Įkraunama...
Įkraunama...

Socialinis darbas

Ar neaptarei šito su darbo vadovu?
Atsakyti
QUOTE(Laukinė prerija @ 2011 03 21, 18:03)
Ar neaptarei šito su darbo vadovu?

pirma reikia temą suformuluoti o tik tada pasakys tinka ar ne smile.gif
Atsakyti
QUOTE(mejlutee @ 2011 03 21, 18:00)
sveikuės, gal galėtumėte pasiūlyti kursinio tema apie emigraciją noriu rašyti. blush2.gif

Galima apie emigrantų vaikus rašyti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Nut* @ 2011 03 22, 09:15)
Galima apie emigrantų vaikus rašyti ax.gif

galima, bet sunku bus vaikus apklausti 4u.gif
Atsakyti
gal kas turite kokios nors literatūros temai "tėvų skyrybų įtaka vaiko asmenybei", bučiau labai dėkinga blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(girene @ 2011 03 10, 19:53)
laba
vis uzmetu aki i sia tema,nes pati turiu toki issilavinima
dirbau taip pat ir su rizikos seimomis,ir zalingu iprociu reabilitacijos centruose,ir vidurineje mokykloje

pas mus taip pat budavo neturinciu aukstojo,kurios dirba daug metu,ir,turi tokia praktika ir supratima,kad tik baigusiai studijas i jas nera ka lygiuotis
prasau neisizeisti,tai tik mano mintys...

Sutinku, kad yra tokių darbuotojų.Ir aš jas gerbiu.Kai tokios dirba, man negaila. Aš kai ėjau mokytis, turėjau tikslą dirbti kitoje srityje, (ir dabar tebeturiu, bet viskas susiklostė kitaip).Darbo su rizikos grupėmis aš dirbti negalėčiau dėl to, kad ši sritis man tolima.O jei žinau, kad negalėsiu dirbti su tokiais žmonėmis, tai ir nesiveržiu.
Bet mane siutina tokios, kur sėdi su siuvėju, kirpėjų ir t.t. išsilavinimu.Jų požiūris į darba, toks, kad geriau patylėsiu. Nenoriu cituot su visais keiksmažodžiais. Bet požiūris į darba maždaug toks:" Dzin man tie invalidai visi, svarbiausia padlaižiaut viršininkam, tada jie mane ir be diplomo laikys." Arba pvz vyksta kažkokie seminarai, tai niekas važiuot nenori.Atseit, jos ir taip viska moka. blink.gif
Atsakyti
QUOTE(mejlutee @ 2011 03 22, 16:42)
gal kas turite kokios nors literatūros temai "tėvų skyrybų įtaka vaiko asmenybei", bučiau labai dėkinga blush2.gif



bibliotekose labai daug info šia tema, apie prieraišumą taip pat 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(mejlutee @ 2011 03 22, 14:35)
galima, bet sunku bus  vaikus apklausti  4u.gif



nesunku, reikia eiti į mokyklas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Laukinė prerija @ 2011 03 23, 09:51)
bibliotekose labai daug info šia tema, apie prieraišumą taip pat 4u.gif
Papildyta:
nesunku, reikia eiti į mokyklas 4u.gif


yra bet sunku išsirinkti knygas 4u.gif



mokykloje reikia tėvų sutykimo ar klystu? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(mejlutee @ 2011 03 23, 18:57)
yra bet sunku išsirinkti knygas 4u.gif
mokykloje reikia tėvų sutykimo  ar klystu? blush2.gif

Taip,tikrai reikalingas
Atsakyti
Sveikos 4u.gif

Norėčiau paprašyti Jūsų pagalbos atliekant baigiamojo magistrinio darbo tyrimą. Gal galėtumėte užpildyti anketėlę? 4u.gif

Atsiųskit į AŽ savo el.pašto adresą ir aš jums atsiųsiu anketą 4u.gif


Ačiū ax.gif
Atsakyti
http://www.ve.lt/nau...pataisa-572722/
Atsakyti
Sveikos busimos koleges (os) 4u.gif . Turiu dideli prasyma, gal malontumete paaukoti pora minuciu ir uzpildyti mano anketele. Labai jau sunkiai sekasi rinkti nuomones unsure.gif .
Nuosirdus aciu.
Tiksli nuoroda i klausimyna:
www.manoapklausa.lt/apklausa/269661741/


Atsakyti