Įkraunama...
Įkraunama...

Socialinis darbas

QUOTE(Nut* @ 2010 10 06, 22:08)
tai tada kvailai tos valandos išdėliotos blink.gif jei tiek ilgai teks praktiką atlikinėt g.gif

Siaip univere sake, kad kazkur per menesi ta praktika atliekama, bet, kad cia daug praktikantu priememe ir gaunasi i diena po kelias val., kita diena buna isvis nereik. schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Ramce @ 2010 10 07, 09:12)
Siaip univere sake, kad kazkur per menesi ta praktika atliekama, bet, kad cia daug praktikantu priememe ir gaunasi i diena po kelias val., kita diena buna isvis nereik. schmoll.gif

O ko nenorėjai į KMD?Būtų su malonumu priėmę mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Nut* @ 2010 10 07, 10:04)
O ko nenorėjai į KMD?Būtų su malonumu priėmę mirksiukas.gif

Kazkaip nezinau. rolleyes.gif Cia irgi labai maloniai prieme, tik va vienintelis minusas - tai valandos. g.gif
Atsakyti
labutelis a gal kuri kartais turit interviu su klientu ? 4u.gif reikia pavyzdzio biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(butterflyfairy @ 2010 11 05, 11:44)
labutelis a gal kuri kartais turit interviu su klientu ? 4u.gif reikia pavyzdzio  biggrin.gif

Johnson knygoj Socialinio darbo praktika nera?
Atsakyti
Sveikos,

GAL kuri jau dirbanti su rizikos šeimomis galėtų man pagelbėti.
Reikia aprašyti socialinės rizikos šeimą. Pasirinkti vieną soc. rizikos faktorių šeimoje. Įvardyti problemas, kylančias tokiai šeimai. Sudaryti prevencinių priemonių planą.
Atsakyti
Sveikos, turiu tokį klausimą, gal kuri žinosite smile.gif
Taip jau susiklostė, kad keičiu studijų kryptį į socialinį darbą(dėl ko labai džiaugiuosi wub.gif ) ir šalia buvusiu studijų mokausi pedagogo kvalifikaciją, ar baigus socialinį darbą man ji kur nors pravers? Net nežinau ar tęsti ar ne g.gif
Atsakyti
QUOTE(astuškinas @ 2010 12 06, 19:57)
Sveikos, turiu tokį klausimą, gal kuri žinosite smile.gif
Taip jau susiklostė, kad keičiu studijų kryptį į socialinį darbą(dėl ko labai džiaugiuosi  wub.gif ) ir šalia buvusiu studijų mokausi pedagogo kvalifikaciją, ar baigus socialinį darbą man ji kur nors pravers? Net nežinau ar tęsti ar ne  g.gif

Manau, kad pravers. Dirbant švietimo įstaigoje reikia baigt pedagogo kursus. As pati esu baigusi socialini darbą, tai vienoj įstaigoj man paaiškino, kad prie šios specialybės labai gerai būtų turėt dar ir pedagogini išsilavinimą mirksiukas.gif
Atsakyti
Laba diena, labai prašau užpildyti trumpą anketėlę, kuriuos duomenys bus panaudoti mano baigiamajame darbe 4u.gif http://www.manoapkla...ausa/252667046/
Atsakyti
sveikos socialinukes biggrin.gif

as pernai pabaigiau,bet spekit,ar dirbu pagal specialybe...mano galva,musu tiek prikepe,kad ne kur detis verysad.gif doh.gif bet vilties neprarandu
Atsakyti
bet ir kad darbo vietu mazeja doh.gif kas iseina i pensija ar dekreta daznai nauju zmoniu nepriima doh.gif as tikiuos, kad po liepos pirmos padauges laisvu darbo vietu isigaliojus istatymui, kad dirbti galima tik su diplomu.
Atsakyti
Nejaugi tas istatymas pagaliau isigalios? Nes vis sia data atideliojo, galvojau, ir vel bus tas pats. Vis tiek daug vilciu i tai nededu, nes daugelis be socdarbo issilavinimo turbut jau spejo per ta laika mokslus pabaigt.
Atsakyti