Įkraunama...
Įkraunama...

Skydliaukės Hipofunkcija ( tiroiditas)

QUOTE(lucero @ 2009 07 24, 11:42)
biggrin.gif  blush2.gif  lotuliukas.gif  na taip , kai išgirdaug diagnozę ir dar tokią gydytoją pataikiau kuri man sako : tai ne vėžys , bet nepagydoma. Va taip ir pasakė!aš po to pas ją nebėjau , buvau sukrėsta  lotuliukas.gif

Nu man tokio baisaus soko nebuvo kazkaip - pirma diena, suzinojus diagnoze, pravaiksciojau susimasciusi, bet paskui kazkaip nebesureiksminau. Gal todel, kad jauciuosi gerai, neturiu ypatingu nusiskundimu, tai ir nedramatizavau. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(linamog @ 2009 07 24, 11:51)
Nu man tokio baisaus soko nebuvo kazkaip - pirma diena, suzinojus diagnoze, pravaiksciojau susimasciusi, bet paskui kazkaip nebesureiksminau. Gal todel, kad jauciuosi gerai, neturiu ypatingu nusiskundimu, tai ir nedramatizavau.  ax.gif


Man tai šokas buvo sužinojus, kad dėl šitos ligos bus sunkumų, jei norėsiu būti nestuke.gif - visa kita kaip nors išgyvensiu, bet va noriu lėliuko... unsure.gif
Atsakyti
Dar tik metai , bet rodos , kad jau šimtą metų , nes tiek man šokinėja tas tth , perdozavau,mažinau,dabar išvis nebekrenta rolleyes.gif
Atsakyti
Va kas liecia vaika, tai butu labai liudna, jei iskiltu sunkumu, nes as jau pagalvoju apie savo beibi... unsure.gif
Atsakyti
Aš tai nujaučiu kad dozes didinimas neišvengiamas. Kiek žinau vyresnių moterų , tai visos jos pradeda nuo 25,o baigia ties 100mg....
Atsakyti
QUOTE(linamog @ 2009 07 24, 11:15)
Va kas liecia vaika, tai butu labai liudna, jei iskiltu sunkumu, nes as jau pagalvoju apie savo beibi...  unsure.gif

Bus tas beibis, svarbu sureguliuot skydliaukės veiklą 4u.gif Pati patyriau biggrin.gif

QUOTE(lucero @ 2009 07 24, 12:13)
Aš tai nujaučiu kad dozes didinimas neišvengiamas. Kiek žinau vyresnių moterų , tai visos jos pradeda nuo 25,o baigia ties 100mg....

Tai aš jau dabar 75 mg geriu unsure.gif O tikrai nesu vyresnio amžiaus biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(popuri @ 2009 07 24, 13:23)
Bus tas beibis, svarbu sureguliuot skydliaukės veiklą 4u.gif Pati patyriau biggrin.gif


Neseniai geriu tiroksina, bet pradejus gerti ir po 3men krauja pasitikrinus viska buvo idealu, paliko ta pacia doze. ax.gif
Atsakyti
Kaip puiku linamog! 4u.gif matyt radai gerą daktarą , o tau nemokamai ten padaro tyrimus ? Pamačiau kad atpo tyrimas jau 50lt kaina vos nenualpau doh.gif
Atsakyti
QUOTE(lucero @ 2009 07 24, 14:54)
Kaip puiku linamog! 4u.gif matyt radai gerą daktarą , o tau nemokamai ten padaro tyrimus ? Pamačiau kad atpo tyrimas jau 50lt kaina vos nenualpau  doh.gif

Tai ciau jau pries kelis menesius buvo, lucero, neseniai po to, kai sioj temelej atsiradau. Uz tyrimus mokejau, bet nepamenu kiek - keliolika litu, nes su siuntimu ejau. Daktaras mano - Levingeris.
Atsakyti
QUOTE(linamog @ 2009 07 24, 12:53)
Neseniai geriu tiroksina, bet pradejus gerti ir po 3men krauja pasitikrinus viska buvo idealu, paliko ta pacia doze.  ax.gif

Mano dabar irgi norma ir tą pačią dozę paliko, sakė matyt ji tinka, tai taip tęsiam ir toliau 4u.gif Kol kas jaučiuosi puikiai, tikiuosi, kad taip bus ir toliau mirksiukas.gif
Atsakyti
Man tai vis neatitaiko dozės ta daktarė,jei taip ir toliau tai arba pati sau ją atrasiu arba teks keist daktarę rolleyes.gif
Atsakyti
O jum nepučia pilvo? Nes meteorizmas taip pat yra vienas iš simptomų blush2.gif
Atsakyti