Įkraunama...
Įkraunama...

Nerti knygų skirtukai

Ar neriate knygų skirtukus?
Aš dabar sumąsčiau nusinerti porą knygų skirtukų, bet nelabai radau įdomių skirtukų schemų,pvz. kaip šio skirtuko:
user posted image
Jeigu turit šiaip kokių schemų - pasidalinkit,būtų labai įdomų išbandyti įvairias schemas 4u.gif
Atsakyti
turiu tokias juosteles
user posted image user posted image user posted image

o visa kita ,manau, fantazijos,spalvų ir siūlų reikalas... o jei dar pridėti kokį papuošimą iš šios temos tai manau gausis tikrai gerai thumbup.gif

sėkmės kūryboje 4u.gif
Atsakyti
O,ačiū smile.gif
man su rusų kalba prastai,o angliškai labai mažai schemų gali rasti sad.gif
tavo parodytas juostelias gali sujungti ir labai gražiai turėtų gautis,
dėkui
Atsakyti
tai kai padarysi kokį groži parodyk - labai lauksiu wink.gif aš pati tai popierinius naudoju - tai net nežinau kaip čia su nertu gautųsi.... nors aišku kai savo rankų darbo tai visad prie širdies smile.gif jei rasiu dar ką tinkamo - įmesiu wink.gif

Papildyta:
tai kai padarysi kokį groži parodyk - labai lauksiu wink.gif aš pati tai popierinius naudoju - tai net nežinau kaip čia su nertu gautųsi.... nors aišku kai savo rankų darbo tai visad prie širdies smile.gif jei rasiu dar ką tinkamo - įmesiu 4u.gif
Atsakyti
čia mane vakar nemiga kankino.... ne su knyga... su vašeliu biggrin.gif
user posted image user posted image
Atsakyti
Keliu temą į viršų blush2.gif
Mačiau rugsėjo mėn. "Rankdarbių" žurnale dar juostelių. Gal kas turit žurnalą ir galėtumėt pasidalinti ax.gif
Atsakyti
Matau, kad tema nera labai populiari biggrin.gif bet labai aciu, merginos, uz ideja tokia ir uz schemutes - isbandziau ju keleta, paskui ir fantazija isijunge! 4u.gif tiesa, dar paklaidziojau temose "nerti papuosimai", kur visokiu sirdeliu ir gelyciu pasirankiojau smile.gif

mano rudenisko lietingo sekmadienio rezultatai rolleyes.gif netrukus iskeliaus pastu kaip mazytes staigmeneles mano kelioms mieloms draugems Lietuvoje, kuriu labai labai pasiilgau, deja, neturiu galimybes greitu laiku pasimatyti, o taip noreciau ... wub.gif

user posted image
keleta nufotografavau is arciau, buvo idomu, kaip atrodys knygoje. ko gero, mieliausi man tie, kur kazkas "kyso" biggrin.gif
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ziogelis2: 04 spalio 2010 - 09:06
labai grazus ir mieli sirdziai darbeliai thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(ziogelis2 @ 2010 10 04, 10:02)
Matau, kad tema nera labai populiari biggrin.gif  bet labai aciu, merginos, uz ideja tokia ir uz schemutes - isbandziau ju keleta, paskui ir fantazija isijunge! 4u.gif tiesa, dar paklaidziojau temose "nerti papuosimai", kur visokiu sirdeliu ir gelyciu pasirankiojau smile.gif

mano rudenisko lietingo sekmadienio rezultatai  rolleyes.gif netrukus iskeliaus pastu kaip mazytes staigmeneles mano kelioms mieloms draugems Lietuvoje, kuriu labai labai pasiilgau, deja, neturiu galimybes greitu laiku pasimatyti, o taip noreciau ... wub.gif

[

Idėja graži. Bet kai darbelis mažytis, tai itin norisi kruopštumo, lygumo. Žodžiu, kad viskas būtų čiki čiki.
O čia viso to šiek tiek trūksta. Gal nepakrakmolyta? Gal neišlyginta. Žodžiu, šiek tiek trūksta. Nesupyk mirksiukas.gif Sėkmės
Atsakyti
QUOTE(saulėlydis* @ 2010 10 04, 10:53)
Idėja graži. Bet kai darbelis mažytis, tai itin norisi kruopštumo, lygumo. Žodžiu, kad viskas būtų čiki čiki.
O čia viso to šiek tiek trūksta. Gal nepakrakmolyta? Gal neišlyginta. Žodžiu, šiek tiek trūksta. Nesupyk  mirksiukas.gif Sėkmės

saulelydi, cia ir pakraklmolyta, ir islyginta 4u.gif gerokai, tiesa sakant, sustandinti tie skirtukai. esu maciu ir nestandintu..cia dar nezinia, kaip patogiau naudojasi skaitant..gal paprasta lanksti juotele butu dar graziau.

as tobulumo nesiekiu, o dailiai islyginti nerta darbeli - reikia beveik tobulam buti biggrin.gif cia gal daugiausia patirtis suzaidzia.. su nertinukais taip jau yra - igudziai reikalingi lyginimui. Man lyginti buvo daugiau vargelio, nei nunarpliot. Be to, kiekvienas gi keliam sau kartele tiek, kiek galim ja persokti, tiesa? auksciau bambos as ir nesoku lotuliukas.gif man patiko procesas, o rezultatas, beje, irgi manes neliudina 4u.gif neturiu ko pykti.
Atsakyti
[quote=ziogelis2,2010 10 04, 18:22]
saulelydi, cia ir pakraklmolyta, ir islyginta 4u.gif gerokai, tiesa sakant, sustandinti tie skirtukai. esu maciu ir nestandintu..cia dar nezinia, kaip patogiau naudojasi skaitant..gal paprasta lanksti juotele butu dar graziau.




ziogelis2, labai šaunūs tavo nėrinukai. Turiu išsisaugojusi tokį mielą knygų skirtuką - drambliuką. Jei reikės darbo eigos aprašymo - sakyk.

user posted image
Atsakyti
QUOTE(silsta @ 2010 10 04, 18:35)
ziogelis2, labai šaunūs tavo nėrinukai. Turiu išsisaugojusi tokį mielą knygų skirtuką - drambliuką. Jei reikės darbo eigos aprašymo - sakyk.

user posted image

dekui, silsta, butu labai miela gauti schemute, t.y. proporcijas ir eiga. nes kaip suprantu, cia is blynuku sudeliota ir straubliukas. idomu, kaip sukabinta - ar siuta ar sukabintos kilpeles?
nunarpliociau vaikuciams lauktuviu bigsmile.gif o gal ir sunus dazniau ir mieliau skaitytu rolleyes.gif ideja tai thumbup.gif:
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ziogelis2: 04 spalio 2010 - 18:06