodinimo,sis metas dar visiems augalams tinkamas.Pavasari beliks sulaukti augimo ir ziedu..
vilmak
Aha, ir šitie labai nuostabūs, primena tuos ,vaikystės pievose skintus...Bet aš kalbu apie tuos įvairiaspalvius didžiažiedžius... Bet turbūt ir jiems panašios sąlygos, kaip ir tiems paprastiems?
Regila, gal ir labai sudomintų Jūsų augaliukai,bet kaip gi aš juos atsiimčiau iš Jūsų?
Kozete
Aš irgi nusipirkau vėdrynų. tai kaip suprantu galiu sodinti dabar? Aš auginsiu balkone.
Garbanele
Ir man patinka vedrynai, tik siais metais ju niekaip nebeisigyjau...
inguckiene
man padovanojo dabar vazonelyje vedrynus.o kazi ar nepervelu butu dabar juos sode ir pasodinti?
karalyste
Sveiki,

prekybos centruose parsiduoda vedrynai , o juos siuo metu galima sodinti ?
karalyste
QUOTE(karalyste @ 2009 09 17, 21:31)
Sveiki,

prekybos centruose parsiduoda vedrynai , o juos siuo metu galima sodinti ?
*

nejau nieks neaugina ju
*ADELIA*
QUOTE(karalyste @ 2009 09 18, 20:44)
nejau nieks neaugina ju
*

Sveikos as auginu, bet to didelio grozio nesulaukiau, jei atvirai jie mane nuvyle, vos ne vos sudygo, lyg ir parode minetiurinius ziedus, ir viskas nunyko, nepatiko kazkas turbut. Sakiau daugiau neauginsiu. blush2.gif schmoll.gif
jediara
Negi niekas neaugina šių nuostabių, į rožytes panašių gėlių? g.gif

user posted image
jediara
Šiandien mugėje mačiau nuostabius vėdrynus wub.gif , bet taip ir nepirkau blush2.gif
mercedes
QUOTE(jediara @ 2010 03 28, 17:57)
Negi niekas neaugina šių nuostabių, į rožytes panašių gėlių? g.gif

*

Šiemet aš bandysiu auginti,tikiuosi kad sulauksiu žiedų rolleyes.gif
jediara
QUOTE(mercedes @ 2010 04 18, 12:13)
Šiemet aš bandysiu auginti,tikiuosi kad sulauksiu žiedų  rolleyes.gif
*

Svogūnėlius pirkai, ar jau daigelius? ax.gif
mercedes
Na,jie panašesni į ežio spyglius biggrin.gif Bandysiu šiandien užmerkti,o ryt sodinsiu.Lauksiu tokio rezultato(nuotrauka skolinta)
user posted image
jediara
QUOTE(mercedes @ 2010 04 18, 13:48)
Na,jie panašesni į ežio spyglius  biggrin.gif Bandysiu šiandien užmerkti,o ryt sodinsiu.Lauksiu tokio rezultato(nuotrauka skolinta)

Lauksime rezultatų mirksiukas.gif
mercedes
Paskaičiau,kad aplink šakneles reikia smėlio,tik kur mieste jo gausi...Teks eiti pas vaikus į smėlio dėžę su kastuvėliu lotuliukas.gif
jediara
QUOTE(mercedes @ 2010 04 18, 14:07)
Paskaičiau,kad aplink šakneles reikia smėlio,tik kur mieste jo gausi...Teks eiti  pas vaikus į smėlio dėžę su kastuvėliu  lotuliukas.gif
*

lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif Tik dėl gėlių taip ir galima elgtis ax.gif
kroshke
na kaip sekasi vedrynus auginti g.gif pas mane jau matau lenda, tik niekur info nerandu pakankamai, gal jau auginusios merginos patars
jas galima auginti balkone loveliuos? ar neuzteks vietos?
mercedes
QUOTE(kroshke @ 2010 04 29, 23:02)

jas galima auginti balkone loveliuos? ar neuzteks vietos?
*

Vietos turėtų užtekti,nes mačiau auginamus vazonuose g.gif O maniškis jau leidžia lapelį...
kroshke
QUOTE(mercedes @ 2010 05 01, 09:40)
Vietos turėtų užtekti,nes mačiau auginamus vazonuose  g.gif O maniškis jau leidžia lapelį...
*

pas amne jau matau irgi lapeliai lenda. ale vat kaip cia su tom shaknim, bijau kad vietos neuzteks g.gif

grazutee
Pirkau lenkuose vedrynu ir plukiu gumbeliu,tik nepamenu kur kokius sodinau blush2.gif ,vieni jau apie 12cm.,o kiti supuvo.Bet itariu,kad vedrynai supuvo. cray.gif
mercedes
Prisiduodu su rezultatais,pavyko užauginti ir sulaukti žiedų.Pavasarį sodinsiu dar daugiau,nes tikrai graži gėlė thumbup.gif
user posted imageuser posted image
user posted image
staselė
mercedes, nuostabūs jūsų vėdrynai. thumbup.gif
jediara
QUOTE(mercedes @ 2010 07 10, 22:56)
Prisiduodu su rezultatais,pavyko užauginti ir sulaukti žiedų.Pavasarį sodinsiu dar daugiau,nes tikrai graži gėlė thumbup.gif

Labai gražios "rožytės" wub.gif wub.gif wub.gif
zylute81
sveikos rolleyes.gif

na ir vangiai jus cia negi niekas neaugina siu gelyciu tik kletas g.gif

as vis ziuredavau ziuredavau ir nenusipirkdavau nors norejau o simet emiau ir nusipirkau tu eziuku kestai man atrode tos sakneles lotuliukas.gif

na ka lausiu rezultatu rolleyes.gif
Amise
Ėjau parduotuvėn suirzus dėl plukių, užmačiau vėdrynų ir dar su akcija tai pasičiupau vieną pakutį pasibandyt biggrin.gif bus matyt kas čia gausis rolleyes.gif
*Liepa18*
Man šios gėlės taip pat įkrito į akį labai jau... smile.gif Tikriausiai bandysiu ir aš auginti...

O čia šiaip, temai pagyvinti...
xxvxx
Pro turgelį su mamaite ėjau, tai vos atitraukiau ją nuo šitų gėlyčių. Jai labaaaaai bigsmile.gif bigsmile.gif bigsmile.gif patiko, todėl norėdama įtikti jai (ir žinoma sau tongue.gif ) nupirkau, pamerkiau, laukiu... sodinsiu. Rezultatai vėliau... tikiuosi gerų, nes atidžiai jūsų patarimus perskaičiau drinks_cheers.gif
dovydai
bandau prisijaukint sita gelele ir as, tik sunkiai kol kas... 4u.gif
Amise
Maniškės pagaliau teikės sudygt netgi 3, tik nebepamenu iš kelių.. g.gif
xxvxx
Tai va... pamerkiau į šiltą vandenuką - po kelių valandų jie “sutino” ... pasodinau pagal Jūsų rekomendacijas su smėliuku (tik į darželį smėliuko vyrą nusiunčiau lotuliukas.gif)... pakabinau ŠILTNAMYJE ir nors oras buvo gana šaltas, mano vėdrynėliai parodė pirmuosius lapelius... žiūrau toliau...
Šiltnamyje daiginti man patarė ir gėlių pardavėja. Dar papasakojo, kad juos reikia mylėti ir prižiūrėti kaip rožes, t.y. galima palikti žiemai lauke, tik reikia pridengti ir kaip rožes nudengti vėliausiai.

Papildyta:
QUOTE(Amise @ 2012 05 15, 21:45)
Maniškės pagaliau teikės sudygt netgi 3, tik nebepamenu iš kelių.. g.gif
*

Sudygo visos 10 iš 10 thumbup.gif
Amise
QUOTE(xxvxx @ 2012 05 21, 09:42)
Tai va... pamerkiau į šiltą vandenuką - po kelių valandų jie “sutino” ... pasodinau pagal Jūsų rekomendacijas su smėliuku (tik į darželį smėliuko vyrą nusiunčiau lotuliukas.gif)... pakabinau ŠILTNAMYJE ir nors oras buvo gana šaltas, mano vėdrynėliai parodė pirmuosius lapelius... žiūrau toliau...
Šiltnamyje daiginti man patarė ir gėlių pardavėja. Dar papasakojo, kad juos reikia mylėti ir prižiūrėti kaip rožes, t.y. galima palikti žiemai lauke, tik reikia pridengti ir kaip rožes nudengti vėliausiai.

Papildyta:

Sudygo visos 10 iš 10  thumbup.gif
*

tai va aš dabar likusius irgi su smėliuku pasodinau. Pirmieji tai jau lapukus gražiai išleidę, tik va nemėgsta jie kai karšta balkone ir tiesioginė saulė - išvirsta visa kaip girti lotuliukas.gif tai reiks mastyt kažką, nes pasodinau kartu su plukėm, o anos rods visai mėgsta šiltai, tad reiks ieškotis kokio kompromiso smile.gif O dėl palikimo žiemai lauke tai čia jei pasodinti žemėj o ne vazoniuke, taip?
mazas_bumbuliukas
Sios gelytes fantastiskos. Praejusiais metais pirkau sakneles siu geliu ir puikiai vazonuose isdygo. Siais metais i lauka pasodinau, ziuresiu kaip dygs.
Idedu nuotrauka savo grozio, praejusiais metais taip zydejo smile.gif thumbup.gif

geltonas rununkulas
Amise
QUOTE(mazas_bumbuliukas @ 2012 05 21, 11:36)
Sios gelytes fantastiskos. Praejusiais metais pirkau sakneles siu geliu ir puikiai vazonuose isdygo. Siais metais i lauka pasodinau, ziuresiu kaip dygs.
Idedu nuotrauka savo grozio, praejusiais metais taip zydejo smile.gif thumbup.gif

geltonas rununkulas
*

O kokiom salygom jis pas tave namie augo? Įdomu man ar tik nereiks man kraustyt saviškių kur kitur..
mazas_bumbuliukas
QUOTE(Amise @ 2012 05 21, 11:39)
O kokiom salygom jis pas tave namie augo? Įdomu man ar tik nereiks man kraustyt saviškių kur kitur..
*

Jokiu ypatingu salygu nesudariau. Tiesiog sukisau i vazonelius su paprasta parduotuveje pirkta zeme. Tik, manau, i vazoneli reiktu kisti viena ar dvi sakneles, as kaip pirma karta sukisau daugiau i nedideli vazoneli, galvodama gal ne visi isdygs. O isdygo visi, taciau kai kurie buvo silpnesni ir ,manau, vien delto, kad ju vazonelyje buvo per daug..stipresni nugalesjo silnesnius.

augo vazonelyje ant pietines palanges.
Amise
QUOTE(mazas_bumbuliukas @ 2012 05 21, 11:50)
Jokiu ypatingu salygu nesudariau. Tiesiog sukisau i vazonelius su paprasta parduotuveje pirkta zeme. Tik, manau, i vazoneli reiktu kisti viena ar dvi sakneles, as kaip pirma karta sukisau daugiau i nedideli vazoneli, galvodama gal ne visi isdygs. O isdygo visi, taciau kai kurie buvo silpnesni ir ,manau, vien delto, kad ju vazonelyje buvo per daug..stipresni nugalesjo silnesnius.

augo vazonelyje ant pietines palanges.
*

Et, jau po laiko, na kuris išsikariaus daugiau vietos galės sau bujot. Nes į naujus vazoniukus susodinau gal po du ar tris guziukus ir dar plukių ratelį. Bet plukės mėgsta daug būt vienoj vietoj tai gal kaipnors tilps, jei netyčia viskas gerai sudygs smile.gif
Pas mane rytinis stiklintas balkonas, tai dabar kai užkepina gerai, jei palieku ant saulytės tai ryte randu visus išvirtusius, nesaulėtoj vietoj padėjus lyg ir gerai. Gal visgi kiek perankšta jiem ten g.gif Nors plukė kur dar kartu su jais išdygus neleipsta visai..
xxvxx
O dėl palikimo žiemai lauke tai čia jei pasodinti žemėj o ne vazoniuke, taip?

TAIP

Papildyta:
QUOTE(mazas_bumbuliukas @ 2012 05 21, 10:36)

geltonas rununkulas
*

Labai įdomu, kaip greitai galėsiu grožėtis šiomis fantastiškomis gėlytėmis - laukiu nesulaukiu ax.gif O taviškė tikrai verta pagyrimo...
mazas_bumbuliukas
Papildyta:
Labai įdomu, kaip greitai galėsiu grožėtis šiomis fantastiškomis gėlytėmis - laukiu nesulaukiu ax.gif O taviškė tikrai verta pagyrimo...
*

[/quote]
bis.gif
vasaros vėjas
Ne visiškai tai,ko tikėtasi,bet svarbu kad išvis žydi
user posted image
Amise
Na žiedelis tai gražutis smile.gif Pas mane tai net jokių požymių kad ruoštūsi žydėt. Nežinau ar čia kad orai pradėjo šilumos gailėt, ar visgi lepios gėlytės unsure.gif Nes keliem augaliukam spėju tie gumbai supuvo, nors ir smėliuko dėta. Lapukai nuvysdavo ir ir tiesiog matos lapukas nupuvęs iš žemės
vasaros vėjas
Man nepatinka,kad stiebas labai plonytis.Žiedas nuo mažiausio vėjo maskatuojasi į visas puses,va,kur mažas_bumbuliukas foto įmetus,stiebas tvirtas ir žemas g.gif
mollif
Nusipirkau snd vedrynu PINK. Bijau sodinti dabar lauke.. supus... Gal i vazona ir ant palanges kambari laikyti per ziema? O pavasari persodinti i lauka? O jie ziema zalios ant palanges?
mollif
4u.gif ax.gif Gaila , kad niekas neapsilanko čia...
vasaros vėjas
QUOTE(mollif @ 2012 10 01, 16:28)
4u.gif  ax.gif  Gaila , kad niekas neapsilanko čia...
*

Matyt,nors ir graži,bet nepopuliari gėlė.Neesu didelė žinovė,bet patarčiau šiemet nesodinti,o palaukti pavasario.
mollif
wub.gif
Irno
Pirma karta nusipirkau juos pries keturis metus susigundziusi graziu paveiksleliu ant pokelio.Sodinau pavasari i dezute su smelio ir zemes misiniu,pries tai pamirkiusi k.permanganato tirpale apie pusdieni.Per ta laika sakneles gerokai pastoreja,padideja,prisigeria vandens.Dezute laikiau kambaryje ant palanges,kol pradejo augti lapeliai.Atsilus orams pasodinau gelyne.Ziedai buvo tikrai puikus,nenuvyle.Antroj vasaros pusej pradejo gelsti,vysti lapai.Kadangi niekur neradau apie ju auginima,lapus nupjoviau ir palikau .Po kiek laiko isaugo nauji veslus lapai ir zaliavo iki salnu.Gaila po ziemos jokio gyvybes zenklo neparode.Dabar jau zinau,kad jie neziemoja,todel lapams pradejus dziuti;iskasu ,nuplaunu ,apdziovinu ir laikau popierineje dezuteje kambaryje.Sakneliu priaugina is vienos sodintos ir daugiau,galima pasidauginti pasmulkinus kuoksteli.Pavasari jos atrodo labai sudziuvusios ,lyg ir negyvos,bet pamirkius pastoreja,padideja.Auginu juos kasmet,nes labai patinka ziedai,nors ir nera ilgai zydinti gele.Tokia mano vedrynu auginimo patirtis.Laukit pavasario,o tada ir pasodinsit.Sekmes auginant.
Astaite1
Mano vėdrynai irgi jau pradėjo per anujo želti, tai ką dabar su jais daryti?
zaja
Na pagaliau ir aš nusipirkau vėdrynų... Ant pakelio parodyta, kad sodinti juos iš rudens. Čia prisiskaičiau, kad sodint pavasarį g.gif Jau užmerkiau šaknis, tai kaži verta lauke jas slėpt ar geriau į kokius vazonėlius? g.gif
Regila
Sodinti iš rudens šiltuose kraštuose, ne pas mus..na, nebent ten kitokie.. Jie lepūs, pas mus nežiemoja.Dažnai žmones klaidina vertimai. Tiekėjai gauna iš šiltų kraštų, paskui tik vertimą padaro ir pardavinėja. Taip esu mačius rašant apie acidanteras, galtonijas, eukomį ir vėdrynus. Jie ne česnakai, kuriems šaltis ne bėda..Neapsigaukit, nes pinigai bus vėjais išleisti.
Kai aš gavau vėdrynus prieš kokius 5-6m ir pas mane taip buvo parašyta.
Rudenį iškasdavau ir sausam, šiltam rūsyje per žiemą laikydavau. Kada žemėm apiberdavau, kada neapiberdavau. Apibertos ne taip padžiūdavo.
zaja
Ačiū už operatyvų atsakymą. Ar tinka tas išmirkusias šakneles dabar dėt žiemoti ar jau sodinti į vazonus?
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.